Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

V. B.

Jakie suplementy pomagają w odchudzaniu przy stosowaniu ćwiczeń.

Polecane posty

Gość gość
walczyłam z kilogramami chyba z rok. Przez ten okres łapałam się różnych sposobów od diet po suplementy. W końcu opracowałam sobie odpowiednią dla siebie diete i połączyłam ją z tabletkami Slimcea. Rezultaty mam doskonałe. Slimcea hamiuje łaknienie wiec moja dieta to kwestia 'formalna'. Spadek wagi widoczny dzięki czemu ciagle jestem zmotywowana do dalszej kuracji. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja trenuje 3 razy w tygodniu fitness tak ok 1,5 godz. w sobotę basenik . Mam dobrą energie i dużo chęci . Mimo , że nie ma teraz słońca, moje endorfiny działają . Myślę , że do tego przyczynia się też zielona kawa max. Naprawdę coś w niej jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość clarausa
Sam suplement diety Ci na pewno nie pomorze! Ja biorę iq green ale do nich dorzucam jeszcze dobrą dietę.. co drugi dzień biegam też z samego rana co daje dobre rezultaty. Któraś z was też ich używała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DominikaNa91
ja trafiłam niedawno na taki preparat wchłaniający tłuszcz http://www.cefarm24.pl/10262,alli-60-mg-x-84-kaps.html i zastanawiam się nad jego zakupem. Walczę z tłuszczem od X czasu i póki co przegrywam. Myślę, że ten suplement w połączeniu ze zdrowym odżywianiem i ćwiczeniami przyniesie zadziwiający efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikusia90
Ja słyszałam, że zielona kawa jest bardzo dobra na odchudzanie. Znalazłam ostatnio taką kawę w kapsułkach na http://www.farmana.pl/biokap-nutricolor-4-4-kasztanowy-braz.html bo nie znoszę pić kawy i pomyślałam że w tabletkach będzie mi to łatwiej przełknąć. Zamówię je sobie po niedzieli jak dostanę wypłate, jestem ciekawa jak się sprawdzą;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikusia90
Ja słyszałam, że zielona kawa jest bardzo dobra na odchudzanie. Znalazłam ostatnio taką kawę w kapsułkach na http://www.farmana.pl/biokap-nutricolor-4-4-kasztanowy-braz.html bo nie znoszę pić kawy i pomyślałam że w tabletkach będzie mi to łatwiej przełknąć. Zamówię je sobie po niedzieli jak dostanę wypłate, jestem ciekawa jak się sprawdzą;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paprykachili
Ja stosuję od kilku tygodni zieloną kawe max i jak dla mnie jest ok, moja waga spada. Już 4 kg mniej. Na pewno mniej podjadam , energie mam 3 razy w tygodniu chodzę na siłownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja przyjmuje jeden suplement: be slim zielona kawa, duzo przy tym cwicze i jem głownie dania gotowane na parze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grażynkadd
Ja ćwiczę regularnie, jem małe porcje a często dużo warzyw i owoców, piję ok 2 litrów wody plus zieloną kawę max - która daje mi energie i spala tkanke tłuszczowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćLawinia
Jedyny tabletki jaki stosowałam to właśnie Foreverslim.Jak już tu wspomniano są to tabletki wspomagające procesy odchudzania.Więc jeżeli ktoś czuję potrzebę odchudzenia się zachęcam do kupienia i stosowania tego suplementu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może Promen? Ale to jest raczej tylko dla mężczyzn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćTRUDI
Dla mnie najlepsze i najbardziej skuteczne to tabletki Foreverslim.Te tabletki to nie żadna nowość sa one na rynku już bardzo długo.Dzięki nim nie schudłam tylko ja ale i też część moich koleżanek.I wszystkim nam sie udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podko
mi pomagają jagody acai - głownie dzięki temu, że mam po nich więcej energii i jednak chce mi się zrobić trening rano i popołudniu. Ale wiem, że niektórym pomagają w samym przyspieszeniu spadku wagi, jak tej dziewczynie https://www.youtube.com/watch?v=Xr62ubGAI3c&amp :) ogólnie dobrze jest sie inspirować innymi, choć to co pomaga jednym nie musi działać na drugich, niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćRoszpunka
Jestem na diecie niestety mniej więcej w połowie musiałam coś zrobić bo napady głodu i wahania były bardzo uciążliwe.Zdecydowałam się na zakup Foreverslimu.Po dwóch dniach chęć podjadania znikła a co do nastroju jest lepiej nie jestem już w kółko wkurzona jest po prostu normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak ja wybierałam suplement diety to również kierowałam się składem. Najobszerniejszy i najbardziej przemyślany skład miały tabletki Slimcea. Wiem bo trochę się znam na tym. Stosowałam 3 miesiące. Ten okres potwierdził mój dobry wybór. Tabbletki Slimcea skutecznie pozwoliły mi pozbyć się nagromadzonego tłuszczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się że prawie każdy suplement w takiej sytuacji będzie skutecznie pomagał w odchudzaniu, u mnie idealnie sprawdził się Acetomale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kofeinista
