Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niezobowiązująca sugestia

KOBIETY NORMALNE

Polecane posty

Gość coco musi umrzeć
nienia powiedz cos o sobie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porażka na maxa normalnie
do butelki trzeba było go wepchnąć. my sobie kiedyś radzililiśmy... hakiem ;) takim co miał końcówkę jak śruba. zdawał egazmin na każdej imprezie. fajne te studenckie czasy były. szkoda, że nie wrócą. trzeba się cieszyć życiem i tym co nam niesie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulaa-a7
> coco ja technologia zywienia czlowieka, kiedys dietetyka byla moim marzeniem teraz sporo sie zmienilo ale kirunek w toku:) >porazka mniej sie zatem na bacznosci, sanepidowcy nie maja serca:P nienia no jasne ze krzyczymy i hymn kortowiady ciagle w wykonaniu "enej" czekalam na te dni od pazdziernika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulaa-a7
popieram upodobania:) w tamtym roku goscili na kortowiadzie wlasnie a ja glos odzyskiwalam przez tydzien po ich koncercie:D coco e tam facet niepotrzebny, kobitki sa sprytne i na wszystko znajda sposob:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już trochę pisałam, ale może nie zanudzę powtórkami nikogo... Mam 26 lat(za dokładnie 10 dni 27) kochanego męża, narwanego kota i krążę z kagańcem oświaty wśród gimnazjalistów.Ogólnie jestem dość optymistycznie nastawiona do świata:) I piekę chleb sama, a dzisiaj go zapomniałam posolić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coco musi umrzeć
korki tez wpychalam :) ale to sie czasem 1/100000 korka polknelo np :D to moze ja sie pochwale, ze skonczylam kurs....na taksowkarza!!! ale nigdy tego nie wykorzystalam.... hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulaa-a7
a to o tej pani piekarz byla mowa na poprzednich stronach:) niekonwencjonalnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coco musi umrzeć
ja z natury tez jestem optymistka....uwazam ,ze nie wolno plakac nad swoim losem...ze trzeba isc naprzod...ale czasem poprostu rycze jak bobr zeby znow sie podniesc i walczyc... kurcze...jestem troche poswirowana....ale jakos tak sie dziwnie dzieje ze człowieki mnie chyba lubia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coco musi umrzeć
dziewczyny a wy juz winko popijacie??? ja musze wkoncu je otworzyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula - Ty jako technolog sama rozumiesz, że nie ma to jak domowy chleb na zakwasie:) Chyba muszę zmykać bo mąż mi marudzi, że go zaniedbuję;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulaa-a7
oo na taksowkarza:) niezle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porażka na maxa normalnie
ooo Paulaa a na którym roku jestes? bo jak mi sie nie pokręciło, to na tym kierunku moja koleżanka studiuje, w tym roku się broni. ja może nie wspomniałam, ale w tym roku hajtamy się z narzeczonym, a na razie mieszkamy sobie razem z naszym kocurem, co mi codziennie robi pobudkę o 4 nad ranem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coco...szacun ( jak mawiają gimnazjaliści) ja nawet prawka nie mam...bo mi się lewa strona z prawą myli notorycznie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulaa-a7
przynajmniej wiesz co jesz:) a na zakwasie to najlepszy bez drozdzy blee tylko sie zastanawiam jak ty przeprowadzasz taki ten proces w warunkach domowych:P nie moge sobie tego wyobrazic no i odpowiedznia temperatura musi byc wiec podziwiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi....pod kocem 8-12 godzin stoi, a potem siup do piekarnika:) Kwestia organizacji....moja mam też piecze:) Teraz ja werbuje teściową:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porażka na maxa normalnie
nienia cierpliwości, ja za 4 razem zdałam. a na samochód i tak mnie nie stać. nie zdawałam przez swoją postrzeloną naturę: najpierw coś robię, potem myślę.w przełożeniu na egzamin to było: najpierw wyjeżdzam, cofam a potem się rozglądam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulaa-a7
porazka ja na 2 wiec jak siebie znam to Twojej kolezanki nie znam:P ale mam nadzieje ze mgr obroni:) nie lada wyzwanie 5 lat na tym kierunku przetrwac:) a ja prawko sie pochwale ze posiadam ale co mi z kawalka plastiku skoro po rocznej przerwie w jezdzie boje sie wsiasc za kolko;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Porażka - gratuluje, kiedy ślub dokładnie? My za kilka tygodni mamy rocznicę pierwszą....marzy mi się Praga z tej okazji....we will see.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coco musi umrzeć
uczylam sie topografii miasta 2 tygodnie... dzis wiem gdzie sa moze ze 3 ulice mojego miasta :D zakuc zdac zapomniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Porażka...no, my autko mamy, co mnie jednak nie motywuje wcale, zwłaszcza, że mąż mój jest uczynny i mnie wozi wszędzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porażka na maxa normalnie
paula ja swojego narzeczonego po 5 latach za kólko posadziłam w samochód od taty pożyczony. bo mi truł cały czas jak beznadziejnie jeżdzę. jakby ktoś to nagrał to normalnie na youtubie by biło rekordy popularności. wyjechał z piskiem opon, nie wyrobił się na zakręcie i jechał niemalże slalomem, bo wspomagania nie było :P przesiadka była szybka, bo bałam się, ze ktoś policje wezwie, ze pijak z 5 promilami alkoholu we krwi jeździ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coco musi umrzeć
jesli chodzi o studia... ja jestem cholerna humanistka a studiuje na kierunku gdzie mam 5 przedmiotow pt fizyka ale pod inna nazwa :D technologia brzmi dumnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulaa-a7
nienia no to co? nic tylko smacznego wypieku zyczyc, fajne sa takie tradycje pokoleniowe, szkoda ze u mnie w rodzinie nie ma jakiegos elementu charakterystycznego:) no i wlasnie porazka gratulacje!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porażka na maxa normalnie
ślub w sierpniu, czyli co raz bliżej. O podróży możemy pomarzyć, nie wyrobimy się z urlopem. Oki trzymajcie się ciepło, do jutra normalne kobietki ja mykam spać bo jutro będę cały dzień ziewać. straszny śpioch ze mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coco musi umrzeć
poddaje sie ide do sasiada po korkociag ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulaa-a7
porazka no to ja cos jakby podobnie bym jechala teraz ze wzgledu na to ze juz chyba niewiele pamietam.... pamiec sprawna ale krotka a umiejetnosci zaniedbane potrzebuja treningu do odnowy:P technologia dumnie ale fizykaa.... wyzywajaco- nie cierpie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coco to Ty jeszcze tego wina nie otworzyłaś?? Porażka -dobranoc pchły na noc:) Ja też uciekam, będę jutro po południu. Kolorowych snów wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulaa-a7
no trzymaj sie papap:) oj coco jeszcze sie meczysz z tym winkiem? ja juz dwa kieliszki mam za soba i czekam na Cibie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coco musi umrzeć
paula daj mi 10 min

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×