Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Etera

18 tydzień ciąży - czy ktoś do mnie dołączy?

Polecane posty

sylwia nie robilam bo kolejki byly niesamowite, pol dnia czkania ,za darmo to kazdy chce:) powiem ci ze warto bylo jechac bo byly tez konkursy dla tatusiow o wozek X lander i fotelik takze fajna sprawa ale trzeba tam bylo posiedziec,a ja czasu nie ialam. w godzine dostalam 2 smoki NUK butelkie i smoczek AVENT wiec firmy dobre:) a do tego mnustwo katalogow, broszurek,itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.......... DATAPORODU..........PŁEĆ....MIEJSCOWOŚĆ.....WIEK...... NUNUSIA.......11.10.2011..........????..........KRAKÓW.. ...........22........ MANGO.........03.11.2011...........????........PUŁAWY... ............25....... SYLWIA........02.10.2011.........??????......... Gorzów wlkp..........25.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.......... DATAPORODU..........PŁEĆ....MIEJSCOWOŚĆ.....WIEK...... NUNUSIA.......11.10.2011..........????..........KRAKÓW.. ...........22...... Maya07 .........3-4.11.2011..........???..........Lubelskie .........27...... MANGO.........03.11.2011...........????........PUŁAWY... ............25....... poprawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze,ze jak narazie jestem tu najstarsza:)a czy miałyscie mdłosci?bo ja meczyłam sie od poczatku 6 tyg do teraz..pare dni temu mi przeszło.Tylko zmeczenie jest duze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie sie sepy rzucily na darmowe usg hahaha fajnie to musialo wygladac ciezarowy w kolejce hahaha a macie zaparcia? radzicie sobie z nimi jakos? ja nie ;//// chodze wzdeta jak balon i nic mi nie pomaga :) ale to nic :) dam rade haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.......... DATAPORODU..........PŁEĆ....MIEJSCOWOŚĆ.....WIEK...... NUNUSIA.......11.10.2011..........????..........KRAKÓW.. ...........22...... Maya07 .........3-4.11.2011..........???..........Lubelskie .........27...... MANGO.........03.11.2011...........????........PUŁAWY... ............25....... SYLWIA........02.10.2011.........??????......... Gorzów wlkp..........25.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.......... DATAPORODU..........PŁEĆ....MIEJSCOWOŚĆ.....WIEK...... NUNUSIA.......11.10.2011..........????..........KRAKÓW.. ...........22...... Maya07 .........3-4.11.2011..........???..........Lubelskie .........27...... MANGO.........03.11.2011...........????........PUŁAWY... ............25....... iza_19_02.....16.09.2011.....dziewczynka..Świecie.................25.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze ze przeszlo :) moja kolezanka meczyla sie do 8miesiaca :))) Ja tam ani mdlosci ani wymiotow nie mialam za to ciagnie mnie do slodkiego a i pryszcze mnie atakuja nagminnie, juz nie wiem jak z nimi walczyc :) jedyne co pomaga to slonce.... nie mam zadnych plam i czuje sie na sloncu bosko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mogę dołączyć? co prawda to już 22 tc ale czasami mam straszną ochotę pogadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisz kochana, zal sie opowiadaj , krzycz, narzekaj plac i smiej sie razem z nami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a co sadzicie o czarnych wozkach? bo ja sie chyba w jednym zakochalam hahaha czarny a srodek rozowy lub niebieski w zaleznosci co wyskoczy podczas porodu ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaparc nie mialam ale mdlosci i wymioty to byla masakra, az mi sie nie chce o tym przypominac, schudlam duzo, nic nie jadlam, caly czas tylko kibel-łóżko i tak w kolko.sylwia powiem ci ze kolejki byly ale i tak do mojego lekarza sa gorsze! chodze prywatnie a i tak zawsze czekam ponad 2h mimo umowionej wizyt,ale moj doktorek jest taki dobry ze kazda ciezarowa do niego leci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki :D trudno pogadać z 5 letnim brzdącem o problemach. a mąż w delegacji pracuje od rana do nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarny wozek?czemu nie... mysle ze jakbym kupowala to wlasnie kupila bym czarny:) ale ja bede miec po kuzynce, niebieski iza witaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do tych pieprzonych delegacji........ My z mezem tez sie meczymy juz 3 rok on yam ja tu ;/ jest co 1.5tyg na 3 dni i wraca do roboty. Urodzi sie dziecko, popracuje jeszcze 3miesiace od porodu i wraca juz na zawsze ;d oooo i wtedy sie zacznie ;) a jak z wasza ochota na sex, jest wieksza jak i u mnie? moj maz ma stracha przed sexem hahaha przeciez dla maluszka to kolyska :D tak mu tlumaczehahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wymiotowałam tylko na początku na szczęście, między 7 a 10 tyg. nie dluzej na szczescie, odkąd biorę witaminy to nawet dobrze się czuję, mam sporo energii, ale słońce nie działa na mnie dobrze, robi mi się słabo zaraz. A pryszcze niestety podobnie, twarz mam pooraną jak gleba na wiosnę :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nunusia(nie ublizajac innym wspanialym Pania) fajna baba z Ciebie hahaha mogla bym sie z Toba napic wodeczki hahahha :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha jak nie urok to sraczka a niby ciaza taka oiekna.... tak ale u kogos jak samemu sie nie ma tych wszystkich dolegliwosci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie maz sie nie boi sexu ale jak zaszlam w ciaze to pytal mnie jak mamy sie teraz kochac bo bal sie czy orzypadkiem w druga ciaze nie zajde i czy beda blizniaki hehe moj glupol usmiala sie troszke ale on poprostu nie wiedzial, dopiero ogladnelismy na vod wlasnie zycide przed zyciem i zobaczyl jak to tam dziala. ja mojego mam na szczescie na codzien przy sobie dlatego bede za niedlugo na dzis znikac robic obiadek bo juz z pracy wraca, mam nadzieje ze bedziecie tu dziewczyny caly czas i nasz topic sie rozkreci na maxxxxxa hehehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia ,niebieskie_mango to może córy będziecie miały mi też ciągle coś wyskakuje. a nigdy nic nie miałam nawet w czasie dojrzewania. mdłości też miałam przez pierwsze 2-3 miesiące :D my z mężem żyjemy w tych delegacjach już ponad 4 lata i póki co zero szans na zmianę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA wymiotowałam moze ze 3 razy...ale całe szczescie ze juz przeszło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha dobra przyznaj sie ze zamiast obiadu bd sex :) zebysmy tym zyly ale bysmy byly wszystkie laski hahahha niczym modelki :) a co do sprawy z zajsciem w ciaze w ciazy :) dobre nie ma co :) hihi pozdrawiam smacznego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słodycze dla mnie moga nie istniec:)ja cały czas jadłabym cos kwasnego-wiec moze i bedzie chłopak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj nie, sex nie wchodzi w gre jak moj misiol jest po pracy, wtedy tylko obiadek, lezenie i spanie... ale pracuje co drugi dzien wiec nie ma tak latwo a ze ja siedze na l4 to mam duuuzo sily :P zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezeli mialoby sie sprawdzic to ze slodkie-baba kwasne-chlop to u mnie tez byla by girl, wymarzona ale jak bedzie to bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale masz fajnie z tymi slodyczami :D w dupsko Ci nie idzie! :D Kochane miescicie sie w swoje ciuchy czy nie? ja mieszcze ale strasznie uciskaja w macice i wskoczylam w leginsy, tanie i wygodne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×