Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość turbo odchudzona

**DIETA TURBO** - wasze doświadczenia

Polecane posty

Gość Aneciatko
Cześć kobiety ja własnie dzis zaczelam diete turbo. Chcialabym schudna tak z 3 kg i bede szczesliwa. Waze 64 kg i juz mam dosc swojej tuszy. Chce schudnac do 55 kg. 58 tez bedzie superr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzenko:) dziękuję za odpowiedź:) a wiesz może czy każdego dnia powinnam jadać posiłki o tej samej porze bo np. jak ide do szkoły to jem już pierwszy o szóstej co 2 godz 45 min, a w niedziele natomiast zjadłam pierwszy o 8.30 no i co 2 godzinki kolejny posiłek (to był pierwszy dzień więc jeszcze nie wiedziałam jak jeść:). A teraz się zastanawiam czy przez weekend mam wstawać o tej szóstej żeby zjeść, czy mogę sobie wstać koło 8 i jeść posiłki co 2 godz 30 min i bym też koło 20.30 zjadła ostatni. No dzisiaj mi się zaspało bo do szkoły nie szłam, gdyż mam wizytę u lekarza i właśnie zjadłam dopiero o 8. Jak będę musiała wstawać codziennie o 6 żeby zjeść to się zmotywuje:) ale jak bym nie musiała to by było lepiej bo przez weekend chciałabym pospać troszku dłużej:) haha i jeszcze jedno pytanko, gdyż dzisiaj na śniadanko otworzyłam sobie pierwszy raz serek wiejski i niestety bardzo mi nie smakował:/ czy zamiast niego można zjeść kawałek sera białego light czy jakoś tak się to nazywa) czy lepiej nie kombinować i po prostu wybrać coś innego?? :) pozdrawiam gorąco:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneciatko
Zle mi z moja waga, dla mojego wzrostu 163 cm to duzo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosi4czek najlepiej o stałych porach ale wszystkie wiemy że czasem po prostu się nie uda więc nie przejmowałabym sie :) co do serka to może spróbuj twaróg chociaż dla mnie jest gorszy od wiejskiego ale może tobie bardziej będzie pasował a jeżeli nie to jedz żółty i inne produkty z tamtej grupy a tego co nie lubisz unikaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominika0404
Hej dziewczynki. Dołączam się do Was od jutra mam zamiar zrobić sobie dietkę. Juz ostatnio ja robiłam ale wyobrazcie sobie w ostatnich dniach obrzarłam sie słodyczami ,miałam takie wyrzuty sumienia ze szok. Ale od jutra znowu. pije 6l wody dziennie. Mam troche do zrzucenia , po ciazy, ur. 2miesiace temu i Moja waga to 64kg przy wzroscie 162. Cel 54kg. Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień drugi diety również zakończony co prawda z małym grzeszkiem (wypiłam drinka ale z mineralną) Dzisiaj trzeci dzień. Rano nie wytrzymałam i weszłam na wagę atu aż oczy przetarłam 2 kilo mniej.Wiem że na początku szybciej się chudnie bo woda itd. ale bardzo bym chciała żeby tak dalej chudnąć.No nic co ma być to będzie trzymam kciuki za wszystkich i pozdrawiam! początek TURBO 1 marca - 80 kg. wymarzona waga to chociaż 70 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneciatko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneciatko
Ja po 1 dniu dietki turbo czuje sie dobrze. nie wiem czy jem duzo czy w sam raz, ale nie jestem glodna. czy wy jakos specjalnie ograniczacie to swoje jedzenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ograniczam w ten sposób że zamiast zjeść całe kupione 20dkg szynki zjadam 6 plasterków chociaż chciałabym zjeść wszystko ale ponieważ to byłoby lekkie przegięcie no to ograniczam do 5-6 plasterków ale na pewno nie ograniczę do 1 plasterka bo to nie dieta głodowa a jeżeli się okaże że za dużo jednak jem to raczej zmienię dietę a nie ilość jedzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny:) Dzisiaj leci