Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Etera

18 tydzień ciąży - czy ktoś do mnie dołączy?

Polecane posty

no wlasnie ja mam to samo, jakbym byla sama w domu tez bym wyła az by mnie slyszeli na drugim koncu miasta ale ze jestem z tym obrazencem dzis to nie chce zeby sobie myslal ze przez niego rycze... a tak mi na nerwach gra ze mam ochote wyjsc z domu normalnie, zachowaniem swoim glupim... brrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewuszki a wy ćwiczycie coś? mam na mysli gimnastyke? słyszałam też że powinno się cwiczyc miesnie Kegla i dodatkowo rozciagac oliwka wejscie do pochwy... wiem jak to brzmi, ale ostatnio wpadl mi w oko gdzies taki tekst wlasnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nunusia a moze ma jakis gorszy dzien poprostu, na pewno nie specjalnie sie tak zachwowuje :) nie martw sie , troche ochloniecie i wszystko bedzie w porzadku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
specjalnie,specjalnie ja go juz znam na tyle, chce mi pokazac ze jest wazny... a zaczelo sie od wyjscia rano jak go prosilam zeby sie zbieral to od kompa sie nie mogl oderwac i o to poszlo-w sumie od tego czasu jest taka chujowa atmosfera... az mi sie zygac chce!!! juz do konca dnia bedzie taki zlosliwy dla mnie wiele razy to przerabialam,a mielismy takie fajne plany na wieczor to juz po nich... mam ochote normalnie cos rozwalic! mango ja tam olewam te cwiczenia, czytalam o tym duzo i nigdzie nie jest udowodnione ze to naprawde pomaga, napewno nie szkodzi ale jakos nie przemawia to do mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie u mnie tez sie chyba skonczy na czytaniu, tak czasem sobie mysle ze wcale mnie nie jara perspektywa pekniecia lub naciecia krocza... i przydaloby sie zapobiec jesli jest jakas szansa, ale poniewaz jestem okropnie leniwa ostatnio to zapewne bede intensywnie myslala i nic w tym kierunku nie zrobie :D a potem uznam ze juz za pozno i sie nie oplaca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lózeczki 114zl-posciel tak jak widac 116zl wszystko( i wypełnienia i poszewki), materac z gryki bogajze 53zl .a stoi zlozone bo moj K to jak tylko do domu wrocilismy to zabral sie za skladanie i to z taka radoscia ze az mnie wzruszył:)jak zlozyl to powiedzial ze zostal bohaterem w swoim domu bo własnie złozyl łozeczko dla syna:D No a posciel to sprzatnełam babie z wystawy wiec nie trzeba jej bylo oblekac i juz K tak włozyl ja do łózeczka:) Za wyprawke ta cala plus jeszcze jedne łapki niedrapki dalesmy 48zl .Wyprawke dobieralismy bo zadne z gotowych mi sie nie podobaly a pozatym w tych gotowych byly 2 kaftaniki i spiochy i czapeczka i sliniaczek.a my chcielismy body,kaftanik spiochy czapeczke i łapki. jeszcze jedna wyprawke skompletuje ale tym razem w innym kolorze:D Rozek z ta podusia 25zl... Tylko jak za 2 miesiace bedziemy sie wyprowadzac to K bedzie musial to łozeczko rozkrecac:P ale to potem mu o tym przypomne... dziewczyny a ile przed porodem bedziecie prac ubranka posciel itp?i jaki proszek? bo ja chyba kupie albo DZIDZIUS albo LOVELA...Mango filmik to ja sobie na wieczor zostawie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe to tak jak ja... fajnie by bylo zapobiec ale jakies smarowanki nie za bardzo mi wchodza w gre-coz co ma byc to bedzie..:P ide robic obiad, ale powiem szczerze ze nie chce mi sie przez tego chlopa mojego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nunusia , pomysl sobie ze na szczescie masz kochanego przy sobie, i nawet jak sie czasem "popsztrykacie" to mimo wszystko wiesz ze jest :) uwierz ze duuzo bym oddala, zebym chociaz mogla mojemu nawtykać co nie co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nunusia napewno bedzie miedzy wami dobrze-nie denerwuj sie...chlop tez ma czasem swoje co to nie ja...Mango ja tez cos slyszalam o tych cwiczeniach ale powiem szczerze ze nie bede ich praktykowac bo mi sie nie chce:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciłam :P bujaczka nie będę kupować, bo mamy wózek 3 w 1 i gondola i nosidełko mają funkcję bujania. mam już praktycznie wszystko.jeśli chodzi o proszek to kupiłam dziś lovele. jutro popiorę jeśli zdążę bo rano jadę do Bydgoszczy. to co kupiłam wysyłam Wam właśnie na e-mail.jakby coś nie doszło czekam na reklamację.udało mi się dość tanio kupić pampersy pampersa 108szt za 49,99 zł. wzięłam 2 (3-6 kg), bo nie wiem jaki klops mi się urodzi. ciuszki wszystkie rozmiar 62, będą troszkę większe ale dłużej posłużą. ćwiczeń nie robię bo nie mogę, zresztą już raz rodziłam więc wiem co mnie czeka. jak patrzę na te rzeczy to nie mogę uwierzyć że ona będzie taka maleńka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba