Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Etera

18 tydzień ciąży - czy ktoś do mnie dołączy?

Polecane posty

hehe ja też nie przejmuj się. Na pewno bede miala wszystko gotowe na jakies 1,5 mca przed porodem :D a potem bede wymowac, przegladac dokladac itd :) taka juz moja natura hehe Maya kupujesz laktator i butelki dla malucha od razu czy czekasz jak juz bedziesz wiedziala czy da rade karmic czy moze niestety nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
butelki kupuje napewno-jedna wieksza druga mniejsza...a laktator narazie poczeka bo ja i tak bede z malym caly czas bo do pracy nie wracam i jesli nie bede miala nadmiaru pokarmu to nie bede go kupowac... kolezanka w sumie ma i miala mi oddac ale cos sie nie odzywa...a ty kupujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie nie wiem, z butelkami chyba tez sie wstrzymam, najwyzej jak bede w szpitalu to mi mam kupi, jeszcze sie w sumie nie zdecydowalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny wpadam tylko na chwilke zeby sie pozegnac:) zawiezlismy kota juz,zwolnienie i teraz bedziemy zaczynac pakownie, 18:30 pociag nam odjezdza wiec po 17 juz trzeba wyjsc... pogoda ma byc słaba :/ zeby tylko nie padalo-slonce mi nie potrzebne bo i tak sie opalac nie bede,buzki i nie nadrykujcie tu za duzo zebym was ogarnela po powrocie hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, jestem już :) też byłam w weekend na weselu. zabawa fajna tylko w kościele dostałam dwa silne skurcze i zaczęłam się bać że będę atrakcją wieczoru :P na szczęście niuni się odwidziało. wczoraj poprawiny i dziś dochodzę do siebie jakaś taka śpiąca jestem. ja oczywiście z racji mojego stanu całkowita abstynencja. a i tak kierowcą byłam :D też zastanawiam się nad kupnem używanego wózka, po większe zakupy jedziemy za tydzień albo dwa. muszę już kupić pampersy, łapki-niedrapki, jakieś ubranka do szpitala, pidżamy dla siebie sporo tego. no i czas torbę pakować. moja mała też cały czas po prawej stronie siedzi, ewentualnie tak jakby stawała na nóżki i wtedy w poprzek siedzi pod żebrami :) luj mały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany przeszła mi ta głowa koło 16 chyba, i teraz znowu od nowa :( boziu jak boli strasznie , co za pieruństwo... Leże juz w lozku moze uda mi sie zasnac... Do jutra dziewuszki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki:) ja codzien to wczesniej wstaje:)przez ten tydzien bede mniej na kafe bo bede jezdzic do mojej mamy do szpitala-nic jej niby powaznego nie jest ale wczoraj zasłabla i zostala w szpitalu na badaniach... pogoda dzis ładna sie zapowiada-chociaz w nocy i nad ranem byla taka burza ze szok...Nunusia pojechala-aby dobrze wypoczeła;) Iza a ja zapomnialam ze ty tez bylas na weselu:)najwazniejsze ze impreza tez Ci sie udala:) Mango-mam nadzieje ze juz Cie tak głowa nie bedzie bolec... Tak wiec lece dziewczynki sie zbierac .milego dnia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tez nad ranem lało paskudnie, a teraz słoneczko i ciepło, fajna pogoda dzis. Na 16 ide do neurologa, wlasciwie nie wiem po co bo i tak nic mi nie pomoze , ani nie zrobi badan ani nie moze dac lekow. Chyba też będę dopiero pod wieczór, a teraz chyba sie poloze, glowa juz nie boli, tzn cos czuje ze zaczyna sie rozkrecac, ale odpokac moze mnie to minie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mango i jak tam u neurologa? ja pol dnia w szpitalu spedzilam;/ teraz juz ukapana i do spania