Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Etera

18 tydzień ciąży - czy ktoś do mnie dołączy?

Polecane posty

ja tu na chwilke D juz spi, wiecie co chcialam sie tylko pochwalic ze na urodzinki od D dostalam przewijak... powiem wam ze jak mi go dawal to az mi sie lezka w oczach zakrecila:) mowil ze chcial mi cos kupic dla dziecka bo wiedzial ze bedzie to dla mnie najlepszy prezent i chyba trafil... dlugo lezal kolo nas na lozku, az ciezko pomyslec ze za pare miesiecy bedzie lezal na nim nasz synek... wzruszylam sie troszke, eh dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nunusia 100 lat! Kwiatek od losu dostałam, dopiero rozkwita, malutki, cieplutki, radością jest mojego życia. Ma moją krew i malutkie oczka i piękniejszy jest niż stokrotka. Moje szczęście, mój aniołeczek, mój maleńki kochany syneczek. Spełnienia marzeń, dużo zdrowia i przede wszystkim szczęśliwego rozwiązania kochana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, dopiero wrocilam do domu, ledwie żyję. Zrobiłam rano mocz i odebralam znow po 13 wynik. i jak tydz. temu robilam wszystko bylo ok, a dzis masakra jakas, i bakterie i leukocyty i jakies śluzy. No i w efekcie dostalam antybiotyk. DURACEF sie nazywa. Kazała brac przez 6 dni po 2 tabl. a pozniej powtorzyc badania i wrocic do niej. jak nie pomoze to szpital :/ jutro jeszcze zanim wezme pierwsza tabletke mam zrobic posiew moczu :/ Dziś spadło troszkę deszczu :) Huraa!!! troche sie dzieki bogu ochlodzilo:) A tak w ogole STO LAT !!!!!!! I WSZYSTKIEGO CZEGO SOBIE ŻYCZYSZ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nunusia-wszystkiego najlepszego w dniu urodzinek:) Twój D miał fajny pomysł z tym przewijakiem:)ciekawe co ja dostane na urodziny za miesiac... Dziewczynki byłam dzis u nowego lekarza razem z moim K-przez ponad 10 min ogladalismy maluszka!!:)niesamowite to było...widziałam jaki mój K był dumny patrzac na ekran:)maluszek sobie ziewał,głaskał sie po buzi,wogóle strasznie sie wiercił...potem na 3d chcielismy zobaczyc buzie,ale tak sie odwrócił,ze tylko tył głowki i jedno uszko pokazał:) no i co najwazniejsze miedzy nózkami ukazała nam sie fujarka;)czyli na 100% bedzie synek!!!:) niepamietam ile miał długosci ale wazy 220gram:)moje słoneczko:) wogóle ten nowy lekarz jest całkiem inny niz ten do ktorego chodziłam do tej pory...jestem bardzo zadowolona:)wkoncu naogladałam sie synka dłuzej niz 3 min:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niebieskie_mango to trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze! znasz już płeć, bo nie pamiętam czy już pytałam? maya cieszę się że masz teraz dobrą opiekę no i gratuluję syneczka. a nasza solenizantka jeszcze imprezuje :D a tak poważnie fajnie jest wiedzieć jak wyglądacie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:)dzieki Iza...ja znowu teraz tylko na chwile,bo niedługo uciekam do krusu zeby sie wkoncu ubezpieczyc...ale dzis bede popołudniu tu napewno:)Troche zle sie dzis czuje,bo tak duszno jeszcze u mnie nie było...słonca nie ma a jest 27stopni...dziwna pogoda... mango-jak sie czujesz?mam nadzieje ze wszystko bedzie ok:) to do pózniej dziewczynki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) dziekuje za zyczenia:*:*:*:*:* znow nie dawno sie obudzilam,ale mam spanie:P wczoraj pojechlismy z D na zakupy, chcialm sobie kupic jakies klapki bo tak mi nogi juz puchna ze zadne paseczki nie daja rady ale nie znalazlam nic co by mi pasowalo,za to kupilam sobie dwie tuniczki i D garnitur:) bo mamy dwa sluby w wakacje,pozniej na baseniku bylam. kupilam sobie nowy biustonosz, rozmiar E juz jest taki ze moglby byc wiekszy... mango mam nadzieje ze antybiotyk pomoze! maya super ze jestes zadowolona po wizycie, i ze K mogl zobaczyc synka, tak Ci sie marzylo...:* iza ja rowniez ciesze sie ze was widze:) tylko musze zrobic nowe fotki, bo teraz wygladam troche inaczej,nie dosc ze kolor wlosow to jeszcze sie rozroslam, cos sie do tego zebrac nie moge...