mi 6 dzień i powiem szczerze że czuję się świetnie nawet mimo to że we wtorek dostałam okres. Przyznam wam się że jestem zdumiona wynikami po tych pieciu dniach, gdyż jak wczoraj weszłam w jedne ze spodni to juz poczułam duze luzy i wogóle zaobserwowałam że mam mniejszy brzuch, boczki, pupe i oczywiście nogi. Nawet koledzy z klasy powiedzieli mi że fajnie wyglądam:) ale jest jeszcze troszku do zrobienia. Ciekawa jestem ile waze ale zwaze się dopiero we wtorek po skończeniu I tury;) mam do was pytanko, czy wy też tak maiałyście że po 3 lub 4 dniu czułyście jak pracują wam mięśnie, choć ja nie robiłam zadnych ćwiczeń. I z każdym dniem czuję je coraz bardziej i nie wiem czy to dobrze czy żle. Dietkę traktuje bardzo poważnie i nie miałam chyba zadnych grzeszków oprócz tego że czasami zdarzyło mi się spóźnić z posiłkiem, ale czasami po prostu się nie da zjeść o określonej godzie. Wiecie bardzo zmotywowało mnie również to, że mojej mamie też się spodobała moja dietka i chce z nią ruszyć po dniu kobiet gdyz w poniedziałek pracy mają ucztę. Bardzo bym chciała żeby poczuła się lepiej gdyż jest dosyć przy kości, choć sie wcale nie dziwie wkońcu urodziła czwórke dzieci:) a we wrześniu mamy ślub mojego brata i chciałabym by zaskoczyła wszystkich swoją wagą, wkońcu ta dietka jest dla kazdego :) co prawda próbwała juz się wcześniej odchudzać, kupowała różne tabletki typu aplefit czy chrom, ograniczała jedzenie lecz to nie przynosiło za bardzo efektów. Jest z nia tylko jeeden problem, że niestety pali papierosy(choć nie az tak dużo bo może z 10 na dzień) i pije tak 2 lub 3 kawy dziennie. jak myślicie czy przez to może jej ta dietka nie wyjść?? ;( bo ja bardzo bym chciała jej pomóc w tym ;) ;( jak zawsze gosi4czek się strasznie rozpisał ;) haha :) pozdrawiam wszystkich gorąco i jak zawsze 3mam za was kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosi4czek :) to idziemy łeb w łeb i ważenie mamy tego samego dnia :) tylko ja po dwóch turach nie czuję żadnych luzów w spodniach, na dotyk brzuch trochę mniejszy ale skoro spodnie jakie były takie są to znaczy że mi się tylko wydaje że mniejszy....poczekamy, zobaczymy, może w końcu się ruszy, chyba nie będzie tak że waga coraz mniejsza a ja ciągle w tych samych dużych ciuchach rozmiaru 44 :( co do mamy to po prostu musi spróbować i się przekonać, pewnie że fajnie byłoby być szczuplejszą na ślub, i ładniej się wygląda i nie męczy się człowiek zbyt szybko :) tak więc zaczynajcie od wtorku czy środy i zdawajcie relacje jak idzie :) oczywiście będziemy trzymać kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzenko ;) to nie mogę doczekać się tego wazenia we wtorek, ciekawe ile nam mogło ubyć :p a wiesz podziele się z Tobą tym, że mozliwe że te luzy zawdzieczam jeszcze dwóm rzeczom jakie robie czyli po pierwsze: staram sie zawsze rano i wieczorkiem robić taki masaż wodny, czyli najpierw oblewam dosyc gorącą wodą nogi najpierw jedna noga nastepnie druga(i trzeba to robić od stopy, tak samo w rekach od dłoni) następnie tyłek, brzuch, boczki i rączki. Po goracej najzimniejsza, pózniej jeszcze raz goraca i zimna:) kazda tura tak około 1 min. Po tym ciałko to mam poprostu czerwone tak mi szybko krąży krew, czytałam ze to świetnie wpływa właśnie na jędrność. Nastepnie smaruje się serum firmy Eveline ( biała tubka mozna kupić w naturze albo rosmanie niedrogie i naprawde działa:) po czym jest mi strasznie zimno ok 15 minut, ale da się wytrzymać. Juz po piewrwszym razie widać efekty. Wiesz miałam dosyć duzy celulit a teraz jest go coraz mniej. Wczesniej tez robiłam te masaże i smarowałam sie kremem, ale po 2 góra 3 dniach nie maiłam motywacji dalej tego robić, a na tej dietce to mam tyle energii ze sprawia mi to przyjemność:) może spróbój też to robic wkoncu nic nie stracisz prawda :) a dzieki tej dietce i zabiegom mozesz wkońcu poczuc luzy tak jak ja. Jak spróbójesz to daj znac jak Ci idzie ;) a jak coś niezrozumiale napisałam i chcesz żebym lepiej wytłumaczyła to pisz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneciatko
