Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agnesska

----- L U T Y 2010 -----

Polecane posty

no to supe ze sa dwie krechy! oj nastraszyly mnie ta beta, ale tu sa poprostu inaczej normy mierzone i wszystko powyzej 3 jest wynikiem pozytywnym - na 100% :) wiem ze w PL jest inaczej, bo juz sie dowiadywalam :D:D:D Paulina, peirwsza wizyta tak podobno wyglada, bo tak jak pisalas tu do 12tyg nikt sie niczym nie przejmuje. Ja dlatego bede tez chodzic prywatnie.... ale to tylko dlatego ze mam szanse poronienia i jestem na duhpastonie... Wole byc ostrozna :D:D:D Tutaj jezeli wszytko jest OK, to nikt sie niczym nie przejmuje, ale jak cos jest nie tak to opieka jest bardzo dobra. mnie cycuchy juz troche mniej bola, ale dwa dni temu to tak jakbym miala cale posiniaczone! jak mnie ukochany mocniej przytulil to bolalo, no i nie moglam spac na brzuchu :D:D:D dziewczyny ze sie prosto z mostu zapytam, a macie uplawy? ja mam caly czas tak delikatnie mokro... no i nie jest to zadna infekcja, bo juz sie pytalam gina...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja muszę powiedzieć że nie mam upławów... albo czasem takie malutkie. Mam za to potworne bóle piersu... i od dzisiaj głowy. Złagodniał natomiast ból brzucha z czego się strasznie cieszę bo zaczynałam się martwić. Nie mam jakieoś strasznego apetytu. Mdłości też nie mam. Jestem potwornie zmęczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zupelnie nie mam apetytu wieczorami :( Glowa mnie bolala 3 dni, doslownie bez przerwy, ale mam super masc na migrene i bardzo pomaga. a jak tam, nadal placzesz? ja dzis mialam mokre oczy jak wybieralam dla chlopaka kartke :: postanowilam wlozyc mu wynik bety w kartke i napisac taka mala wiadomosc ode mnie :D:D juz nie moge sie doczekac jak wroci do domu!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka ja miałam całe poprzednie 1.5 tygodnia upławy - białawe i rzadkie, chociaż odczuwałam suchość. NIgdy tak nie miałam.. teraz już się to skończyło i jest normalnie jeszcze mam troche inne pytanko- macie apetyt na sex???? bo ja tak niekoniecznie...:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zupelnie nie mam :(:(:( Jak na razie chyba sie troche boje... wszystko jest takie nowe... Mam nadzieje ze mi ochota wroci! bo podobno sex moze byc niesamowity, bo wszystko jest mocniej ukrwione... ja mam takie dziwne uplawy, bo nie mam ich na majtkach, ale jakos tak mi troche mokro... dziwnie :D:D a jak samopoczucie, hormony daja wam znak? mi chyba jeszcze nie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej lutówki :) ja urodziłam w lutym tego roku:) dziś dzień matki :) życzę wam spokojnych kolejnych 8 miesięcy :) pozdrawiam ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robiłam dokladne wyliczenia i mi też wychodzi na to ze raczej będę styczniówką (23.01 ) niz lutówką... ale i tak wolę zostać tutaj ;-) chociaż moja mama 3* rodziła tyg wczesniej i moja teściowa podobno też , więc takim tempem może jeszcze w tym roku się zmieszcze ;-))) Ale tak jak napisałam wsześniej i tak zostaje tu z Wami!! Ja o burzy hormonów na razie nic nie wiem, chociaż zdaję sobie sprawę ze bywaja chwile kiedy po prostu jestem nieznośna ;-o ale na razie cierpi na tym jedynie mój mąż, bo na nim sie wszystko skupia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze niedawno i ja miałam takiego fasolinka jak wy w brzuszku(teraz fasolek lezy w swoim lozeczku) :) az mi sie łezka kreci w oku jak sobie przypomne mialam termin na marzec ale urodzilam w lutym 2009 zycze duuzo zdrowka i zero mdlosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelka 30 -
