Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

V. B.

Jakie suplementy pomagają w odchudzaniu przy stosowaniu ćwiczeń.

Polecane posty

Gość gość
Ja polecam młody zielony jeczmień, super wspomaga odchudzanie. Ja stosuje w tabletkach green barley slim bo sok jest nie do przelknięcia. Dieta, cwiczenia i ten suplement i 7 kg mniej :) Przede wszytskim czuc ze jęczmien rozkręca metabolizm, chudnie się szybciej, dodaje energii, ma mnóstwo witamin i minerałów, odkwasza, oczyszcza z toksyn :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terapiaopia
ja stosuję define it lady, z serii queen fit od olimpu. to produkty specjalne dla kobiet, co jest tez wazne. juz po miesiacu stosowania zauwazylam znaczna poprawe samopoczucia i zwiekszenie ilosci spalanej tkanki tluszczowej po treningach. moge polecic z czystym sumieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anecia54
Byłam dość początkująca, jeżeli chodzi o planowanie treningu. O suplementacji absolutnie nic nie wiedziałam. Myślałem, że trzeba wydać fortunę na białka, itp. Szukałam trochę sklepów, które pozwalają zaplanować cykl suplementacji od absolutnych podstaw. Zostałam przy ofercie www.swiatsupli.pl, bo tańszych odżywek dla sportowców po prostu nie znalazłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1b
Zależy o kim mowa , kobieta czy mężczyzna . Pytam ponieważ obie płci mają rozróżnicowane zapotrzebowania. Ogólnie z moim facetem mamy suplementy z olimpu. Ja raczej białko i przedtreningówki a moj facet to therm line man i inne tym podobne tabletki. One rzeczywiście dają efekt ale w połączeni z zdrową dietą i regularnymi ćwiczeniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Suplementy itp są dodatkiem w odchudzaniu. Ja kupuję koktajle z Blue Nature, zazwyczaj waniliowe, bo też można je łączyć z innym jedzeniem. Nie biorę żadnych tabletek, wolę zastąpić posiłek szejkiem, czy batonem proteinowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobiście polecam ten sklep http://nplink.net/utqAVS7F oferuje produkty urodowo-zdrowotne znanych i cenionych marek m.in. Key Player, Health Spark, DS Laboratories, Newton Everett, Skinception. Naprawde warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
L-karnitynę na odchudzanie i na regenerację wziąłem sobie w płynie przez www.swiatsupli.pl i jestem zadowolony ze stosunku ceny do jakości. Walę przed i po treningu płyn i czuję się wręcz rewelacyjnie. Koszty takiej suplementacji wychodzą za 4 złote za jedną dawkę napoju. Nigdzie taniej niż w Świecie Supli nie znalazłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka2111
W połączeniu z ćwiczeniami na siłowni bardzo dobrze jest stosować suplementy diety, odżywki ukierunkowane na trening siłowy. Od kiedy regularnie ćwiczę, stosuję odżywki białkowe z linii Queen Fit firmy Olimp. Zawierają składniki aktywne wspomagające odchudzanie. I moje ćwiczenia nabrały większego sensu! Polecam spróbować. Naprawdę warto! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nadal stosuję Foreverslim.Na początku zaliczyłam małą wpadkę bo chciałam iść na skróty ale niestety tak się nie da.Teraz już jest wszystko w porządku chudnę regularnie.Każdy tydzień kilo mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ukajjj
Można się zaopatrzyć kompleksowo w sklepie na stronie bodypak.pl. ich odkryłem i w zasadzie tylko już tutaj kupuję białko i inne specyfiki. Ofertę mają wszechstronną, są rzeczy bardziej do robienia siły, jak też wytrzymałości, można też fajne spalacze kupić jak ktoś chce trochę zbić wagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
według mnie najlepszymi tabletkami na odchudzanie przy obowiązkowej diecie są tabletki SLIMCEA. Różnica była kolosalna. Schudłam z dużo większą łatwością 13kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio też widziałam fajny artykł na temat suplementacji przy odchudzaniu na zdrowenowosci.pl polecam odwiedzić Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amanda776
Jakieś 2 miesiące temu znalazłam artykuł o suplementacji czy odchudzaniu a stosowałam wiele tabletek na odchudzanie i takiego efektu jak z african mango http://szczupla-kobieta.pl nie widziałam. Przy regularnym spożywaniu posiłków plus suplementacja moje kilogramy lecą błyskawicznie jestem już 2,5 miesiąca na diecie i powiem Wam że nie żałuję ze spróbowałam z tymi tabletkami 12kg mniej jak dla mnie super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćElosia
Ja już myślałam że nie udam mi się wcale schudnąć bo na prawdę wypróbowałam już wszystko.Ale tak było do momentu do puki nie trafiłam na Foreverslim.Dzięki tym tabletka na prawdę w moim odchudzaniu zmieniło się wiele.I wszystkie te zmiany były pozytywne.W sumie udało mi się schudnąc 15 kg .Dla mnie rewelacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na odchudzanie polecam skuteczne preparaty, którymi są reduktory tłuszczu. Jest to cała grupa produktów, które działają termogenicznie i lipotropowo, dlatego nazywane są spalaczami tłuszczu. Polecam Thermo Speed Extreme, w połączeniu z aktywnością fizyczną i dobrze skomponowaną dietą o wiele szybciej schudniesz. Thermo speed polecił mi trener z siłowni, ponieważ widział, że sam trening nie przynosi tak szybkich rezultatów jak bym oczekiwała. Reduktory są bezpieczne i możesz je kupować przez internet ze sprawdzonych źródeł na https://www.body4you.pl/ masz pełną ofertę. Wiele razy zamawiałam z tego sklepu i wszystko było w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jedyną zmianę jaka wprowadziła stosują Foreverslim to zasada częściej a mniej.Dużo również dużo dało ruszenie się z fotela.Dzięki tym trzem elementom schudłam 14 kg a dla mnie to znakomity wynik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
