Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niezobowiązująca sugestia

KOBIETY NORMALNE

Polecane posty

Gość niezobowiązująca sugestia
Eloooo odnośnie pytania do jakiego wieku to zhgadzam się z koleżanką że póki żyje. A Ty zdaje się młoda jesteś! :) Czaka laka Ty nigdzie nie skacz! Nie stój po prostu w miejscu! tak by Ci poradziła nasza doda 2 Nenia zgadzam sie z Tobą, że facet musi się wyszaleć, spotkac takie baby jak nasza muza i później im się w głowach układa!!! Casertana my tu na ziemi stoimy i wiemy, że wszystko powoli. Jesteśmy normalne! :P fajne ze jesteś tiriririr tak powinno być ale pani widocznie ma inne spojrzenie na świat! porażka na maxa dobre!!!!!! To teraz ja musze się przyznac co ze mną nie halo. Nie noszę okularów, nie mam swojego samochodu, mój M ma. Jestem wysoka. Mam obtłuczony lakier na paznokciach... i teraz Wam pokaże ze ja jestem główny nieudacznik! Dopiero od czerwca zacznę nową prace. Poprzednią pieprznęłam sama i 2 miesiące się obijałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jeszcze ja. oprócz krzywych nóg już 3 razy oblałam prawko, nie mam samochodu, mieszkam w wynajmowanym mieszkaniu, i bede tak mieszkac jeszcze jakis czas, moj facet jeszcze mi się nie oświadczył, i on tez nie ma samochodu. Chyba sie pochlastam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezobowiązująca sugestia
mój też jeszcze nie!! Choć już było blisko ale jak to na nieudacznika przystało z powodu mojego błędu ... jeszcze to nie nastąpiło. :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porażka na maxa normalnie
aaa no i jeszcze aparat na zębach nosze. Ruchomy, nawet nie stały bo szkoda mi kasy było i przez niego seplenię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezobowiązująca sugestia
hahahah ja też chciałabym założyć ale jeszcze muszę dokończyć ząbki:) a jak będe seplenić to będę się sama z siebie śmiała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My też mieszkamy w wynajmowanym, wprawdzie mamy mieszkanie w ziemi obiecanej, ale jako nieudacznicy (bo pewnie moje nieudacznictwo promieniuje na męże mego) nie możemy go sprzedać od dłuższego czasu już. Lakier tez mi z paznokci schodzi....i włosy mi się przetłuszczają:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
ja tez nosze okulary i jestem straszny pasztet w ogole,bo mnie nie stac na drogie kosmetyki hihi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki, ja sobie spokojnie dodreptam do własnego mieszkania, samochodziku, mgr i spokojnej pracy. Narazie wytępiam 'przyjaciela', który zadomowił się w brzuchu. A taki lokator zmienia ambicje, marzenia, podejście do życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezobowiązująca sugestia
czaka laka a Ty w pracy jesteś ????? Ja remont z M robię. Kurde bajzel okropny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o żesz w mordę.....chleb niesłony upiekłam( właśnie próbuję).....to już gwóźdź do trumny chyba.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eloooooooooooo
Szczerze? to ja jestem stara dupa..36lat i bez faceta..fajnie nie? wygladam jak barbi z celilitem -taka podstarzala wersja lalki i na dodatek boje sie uczucia:-P porócz krzywych palcy u nog i powyginanych paznokci mam burze wlosow na głowie i zaden fryzjer nie potrafi mi ich poskromic..Polowa lakieru to jasne ,ale i to na chwile..normalnie załamka:-( Praca jest ale czy mnie zadowala?wogole ..najlepiej robic to co sie lubi..a ja wpadłam w wyscig szczórow.Zamast wysc gdzies na kawe to siedze od kilku miechow na kafe i gdzie mam kogos poznac? Jednym słowem przegrywam zycie z kretesem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezobowiązująca sugestia
casertana ... jeśli mówisz o tych najgorszych z możliwych lokatorach to ja swojego już wytępiłam. I Tobie się uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eloooooooooooo
i juz sie ciesze..mieszkam niedaleko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo...ja tez bym chciała na kawę....bo ja do ziemi obiecanej pielgrzymuję dość regularnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do oświadczyn, mój to zrobił wczoraj... Stwierdził, że to są przedoświadczyny. Poprawi jak wróci. W sierpiu się go wytnie, a potem, chemią poprawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eloooooooooooo
superowo wiec kiedys wypadniemy wspolnie na kawke lub cos mocniejszego:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eloooooooooooo
casertana o rany to jakies dranstwo jest totalne..zdrówka zycze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Casertana...brzmi groźnie:( Ale musi być dobrze:) Przedoświadczyny? Taka umowa przedwstępna znaczy się?;) No, to gratulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezobowiązująca sugestia
o ja też mam duzy nos !!!!!!!! Eloooooo kurde to wyskakuj z domu!!!!!! Nie jesteś stara!!!!!!! Czyś Ty zwariowała!!!!! Czaka laka to zmiataj relaksować się! z domu też do nas zaglądniesz? Nienia Ty chleb sama pieczesz????? to ja się zapraszam - tzn wpraszam ! pewnie ja też chciałam zaproponoać kawę a teraz wychodzi na to że sama na nią pójdę bo do ziemi obiecanej mam 300 km!:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sugestia- jak w strone lubelskiego to i tam trafie :) z domu raczej nie zajrze, musze sie zrelaksowac od kompa, siedzenie 8 godzin przed monitorem mi wystarcza. Ale jutro gdzies od 11 oczywiscie bede :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
wrrrr!ja w warminsko-mazurskim mieszkam wiec daleko troche na kawe do was dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezobowiązująca sugestia
Cesertana Gratulacja z powodu przedoświadczyn! co do lokatora to głowa do góry! Mnie się udało i Tobie się uda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezobowiązująca sugestia
ja ślązarą jestem ! Katowice ( okolice ) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×