Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

V. B.

Jakie suplementy pomagają w odchudzaniu przy stosowaniu ćwiczeń.

Polecane posty

Gość ulkajot
nie, nie było żadnego efektu jojo, jestem już 2 miesiące po kuracji i waga nadal na tym samym poziomie, zamawiałam iqgreen na stronie producenta, nie mam pojęcia czy można je dostać stacjonarnie ale z tego co czytałam na forach to nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomta
nie ma tych tabletek stacjonarnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mank
pompta - zgadza się bo przeszukałam pół Warszawy, dostępne tylko w internecie. Z resztą pisałam maila do producenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina_88
Ja próbowałam rożnych suplementów ale ostatecznie wybrałam therm line fast. I to był słuszny wybór bo w ciągu 2 miesięcy zjechałam 5,5 kg. Chodzę do tego 2 razy w tygodniu na siłownie. Jestem bardzo zadowolona z działania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
według mnie jedne z lepszych środków na odchudzanie to na pewno tabletki wspomagające odchudzanie Slimcea. Odkąd je biorę mam znacznie lepszy, szybszy spadek wagi niż na samej diecie. Odchudzam się od 4 miesięcy. 3 miesiące stosowałam Slimcea i schudłam ponad 10kg. Taki efekt mówi sam za siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tych które sprawdzałam zadziałało Foreverslim. Mniejszy apetyt, poprawa przemiany i chęć do ćwiczeń. Nie wiem jak dużo wynikało z samych tabletek, ale straciłam wtedy kilkanaście kg i faktycznie powróciłam do normalności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdrowo i naturalnie a szybciej :) doszłam do upragnionej wagi z tabletkami slimcea. zdrowo ponieważ posiadają naturalny skład i znacznie przyśpieszają spalanie tkanki tłuszczowej. sprawdźcie same :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gochhaa
E tam tabletki, biała trucizna. Lepiej koktajle czy herbatki odchudzające z naturalnych ziółek. nie ma to jak herbalife (http://www.sklepdiety.pl/) - zdrowa i w pełni skuteczna metoda :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam używając tego suplementu: http://nplink.net/cAFbO7nx praktycznie nie trenowałam, głównie z powodu zmiennej pogody bo miesiąc temu zaczęłam sie odchudzać a niedawno skończyłam, poza tym nie lubie biegać:) Efekt. 11 kg zrzucone w miesiąć dzięki temu suplementowi: http://nplink.net/cAFbO7nx a w diecie ograniczyłam słodkości i smażenie na głębokim tłuszczu. Sama powiem szczerze jestem w szoku. Przetrwałam wielkanoc to już wiem ,ze przetrwam wszystko Serdecznie polecam ! http://nplink.net/cAFbO7nx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
suplement jesli chodzi o odchudzanie to zdecydowanie też polecam slimcea. Bez niego jest o wiele trudniej cokolwiek osiągnąc kobietom które mają słaba przemiane czy cieżko im zmienić nawyki żywieniowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdrowieprzedewszystkim
Najważniejsze Jest Odchudzanie Zdrowe i Skuteczne Bez jo-jo. Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia typu DNP czy Chiński Meizitang, błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!. Różne diety typu: Dieta proteinowa dr Dukana, Dieta 1000 kalorii ,Dieta 1200 kcal, Dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu to bardzo nie zdrowe. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia naturalnego suszu Ziół Tybetańskich ale tylko suszu i oryginalnych Tibetan Herbs. Nigdy tabletki czy proszki typu DNP, Meizitang, Zelixa, T3, Retard, Alli, Term Line, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Sibutramin, Adipex Novoslim, Asystorslim, Meridia i …..itp TRUCIZNY. TO TOKSYCZNE (CHIŃSKE I NIE TYLKO) ALE ZAWSZE CHEMICZNE SRODKI. Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to naprawdę klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo. Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2013 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”. Ja ostrzegam przed chemią a namawiam na naturalny susz ziołowy TibetanHerbs , ponieważ przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu schudłam i odmieniłam naprawdę swoje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie sprawdził się Novoslim, początkowo stosowałam suplementy zlecone przez trenera ale było dosyć drogie a efektów po nich żadnych nie zauważałam więc przezuciałam się na Novoslim głównie ze względu na pozytywne opinie nie jest to typowy termogenik ale spisuje się super bo nieźle spala i przyśpiesza przemianę materii i z tego co widze na wielu polach się sprawdza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grty66
