Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Etera

18 tydzień ciąży - czy ktoś do mnie dołączy?

Polecane posty

madzia07102009@interia.pl czekam na zdjecie:) ja swoje w poniedziałek wstawie na nk albo tez wam przesle poczta obiecuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okazało sie niestety ze ma raka zoładka i nie chca jej operowac...była 2 tyg w szpitalu a dzis wychodzi...dzis jej nie odwiedze ale w czwartek lub piatek pojedziemy do niej do domu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mango fajny brzuszek:P malutki jeszcze ale pewnie urosnie. jestes bardzo szczuplutka wiec pewnie Ci brzuszek dopiero pod koniec wywali, tak bylo z moja kuzynka, jak szla rodzic to sie jej szpitalu pytali po co przyszla hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten tlen to mi sie pokazuje w sumie nawet niewiem co to jest ano jak to zlikwidowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ciekawe bardzo, bo z racji tego ze jestem szczupla to kazdy mowil ze bede miala bebzon ogromny od poczatku, w sumie to sie ciesze bo to dopiero polowa jeszcze zdaze sie nanosic brzuszek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazda ma inaczej widocznie... wlasnie moja kuzynka byla twojej postury to miala tylko mala pileczke a urodzila duze dziecko,,, znow druga ktora byla lekko przy kosci to miala beboch ogromny... mi sie wydaje ze moj tez bedzie wielki patrzac na to jaki juz jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam:) ja mam troszke wiekszy ale tylko troszke:) to ja tez pózniej zrobie sobie sama zdjecia i wieczorem wam wrzuce na maila;) a te ktore zrobi mi K wrzuce poniedzieli na nk:) mango a ile masz wzrostu? bo figure mamy podobna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi lekarz powiedział ze od 20 tyg brzuszek najbardziej rosnie praktycznie z dnia na dzien,wiec jeszcze sie doczekamy:) kazda kobieta inaczej przechodzi ciaze i ma inny brzuszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 170cm...wiec mozna powiedziec ze jestesmy jednego wzrostu mango:) tylko ja zauwazyłam ze strasznie boczków nabrałam;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak a jakby nie bylo ja prawie miesiac przed wami wiec moj ma prawo juz byc wiekszych rozmiarow... ja czuje czesto jak maly kopie mnie pod piersiami jak np siedze,ja nie pokaze golego brzuszka bo sie tych wstrtnych rozstepow wstydze:( juz mi troszke schodza ale dalej je widac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to nam juz teraz bedzie szybko rósł bo ja jestem w 19 tyg i 5 dniu:) czyli konczy mi sie 20 tydzien? bo tak szczerze to juz niewiem jak to sie liczy...mnie sie wczoraj sasiadka pytała ktory tydz to jej powiedziałam ze 19....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rodzić będę w szpitalu w Bydgoszczy o ile zdążę dojechać, będę musiała o tym jutro pogadać z moim lekarzem. bo malutka wymaga konsultacji kardiologicznej po porodzie a w moim szpitalu który jest blisko to nawet dobrego pediatry nie ma, a co tu marzyć o kardiologu dziecięcym i sprzęcie. mój mężuś jedzie prawdopodobnie w lipcu( ok 18-19) do Norwegii, wróci po 4 tyg i wtedy kupimy resztę rzeczy które będą nam brakować. łóżeczko mam na strychu po Kacperku, troszkę ubranek kupiłam. ale już pisałam że w ok. 24,06 zamieniamy się z mamą na mieszkania to wtedy zaszalenie i będę mogła kupować rzeczy dla małej. jeszcze w lipcu 16 pojedziemy na wesele do kuzynki, a potem to sama na dłużej zostanę. u mnie już najwyższy czas żeby kupować ale szczerze mówiąc nie spieszy mi się. wózek mam upatrzony taki 3 funkcyjny :http://allegro.pl/raf-pol-wozek-fenix-3w1-gleboki-spacer-fotelik-i1621821780.html to link coś takiego chcę kupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja swojego maluszka wczoraj wieczorem czułam dosc długo i dzis po przebudzeniu-cudowne uczucie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maya mnie też się wydaję ze to 20 tydz, chociaz tez sie spotkalam z roznymi zdaniami na ten temat, no ale zakladajac ze jestes w 3 dniu ciąży (:D) to nie jestes w zerowym tygodniu tylko w pierwszym przeciez... Może cos wymyslam ale probuje na logike do tego dojsc jak to jest. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do tych tygodni to ja mowie ze jestem w 23tyg jest jeszcze pare dni ale ja licze cale pelne tygodnie, ktore minely tak tez wpisuje mi lekarz w karte ciazy,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sliczne wozki wybralyscie... ja bede miec po kuzynce wiec nie mam jak pokazac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też mam swój w zakładkach :P orientowałam się u Nas w sklepach to taki wózek to koszt ponad 1200 zł a tu wychodzi taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj maly mial wczoraj dzien swira... doslownie.. caly dzien kopal jak szalony juz mnie wieczorem troche brzuszek z tego zaczal bolec, juz mojego D zatrudnilam do glaskania zeby moze malemu sie znudzilo na chwilke... usnac nie moglam przez to. nie raz siedzi grzeczny a nieraz dostaje bzika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×