Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

V. B.

Jakie suplementy pomagają w odchudzaniu przy stosowaniu ćwiczeń.

Polecane posty

Gość gość
Jeśli wam rzeczywiście zależy na tym, aby utrzymać wagę na zadowalającym poziomie, to musicie zmienić styl życia. U mnie Foreverslim dało radę, ale to nie działa na całe życie. Jeśli po odchudzaniu wrócicie do starych przyzwyczajeń, to nic dobrego z tego nie wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja stosuje be slim 3, podkręcił mi metabolizm, mam więcej energii do ćwiczeń, zero ochoty na słodycze i co najważniejsze 6kg mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja osobiście korzystałam przez 2 miesiące z tabletek na odchudzanie o nazwie Odchudzanie African Mango i efekty były piorunujące. W 2 miesiące zgubiłam 16 kg, schodziło mi średnio 2 kg tygodniowo. Tabletki zamówiłam na stronie: http://nplink.net/btkjP7vM mogę śmiał polecić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
warto przyjrzeć się suplementowi slimcea. Widzę tylko jak chudnie na niej moja znajoma. Miesiąc a już widać rezultaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zbędne kilogramy należy zrzucać stopniowo. Jeśli szybko schudniemy, grozi nam efekt jo-jo. Dodatkowo proponuję wspomagać się tabletkami ograniczającym łaknienie, ja stosowałam Afrikan Mango: http://nplink.net/btkjP7vM . Suplement jak dla mnie bez zarzutów. Polecam, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Green Barley Slim, zawiera naturalny ekstrakt z młodego zielonego jęczmienia, chrom, biotynę i cynk. Przy odpowiedniej diecie i ćwiczeniach skutecznie wspomaga odchudzanie, poprawia metabolizm, odkwasza organizm, oczyszcza jelita. Na prawdę fajny wspomagacz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Twoim miejscu pieniadze z suplementow wolalabym przeznaczyc na takie wczasy odchudzające www.nawzgorzu.com.pl strasznie chciałabym na takie pojechac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena0293
Jak to jest, że jedni piszą, że jajek nie jeść, inni, żeby jeść, w diecie tłuszczowej że można, ale niby holesteron. Nie wiem juz nic. Wyczytałam w poradniku http://szuper.net/blog/dieta-odchudzajaca-skuteczna/ że to przesąd i jajka nic nie przeszkadzają i już dawno to udowodnili, niby sensowne sie to wydaje i wiarygodny opis, tylko czemu przez lata mowili inaczej??? Jakies lobbi co produkuje suplementy tak mowili, zeby zamiast jajek kupowac ich odzywki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maiika
mi pomogla morwa biala ktora stosowalam od kilku miesiecy. Nie tylko pomaga w zrzuceniu wagi ale tez w walce z cukrzyca czy anemia. Wiecej mozecie sobie o niej poczytac tutaj http://kobieta.onet.pl/zdrowie/zycie-i-zdrowie/morwa-wlasciwosci-zastosowanie-w-lecznictwie-i-kosmetyce/1wkw7 . Produkt kupilam tutaj http://suplago.pl/ i widzialam tam jeszcze inne suplementy warte wyprobowania. Ja poki co zostaje przy mojej morwie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w pracy mówią tylko o slimcea. Moje koleżanki chudną na nich kilka kilogramów miesięcznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam podobną opinie jednak o tabletkach Slimcea które stosuje już 2 miesiąc. Zanotowałem spadek wagi o 9kg a jeszcze miesiąc kuracji przedemną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja znowu jestem zadowolony z połączenia ćwiczeń z suplementem Therm Line Man.W 3 miesiące -9kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosowałam 2 środki z czego slimcea był zdecydowanie lepszy. Drugiego nie ma co nawet polecać. Schudłam szybko i prosto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Urszulka53
Ja Polecam Cayenne Nutrition. To polączenie kapsaicyny z imbirem, nasionami guarany, liści Yerba Mate, różańca górskiego i jeszcze kilku innych naturalnych skladników. Suplement usprawnia metabolizm i przyspiesza spalanie tkanki tluszczowej. Podnosi także sprawność Fizyczną. Chcialam zgubić ostanie 4 kg i w miesiąc mi się udalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćJózefina
Straciłam w zasadzie całą nadwagę przez 3 miesiące kuracji z tabletkami Foreverslim. Spróbowałam po 4 latach próbowania różnych diet, łącznie z ćwiczeniami. Niestety, ale kompletnie nie przynosiło to żadnego efektu. Nie wyobrażacie sobie jak przyjemny był dla mnie powrót do moich ciuchów z przed ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeronimo55
Ja polecam Therm Line Man i oczywiście polecam siłownię. Zdrowy tryb życia i suplementy diety pozwolą zachować zdrowie i witalność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja stosuje be slim 3, moje efekty to minus 18kg przy codziennych ostrych cwiczeniach, diecie i co najmniej 2 litrach wody dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę się podpisać pod be slim3, bo bardzo pomógł mi przejść szczególnie przez pierwszy etap odchudzania. Nie odczuwałam głodu i co najważniejsze (dla mnie) nie ciągnęło mnie do słodyczy - gł. przyczyny mojej otyłości. Poza tym jest naturalny i dość tani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość~basia
do swoich codziennych zajęć / ćwiczeń dodałam belight plus, który wspomógł prawie o 100% zbijanie zbędnych kilogramów, polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katie82
basia! też to stosowałam, mój rekord stosując chromax i starchlite to prawie 14 kilo w 3 mieisące! istny cud, polecam także belight

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chodzi o suplementy, to ja swoją wiedzę czerpię z tej strony - http://www.proteins.ie/supplier, bo na prawdę dużo wiedzą o suplementach, może Tobie też się przyda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o to żeby się wspomagać przy ćwiczeniach i diecie to ja polecam jakieś naturalne suplementy. Lepiej nie stosować żadnej chemii bo więcej może być z tego szkody niż pożytku. Młody zielony jęczmień jest ostatnio dość popularny i faktycznie wiele osób mówi, że fajnie wspomaga. Ma dużo witamin, błonnika, dodaję energii i fajnie reguluję metabolizm. Dużo osób piję soki ale w smaku są paskudne. Ja wole tabletki tylko nie kupujcie tych chińskich! Najlepiej polskie tak jak np. te Green Barley Slim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eliźka20
Szukam jakiegoś dobrego, taniego sklepu z suplementami dobrej jakości (wiem, mam wymagania). Trafiłam na maximum nutrition - kupowałyście coś u nich kiedyś, jak wrażenia, warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Subik
Warto, zdecydowanie. Szybka dostawa, duży wybór, fajne ceny - nie wiem czego można chcieć więcej? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAriela
Rzeczywiście im dłużej biorę Foreverslim i widzę jakie efekty daje branie tych tabletek tym bardziej jestem zmotywowana aby schudnąć jeszcze więcej.Na razie muszę się pozbyć niechcianych kilogramów a potem powalczę o to aby mieć ładniejszą figurę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×