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jeszcze nie pojechalam:)czekam na moja siostre cioteczna ale dzwoniła ze bedzie okolo 13 dopiero...Nunusia-oj tak marzyłam zeby K zobaczył synka i uwierz mi ze mina z jaka patrzył w ekran jest bezcenna:)takie rozczulenie malowało mu sie na twarzy:)i ta duma!!;) My tez wczoraj bylismy na małych zakupach i nawet ogladalismy ciuszki-piekne:)jak wejde w 3 trymestr to chyba zaczne powoli kupowac wyprawke i sobie rzeczy do szpitala...dostałam od ciotki znizke 20% na kosmetyki Nivea baby-oj dobrze miec połozna w rodzinie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez dziewczyny niedługo postaram sie zrobic nowe fotki i wrzucic na nk:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem Maya o czym mowisz, ze mina naszych mezczyzn jest bezcennna. ja zawsze jak patrze na D to az z niedowierzeniem, ciekawe co bedzie jak nasi panowie zobacza dzieciaczki juz na zywo:) co do ciuszkow to ja narazie nie patrze ale wiecie co, ja chyba te na poczatek bede kupowac w ciucholandach... bo ubranka nie sa takie tanie a malenstwo bedzie tak szybko rosnac ze nie ma sensu kupowac bo nowe sa drogie. napewno po kuzynkach tez cos dostane, fajne sa takie znizki Maya, zawsze cos:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja synka tez bede ubierac w ciuchlandach bo tam i taniej i fajne rzeczy mozna znalesc:)ale wyprawke chce kupic nowa..nunusia czy ty masz gdzies zapisane wymiary dzidzi z usg połówkowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam mam dostalam ze zdjeciem wszystkie pomiary. ale i tak do konca niewiem co jest co,:P maya ja wyprawke tez nowa, tylko z ciuszkami chce zaoszczedzic, wczoraj zajrzalam do jednego takiego ciucholandu tylko luknac i jest sporo takich malych i w super stanie wiec po co przeplacac? a tam przynajmniej sa ciuchy jakich inne dziecko miec nie bedzie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wreszcie się odezwałyście :P już za Wami tęskniłam :D ja już mam troszkę ciuszków z lupiku, ale część kupimy nową bo to do lekarza będzie trzeba jechać do szpitala troszkę zabrać. jak patrzę na takie małe ubranka to mnie to tak jakoś wzrusza że ta nasza kruszynka będzie taka maleńka i już nie mogę się doczekać :) a wiecie na tej stronie http://dziecko.haczewski.pl/ co gdzieś wcześniej podawałyście, wyszło mi że dziś nasza studniówka, za ok 100 dni zobaczę córeczkę:P oj jak się cieszę że Was mam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wreszcie się odezwałyście :P już za Wami tęskniłam :D ja już mam troszkę ciuszków z lupiku, ale część kupimy nową bo to do lekarza będzie trzeba jechać do szpitala troszkę zabrać. jak patrzę na takie małe ubranka to mnie to tak jakoś wzrusza że ta nasza kruszynka będzie taka maleńka i już nie mogę się doczekać :) a wiecie na tej stronie http://dziecko.haczewski.pl/ co gdzieś wcześniej podawałyście, wyszło mi że dziś nasza studniówka, za ok 100 dni zobaczę córeczkę:P oj jak się cieszę że Was mam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupilam juz jedno body-ale rozowe... bo moje przeczucie bylo tak duze,ale zawiodło... iza podesle Ci:) ja dzis znow bede online bo D w pracy a jak ma wolne to nie chce duzo siedziec na necie bo ostatnio nam sie super uklada i chce sie cieszyc kazda chwila:) ja lubie podlgladac stronke http://www.brzuszek.net/ mozna zobaczyc jak nasze malenstwo w danym tygodniu wyglada i co sie z nim dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piękna pioseneczka, aż się wzruszyłam. czekamy na nasze maleńkie kochane cudy :) przed chwilą miałam gości. a zaraz jadę do siostry na kawkę :) wpadnę do Was potem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie sobie ogladnelam film, Lustra 2-uwielbiam horrory:) taki mam dzis spiacy dzien ze caly czas mi sie oczy do spania zamykaja... piosenka taka akurat do wzruszenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piosenka rzeczywiscie piekna:)ja juz do wieczora tez bede cały czas na necie bo załatwiłam ubezpieczenie ;) i nic juz dzis nie planuje robic.. teraz zostało mi tylko czekac na papierki z krusu i wziasc zwolnienie od lekarza ...A ja wam powiem ze od poczatku miałam przeczucie ze bedzie syn i po tym co wczoraj zobaczyłam na usg nie mam zadnych watpliwosci co do płci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha!!:)ja tez uwielbiam horrory:) co srode ogladam w tvn lub na stronie zalukaj.pl...nunusia ja tez robie sie spiaca...i znowu mam lenia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez ogladam tvn chociaz dla mnie to sa juz powtorki... :) Maya jaki jest Twoj ulubiony? lub jaki ogladalas najstraszniejszy? ja tez mam lenia przez ta barowa pogode, nigdzie dzis z domu nie wychodze,D mi z pracy obiad przyniesie, lodowka pelna wiec mam to gdzies:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nIEODEBRANE POŁĄCZENIE bardzo mi sie podobało i PIŁA wszystkie czesci...RING tez dobry...ja wogóle duzo horrorów obejrzałam i juz nie pamietam tytułów...teraz mniej ogladam bo ja to przezywam akcje a nie chce straszyc maluszka... na obiad dzis miałam odgrzewany szpinak ktory mama K dała.a zaraz ide truskawki ze smietana zrobie wiec mam dzien wolny od gotowania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I juz wiem po czym mi tak nie dobrze...prawdopodobnie po tych witaminach matruelle....lekarz mówil ze poleca mi pregnaPLUS i chyba zmienie tabletki...jeszcze jutro zobacze czy znow po wzieciu matruelle zrobi mi sie niedobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cos mango sie dzis nie odzywa...i rzadko trafiam na Ize niestety..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martyrs-to jest moim zdaniem najgorszy horror jaki ogladalam, ale polecam go tylko osoba o mocnych nerwach... bo jest okropny... Maya a jesz ryby? ja tez zarzywam PREGNA OMEGA dlatego ze nie jem ryb, bo poprostu nie lubie, a ryby to bardzo wazne danie w ciazy! ja wczoraj kupilam 2kg truskawek zrobilam dzis duuuzo kompotu i tez wlasnie mysle o koktajlu zeby sobie zrobic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Truskawki,czesesnie i inne rzeczy z ogródka mam od mamy Krzysia-wiec jestem pewna ze zdrowe:)tylko ogorki wczoraj kupiłam a dzis ukwasiłam ale to od znajomej z rynku wiec napewno sa zdrowe:) ryby nunusia lubie ale jakos w ciazy mi nie ida..jadłam sledzie na poczatku ciazy i tyle;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A chipsy jesz?bo ja tak;)lekarz zreszta mówil ze skoro mam na nie ochote tzn ze organizm tego potrzebuje...ze mozna jesc wszystko w ciazy ale z umiarem...cole tez pije,bo na poczatku ciazy łagodzila mi mdłosci...nie jem tatara itp ale jak czegos mocno mi sie chce to sobie nie odmawiam nawet gdy jest to na liscie rzeczy;ktorych nie powinno jesc sie w ciazy;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A macie dziewczyny taka linie na brzuchu?ja mam taka brazowa prawie przez cały brzuch mi sie ciagnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jak bedziesz kupowac witaminki PREGNA to wez sobie tak jak ja PREGNA OMEGA one maja dokladnie to samo co PREGNA PLUS tylko sa wzbogacone o OMEGE 3 a wiadomo ze to bardzo wazny skladnik dla naszej diety:) ja niestety musze wszystko kupowac ale to juz takie tanie... wczoraj zjadlam kilogram fasolki:) mmmm pycha byla! dzis D mi przyniesie duzo jej bo jego kolezanka ma pole pod krakowem i uprawia wlasnie fasolke zolta i mi pisal ze przymiosla:) ale bede sie zajadac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×