Gosi4czek sprobuj sobie zelu z Eveline taki czerwony. Ma efekt rozgrzewajacy. Sluchajcie ja sie kiedys posmarowalam na noc, weszlam pod koldre i tak mnie zaczelo piec ze masakra juz nie moglam wytrzymac. Smazylo mnie tak przez grube 20 minut. Mialam wstac i sie umyc ale dalam rade, naprawde jest swietny:) Dzis moj 3 dzien diety,dam rade ale mam nadzieje ze cos spadnie. Bede zalamana jak waga nie ruszy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) obie mnie zdołowałyście :) no ale nie tak strasznie :) troszkę tylko....czyli mam wybór między pieczeniem od gorąca albo telepaniem się z zimna..... matko, trudny wybór bo nie chcę ani tego ani tego :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja tez uzywam Eveline czerwony , nie jest zle:). Aneciatko pewnie wzielas go poprostu za duzo. Czuje sie cieplo bo on jest rozgrzewajacy, ale nie az tak zeby trzeba bylo isc sie umyc:)). Ja startuje od poniedzialku dopiero bo wczsesniej nie moglam, po mojej chorobie zoladek do tej pory nie jest w dobrej kondycji i jutro wyjezdzam tak ze nie ma sensu wczesniej zaczynac. Pewnie zaczne z ta sama waga, ale co tam jak sie porzadnie wezme to dam rade :))) pozdrawiam Was cieplutko i milego weekendu zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosi4czek podziwiam cię że takie zabiegi robisz, ja jestem strasznym leniem i mam do wszystkiego słomiany zapał i systematyczność która jest warunkiem powodzenia wielu zabiegów niestety u mnie no cóż...nie ma jej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a obiecywałam sobie milion razy że systematycznie będę robić pilingi, maseczki, ćwiczenia itp, itd niestety mięczak i jeszcze raz mięczak nie dotrzymuje obietnic i lipa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mol
hej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mol
ja jestem już po drugim dniu tej diety jak narazie dla mnie super nie jestem głodna tylko kurde pić mie sie nie chce i te 2l codziennie to dla mnie masakra , przemogłam sie do herbaty a tej wcześniej nie pijałam wogóle, ale nic to mam nadzieję że efekty będą - a są bardzo potrzebne Pozdrawiam "walczące" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mol :) nie ważne że ci się nie chce :) przychodzi godzina picia i nalewasz szklankę i łyk łyk do dna i zdziwisz sie ile szklanek dziennie ci wyjdzie :) tylko nie radzę na noc i przed wyjściem z domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej witajcie ja sie dołaczam od poniedzialku jezeli mozna mam do zrzucenia 10kg:/ Mam nadzieje ze sie uda;)Mam 29 lat i przy wzroscie 168 cm warze 82 kg masakra:/ Jutro wybieram sie na zakupy po jedzonko:)pozdrawiam serdecznie Magda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DANUSIA007
Dziewczyny proszę Was z motywujcie mnie , nie mogę juz na siebie patrzec a jednak rzre te słodycze mam 162 cm i waze 65kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DANUSIA007
Mam pytanie . jak przejde dwie etury bez grzechów pijac 4l wody dziennie ile moge schudnac???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DANUSIA007
stosowałyscie 3min odchudzanie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×