Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Etera

18 tydzień ciąży - czy ktoś do mnie dołączy?

Polecane posty

Hej! O kurcze Iza...przykro mi,ze Dominisia choruje:( To co to za lekarz,który nie umie rozpoznac choroby?!masakra...sama poszukaj na necie o tej wysypce,albo idz do innego lekarza.Trzymam kciuki,aby to wredne choróbsko poszło precz jak najszybciej! dla dominisi🌻 Nunusia-mam taka sama kiece:Dtulko ciemno siwa i nosze jakny siwy pasek do niej-fajnie to wyglada...moja nie ma az tak bardzo wiszacego tu z przodu,ale podobna jest napewno. Zrobie foto przy najblizszej okazji i wrzuce do galeri,to odrazu zobaczycie moj rudy kolor włosów:P A Dawidek to rzeczywiscie klocuś:)wiem co czujesz noszac go bo moj w poniedzialek wazyl 7240g:D czyli mnozna powiedziec ze tyle samo:) Mango tam na wczesniejszej stronie doczytalam ze jakis dól Cie dopadl...to pewnie przez ta pogode nas łapie,bo ja tez czasami mam dola i mi smutno....Mam nadzieje ze juz u Ciebie ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! O kurcze Iza...przykro mi,ze Dominisia choruje:( To co to za lekarz,który nie umie rozpoznac choroby?!masakra...sama poszukaj na necie o tej wysypce,albo idz do innego lekarza.Trzymam kciuki,aby to wredne choróbsko poszło precz jak najszybciej! dla dominisi🌻 Nunusia-mam taka sama kiece:Dtulko ciemno siwa i nosze jakny siwy pasek do niej-fajnie to wyglada...moja nie ma az tak bardzo wiszacego tu z przodu,ale podobna jest napewno. Zrobie foto przy najblizszej okazji i wrzuce do galeri,to odrazu zobaczycie moj rudy kolor włosów:P A Dawidek to rzeczywiscie klocuś:)wiem co czujesz noszac go bo moj w poniedzialek wazyl 7240g:D czyli mnozna powiedziec ze tyle samo:) Mango tam na wczesniejszej stronie doczytalam ze jakis dól Cie dopadl...to pewnie przez ta pogode nas łapie,bo ja tez czasami mam dola i mi smutno....Mam nadzieje ze juz u Ciebie ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! O kurcze Iza...przykro mi,ze Dominisia choruje:( To co to za lekarz,który nie umie rozpoznac choroby?!masakra...sama poszukaj na necie o tej wysypce,albo idz do innego lekarza.Trzymam kciuki,aby to wredne choróbsko poszło precz jak najszybciej! dla dominisi🌻 Nunusia-mam taka sama kiece:Dtulko ciemno siwa i nosze jakny siwy pasek do niej-fajnie to wyglada...moja nie ma az tak bardzo wiszacego tu z przodu,ale podobna jest napewno. Zrobie foto przy najblizszej okazji i wrzuce do galeri,to odrazu zobaczycie moj rudy kolor włosów:P A Dawidek to rzeczywiscie klocuś:)wiem co czujesz noszac go bo moj w poniedzialek wazyl 7240g:D czyli mnozna powiedziec ze tyle samo:) Mango tam na wczesniejszej stronie doczytalam ze jakis dól Cie dopadl...to pewnie przez ta pogode nas łapie,bo ja tez czasami mam dola i mi smutno....Mam nadzieje ze juz u Ciebie ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! O kurcze Iza...przykro mi,ze Dominisia choruje:( To co to za lekarz,który nie umie rozpoznac choroby?!masakra...sama poszukaj na necie o tej wysypce,albo idz do innego lekarza.Trzymam kciuki,aby to wredne choróbsko poszło precz jak najszybciej! dla dominisi🌻 Nunusia-mam taka sama kiece:Dtulko ciemno siwa i nosze jakny siwy pasek do niej-fajnie to wyglada...moja nie ma az tak bardzo wiszacego tu z przodu,ale podobna jest napewno. Zrobie foto przy najblizszej okazji i wrzuce do galeri,to odrazu zobaczycie moj rudy kolor włosów:P A Dawidek to rzeczywiscie klocuś:)wiem co czujesz noszac go bo moj w poniedzialek wazyl 7240g:D czyli mnozna powiedziec ze tyle samo:) Mango tam na wczesniejszej stronie doczytalam ze jakis dól Cie dopadl...to pewnie przez ta pogode nas łapie,bo ja tez czasami mam dola i mi smutno....Mam nadzieje ze juz u Ciebie ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! O kurcze Iza...przykro mi,ze Dominisia choruje:( To co to za lekarz,który nie umie rozpoznac choroby?!masakra...sama poszukaj na necie o tej wysypce,albo idz do innego lekarza.Trzymam kciuki,aby to wredne choróbsko poszło precz jak najszybciej! dla dominisi🌻 Nunusia-mam taka sama kiece:Dtulko ciemno siwa i nosze jakny siwy pasek do niej-fajnie to wyglada...moja nie ma az tak bardzo wiszacego tu z przodu,ale