Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Etera

18 tydzień ciąży - czy ktoś do mnie dołączy?

Polecane posty

hej hej! Mango jak Czesio?lepiej cos? dziewczyny ja tez czekam na zdjecia-musze isc do kuzynki zeby zgrac, mieszka dwa blokiode mnie ale jakos mam nie po drodze:P moze dzis pojde. Mango ja czytałąm ten topic-od pocatku odkad powstał go sledziłam. mojemu Dawidkowi znoe odechciało sie spania w nocy spi po 1-2h coz widocznie tak ma... wczoraj umierałam przez @, nie miałąm siły sie z łóżka podniesc tak brzuch bolał-kurde a myslałam ze moze cos sie zmieni ale niestety... dzis idziemy ogladac krzesełka do karmienia, moze cos sobie upatrzymy to kupie na allegro bo tam zawsze taniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) kupilismy za 1zl APHTIN i tym smaruje Patryczkowi usta i cała jame ustna.Do tego wygotowałam gryzak i smoczek a ze karmie piersia to smaruje tym tez sutki...od wczoraj wieczoru sladu nie ma,ale przez 5 dni bede to stosowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominisia juz w chodziku?? wow:) bidulka cała w kropeczkach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nunusia wspólczuje @ ...ja nadal nie mam...ciekawe kiedy dostane:P nie teskno mi za nia:D Krzesełko Patryczek dostanie od chrzestnej na imieniny(17.03):D ale idziemy w sobote połazic po sklepach poogladac... Iza-ładnie ci w okularkach:)ja tez powinnam nosic,ale jakos omijam optyka. Mango-mam nadzieje ze Czesio juz zdrowiutki:) Dziewczyny-mam chec kupic spacerówke,bo ten wózek co mam to jest na zime super ale mi marzy sie cos lzejszego na lato.Podoba mi sie ten; http://allegro.pl/wozek-spacerowy-parasolka-buna-wyprzedaz-gratis-i2122456201.html kolor niebieski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzeczywiscie Dominisia cała w kropeczki....oby szybko znikneły.Ale widze tez ,ze niezła klusia z niej:) a jaka śliczna:)ile juz wazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ten topik co mango dala linka to dzis wieeczorem na tel.poczytam:) ja mykam bo krolewicz sie zbudzil i po karmieniu idziemy na spacer:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u nas troche lepiej, kataru juz prawie nie ma, troche jeszcze kaszle ale chyba przechodzi na szczescie... u nas tez zaczal sie temat krzeselka, wczoraj wlasnie ogladalam na allegro, nawet jest w czym wybierac. Przed ciaza mialam strasznie bolesne miesiaczki, a teraz na szczescie, odpukac, nawet nie czuje ze mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cieszę się mango że Czesiowi lepiej. moja kluska waży ok 9 kg. zakładam jej ubranka w roz. 74-80 i są w sam raz nie wiem czy ona taka duża czy te ciuszki takie małe. do chodzika wsadzam ją czasami jak muszę coś zrobić.Chodzik jest jeszcze po Kacperku. nie wydałam go bo jest bardzo fajny. tą ramkę z kółkami mogę zmienić w takie płoży jak przy fotelu bujanym i mała może się bujać a tak to ją Kacper wozi w chodziku. mojej malutkiej już też przechodzi co nie zmienia faktu że bardzo nam ospa życie skomplikowała. mała miała być jutro szczepiona. no ale musieliśmy przełożyć gdzieś na kwiecień... bo po ospie trzeba odczekać co najmniej miesiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:D Nunusia-fotki obejrzane:) i najpierw musze napisac,ze dopiero teraz widac jak Dawidek jest podobny do Twojego Dominika!Ty wygladałas pieknie-kieca fajna,kolor włosow taki jaki ja chce sobie zrobic:)Dawidka garniturek wymiata:) a ten tort? bossski:) Jestescie piekna rodzina:D My dzis