Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Agent123

Z każdym rokiem liczba nastolatek usuwających ciążę wzrasta o 20 procent.

Polecane posty

Jak donosi \"Daily Mail\", każdego roku w Wielkiej Brytani ponad 1000 nastolatek poddaje się aborcji. Liczba 14-latek usuwających ciążę wzrasta z roku na rok aż o 20%. Dzieci stają się coraz szybciej aktywne seksualnie. Edukacja seksualna jest wprowadzana w szkołach w coraz niższych klasach. Jednak nawet najlepsza edukacja nie rozwiąże problemu, jeśli w rodzinach są zaniedbania i występują zaburzenia emocjonalne. Rządowy program w Wielkiej Brytanii nie zdaje egzaminu, liczba niechcianych ciąż stale rośnie. Młodzi rodzice w Wielkiej Brytanii, którzy zdecydują się wychować swoje dziecko, dostają od rządu mieszkanie i pieniądze na życie. Z roku na rok rośnie liczba młodych rodzin żyjących na koszt państwa. Z wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie polska emigrancka patologia to wykorzysta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi sie skojarzyło
a w Etiopii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Phi ! To ja im się nie dziwię, za takie warunki sama bym zaciążyła, alem chyba już za stara :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mieszkanie i kasa? a u nas berecikowe 1000zł. :O co za kurna kraj. ja jestem w ciąży, mam 20 lat i mam przerąbane jeśli chodzi o pomoc państwa- zadłużyłam się z mężem na dłuuugo żeby kupić cholerną kawalerkę na 6 piętrze :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1000zl becikowe u nas? HUH to mozna zyc jak krol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielka Brytania zalicza się do tzw. państw dobrobytu (welfare state). Są to państwa opiekuńcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sfetr z Biedronki
Co się stało się, Florek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w niemczech
to tez norma....czynsz na mieszkanie dla 3 osob = max 70 m kw placi panstwo ....ubezpieczenie zdrowotne tez+ kasa na meble i sprzety + oplaty rtv+ ogrzewanie woda wywoz smieci + okolo 300 euro miesiecznie na glowe z tego trzeba sobie oplacic prad ubranie zywnosc i wszelkie nalogi czy luksusy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w niemczech
do tego dochodzi fakt ze mieszkania socjalne sa nierzadko w czystych nowych domach poniewaz domy te sa budowane za niskoprocentowe pozyczki panstwowe i tu warunkiem jest ze wynajem ich do momentu splaty pozyczki moze byc tylko dla osob niskouposazonych wiec zyc nie umierac .... jesli ktos ma niemieckie papiery ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w niemczech
slyszalem ze panstwo pomaga splacac mieszkania mlodym malzenstwom ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w niemczech
w polsce ..... wydaje mi sie ze wpadacie w ten profil.... pozatym moj brat kupil mieszkanie .... wzial pozyczke (80tys) i mial okolo 160 tys w sumie splacic a tu nagle jego bank ma inna oferte i po przeliczeniu sa do splaty w calosci 120 tys wiec zmienil kredyt ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Polsce co roku rodzi dzieci około 300 dziewczyn poniżej 15 roku życia. I aż 20 tysięcy nastolatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sfetr z Biedronki
Co się stało się, Florek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gr654645
za 5 lat....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubiany
mieszkam w takiej fajnej okolicy że z jednej strony miasto i kluby a z drugiej cisza, spokój, stawiki, las(cos pięknego) i jak przyjdzie słoneczna niedziela i widze ci te 14-15latki kuźwa robia a przynajmniej udają to siez nich smieje:D, jeszzce mózgu wykształconego nie ma a na chodniku prawie 69na stojaka sobie robią, nie wiem co oni pokazują i kogo prubują nauczyc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z dziećmi tak już jest że próbują naśladować dorosłych. Dlatego tak ważne jest że dorośli powinni przykładać dużą wagę do ich należytego wychowania. Jeżeli dzieci chcą być dorosłymi, a dorośli traktują dzieci jak dorosłych, to w konsekwencji wiele dzieci zostaje rodzicami jeszcze przed 15-tką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qfa
Tylko które państwo jest bardziej pojebane. Polska co nie sponsoruje z budżetu młodym rodzicom prawie nic czy Wielka Brytania która sponsoruje nieletnim mamom wszystko czego skutkiem jest to że najlepszym sposobem uwolnienia się od rodziców i szkoły dla takiej gówniary jest zaciążyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zenith
szkoda ze tylko tyle. widocznie nieswiadome. dzieci w tym wieku nie powinny rodzic dzieci w ogole. wynika to z katolskiego przymusu do pozostawiania ludzi w stanie ciemnoty. poniewaz jak tylko z niej wyjda to przestana klasc kase na kosciol. a ty agent zdajesz sie byc jakims purytanskim oredownikiem uzywajacym malo istotnych faktow do wywolywania odezwu u ludzi ktorzy sa zbyt glupi zeby je zrozumiec. calkiem zabawne, ale nie sadzisz chyba ze ktokolwiek kto nie jest kobieta albo kompletnym cymbalem sie na to nabierze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×