podobna jest napewno. Zrobie foto przy najblizszej okazji i wrzuce do galeri,to odrazu zobaczycie moj rudy kolor włosów:P A Dawidek to rzeczywiscie klocuś:)wiem co czujesz noszac go bo moj w poniedzialek wazyl 7240g:D czyli mnozna powiedziec ze tyle samo:) Mango tam na wczesniejszej stronie doczytalam ze jakis dól Cie dopadl...to pewnie przez ta pogode nas łapie,bo ja tez czasami mam dola i mi smutno....Mam nadzieje ze juz u Ciebie ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe kafeteria znów szaleje :) byliśmy u innego lekarza. ospa 2 tyg kategoryczny zakaz wychodzenia z domu :( ale damy radę nasza malutka jest dość spokojna i dobrze znosi to wstrętne choróbsko:) nunusia nie złą masz figurkę hehe :P a ja razem z Dominisią w niedzielę świętowałam moje 26 urodziny ( boże jaka ja stara jestem) i malutkiej 5 miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza-ja skonczye w lipcu 28lat-to dopiero starosc:D Ale ten czas leci....Dominisia ma juz 5 miesiecy,,,,a karmisz ja tylko piersia czy dajesz juz jakies sloiczki? bo my nakupilismy słoiczkow i korci mnie aby dac Patryczkowi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie daję malutkiej słoiczków bo jej nie smakują. ale gotuję jej marchewkę z ziemniakiem albo jeszcze daję pietruszkę same ziemniaki. jabłuszko, brokuła. jak patrzę jak moje dzieci się kochają to mi się łezka w oku kręci. mała jak widzi Kacpra to się w głos śmieje. ona w ogóle lubi ludzi. śmieje się do wszystkich. dziś nasza pani doktor nie mogła się nadziwić że jest taka roześmiana mimo że jest chora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem co sie dzieje z moim dzieckiem, juz druga noc nie spi prawie wcale tylko placze strasznie, z jednej strony mi go szkoda z z drugiej ja juz nie mam sily, dni tez sa slabe bo ciagle marudzi i jest taki placzliwy, nie wiem co mu sie dzieje. Wczoraj i dzis w nocy mial 37,5 st. taki stan podgoraczkowy, niby nie jest chory ale juz sama nie wiem. Mam nadzieje ze to ten wstretny skok bo w ogole nie poznaje mojego dziecka :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mango może ząbki idą? albo co gorsza to cholerstwo co się mojej Dominisi przyplątało tzn ospa. ja modlę się żeby już jej przeszło biedna wierciła się całą noc więc obie jesteśmy nie wyspane. poza tym płacze u wszystkich tylko u mnie jest spokój. biedne te nasze dzieci kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziaselka mu masuje prawie codziennie bo az cala paiatske wklada do buzi, ale to tez w sumie taki etap ze wszystkiego chce "sprobowac" wiec trudno stwierdzic, na razie nie widze zeby cos sie tam przebijalo.. teraz zasnal ale ciekawe na ile, jego drzemki w dzien maja 10-15 min, wiec nie jest wesolo. A wiadomo ze jak niewyspany to i bedzie marudzil, tylko nie moge dojsc co go tak meczy strasznie i to jest chyba najgorsze w tym wszystkim bo nawet nie moge mu pomoc. a na skorze nic nie ma wiec chyba nie ospa :/ masakra :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc! u mnie przygotowania sie kreca wie c czasu mi brak na wszystko... a do tego jakos taka srednia wena do pisania jak D jest w domu...] Iza biedna ta Twoja malutka, ciagle choruje, ucałuj od cioci:*:*:* Mango ciekawe co z Czesiem sie dzieje, mam nadzieje ze ten stan szybko minie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj naprawde tez mam taka nadzieje, jeszcze leb mnie boli z tego niewyspania i nerwow... dobra ide bo na marudzenie mi sie dzis zebralo. Nunusia super kiecka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no idzis mamy kaszelek taki mokry :/ pojde kupie mu nurofen w syropie jest chyba od 3 mca, a mielismy dzis jechac do tesciowej na wies, zobaczymy ale chyba lepiej nie ryzykowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc:* Nunusia-juz po chrzcinach? jak tam było? Mango-jak sie czuje Czesio? mam nadzieje ze lepiej i ze Ty tez odsapnełas.... Iza- a Dominisia jak sie czuje? Ja mam tez problem z Patryczkiem-plesniawki chyba;( ale tylko na usteczkach narazie-najpierw myslałam ze ulał i dlatego ma takie białe ale nie dało sie tego wytrzec ajak wytarłam to pod tym ranka sie pokazała;/ Krzyś kupi cos od