Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Etera

18 tydzień ciąży - czy ktoś do mnie dołączy?

Polecane posty

hejewczyny Ewcia Szlwia Olcia i wszytskie pozostale mamuki ja jestem na zwonieniu lekarskim juz chyba do konca tak bede w rodek ide do lekarza ciekawee czy plec juz mozna poznac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) nie pisałam wczoraj,bo po lekarzu na pizze poszlismy:)a po powrocie nie chciało mi sie siadac do kompa. Usg lekarz robil mi tak z 20 min-nawet fotke 3d buzi dostalismy;)cudem udalo sie lekarzowi zrobic bo mały zasłanial sie raczkami jak mógł-strasznie niepodobało mu sie,ze mu sie przeszkadza:)wymiary wszystkie ma idealne jak na tydz ciazy w ktorej jestem...wazy 444g...czyli tak srednio.Szyjke mam szczelnie zamknieta i wogole wszystko super:)dostałam skierowanie na mocz morfologie ,test combasa czy cos takiego i na ta glukoze brr.... Nastepna wizyta 21 lipca:) pogoda tez dzis u mnie nienajlepsza...ale i tak musze isc na poczte-kurcze mam nadzieje ze nie bede musiał przezywac tego co ty wczoraj...mowilam tez lekarzowi o tych bólach brzucha-nie stwierdzil nic niepokojacego i mowil ze to brzuch rosnie wiec bedzie troche bolec...przepisał mi jednak magnefar B6 i nospe forte jakby bolało mam brac.A ty nunusia jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis pospałam sobie do 11;30 ;)ale to dlatego ze maluszek od 5 do 8 nie dal mi zasnac...poza wyjsciem na poczte i szybkimi zakupami nie mam nic w planach...zrobie tylko szybki obiad i bede sie nudzic...szkoda tylko ze K dzis pozniej wraca;( cos Izy i mango dawno tu nie było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mykam zaraz na miasto-jak cos bede po 16 ej na kafe:)miłego dnia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem dziewczyny. i teraz postaram się być częściej. remont prawie skończony, zostały sprawy typowo porządkowe, przenoszenie i układanie rzeczy. ale to rozłożę sobie na tydzień albo dwa. żeby nie szaleć, przeciążyłam się przez ostatni tydzień, w nocy mocno mnie brzuch bolał, na szczęście jest już dobrze. dziś byliśmy na zakończeniu roku szkolnego u Kacperka i troszkę odpoczywałam. dziś u nas pochmurno i zimno więc ciągle spać mi się chce . a jak u Was mamusie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez Iza dzis spiaca jestem,ale postanowilam ze nie bede spała w dzien:)byłam dzis w aptece i kupiłam tantum rosa,pani mi doradzila ze po porodzie jak sie stosuje to szybciej sie tam goi-jeszcze niewiem czy bede rodzila silami natury ale mysle ze mi sie to przyda...10 saszetek kosztowało 39zl-masakra....miałam ochote kupic tez smoczki dla malego ,ale zabrakło mi pieniazkow niestety...były dwa silikonowe firmy avent w promocji z 22zl na 11.90zl... Ciesze sie Iza ze juz prawie remont skonczony i ze bedziesz czesciej z nami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj ciotka dała mi liste rzeczy do szpitala i cos malo tych rzeczy...2 razy pytalam czy to napewno tylko tyle..DLA MNIE- 2 koszule,szlafrok,6 sztuk jednorazowych majtek, jeden biustonosz,klapki pod prysznic,kapcie,wkładki,płyn do hig intymnej,2 reczniki i woda niegazowana ,A DLA MALUSZKA- rozek lub kocyk,2 sztuki spioszkow,2 sztuki kaftaników,1 czapeczka,2 sztuki body,łapki niedrapki,chusteczki do pielegnacji i 10 sztuk pampersów...i tyle...a nie ma np podkładów poporodowych,wkładek laktacyjnych,smoczka,i wiele innych rzeczy ktore myslałam ze powinnam wziasc...oj to jest strasznie skomplikowane.... głupio mi bedzie ale chyba zapytam jej sie jeszcze raz o te rzeczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupilam ta farbe, i bylam po ciszzki:) mam ich dosc sporo i dostalam pare gratisow(skarpeteczki,czapke,body,rekawiczki takie co sa potrzebne po porodzie) i ogoonie odkupilam sliczny pajacyk z pieskiem :) taki ładny niebieski i 4 kawtaniki:) jestem zadowolona z zakuou:) i dostalam tez od niej majtki bawelniane poporodowe nie uzywane jeszcze zapakowane fajnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie Ci nunusia:)tyle rzeczy masz a ja dalej nic...ale od niedzieli