L-karnitynę na odchudzanie i na regenerację wziąłem sobie w płynie przez www.swiatsupli.pl i jestem zadowolony ze stosunku ceny do jakości. Walę przed i po treningu płyn i czuję się wręcz rewelacyjnie. Koszty takiej suplementacji wychodzą za 4 złote za jedną dawkę napoju. Nigdzie taniej niż w Świecie Supli nie znalazłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdź ofertę na inwazja-mocy.pl mają bardzo duzy wybór i zawsze dobrze doradzą. Ceny też konkurencyjne. Ogólnie trzeba się chwile zastanowić co wybrać, poczytaj sobie o tych suplementach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amigoska, dobrze piszesz. Reduktory tłuszczu mocno podwyższają aktywność, przez co znacznie intensyfikują trening i zwiększają spalanie tłuszczu podczas ćwiczeń nawet o 20%. Też korzystałam ze strony https://www.body4you.pl/ akurat ja używałam spalaczy Treca. Poza preparatami dla sportowców w sklepie można kupić też zdrową żywność w bardzo konkurencyjnych cenach, często kupuję tam ekologiczne masło orzechowe fitness authority.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zdecydowałam się na wspomaganie odchudzania tabletkami.Wybór jest ogromny .Ja zdecydowałam się na tabletki Foreversli.Na chwilę obecną wszystko jest w jak najlepszym porządku.Chudnę ok. 1.2 kg tygodniowo.Oby tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martusiaaak
A ja ze swojej stron mogę zaproponować wszystkim odchudzającym Acai Berry Extreme. Jak dla mnie jest to absolutnie jeden z najlepszych preparatów wspomagających odchudzanie. Produkt zawiera w jednej kapsułce aż 5000 mg jagody acai. Dzięki temu skutecznie wspomaga zrzucanie niepotrzebnych kilogramów. Preparat jest przeznaczony dla osób, które chcą wspomóc proces odchudzania oraz znaleźć w sobie dodatkowe pokłady energii, która jest niezbędna w trakcie trwania kuracji odchudzającej. NIE JEST TO SPALACZ TŁUSZCZU !!! Poczytajcie o tym produkcie i o jagodach Acai. Mi pomógł z racji tego że miałam tendencję do ciągłego podjadania. Ogranicza łaknienie. Efekt na duży plus :) Polecam. http://nplink.net/P8E8H2H1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mila207
Nie wiem jak pomaga przy ćwiczeniach ale bez ćwiczeń tylko regularne posiłki 8kg mniej;) a mowa o Afrykańskim Mango http://szczupla-kobieta.pl więc zapewne przy ćwiczeniach jeszcze więcej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dresiczka
Polecam poszukać dobrych spalaczy - poczytać trochę i znaleźć coś dla siebie. Na maximumnutrition.pl mają spory wybór w dobrych cenach, więc też tam można rzucić okiem. Jak się nie wie co będzie dla nas najlepsze, to obsługa w takich sklepach zawsze pomaga ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W okresie trzech miesięcy udało mi się dzięki Foreverslimowi stracić 12 kg.Czy jest to dużo?Dla mnie tak bo wcześniej żadna dieta nie przyniosła pożądanego efektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najmocniejsze spalacze tłuszczu mają w www.swiatsupli.pl Sporo też jest specjalistycznych suplementów dla profesjonalistów. Cennik hurtowy. Suplementacja u nich wychodzi tanio, do tego odżywki masz w jednym miejscu. Można sobie też sporo przeczytać o składzie i o technikach stosowania supli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiłem sobie parę tygodni temu Alpha Human i mogę polecić ten zestaw. To jest dość skondensowany pakiet naturalnych składników – pyłek pszczeli, colostrum, mleczko pszczele, czy maca. Bardzo rozsądnie pomyślany zestaw, mi się bardzo przydaje przy treningu kolarskim. Dużo kilometrów, dużo wysiłku w równowadze tlenowej i tutaj preparat bardzo fajnie się sprawdza do regeneracji po kilkugodzinnym treningu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sejkol204
Jak dla mnie African Mango http://afrikanmango.pl bardzo pomaga w odchudzaniu a w połączeniu z ćwiczeniami jest jeszcze lepszy;) ja biegam, ćwiczę z Mel B i chudnę 5kg w miesiąc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze bałem się tego typu specyfików, ale kiedy doszedłem do wagi 120 kg, to stwierdziłem że spróbuję. Postawiłem na naturalne produkty http://naturavi.eu/ i udało się!!!!!!!!! Jest mnie mniej o 18 kg, polecam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olkaa90
Ja stosuję Habaicynę, zawiera naturalny spalacz tłuszczu w postaci kapsaicyny. Jak wiadomo kapsaicyna odpowiada za ostry smak papryczek chilli, im ostrzejsze tym więcej kapsaicyny, ale nie można też przesadzić. W kapsułkach habaicyny znajduje się suszone habanero, czyli jedna z ostrzejszych odmian, ale nie nazbyt ostra. Efekty jak dla mnie są świetne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja swoich 10 kg pozbyłam się z pomocą Foreverslimu w dwa miesiące.Kolejnego opakowania już nie potrzebowałam.Więc myślę że jest to indywidualna sprawa każdego człowieka ile czasu potrzebuje jego organizm na to aby pozbyć się niechcianych kilogramów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×