bede sie szykowac:) jutro znowu jade bo w tym szpitalu to prawie jesc nie daja i chcem mamie obiad zawiesc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey :) Tak jak myslalam nic nie moze mi pomoc pani neurolog. Ale poszlam wizyte zaliczyłam, jestem spokojniejsza jednak. Powiedziała że pewnie bedzie się to nasilac i że najlepiej na taki bol działa pływanie, szkoda tylko że jedyny basen na hali jest zamkniety na czas wakacji bo remont :/ Ale sobie wybrali czas. Na basenie otwartym z kolei nie poplywam bo tam tyle ludu zawsze że nie ma gdzie palca wsadzic :) Matko ale dzis burza, całą noć tak grzmiało potwornie że szok, teraz zreszta dalej to samo, nawet przez 2 minuty potrafi grzmieć bez przerwy, jeszcze czegos takiego to nie widziałam. A u Ciebie Maya jaka pogoda? też tak pada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry;) u mnie dzis chlodno-tak nawet przyjemnie ale nie pada i mam nadzieje ze nie bedzie:) Mango to moze Twoj gin.cos ci przepisze na bol glowy? ja lece zaraz schabowe robic,bo za ponad godz mam autobus i jade obiad mamie zawiesc...przez caly tydzien tam bede wiec zdaze sie troche przyzwyczaic do szpitala-jutro pójde przy okazji zobaczyc gdzie bede rodzic:) milego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja gin powiedziala ze paracetamol ale tylko jak juz bede wariowac z bolu, ale ona jest troche przewrazliwiona na wszystko, wg niej nawet antyperspirantu nie powinno sie uzywac.... bo i to szkodzi dziecku :) Dzis chyba przyjdzie mi szafka dla malucha, wiec popoludniu przyniose reszte ciuszkow od babci, wreszcie poukladam tak jak mi bedzie pasowało, przy okazji przejrze wszystko jeszcze raz :) Fajnie że zobaczysz porodowke, czas sie powoli przyzwyczajac, jeszcze tylko troche i ostatni trymestr sie nam zacznie Maya :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry;) ja juz po sniadaniu i wstawilam nawet zupe:) chcem dzis kolo południa pojechac do mamy zeby wrocic i sie zebrac bo mam dzis wizyte u gin.i bede podgladac mojego syneczka;) Mango ciebie boli glowa a mnie żoładek;/od 2 dni mnie pobolewa...niewiem czy cos zjadlam czy to maluszek mnie tam pokopal,ale boli...od wczoraj pierwszy raz czulam jego kopniecia nad pepkiem.... Dzis koncze pełny 24 tydz;)hura! Jesli chodzi o pogode to dzis tylko 16stopni ale to dla mnie w sam raz:) udanego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No na szczescie dzis chlodniej, u mnie pdobnie. Ale wczoraj wieczorem znowu była burza. Ja dzis na nogach od 7:00, jakos tak znowu mam ostatnio ze najpozniej o 7 wstaje, ale za to czuje sie wyspana, no i dzien dluzszy :) Dziś sobie ciuszki poukładam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny u mnie maluszkowy zawrót głowy :) zaczynam panikować. u mnie 33 tc i myślę nad spakowaniem torby. a mam jeszcze mnóstwo rzeczy do zrobienia, do kupienia i załatwienia. chciałabym żeby już był wrzesień. kurczę muszę jeszcze kupić małemu wyprawkę do szkoły ale będzie latania :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany jakie pustki, u mnie wczoraj byla zablokowana kafeteria, nawet nie mogłam wejść na stronę główną. Napiszcie co u Was, Maya jak czuje sie mama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie ja tez tu wczoraj nie moglam sie dostac...mama czuje sie juz duzo lepiej ale chyba do wtorku zostanie w szpitalu;/bo badaja ja od gory do dolu...bylismy z K wczoraj u gin.na usg-niunio zdrowy i wszystko wporzadku tylko znowu nie pokazal buzi;/zasłanial