plesniawek i oby pomogło. Na sen od 3 nocy nie narzekam bo Patryk jak zasypia o 22 to budzi sie o 6 na cyca i potem spi do 9ej.ciekawe jak długo potrwaja te noce.... Kilka nocy temu mialam tak jak Mango-niunio wcale nie chcial spac a ja ledwo zyłam ale po 2 nocach zaczal spac ladnie-oby i u Ciebie Mango tak było. Moje slońce spi teraz a ja zaraz lece po pranie i sie czepie prasowania. Ze spaceru nini bo zimno;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maya Dominisia dużo lepiej. ale póki całkowicie jej nie minie to będę się niepokoić. Bo ospa u takiego malucha to nie przelewki. dostała leki antywirusowe żeby zapobiec powikłaniom. zastanawiam się gdzie to cholerstwo złapała i czy Kacper dostanie ospy. eh te nasze dzieciaczki zawsze coś. mayu mam nadzieję że szybko uporacie się z pleśniawkami. mango jak Czesio?? byłaś u pediatry?? czekamy na wieści. mam nadzieję że dobre będą :) nunusia dawaj zdjęcia do galerii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!! na wstepie chciałam sie pochwalic ze dzis nadszedł długo wyczekiwany ale nie chciany dzien-wstretna małpa przyszła, bleee!!! imprezka super sie udała, wszyscy ludzie przyszli, popili, pojedli, niektorzy sie poopijali, imprezka zakonczyła sie ok 20,pozniej było after party z chrzesnymi, moj D sie opił- hehe smiesznie wygladał bo on z tych wogole nie pijacych jest, chrzesny to prawie zgona zaliczył... połozylismy sie ok 1 mały tez, usypiałąm go wczesniej ale nie ma szans nie usnał. był dusza towarzystwa. dzis juz od 6:30 spac nie dał... fotki wrzuce pozniej bo musze isc do kuzynki zgrac bo ona robiła zdjecia. Dawidek cała msze był grzeczny-ogladał kosciół i co tam ciekawego sie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje dziecko wczoraj dossało sie do mojego policzka i zrobił mi malinke ogromna hahaha wszyscy sie smiali hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane, Nunusia fajnie ze impreza sie udala, my wczesniej jak na lato nie planujemy chrzcin. Iza mam nadzieje , że wszystko bedzie dobrze, u nas z kolei jest kicha, kaszel zaczyna byc taki nieprzyjemny i kicha, na razie nie ide do lekarza bo sama doktorka mowila zeby z byle kaszlem nie latac do przychodni, wiec kupilam ten nurofen, ale goraczki juz nie ma, a dzis kupilam taka mascv do smarowania piersi i pleckow i zobaczymy jutro co bedzie, jak nie bedzie sie rozwijalo to moze obejdzie sie bez lekarza, bo tak fakt faktem to albo takie leki jak kupilam albo antybiotyk u takich maluchow nie ma nic pomiedzy niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mango podaj jeszcze małemu wapno. mi lekarze przy każdej infekcji kazali podawać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mango-ta masc do smarowania powinna pomóc-moja kolezanka kiedys smarowala dziecko taka mascia i po 2 dniach kaszel ustal.Tylko nie pamietam jak ta masc sie nazywała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nunusia-no to super ze chrzciny udane:) czekamy na zdjecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcialam kupic vick do smarowania ale to dla starszych dzieci, dala mi pulmex baby, niby od 6 mca ale ona mowila ze smarowala swojego niemowlaka bo nie ma substancji uczulajacych. a wapno w jakiej formie Iza? jezus co ja bym bez was zrobila :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w syropie ja mam dla małej Sanosvit Calcium w syropie o smaku bananowym. daję rano i wieczorem 2 ml. a i dokup taką zwykłą małą strzykawkę żeby było łatwiej podać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O własnie vick ona miala....i smarowala tym mała jak miala skonczone 4 miesiace i bylo ok. no ale jak farmaceutka mowi ze to dla starszych to moze i tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mango-3mam kciuki aby jutro juz Czesio był zdrowy:* Ja mykam bo moj małzonek zaraz wraca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny :) wczoraj dodałam zdjęcia mojego małego kropeczka :) no i swoje w okularach :D mango czekam na wieści jak się ma nasz Czesio :) maya jak idzie pozbywanie się pleśniawek?? nunusia czekam na fotki :) fajnie że mieliście udaną zabawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×