wstalismy o 10 wyspani-mialam isc teraz na spacer bo u mnie plus 4 ale kolezanka sie zapowiedziala na 12.Jak pojdzie to wyskocze na trochez Patryczkiem. A jak tam wasze skarby? mÓJ ZAsypia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za tydzien mamy wizyte u okulistki .Niby oczka mniej mu ropieja ,ale jednak caly czas takjakby łezki mu stały w oczkach.niech okulistka pokaze jak masowac to moze odetkamy te zapchane kanaliki,bo jesli nie to przetykanie... Plesniawki poszły precz!:D dalej smaruje 3 razy dziennie profilaktycznie bo boje sie ze wroca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane, u nas znacznie lepiej, wczoraj wieczorem jeszcze troche Czesio mial kaszel , ale dzis juz nic na szczescie. No i widze ze znowu podoba sie jedzenie lyzeczka, chyba mial jakis kryzys wczesniej :) Ale kupilam to wapno i chyba jeszcze przez pare dni bede mu dawala. o, maly sie budzi wiec napisze wiecej pozniej :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mango bardzo się cieszę że moja rada na coś się przydała. eh jaki piękny wiosenny dzień :P u nas +12 i piękne słoneczko. nunusia tak jak maya chciałam taki kolor włosów ale fryzjerka stwierdziła że taki kolor szybko mi się spłucze:) piękne zdjęcia. wiem że się powtarzam ale masz zajebistą figurkę :) maya już myślałam że Ty się do okulisty wybierasz :) eh wiosna, wiosna i dusza śpiewa :):):):) :*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe czytam nasz topik i wspominam wszystkie dołączyłyśmy do niego 10 maja :) już nie długo rok minie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny:) Mango super ze z Czesiem juz lepiej! ciekawe od czego go tak złapało... Iza u nas tez juz super wiosennie, do słonca było 25stopni, balkon mam otwarty cały w koncu wywietrze cała zime. u nas dzis mały remoncik, zaciagnełam Dominika zeby przedpokój pomalował, narazie skrobie-to chyba najgorsze z tego wszystkiego-jakos mu to idzie:) Dawidek to juz sie tak do siedzenia pcha ze jak go poloze na poduszcze to odrazu sie ciagnie do góry, dzis juz prawie sam całkiem siadł bez pomocy. ale jeszczes iły nie ma na tyle widac. Iza racja ten kolor bardzo szybko sie spłukuje dlatego robiłam go 3dni przed chrztem zeby byl ładny hehe ja to uwielbiam takie a pomyslec ze jeszcze niedawno byłam całkiem czarna... :) zamówiłam wczoraj krzesełko do karmienia takie: http://allegro.pl/krzeselko-do-karmienia-babyono-niebieskie-i2172610727.html Maya mam nadzieje ze z oczkami Patryczka juz bedzie lepiej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajne to krzesełko....cena tez fajna:P no ale trzeba kupic. Dziewczyny-u was naprawde tak ciepło?:D zazdroszcze....ale i do mnie tez dojdzie wiosna-na jutro zapowiadali:P Iza-no ni do okulisty tez by sie przydalo,załuje ze razem z dzieckiem sie nie zapisałam...bylam kiedys i dostałam kartke czy recepte na okulary ze w jednym oku -0.5 a w drugim -1.5 ,tylko ze to juz dawno temu...teraz to pewnie gorzej jest ale jeszcze widze jakos:) Kolezanka byla-posiedziala 3 godz-pztryka wymeczyła i poszła...teraz niunio spi a ja sie zbieram zaraz na zakupy,bo jedziemy z moim. W piatek ide do kolezanki z byłej pracy zobaczyc jej synka wiec cos trzeba kupic.Ona urodzila 1.10 wiec moj syn tylko 12dni młodszy:) Nunusia popieram Ize0figure masz niezła:) ja mam dalej 5kg wiecej niz przed ciaza;/ wygladam szczupło ale oponka na brzuchu mi wisi i ten straszny celulit na udach:(buuuu ...juz widze ze w lecie moge zapomniec o