Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niezobowiązująca sugestia

KOBIETY NORMALNE

Polecane posty

Gość eloooooooooooo
no dzieki za miłe słowo ale jakos tych normalnych i czułych facetów nie widze:-)Fakt ze interesuja sie mna mezczyzni ale widza we mnie tylko obiekt seksualny..a takie romanse sa nie dla mnie.Jak myslicie do jakiego wieku kobieta moze czuc sie atrakcyjna i znalesc swoja 2 połówke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eloooooooooooo
:-) niby tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eloooo daj spokój.....oczywiście pod warunkiem, że masz prawo jazdy:P Jestem pewna, że Ci się wszystko ułoży....a faceci im starsi, tym bardziej zaczynają doceniać normalność....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czaka laka...nie skacz, ziemia obiecana trochę jednak twarda, mimo, że obiecana:P A do Wisły jak skoczysz, to będzie, że nie dość że nie ambitna to jeszcze mało oryginalna jesteś:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też tu chcę! O moje niewygórowane ambicje - jakże dumna jestem z was ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eloooooooooooo
nienia a po co mi prawko? mam kierowce na posyłki..ale to tylko kumpel:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czaka laka - może jakieś certyfikaty powinnyśmy wydawać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eloooo-Jak to po co? No co Ty, tak bez prawka....i może jeszcze bez studiów prestiżowych? To Ty się do piachu nadajesz, zrobić Ci tu miejsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czaka laka - dasz skserować? w mojej nieprestiżowej szkole mam ksero za darmo, także bym wszystkim chętnym skserowała, przy okazji:P Kto chce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eloooooooooooo
Spoko jestem po studiach, mam dobra prace, prawko ez ale zadko jezdze sama, bo sie boje:-P ze kogos stukne np;-) a do piachu to tylko nad morze mnie zabierz:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam prawka, a co za tym idzie samochodu. Brak studiów, mieszkania własnościowego i długich nóg. Powinnam mieć świadomośc skończonego zycia? Jak dla mnie się ono dopiero zaczyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elooo-uuuuuuuuuuu panie, to ja nie wiem, czy Ty się na nieudacznika nadajesz:P No dobra, przyznam się, że ja tez mam studia, ale prawka jednak nie:P Mąż mnie wozi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eloooooooooooo
Prawko zrobisz, znajdziesz dobra prace, kupisz m i bedzie super:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eloooooooooooo
A ja nie mam meza..buu .tez bym chciala zeby mnie taki boski, uczynny, dobry i kcohajacy maz woził do pracy;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje niewygórowane ambicje nie pozwalają mi na to, aby w wieku 20 lat dorobic się tego, co wg niektórych jest wyznacznikiem bycia 'kimś'. Moje naiudacznictwo wyszło na jaw... ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eloooooooooooo
ja nie pisze o ambicjach..mieszkanie, praca to proza zycia.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiriririi
kobieta. 20 lat. moim zdaniem ten post pisany przez tamtą laskę jest prowokacją, nie zdenerwowałam się nim a uśmiałam. jak ludzie mogą pisać takie bzduury ? ;D każdy ma inny pomysł na życie i dla każdego inne priorytety są wyznacznikami ludzkiej wartości... czyż nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porażka na maxa normalnie
te moje życie i moja osobowość. Mam nędzną pracę za 1500 i pomyśleć że by ją dostać musiałam 5letnie studia skończyć! nie stać mnie na samochód, a prawko za 4 razem zdałam!!! paznokieć małego palca u lewej ręki mam obgryziony, żaden niepomalowany, cerę z problemami, jeszcze niedawno moja figura byla idealna ale przez moje lenistwo celulit mi sie odklada. nie umiem tanczyc, spiewać, zrobic ekstra makijazu. ubieram się przeciętnie. co ten moj facet we mnie widzi, ze mi sie oswiadczyl? aha i w towarzystwie mało sie odzywam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do mojego nieudacznictwa - jestem z niego dumna, skoro dalej ma tak wyglądać jak do tej pory. ;) Zajmuję się tym co lubię, chociaz nie jest to prestiżowe. eloooooooooooo - wiem o tym, taki nieudany żart ;p Proza życia też mnie dopadła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eloooooooooooo
Lubie żarciki;-) Co do paznokci to ja od urodzenia mam krzywe palce i paznokcie u stóp..serio normalnie załamka..ale juz sie do nich przyzywaiłam i nawet na basenie je eksponuje..spojżenia gapowiczów bezcenne:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nosze okulary....jak już tak się przyznajemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezobowiązująca sugestia
Dziewczynki musiałam Was opuścić na małą chwilę.... Ale wróciłam i zabieram się za odpisywanie... bo się tu do czegoś przyznajecie a ja nie wiem o co chodzi.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
a mnie nie bylo bo mi kafeteria nie dzialala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×