Witam kobietki Nie wiem jeszcze na 100% ale chyba do was dołącze ...ostatni okres 30 kwietnia .....dzis 27 dc zrobiłam test bo nie wytrzymałam ....choc do okresu jescze 3 dni .....tescik pokazał jedną czerwoną kreche a druga nieco słabsza lecz widoczna.....sama nie wiem co w tej sytuacji...nie chce sie zbytnio cieszyc poki nie bede pewna .W grudniu straciłam ...10 tyg. dzidzie....wiec bardzo sie boję .Jak myslicie co powinnam zrobic....i czy to blada kreseczka moze wskazywc ciążę???Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamusie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dwa dni przed terminem @ mialam taka cieniutka druga kreseczke :D:D test powtorzylam po dwoch dniach i kreseczka nawet byla ciensza :( no i znow za dwa dni i wyszedl pozytywny :D:D:D dla pewnosci zrobilam bete no i teraz mam juz 100% pewnosc ze jestem w ciazy :D:D zycze, aby ta kreseczka sie teraz tylko pogrubiala i dolaczaj do nas! ja wczoraj pokazalam ukochanemu wyniki bety no i teraz na 100% wie ze bedzie dzidzia :D:D:D przytulil mnie tak mocno ze ledwo moglam oddychac, no i pocalowal w brzuch witajac sie z dzidzia :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama123
Hej Dziewuszki, U mnie nic nowego - wciaz mam maly apetyt, rano sie budze o 7 (chociaz zawsze bylam spiochem!), popoludniu bym tylko drzemala, podbrzusze lekko pobolewa, uplawy mialam raz. W sumie poza tymi objawami to na potwierdzenie mojej ciazy mam tylko dwa pozytywne testy... ale za pare dni ide do ginka i mam nadzieje, ze jakos mi potwierdzi ciaze... Chociaz nie wiem, czy to nie bedzie za wczesnie :-( No nic, zobaczymy. Wciaz mi sie to wszystko nie miesci w glowie... Ale ciesze sie bardzo!!! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kama mi tez sie to nie miesci w glowie :D:D:D Zupelnie to do mnie nie dochodzi!!! no ja mam tylko potwierdzenie z krwi, no wiec wiem na 100% :D:D:D:D Ja jutro mam isc do gina, ale chyba nic nie bedzie widac, tak mi sie wydaje.... Mnie juz nic nie boli, nawet piersi przestaly :( jedno co to codzinnie wstaje po 3 w nocy na siusiu i nie moge pozniej zasnac, I tez nie moge spac dlugo rano :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelka30 -
kochane powiedzcie mi na bete warto isc przed terminem miesiączki? No i jak sie takie badanie odbywa na czczo z rana ? nie wytrzymam do 30 maja wiem ze to 3 dni ale dla mnie to wiecznosc ....tak bardzo pragniemy dzidzi .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bylam na becie 3 dni po terminie @, i wyszla wtedy pozytywna :) Nie mam pojecia czy nie za wczesnie... beta z dnia na dzien bardzo wzrasta! Mozesz sprobowac, jezeli juz nie mozesz wytrzymac, ale ja radze starac sie zapomniec na kilka dni i cierpliwie czekac. Wiem jak to trudno, bo sama bylam w takiej samej sytuacji! 3 dni przed @ cien kreseczki, ale jak go zobaczylam, to jakos tak czulam ze sie udalo! Czego Tobie z calego serducha zycze!!! Na bete nie trzeba isc na czczo, ja bylam po sniadanku o 10.30 rano :) Chyba za bardzo nie pomoglam co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelka30-
Dorka---l dziekuje bardzo za odpowiedz....pomogłas i to duzo kazde dobre słowo podnosi mnie na duchu.....i pozwala przeczekac te 3 dni...wiem ze bedzie ciężko ...ale jak mus to mus!!!!!!!!! odezwe sie napewno jak bede pewna na 100% dziekuje i pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzymam mocno! Ja sobie tlumaczylam ze przeciez ten cien sie z niczego nie wzial :) nigdy wczesniej cienia nie mialam, a staralam sie kila dobrych miesiecy :D:D:D Koniecznie daj znac jak tylko bedziesz wiecej wiedziec! jak masz nerwy ze stali to testuj codziennie! POWODZENIA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Co tam u was dobrego. No już za parę dni to powinny nam sie prawdziwe lutóweczki posypać:-) Amelka, Trzymamy kciuki. Beta wyjdzie ci przed terminem @ ale nie rób jej bo jeżeli to np ciąża biochemiczna i dostaniesz jednak @ to będziesz totalnie załamana. Lepiej zawsze poczekać do terminu @. I wtedy test siusiany wyjdzie na 100%. Czego ci z całego serducha życzę:-) Przykro mi że straciłaś swoją dzidzię w 10 tygodniu. A jaka była tego przyczyna? Jeżeli mogę oczywiście zapytać. U mnie dzisiaj ok. Piersi dalej bolą skubane. Troszkę przybieram na wadze bo spodnie robią mi się ciaśniejsze. To znaczy nic nie widać jeszcze :-) ale muszę rozpinać spodnie w pracy bo tak mnie w brzusia piją. Też jestem strasznie zmęczona wieczorami i potwornie chce mi się spać. Wieczorami pobolewa mnie też dół brzucha ale nie jakoś mmocno... raczej tak delikatnie. Temperaturę mam nadal powyżej 37.