spodenkach;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz Maya-Dawidek uzbierał na chrzciny 3 tys na czysto wiec moge mu kupic drozsze krzesełko, chociaz cena i tak jest przestepna... duzo tansze sa uzywane ale kurde jakos ja wole nowe. Maya u nas to dzis wiosna pełna para. słonce nadal swieci i ponad 10 stopni. Maya to miałas dzis zajecie-fajnie:) co do prezentu to moze jakas fajna grzechotka? dzieci na tym etapie lubia grzechotki, chyba ze chcesz cos wiekszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupilam synkowi kolezanki paczke pieluch huggisów 4 takie pomaranczowe opakowanie(one sa ok-nie sa takie sztywne jak te z niebieskiego opakowanie), paczke husteczek do pupki i gryzak . Dzis juz jestesmy po 2 godzinnym spacerku:DKupilam Patrysiowi kaszke nestle bananowa,ale cos mu chyba smak nie podszedł:P musiałam zjesc sama.W sumie najpierw zjadł cyca wiec pewnie nie byl głodny i dlatego mu nie poszło...no nic -zrobie drugie podejscie pod wieczór:) Pogoda dzis super u nas:) a jak tam u was dziewczyny? Nunusia no to sporo kaski Dawidek zebral i zasługuje na ekstra krzesełko:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to kolezanka powinna byc zadowolona:) u nas remontu ciag dalszy taki syf mam w mieszkaniu ze niewiem kiedy to ogarne... masakra jedyn słowiem. wszystko mnie swedzi ale kapiel teraz jest bez sensu bo zaraz bedzie to samo. dzis mi przyszło juz krzesełko i dokupiłam u nich tez wkładki laktacyjne. nawet tego teraz nie rozpakowauje bo bedzie brudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nunusia-malowanko w domku?fajnie:) Trzeba bedzie troche pracy włozyc ale mysle ze dla efektu warto:D Widziałam zdjecia w galeri-wypasione to krzesełko-i jak Dawidek pieknie siedzi:D Mój syn to sie strasznie rwie do siadu,tylko za raczki złapac a sie podnosi i potem płacze ze chce wiecej...a ja sie boje go sadzac bo kregosłup za słaby. Patrzyłam w galeri ze Dominisia ma fajny chodzik-ja znalazłam na tablica.pl fajny mało uzywany 2w1 chodzik a potem pchacz taki z kierownica .Z naszej miejscowosci wiec pojedziemy go chyba obejrzec.Kurde i znowu zrobie to co mowilam ze nie zrobie-a mianowicie gadałam ze nigdy nie kupie chodzika,bo pokrzywi nogi,ale ja aby cos zrobic w domu to musze takie cudo miec bo mi synek nic nie daje zrobic...idzie wiosna a mnie ogarnal jakis szal porzadkow,tylko ze z Patryczkiem na reku ciezko wiec dostanie chodzik..Zanim urodziłam Patryka miałam inne widzenie na yemat pewnych rzeczy ,a teraz gdy jestem mama mysle juz inaczej,tak samo jak w ciazy kupilam troche rzeczy ktorych teraz nie uzywam ,sa mi nie potrzebne ,no alw człowiek uczy sie na błedach...Tak wiec jutro ogladamy chodzik i krzesełko:D Ja lece sie zaraz zbierac ,bo za 1.5 h jedziemy w odwiedziny:)moj maluszek teraz spi wiec ja sie spokojnie zbiore:) Tylko szkoda ze pogoda nie bardzo;/jest 6 na plusie ale mzawka i szaro....a jak u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maya ja go tylko na chwilke tak posadziłam-ale on to uwielbia byc na siedzaco-tez staram sie go jeszcze lezakowac ale ciezko jest... co do chodzika to ja mam taki: http://www.marketbobasa.pl/produkt,625,chodzik-discovery-grazia-1szt-graco.html dokładnie ten czasami tak jest ze mowi sie cos innego a w zasadzie robi sie co innego- taka teza ze niby krzywi nogi to mi sie tak srednio wydaje bo kurde tyle dzieci wychowało sie na chodzikach i zyja i maja sie dobrze- trzeba słuchac własnej intuicji a nie tego co mowia inni. Maya to co patryczek zajadał takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dałam mu sama marchewke kiedys spróbowac:) bo nakupilam tych słoiczkow i tak kusiłay...teraz mu nie daje-jeszcze czekam. My własnie wróciliśmy od kolezanki-fajniutkie dzieciatko ma:) starszy od mojego o 12 dni ale wiekszy i tak jakby ma stabilniejsza główke, pomacali sie chłopaki,razem pospali a my pogadałysmy sobie:) Patryczek teraz spi a ja posiedze na necie,poogladam te chodziki jeszcze...ten co Iza dała linka jest w dobrej cenie i mi sie podoba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej! moj Dawidek dzis 5msc konczy-kiedy to zleciało?? ja mam dzis dzien porzadków bo D pojechał do brata wiec dzis jestesmy sami, ale cudowna pogoda, balkon mam otwarty i tak cieplutko jest super!! nasza nocka dzis w miare, wiec nie narzekam Maya ja nie bede juz dawała marchewki malemu bo ona u nas powoduje twarda kupke... niestety:( musze cos innego pokupowac. prania dzis narobiłam 4 pralki i mi schnie ładnie na słoneczku-juz sie nie moge doczekac az taka pogoda bedzie na codzien!!! az chce sie zyc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego najlepszego dla Dawidka🌻:D Nunusia u nas pogoda nie bardzo;/ myslałam ze na zakupy uderzymy z Patrykiem a tu lipa;/ale byłam u fryzjera chociaz:D pocieniowała mi ładnie włoski-jestem zadowolona:) Dzis cały dzien sprzatalismy i mamy całe mieszkanko czysciutkie...Jutro jedziemy do moich rodzicow 40km i po drodze do siostry.Lece sie kapac.Miłego wieczorku:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, U nas i dzis i wczoraj ladna pogoda, wczoraj poszlismy z dziadkiem na spacer do lasu, ale tam fajne powietrze. Też patrzylam na chodziki i chyba zamowie w przyszlym tygodniu, a Iza ten co ty masz to jest ten sam co dalas linka? bo chcialabym zeby byl zdejmowany panel grajacy to wtedy nie kupowalabym krzeselka bo i tak mam malo miejsca. U mnie dzis kryzys, masowy nawet bym powiedziala. Mam wrazenie ze w zoladku zalega mi jakis betonowy kloc, lediwe oddycham w ogole. Nawet nie chce mi sie z dzieckiem bawic, oj ciezki dzien przede mna cos czuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DzieN dobry mamusie:) Jak tam po weekendzie? u nas była ładna pogoda i jezdzilismy do moich rodzicow a reszte niedzieli we 3ke przelezelismy. Nocke mielismy ok-chociaz z 2 pobudkami. Z okazji,ze wiosna zbliza sie powoli postanowiłam 2 dni poswiecic na porzadkaowanie szafek ,jest sporo rzezczy w ktorych nie chodze wiec musze je spakowac i na strych-moze kiedys sie przydadza:P No i w Patrykowej szafce strasza przymałe ubranka..:D Mango ja tez poluje na taki chodzik ze zdejmowanym panelem,ale jeszcze nie znalazłam...zamówilismy wczoraj karuzele-troche pozno no ale widziałam jak u kolezanku niunio sie karuzela interesowal wiec poszukałam i juz pewnie do nas jedzie:) Ze spaceru dzis nici bo jest zimny wiater;/ Mango ja tez mam problemy z zoładkiem-tylko tak pusto raczej tam czuje...okropne uczucie;/ i jak narzekałam na zaparcia to juz poszły sobie:)i oby nie wrócily. Musze wam powiedziec jeszcze ze teraz zeby odejsc od patrka tak aby mnie nie widzial to musze robic to ukradkiem bo jak tylko widzi ze wychodze to zaczyna sie mega ryk....oj bedzie mi ciezko go zostawiac;/ Dziewczyny jakby ktoras znalazla ten chodzik ze zdejmowanym panelem to poprosze o link:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki za chaotyczny post ale Patryk na kolanach mi siedzi wiec ciezko skupic mysli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×