raczka jak sie da,jest zwiniety tak ze nogi ma tam gdzie rece-na głowie.Dziwna pozycja no ale ;) za to siusiaczka bylo widac doskonale;) wazy 778g-gin.mowi ze w sam raz. Szyjke mam zamknieta i nie skracajaca sie. Nastepna wizyta 11 sierpnia :) Dzis tez jade z obiadem dz szpitala-zaraz ide ziemniaki wstawic-mielone juz zrobiłam tylko usmazyc:) bede tu wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Badania wyszly mi dobrze-a nawet poprawily sie:) a co do glukozy to przed wypiciem 75%roztworu mialam 77 a po 2 godzinach 114. A co do konfliktu serologicznego to test coombsa wyszedl ujemny czyli ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 5 sierpnia wizytacje u gin. mam nadzieje że tym razem młodzież ujawni jakiej jest płci :D juz sie nie moge doczekac :D Dobrze że wszystko w porzadku, ciesze sie Maya. Wczoraj rozmawialam z mezem na skype, młodzież tak wywijała że nawet M w kamerce widział jak mi brzuch podskakuje :D Cieszył sie jak dziecko, strasznie żałuje że nie może być teraz z nami... Ale już niedługo , pod koniec sierpnia ma urlop jupi :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
apropo badań robiłyście tsh? jak pamietacie to napiszcie ile miałyście, bo u mnie wyszło już drugi raz 3,32 i gin sraczkuje i karze mi robić ft3 i ft4. zrobie dla spokoju chocby swojego, ale zastanawiam sie czy jest powod do stresu skoro norma jest do 4,2 chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mi dzień zleciał. byłam dziś na zakupach, wszystko mi się w domku pokończyło. i nawiedziłam lumpik. znalazłam troszkę ślicznych rzeczy dla małej. dziś też dowiedziałam się że kuzynka da nam ciuszki po swojej niuni cieszę się bardzo :P byłam też odwiedzić znajomych w pracy i mówili mi że wyglądam tak dobrze że powinnam tylko w ciąży chodzić :D miło mi się zrobiło mango ja nie robiłam tsh( jeśli dobrze kojarzę o tarczycę chodzi?) maya cieszę się że Twoja mama lepiej się czuje, i że z synusiem wszystko dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mango przegladalam wszystkie badania ale nie moge znalesc tsh-chyba nie robilam... Mój maly tez wczoraj urzadzal takie akrobacje ze oboje z K dziwilismy sie ze takie malenstwo tak potrafi:)az mnie bok jeden boli od tych jego wygibasów:)od wczoraj troche inaczej odczuwam ruchy-wczesniej to takie stukanie-pukanie a teraz maly ciut sie poruszy a ja juz go czuje i teraz to takie bardziej krecenie sie niz kopniaki...dzis tez co pare godzin troche sie pokreci i cisza...No i powiem Ci mango ze ja Cie podziwiam ze tyle czasu jestescie z mezem tak daleko od siebie...a ten urlop to jak dlugo twój maz bedzie mial? Iza ja mam taka chec pojsc do ciucha ale jestem juz tak zmeczona tymi dojazdami do szpitala i siedzeniem tam ze odpuszcze sobie jak narazie. A posciel juz macie i cale wyposazenie łózeczka?bo ja znalazlam na necie 12czesciowe wyposazenie łózeczka i bede zamawiac:)potem wkleje link to zobaczycie... bo bylismy z K w hurtowni i tam sama podusia i kołderka kosztuje 80zl a na alegro w cenie okolo 200zl jest wszystko-łacznie z baldachimem i rozkiem itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylok ta aukcja jest akutat w srode zakonczona ale sa aktualne jeszcze takie same

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale fajne :) ja na razie tez na allegro upatrzylam sobie oddzielnie wszystko, nie wiedzialam ze jest cos takiego. musze to sobie teraz przekalkulowac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×