przez przypadek wysłałam wam zdjęcie mojego pierścionka :P ale cielak ze mnie, haha sorki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza a gdzie kupiłas te pampersy?w jakims duzym supermarkecie ? ja jak wchodze do drugiego pokoju i widze łozeczko to juz mi sie chce aby byl listopad i aby maluszek juz byl z nami:) niewiem czemu ale od kiedy zaczelam myslec o porodzie to wydaje mi sie ze urodze w pazdzierniku... a zaraz poodladam to co mi wysłałas:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczta coś szwankuje. wysyła właśnie jeszcze raz. za moment powinno dojść. Pampersy kupiłam w Kauflandzie, jakoś nie mogę żyć bez mojej pracy :P Lovela też tania bo ok 20 zł za 1,8 kg, przynajmniej u Nas. bo wiem że w różnych marketach mają różne tzw. szyny cenowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety w moim miescie nie ma kauflandu:( no ale trudno... ja niewiem ile kosztuje lovela u mnie ale wiem ze DZIDZIUS kosztuje prawie 30zl.zaraz sprawdze poczte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza-przepiekne te rzeczy!!!:D a to czerwone body mam takie same i pomaranczowe łapki niedrapki tez:) a ile dalas za jeden komplet spiochow i body?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To tak jak i mnie ceny-body po 11zl a spioszki okolo 15zl.. ja kupie jeszcze taki jeden komplet własnie w rozmiarze 56 a reszte juz 62... tych 62 to chce miec z 5 kompletow..moze ktos jeszcze przyniesie ubranka wiec powinno starczyc... do tego ze 3 pajace tez 62 na poczatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje mango... coz czasem musza byc takie ciche dni tylko najbardziej mi smutno ze takie fajne plany na dzis mielismy:( a tu dupa! to widze ze tylko ja taka nawiedzona jestem na ten bujaczek=no ale jak bede sama z malenstwem to jak bede w kuchni lub w lazience to bede mogla wziasc malego ze soba a nie co chwilke podchodzic patrzec czy cos sie nie dzieje lub czy kot sie do niego nie dobiera... i juz jestem zdecydowana na ten fisher price... bo bedzie mi na dlugo sluzyl... bo on jest do 18kg... a co do proszku to chyba tez kupie DZIDZIUS bo widzialam ze jest u mnie w sklepie i to dosc nie drogo... sa packi razem z plynem do plukania, ale taki proszek to tylo na poczatku a pozniej ubranka bede prac w normalnym proszku-slyszalam opinie wielu mam na ten temat ze lepiej odrazu dziecko przyzwyczajac. tylko zeby to nie byl VIZIR a ja akurat jego uzywam no ale zmiana to nie bedzie problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dzis znowu dzis szaro buro i ponuro-juz mnie zaczyna wkurzac ta pogoda...tak sie bałam ze bede chodzic z duzym brzuszkiem w najwieksze upały-a tu jednak wyszlo ze w najwieksza chlape:P Co tam macie dzis w planach? ja pokrece sie chwile po domu i zmykam do łózka bo brzuszek i krzyz znowu mnie dzis pobolewa:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajne te buteleczki, ale ja sie wstrzymam, bo jak bede karmic piersia to butelki nie potrzebne a w razie czego dokupie :) Wkurzylam sie wlasnie bo sprawdzilam konto a tu tylko czesc pieniazkow z zusu, nie wiem moze roznice dosla kolo 10... strasznie mi podniesli cisnienie tym wystepkiem :) a jak jest u was kiedy macie terminy przelewow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wysłałam zdjęcia jeszcze raz :) mi chorobowe wypłacają do 10. ale to idzie tak że zanoszę zwolnienie do pracy i oni wysyłają je do ZUS-u, ZUS przesyła im kasę a oni mi właśnie wróciłam z Bydgoszczy. ledwo patrzę na oczy :) ale się cieszę że z małym jest ok po operacji, jeszcze jedna wizyta za pół roku. mam straszne huśtawki nastrojów dziś się wzruszyłam jak zobaczyłam pielgrzymkę idącą do Częstochowy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak zaniose zwolnienie jutro to w ciagu 14 dni maja mi wypłacic...z tym ze zobacze jak to sie odbywa bo mam zwolnienie od 1lipca do 11 sierpnia i jutro pierwszy raz niose-takze za lipiec dostane w sierpniu...kurcze wczoraj tak sie dobrze czułam a dzis brzuch mnie boli jakbym okres miala zaraz dostac...masakra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry:) to nie dobrze ze was tak brzuszki pobolewaja buu.. ja sie w sumie niedawno obudzilam ale to dlatego ze wczoraj z tych nerwow nie moglam bardzo dlugo usnac,dopiero po 3 mi sie udało... a rano bylam odac mocz do badania i jak wrocilam to sie polozylam i dlatego dopiero wstalam:) maya zestw fajny wszedzie go widzialam ponad stowe kosztuje, ja kupie kazdej wielkosci po jednej i tylko bededokupowac smoczki:) jezeli chodzi o kaske to ja mam zawsze 1 na koncie bo mi firma wyplaca a oni to sobie pozniej z zusu odbijaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×