jak dla mnie, to suplementy mają sens wyłącznie jako wspomaganie. Czyli (czytać od początku tematu) ******* to rozplanowany, długotrwały (nie tam jakieś 10 min). Równolegle dieta. Do tego można dodać suplementy, ktoś tu wspominał o kapsułkach z kawy. Ja kawę wolę wypić, więc proponuję kapsułki z wyciągiem z mango afrykańskiego np. http://africamango.pl/ Błonnik, kwasy organiczne, witaminy, polifenole, enzymy roślinne - samo dobre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja stosowałam tabletki Slimcea które pozwoliły mi zrzucić 11kg. Prosty sposób. Hamowały łaknienie, nie podjadałam więc i przyśpieszyły przemianę materii. Dodatkowo mają jakieś właściwości przyśpieszające spalanie tkanku tłuszczowej. Mi pomogły, jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja stosowałam tabletki Slimcea które pozwoliły mi zrzucić 11kg. Prosty sposób. Hamowały łaknienie, nie podjadałam więc i przyśpieszyły przemianę materii. Dodatkowo mają jakieś właściwości przyśpieszające spalanie tkanku tłuszczowej. Mi pomogły, jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezeli chodzi o odchudzanie przy cwiczeniach i preparat do tego przeznaczony - to Therm Line Fast jest pod tym wzgledem idealny!! Zawarty w nim extrakt z zielonej kawy oraz z zielonej herbaty - daje nam energetycznego kopa do cwiczen!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
doskonałym wyborem są tabletki Slimcea. hamują laknienie i przyśpiszają przemianę materii. Można schudnąć nawet do 10kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na Foreverslim zdecydowałam się dopiero wtedy kiedy zobaczyłam efekty u sąsiadki.Nie chciałam wierzyć że tak szybko poradziła sobie z pozostałościami po ciąży.Mi udało się na Foreverslimie zrzucić 12 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowałam się na Foreverslim i wcale nie żałuje tego wyboru .Może nie zakończyłam jeszcze kuracji ale juz schudłam znacznie.Spodnie które do tej pory nosiłam są mi za duże.Już teraz jestem pewna że kuracje uda mi sie skończyć pełnym sukcesem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W moim przypadku najbardziej skuteczne okazał się suplement figura no-apetite, który zmniejsza łaknienie. Do tego też biorę figurę błonnik, która przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej i reguluje metabolizm. Oba preparaty są całkowicie naturalne, więc nie ma żadnych obaw o zdrowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mango afrykańskie
niestety, prawda na temat suplementów wygląda tak, że dystrybutorzy płacą internautom (albo obiecują że zapłacą) za reklamowanie ich produktów na forach internetowych. To stąd wysyp wpisów o mango afrykańskim, zielonej kawie itd. Stąd pojawia się "dyskusja" na ten temat, zachęty do stosowania, sugestie że działa. Sam takie wpisy zamieszczałem, to wiem - ktoś bardziej wnikliwy jak się wczyta w forum to zauważy po prostu treści reklamowe. MANGO AFRYKAŃSKIE NIE DZIAŁA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda jest taka, że bez diety i ćwiczeń suplementy nic nie pomogą!!!! Niestety, nie ma się co oszukiwać. Ja jestem teraz na kuracji w Naturhouse na ul. Modzelewskiego w Warszawie i Pani dietetyczka zbadała mnie, rozpisała mi dietę i dodała ewenutalnie jakieś suplementy - ale nie takie, które "spalają tkankę tłuszczową" czy jakies inne cuda. Przyznam szczerze, że ta pierwsza darmowa konsultacja mnie trochę skusiła, dlatego dalej podjęłam kurację, bo widzę rezultaty. Pamiętajcie - zdrowe odżywanie, aktywność fizyczna + ewentualnie jakiś suplement, ale nie SAM SUPLEMENT. Nic nie dzieje się samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miesiąc temu zamówiłam na tabletki na odchudzanie figurena. Po tygodniu stosowania odczułam pierwsze efekty w postaci niewielkiego spadku wagi, zblokowania łaknienia oraz znacznie szybszej przemiany materii. Po miesiącu zaś efekty te się zwielokrotniły. Schudłam jak na razie 5kg a 2 miesiące kuracji jeszcze przedemną. Tabletki zamówiłam na stronie: http://figurena.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaskaderka2015
Witam forumowiczki. Podziele sie z wami moim doswiadczeniem, sama odchudzałam sie kilkadziesiat razy ale bez skutecznie. Moja znajoma poleciła mi sinsay2015@yahoo.pl i u tej osoby tabletki White LIon Tea, po mniesiacu schudłam 6,5 kg bez cwiczen i meczacych diet. Mam nadzieje ze Wam pomogą tkże sprobujcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulkajot
ja "wspomagałam się"iqgreen, głównie chciałam żeby takie tabletki zmniejszyły chęć na słodkości i pomogły w zaprzestaniu podjadania i faktycznie udało się :) do tego w miesiąc 6 kg na minusie, oczywiście dużo się ruszałam i racjonalnie się odżywiałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie zastanwiam się nad kuracją iqgreen, gdzie je zamawiałaś? bo chyba nie można ich nigdzie dostać stacjonarnie? skoro polecasz, to efektu jojo też nie było? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×