Dużo ciekawych suplementów diety w przystępnych cenach mają w sklepie online Suplima - www.suplima.pl . Nie trzeba długo czekać na dostawę, i inna sprawa, że pakują produkty bardzo dokładnie, tak żeby podczas podróży nic nie ucierpiało. Mam stąd chociażby młody jęczmień, świetna rzecz jak ktoś potrzebuje detoksykacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak suplementy, to tylko na bazie naturalnych składników. Kiedy borykałam się z naprawdę poważną nadwagą wspomagałam się Green Coffee Plus: http://track.greencoffeeplus.pl/product/Green-Coffee-Plus/?pid=150&uid=22256 Efekt? 80 kg w dół w ciągu zaledwie roku. Dietę stosowałam zdrową, ale wcale nie taką niskokaloryczną. Ćwiczyłam minimalnie ze względu na problemy z kręgosłupem, a kilogramy znikały! Szczerze polecam i życzę powodzenia w walce ze zbędnymi kilogramami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tabletek polecam SLIMCEA. Pomagają mi w każej fazie odchudzania. Hamują łaknienie dzięki czemu nie mam problemu z podjadaniem. Metabolizm przyśpieszył w takim stopniu żę waga zaczeła lecieć 2x szybciej niż bez tabletek. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalie49
Najlepszy suplement na odchudzanie to aktywność fizyczna :) Trudno bez tego mieć dobrą sylwetkę po zrzuceniu kilku kilogramów. Rower to dobry sposób na zrzucenie wagi, podobnie bieganie, tylko trzeba kupić dobre buty http://www.dobiegania.pl/buty-do-biegania-damskie-asics-c-116_124.html Same tabletki jakiegoś super efektu nie dadzą,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja również stosowałam slimcea. Przekonał mnie bogaty smak oraz widok chudnącej siostry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościul
widzę tutaj sam marketing. Było ciśnienie na Forslim, zieloną kawę, iq green... teraz jest African Mango. Powiem tak: żadne suplementy nie dadzą efektu ubytku wagi - powiedzmy - 8 kg na mies., tak jak się tu pisze. Jest to zwyczajnie niemożliwe, ponieważ coś takiego wymagałoby spalenia codziennie w ciągu miesiąca dodatkowych 1600 kcal, zakładając że jemy w ten sam sposób co wcześniej. Jest to możliwe wyłącznie w połączeniu zmniejszenia ilości kalorii przyjmowanych z pokarmem i wydatkowania energii. African Mango, niestety, reklamują odpłatnie osoby które chcą skorzystać na wpływach ze zwiększającej się sprzedaży. Stąd tyle pozytywnych opinii "użytkowniczek". Myślę, że podobnie jest z innymi suplementami, ale tutaj akurat mam wiedzę z pierwszej ręki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja po tabletki sięgnęłam za namową koleżanki.Jej pomogły więc nie miałam nic do stracenia jak tylko nadmiar moich kilogramów. Stosowałam tabletki Foreverslim.Udało mi się zgubić całą nadwagę jaką miałam.Teraz cieszę się zgrabną sylwetką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety to prawda, że nie istnieją cudowne tabletki na odchudzanie które w magiczny sposób same spalą tłuszcz! Ale...jeśli stosuję się odpowiednią dietę i nie rezygnuję się z ćwiczeń to nie ma nic złego w wspomaganiu się tylko trzeba to robić z głową i pamiętać, żeby taki suplement był naturalny bo tylko taki będzie przyswajany przez nasz organizm. Ja np. poza dietą i ćwiczeniami stosuję Młody zielony jęczmień, który dzięki zawartości błonnika po prostu poprawił mój metabolizm i oczyścił organizm a dzięki temu efekty były szybsze i lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieuczeesana
piszecie tutaj o iqgreen. ja też je stosowałam, przez 3 miesiące bo tyle czasu zaleca producent. schudłam wtedy 17.5 kg także naprawdę sporo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klara019
a miałaś jakieś skutki uboczne po tych tabletkach czy wszystko było ok ? bo teraz dużo się słyszy, że producenci wciskają w opakowania jeden wielki syf :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieuczeesana
żadnych skutków ubocznych przez cały czas trwania kuracji i po również. efektu jojo też brak, utrzymuję wagę, ćwiczę, pływam na basenie i zdrowo się odżywiam :) jeśli masz wątpliwości co do produktu to na stronie producenta są wszystkie atesty itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klara019
dzieki za info:) sporo czytalam o tych tabletkach i chyba je ostatecznie zamowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cymla
Taka jednak prawda,że nie ma zbyt wielu dobrych suplementow. Czesto człowiek spróbuje wielu zanim trafi na skuteczny. ze mną nie było inaczej. Nie będę przytaczać długiej listy pomyłek,tylko napiszę krótko - alge vera. najlepsze tabletki odchudzające jakie miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieuczeesana
klara019 życzę w takim razie dużo motywacji i powodzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karotka96
Nie stosowałam wielu produktów ale na mnie najlepiej podziałał SlimXL (nie mylić z vitaslim)!! jego trójtorowe działanie oraz liczne promocje dla stałych klientów sprawiły, że chętnie sięgam po niego co dnia. dzięki niemu schudłam około 8kg w miesiącu, ale dodatkowo stosowałam zdrowszą dietę i regularnie ćwiczyłam. Połączenie tych 3 rzeczy zdziałało cuda:) polecam http://pharmovit.pl/supplements/1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polkarorka
a skad mozna ewentualnie iq green zamowic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Victoria8235
Zgadzam się z hanna1215, zielona kawa faktycznie może zdziałać cuda przy odchudzaniu! Widziałam na uns-supplements taki suplement http://uns-supplements.com/pl/p/Green-Coffee-100caps/145#prettyPhoto który właśnie obniża łaknienie i poprawia przemianę materii. Przy odpowiedniej diecie i ćwiczeniach można bardzo szybko zobaczyć efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×