Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niezobowiązująca sugestia

KOBIETY NORMALNE

Polecane posty

sugestia- piekę, ale właśnie dzisiaj posolić zapomniałam:P Jak sie zaprosisz, to upiekę posolony:) Czaka laka - zastanawiałam się nad boysami, ale jednak po namyśle zdecydowałam się na happy sad:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezobowiązująca sugestia
kurde to już niespotykane że ktoś sam wypieka chleb!!!!! kurde za taki prawdziwy chleb zabić bym się chyba dała! Się zapraszam, ale jeszcze bezterminowo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaaaaa- o, to może na mój nieposolony chleb wpadniesz, bo ja tez wamińskomazurszczanka jestem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za gratulację dziękuję :D Jednak facetom też odbija z tęsknoty. A za wytępienie lokatora trzymajcie kciuki... bo akurat tego się boję. Kawa... Nobel dla kogoś, kto odkrył, że z małych ziarenek da sie takie cudo stworzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezobowiązująca sugestia
ten topik będziemy utrzymywały aż kaffe zamkną :P Smacznego czaka laka !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
a gdzie mieszkasz w warminsko-mazurski-nienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezobowiązująca sugestia
Casertana oczywiście ze będziemy trzymały kciuki! Ale i bez tego dasz radę 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie małe coś - a tyle strachu z tym. To ja zapraszam na szarlotkę. Tylko troszkę się z prawej strony przypiekła. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezobowiązująca sugestia
ja Was mogę w tej chwili zaprosić na sprzątanie. Remont to jakaś katastrofa. Nie cierpię tego.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Remont? Teraz męczarnia, za to później będzie miło ;) Do mnie znowu maja przyjść panowie od okien, bo po pół roku nie chcą działać ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieśmiała krysia
mam małego penisa, dlatego jestem niesmiala od czasów szkolnych:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaa-w olsztynie:) Oczywiście że topik utrzymamy , ja już dodałam do zakładek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezobowiązująca sugestia
Tak będzie miło, jak dotrwam do końca... mam taki katar że co się schylę to mi nos zatyka i to mi nie pomaga! buuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
nienia!a ja w Lidzbarku Warminskim!=]milo mi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eloooooooooooo
Ech Wy o takich smakołykach piszecie a ja nic nie umiem upiec..chleb kupuje , zazwyczaj sie ssycha zanim go ukroje, szarlotke w ciastkarni jem..juz nie mowiac o gotowaniu..beztalencie totalne jestem:-(.Jedynie to kawe paze dobra ale mam super sprzet ,wiec to tez nie moja zasługa..cusik mnie dół lłapie i nawet kapiel mi tego nie wynagrodziła..Casta..za zadrówko trzymam kciuki ..bedzie dobrze..jednym z moich zawodow jest pielegniarstwo i napatrzyłam sie juz na wiele róznych chorob..grunt to pozytywne nastawienie🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porażka na maxa normalnie
a ja dziś ciasta do pizzy nie posoliłam, a chleb 2 razy w życiu piekłam- pierwszy zakalec, a drugi cudnie wyglądał ale niezjadliwy bo przesolony!! hahaha i też mam dużego nosa :D normalne kobiety chyba tak mają ;) pozdrawiam z podlaskiego :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porażka na maxa normalnie
casertana oczywiscie dużo zdrówka i gratulacje:) eloooooooooooo nie łap doła, głowa do góry!! :) mamy pokrewne zawody :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eloooooooooooo
fajnie ze mnie pocieszacie ale powinnam chociaz raz w zyciu cos ugotowac.oprocz kisielu i budyniu;-) Pielegnarstwo to jeden z moich zawodow..ale nie wykonuje go juz..wzgledy finansowe..proza zycia..takie tam..Fajne z Was babeczki pozdrawiam z Łomianek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eloooooooooooo - Ty robisz kawę, ja postram się zrobić zjadliwą szarlotkę. niezobowiązująca sugestia - nosa akurat chyba lepiej nie wycinać... Jak pójdziesz za mnie odebrać w pt wyniki, to ja posprzatam ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezobowiązująca sugestia
Ani pól doła!!! Takie kobity jak my nie mają dołów! Może trochę czekolady poprawi nastawienie?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kdjhbvdhjb
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa o kaleka sie pojawiła :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eloooooooooooo
super ja sie pisze na szarlotke.na sprzatanie bo lubie ..i wyniki tez odbiore..bede miała zajecie chociaz..jupii:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprawiłyście mi humor i dodały otuchy... dziękuję ;) Mogę czasem tu pomarudzić? Przynajmniej bedzie miał mnie kto zjechać z góry na dół za panikowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eloooooooooooo
A pewnie ze marudz..od tego jestesmy;-) jezeli tez bedziemy mogły w czyms pomoc to wal smiało:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezobowiązująca sugestia
My też pewnie nie raz zamarudzimy tutaj, w końcu nie jesteśmy tak idealne jak nasza muza! Opuszczę Was na moment muszę polatac na szmacie w kuchni i przedpokoju :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porażka na maxa normalnie
a ja mogę wam pomarudzic? Włosów mi się nie chce dziś myć!!! :P niezobowiązująca sugestia niezła czarownica z Ciebie ;) kto chętny za mnie do pracy jutro iść ;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eloooooooooooo
to nie myj:-P i do pracy tez nie idz;-) dzien lenia kazdemu sie należy:-D a jak!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezobowiązująca sugestia
Mój M też mi mówi że czarownica jestem:P Wiesz..... ja przy tym całym remoncie też dziś jeszcze nie widziałam wody... poza szybkim płukaniem się. Więc pieprz to jutro umyjesz. Ja jednak nie będę mogła zwlekać i zanim pójdę spac pójdę do kąpieli. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszę się, że są tu normalne kobiety. Mam dziś naprawdę paskudny dzień. Nawet tabliczka czekolady nie pomogła... Idę poczytać o Ziutku Słoneczko - trzeba się wziąść za wykształcenie. Nie da się wszystkiego zwalić na lokatora. Na mnie też mówią czarownica. Wina kręconych włosów, które żyją po swojemu, a mnie nigdy nie słuchają. Trzymajcie się sieplutko kobiety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×