sie to zmieni:) to tak zimno u ciebie?u mnie chlodno ale znosnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas zimno strasznie a deszcz leje od rana bez przerwy! mialam parasolke a mimo to jestem przemoczona... odrazu pod kołderke wskoczylam ale cos sie ogrzac nie moge... no rzeczy mam sliczne ale narazie stopuje z kupowaniem bo ja bym tak mogla bez opamietania... dresik tez jest sliczny:) Maya jak juz kupisz jedna rzecz to bedzie Cie ciaglo do nastepnej-zobaczysz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz od samego ogladania obłedu w oczach dostaje;) nawet te smoczki mnie wzruszyły dzis-szkoda ze mialam mało kasy..ale jutro chyba pojde i kupie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja mam 4 smoczki takie na poczatek... dwa z Nuka, jeden Avent i jeden zwykly... ciekawe ktory sobie maluszek wybierze, bo podobno jest tak ze nie kazdy dziecku podpasuje, tylko wybierze sobie jedna firme i tylko ta bedzie chcial ssac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupie narazie 2 z avent...butelki tez mi sie podobały z tej firmy.a i znalazłam pieluchy dada takie najmniejsze 3-5kg...28 sztuk w biedronce za 11.90zl...kupie je:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez bede kupowac bitelki Avent-jedna juz mam:) sa drogie ale sa dobre bo da wielokrotnego uzytku-wystarczy tylko smoczki wymieniac... i sa antykolkowe to jest bardzo wazne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tu sie zgadzamy:) kurcze cos mi niedobrze-albo po nowych witaminach albo jakis dzis dzien do d..y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brałam matruelle ale miałam po nich zaparcia wiec kupiłam pregnaplus z omega3 i tak niewiem czy to po nich czy co?ale juz mi lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to moze takie przejsciowe bylo... bw naszym stanie to sie rozne dziwne rzeczy dzieja hehe ja wlasnie wcinam nalesniki same z cukrem pudrem... mniam :) mam tyle garow do mycia ale cos nie moge sie do nich pozbierac... ale to dlatego ze mi tak zimno caly czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A pamietasz nunusia ile twoj dawidek wazyl na połówkowym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam pomyte;)jutro tylko poodkurzam i kurze zetre i bedzie czysto na niedziele;)dzis tez nic nie robie bo niesamowicie mi sie chce spac,,,obiad tez sie składal z makaronu z białym serem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niewiem Maya ile, nie przywiazywałam do tego uwagi.... gdzies pewnie bedzie na tych zapisach z usg zobacze jakos to napisze ale poki co mi sie nie chce wstawac... ja juz mialam podsmazone nalesniki bo D z pracy mi przyniosl ja tylko musialam je zarumienic hehe bo samej by mi sie robic nie chcialo... boze ja juz chyba dzis sie z lozka nie podniose... tak mi zle:/ biedny tylko D bo on do pracy na rowerze jezdzi i bedzie przemoczony strasznie... odrazu mu gripexa do picia zrobie zeby go zadne chorobsko nie zlapalo bo on to jest bardzo łapliwy na wszystkie takie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj K tez łapie czesto grype aby tylko zimniej sie zrobilo czy aby tylko przemokł,lekarz mowil ze to dlatego ze jest wczesniakiem(w 7 miesiacu sie urodzil) i tez dbam o niego jak moge;) to napisz mi potem jak nie zapomnisz ile dawid wazyl na połówkowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patryk tez dzis mniej aktywny...tylko czasami da znac ze jest i spi dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak rozszyfruje te napisy hehe bo tam sporo tych liczb jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba mu sie pogoda udziela, u mnie jest podobnie... maly sie oddzywa tylko wtedy jak cos zjem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj lekarz tez pisze jak kura pazurem;) no własnie-mango juz troche czasu nie ma... tam pewnie lekarz skrótami pisal np u mnie BPD to 51cm itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam to wydrukowane ale czy bede sie znac na tym... czekaj wstane popatrze moze znajde:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×