Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość VX

Kąpiel w ubraniu. -

Polecane posty

Gość gość
Lubię się kąpać ubrany! Najładniejszy widok nad wodą w lecie to mokra kobieta w mokrej sukience albo w mokrej spódniczce i bluzeczce a pod spodem również mokra bielizna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMax
Agatkaa...widzę Cię w niebieskich rurkach,takiej samej jeansowej kurteczce i jakieś sportowe buty.I w tej wizji,leje Cię wiadrami wody! Max.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niebieskie rurki porwane czy nie? Kurteczka oczywiście :* Mogą być Nike Air Force białe? /Agatka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMax
Hej.Niebieskie rurki najlepiej nie porwane,chociaż i takie ujdą.Buty nike air force? jak najbardziej taaak! Ale się rozmarzyłem. A Ty,masz jakieś wyobrażenie jak chłopak powinien wyglądać oblewany wiadrami wody?Max.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hejka dlugo nie wchodziłam tu :) Pewnie ze tak :) oczywiscie musi miec jeansy tak jak dziewczyna i nawet moze ze mna sie isc wykąpać ale warunek jest jeden :D ja lubie ostrą mokrą jazde i czasami rozrywam specjalnie jeansy i biore nastepne :D /Agatkaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy któraś z Was kąpała się w body?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może ja nawet włączę się do rozmowy :) Z przyjemnością czytałem cały ten temat, jestem ogólnie bardzo wciągnięty w Wetlook od jakiegoś 8-9 roku życia, gdzie aktualnie mam 20 lat :) Zawsze mi się to bardzo podobało, niestety zawsze ja miałem z tym spore ograniczenie poprzez to, że mój metabolizm i przemiana materii nie jest taka, jakbym chciał... Często kąpałem się i kąpię nadal w jeansach, zwykłej jakiejś bluzce, czasami dresowych spodniach, a czasami nawet w garniturze, ale jedynie w wannie :) Nie ukrywam, zawsze marzyłem o dziewczynie, która chciałaby się wraz ze mną pokąpać w ubraniu czy pobawić w błocie :) Rozdarcia, tak jak pisała Agatka, też są bardzo mile widziane, bo też nie raz to robiłem :) Jednak mimo wszystko najbardziej chciałbym zobaczyć w jakiejś ładniej spódniczce lub sukni, ale różne typy spodni też są mile widziane :) Zostawiam wam tutaj filmik, pozdrawiam :) https://www.youtube.com/watch?v=ZwqELIfICLs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kąpałam sie w różnych typach spodni, legginsy, waginsy, dresy, dzwony. Ale i tak najfajniej jest w jeansowych rurkach ;). Z***biscie opinają tyłek, ten kto widział mokrą dziewczynę ten wie ;). Jeansy do kąpieli z chłopakiem dla dziewczyny muszą być mega obcisłe bo wiem ze chlopak to kocha. Jeszcze lepiej jak dziewczyna po wyjsciu z wanny lub spod prysznica nie przebiera sie od razu tylko chodzi dalej w jeszcze bardziej obcislych od wody jeansach ;). Dziewczyny pokazcie ze umiecie sie fajnie bawic :). A wy chlopcy pochwalic sie ktory sie kąpał w damskich rurkach :). To nie jest nic złego wedlug mnie ;). /Agatkaa :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja bym bardzo chętnie się pokazał, jednak nie miałem okazji, i raczej nie będę miał, niestety jestem na to za... puszysty ? nie no, nazywajmy rzeczy po imieniu, za gruby i tłusty :( Bardzo chętnie bym się z wami wszystkimi kiedyś spotkał, na wspólną kąpiel :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mysle ze kazdemu ciezko zachowac dobra sylwetke ;). Dzis znalazlam w szafie stare jeansy, lekko za małe , postanowiłam je wykorzystac i sie w nich wykąpać, ale to nie tylko wykąpać. Chciało mi się siku i pomyslałam sobie ze musi byc ten pierwszy w jeansy :D /Agatkaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, a czy mieliście kiedyś okazję zmoczyć się w jakimś uniformie?. Ja ostatnio miałem okazję zmoczyć się w stroju medycznym białych spodniach oraz białej marynarce, niestety tylko w domu powiem szczerze fajne uczucie jak powoli ubranie przemaka materiał zaczyna się błyszczeć itp. Szkoda że apteki mają wolne w lany poniedziałek nie jedna