Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agnesska

----- L U T Y 2010 -----

Polecane posty

Dzisiaj rano test wskazał dwie kreski :) samopoczucie ogólnie ok poza tym, że ogromna senność, no i delikatne mdłości. Ale piękny dzień dziś nastał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomarańczowy gość
Już??? Jejku - jestem lutówką 2009 :) Test robiłam 21. 06. 2008r.Powodzenia i spokojnych 9 miesięcy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie, ja testu jeszcze nie robiłam bo trochę za wcześnie. Jeśli pokażą sie dwie kreski to przyłączę się do Ciebie bo też byłby to luty. Tylko że ja wolałabym żeby test wyszedł negatywnie bo to była ewidentna wpadka. Jedną śliczną córeczkę mam (1,5 roku), a z drugim dzieckiem chcielismy poczekać aż wybudujemy dom a ja odpocznę trochę od pieluch realizując się zawodowo, w czasie gdy mała będzie w przedszkolu. A tu wszystko może wziąć w łeb...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje. Życzę by cała ciąża przebiegała bezproblemowo, porodu lekkiego ( hihi), im zdrowego dzieciaczka. Lutówka 2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ja jestem styczniówką 2010, także dzieli nas niewiele:) pozdrawiam i życzę spokojnych 9 miesięcy🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje. Życzę by cała ciąża przebiegała bezproblemowo, porodu lekkiego ( hihi), im zdrowego dzieciaczka. Lutówka 2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jolla25 - mój synek ma 3 lata i żałuję ze tak późno zdecydowałam się na drugie dziecko. Ale jak urodzisz to Twoja córeczka skończy 2 latka to idealnie a praca poczeka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stu234
Witam! Będzie mi miło, i proszę o poparcie i głosik na mój blog ( o porodzie i Prawach Rodzącej na sali porodowej ) http://bobbyy.pl/blog.php?id=195 Serdecznie dziękuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem lutówka 2009 Wszystkim przyszłym mamom zdrówka podczas całej ciąży i szybkiego i bezbolesnego porodu :) Już rok minął od kiedy się dowiedziałam :) ale ten czas szybko leci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aapoloniaa
agnesska :) a mozesz mi powiedziec kiedy mialas ostatnia @ ? ja mialam 22 kwietnia i nie wiem czy test juz by cos wykazal :( zrobilam jeden ale druga kreska wyszla taki cien cienia kreski...wiec moze sobie wmawiam...dzisiaj moj 28dc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny gratulacje,ja jestem lutówką 2009. I kiedy powstał nasz temat zaglądały do nas lutówki 2008,pisały,że bardzo szybko minie nam ten czas. To prawda.Wydaje się,że wczoraj robiłam test,a dziś moje Szczęście ma 3,5 miesiąca :) Powodzenia i cieszcie się tym stanem,bo naprawdę jest piękny i tak szybko mija...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylvie
myśmy "ustrzelili" bejbika przy pierwszej próbie :) :) :) wczoraj zrobiłam test i dwie kreski jak nic. zrobiłam potem jeszcze 3 inne i to samo :) termin mi wychodzi na koniec stycznia. a brzuch boli od wczoraj :( chyba z nerwów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już jest luty 2010, aż łezka się kręci w oku. Dziewczyny życzę Wam wszystkiego dobrego w tym wspaniałym czasie. Cieszcie się swoimi brzuszkami. Oby wszystkie Wasze dzieciaczki rosły w brzuszkach pięknie i zdrowo. Lutówka 2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ludzie aż musialam się zastanowić , ktory teraz rok, bo jestem lutówka 2008. Jak to brzmi luty 2010

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to możliwe że masz termin na luty? Ja miałam ermin @ na niedzielę. W niedzielę odkryłam że jestem w ciąży i termin wyliczyłam na 24 stycznia. Tak że jak np miałaś termin @ na dzisiaj to poród powinien być chyba około 26 stycznia??? Ja i tak wierzę że będę miała ciążę przenoszoną tak że dopisuję się do lutówek:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Przyszle Mamusie! Gratulacje od Mamy z Lutego 2009 :-) Zycze zdrowka Wam i rozwijajacym sie w Waszych brzuszkach istotkom. Oby cala ciaza przebiegala Wam pomyslnie i bezproblemowo, a porod byl lekki. Boze... pamietam to jak dzis... upragnione dwie kreseczki, az lza sie w oku kreci :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aapoloniaa- ostatni okres miałam 13.04. i pierwszy test zrobiłam 15.05. bo nie mogłam już wytrzymać heeheh no i druga kreska była bardzo delikatna ledwo co było ją widać no i dalej nie byłam pewne i zrobiłam kolejny test 19.05.no i są dwie kreski :)) z wizyta u gin jeszcze poczekam może tak za 2 tyg. pójdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Jak dobrze poszło:D, to może i mnie się uda w tym miesiącu zobaczyć 2 kreseczki na teście, a wówczas, termin porodu, wypadałby na luty 2010;) Póki co, jestem jeszcze przed @ (na którą rzecz jasna, NIE CZEKAM!). Pozdrawiam przyszłe Mamusie i wszystkie kobietki starające się o dziecko🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnesska, Na sto procent masz termin na koniec stycznia:-) Tak jak i ja:-) Taj jak pisałam już wcześniej ja zostaje w lutówkach bo wydaje mi sie że będę miała przenoszoną ciążę... tak jak wszystkie kobiety u mnie w rodzinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulinka Hej myślę, że u mnie też będzie luty bo wychodzi jakoś 26 stycz. a pierwszą ciążę przenosiłam 2 tyg. Dziewczyny piszcie jak wasze samopoczucie?? i ogólnie wrażenia :) Trzymam kciuki za te dziewczyny które czekają na dwie kreseczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprawdzam sobie tylko stopkę ;) Paulinka ściągnęłam od ciebie tickers jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agness, Oj już widzę że twój \'ufoludek\' :-) pływa sobie w stopce. Fajniutki i jak widać starszy od mojego. Choc na razie wyglądają identycznie:-) Jak na razie czuje się spoko. Mam małe sensacje żołądkowe i pobolewa mnie podbrzusze. Mam też delikatnie podniesioną temperature. Piersi bolą mnie okropnie. No i rosną:-) A tego mi nie potrzeba bo ja i bez tego miałam DD. To jest moja pierwsza ciąża, na którą czekaliśmy 1.5 roku. Trochę mnie to wszystko przeraża ale mam nadzieje że wszystko będzie dobrze. A teraz czas szykować się do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może i mnie się uda OBY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zle liczysz kochana
Agnesska, jesli ostatni @ mialas 13.04 to masz termin na 11stycznia 2010! Nawet jesli przenosisz to i tak zalapiesz sie na styczen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×