farmaceutka miała by okazję ładnie przemoknąć w firmowym wdzianku :).. https://www.youtube.com/watch?v=fTv8nFf0__A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tylko i wyłącznie kąpałam sie w ubraniach na co dzień, tak jak pisałam, jeansy i nic wiecej :D /Agatkaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To polecam wypróbować warto.. A jeszcze lepiej było by tak się zmoczyć na świeżym powietrzu ale to niestety mało realne w takim stroju :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kąpałem się kiedyś w garniturze :) Marynarka, biała koszula i spodnie od marynarki, bardzo przyjemne uczucie :) Także polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panowie a w damskich jeanach kto się kąpał? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja niestety w żadnych damskich ubraniach kąpać się przyjemności nie miałem, jestem nieco za duży :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ubrałem ciuchy mojej kobitki. Oczywiście dresowe bo w jeansy bym nie wlazł. SUUUUUPER !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeansy najlepsze :D nic sie nie stanie jak rozerwiesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No co tu tak cicho? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak widać niektórym odechciało się pisać o tym :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Opowiadajcie swoje przezycia jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tym roku niestety jeszcze żadnych nie przeżyłem, a chciałbym z kimś takie przeżyć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda1973
Ja też to lubię, zaczęłam kilkanaście lat temu, kiedy byłam u znajomych w Wielkiej Brytanii. Dałam się namówić i nie żałuję. Uczucie wspaniałe, nie da się opisać. Ja uwielbiam kąpiel w skórzanym płaszczu i w ogóle w skórzanych ciuchach. Wiem to droga wersja, Ale można trafić na jakieś ładne ciuchy na aukcjach internetowych i to stosunkowo nie drogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mike 7777
Magda1973 Napiszesz coś więcej? Gdzie się dałaś tak namówić? Kto Ci zaproponował? :) I gdzie tak się kapiesz najczęściej? :) Fajny pomysł ze skórzanym ciuchami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Max
A już myślałem,że Agatka jest tu wyjątkiem.Magda,mam nadzieję że lubisz też skórzane spodnie w kąpieli.Ja,nigdy nie próbowałem, od zawsze preferowałem jeansy,podobnie jak Agatka. Dziewczyny,kąpałyście się już na zewnątrz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zostałam dziś wrzucona do wody przez koleżankę :/ miałam nowiutkie super skinny jeans, koleżanka miała baggy jeans. Oczywiście niebieskie. 3 godziny kąpieli w jeansach w jeziorze, z******te uczucie, jeszcze w takich obcisłych dżinach, później jeszcze doszła do nas koleżanka w legginsach, niestety chłopcy nie byli tacy chętni, tylko my we 3 w ubraniu przez 3 godziny w wodzie. Szkoda trochę jeansów bo nowe ale co tam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Max
Ale tak na serio,to chciałaś być wrzucona do tego jeziora? Trochę zazdroszczę,trzy godz.w mokrych,obcisłych jeansach.Granatowe czy niebieskie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj w końcu się wykąpałem w ubraniu po raz pierwszy w tym roku, nieziemskie uczucie, jak zawsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koleżanka mnie wrzuciła, wiedziałam że to się tak skończy bo jesteśmy miłośniczkami kąpieli w jeansach. Ja miałam niebieskie jeansy cieniowane w jeszcze jaśniejsze a koleżanka miała baggy granatowe. Po wyjściu z jeziora nie tylko były mokre ale i brudne od okolicznego błota. Ciężko mi było chodzić bo miałam bardzo opiętę jeansy bo się chyna lekko skurczyły jeszcze na mojej mokre d***e. Koleżanka miała nie lepiej bo miała baggy, jeszcze jej przypadkowo rozerwałam ale co tam ;) liczy się zabawa :-). Pozdrawiam was :) Agatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to miałyście bardzo przyjemną zabawę, aż zazdroszczę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×