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie dzis tak wydelo, ze na prawde wygladam jak bym byla w ciazy :D:D:D ale pewnie jutro juz zniknie :D Ja dzis starsznie zmeczona, ale ti chyba przez to wstawanie na siusiu w nocy, a wy tez sie budzicie? Mnie piers przestaly bolec, ale za to dzis tak w pracy sutki zaczely swedziec ze myslalam ze oszaleje :D no a przeciez przy biurku siedzac nie moglam sie drapac :D:D:D:D Zaraz ide sobie zrobic goraca kapiel i do lozeczka sie wybieram z ksiazeczka :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ja w pasie już kwadraciak a na kolację tak się najadłam ogórków małosolnych, że myślałam że pęknę heheheh oj ale co zrobić jak one takie pyszne.Martwię się trochę bólem brzucha gdy się szybko wyprostuję albo wstanę to zaboli tak mocno i puszcza.Tak mnie to zastanawia czy to normalne, bo w pierwszej ciąży tak nie miałam a może to dlatego, ze miałam cesarkę hmmmm....? Z synkiem chodzę do homeopaty i tylko tak go leczymy no i pochwaliłam się,że test wyszedł ok. I ogólnie cała wizyta była skupiona na mnie powiedział ze absolutnie mam nie robić USG, że to jest bardzo szkodliwe szczególnie do 3 mies. ciąży. i tylko mam brać kwas foliowy żadnych witamin, teraz jest bardzo dużo owoców warzyw i z tego mam czerpać witaminy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzis niestety mam smutne wiesci, wczoraj zaczelam plamic, a dzis krwawie ... dzwonilam do mojej gin w pl, kazala zwiakszyc dawke duhpastonu i lezec, nic nie robic i sie nie ruszac, tylko do ubikacji. musialam wiec powiedziec szefowi, ze jestem w ciazy i mam zagrozenie, dlatego pewnie bede musiala zostac w domu przez kilka dni. na 16.30 jade do gina na usg aby sprawdzil co sie dzieje. tak sie martwie ze to juz koniec mojego marzenia i szczecia. prosze trzymajcie za mnie aby wszystko bylo dobrze! buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama123
Dorka.L, Trzymam kciuki! Naprawde! Bardzo mocno!!! Bedzie dobrze - musi byc! Ja jutro ide do ginka. Nawet nie wiem, o co pytac - chyba o wszystko! Bo mam metlik w glowie - co mi wolno, a co nie... Czytam rozne opinie i glupieje. Np Tobie, Agnesska, lekarz kazal nie brac witamin - a ja biore... tzn te przeznaczone dla kobiet w ciazy. I teraz nie wiem, czy dobrze robie :-( I w ogole nie wiem, czy moge chodzic na basen, jezdzic na rowerze, latac samolotami, itp. Ech, no nic, mam nadzieje, ze cos mi doradzi. Niestety nie bede miala dostep do netu przez jakis czas, ale jak wroce, to sie odezwe i zdam relacje :-) Pozdrawiam cieplutko i zdrowka zycze - dla Was i malych fasolek :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelka30-
DOrka -l trzymam mocno kciuki...wiem ze jest ci bardzo trudno....u mnie sytuacja była podobna zaczęłam plamic zadzwoniłam do gin i kazał lezec wiec lezałam......po paru godzinach sie uspokoiło wiec lekarz pocieszał mnie ze czasami tak bywa ..na wizytę poszłam po 5 dniach ...bo on stwierdził ze skoro sie uspokoiło to nie potrzebna wizyta wczesniej ..jak sie okazało było juz za pózno.serduszko przestało bic :-(...wiec kochana jak najszybciej do gina nie trac czasu na lezenie....Napisz jak wrócisz Trzymam kciuki....!!!!!!! Aaa zrobiłam dzisiaj bete jutro ide po wynik....bo te testy mnie wykonczą..hehe Pozdrawiam kobitki pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety nie udalo sie :( Bardzo wczesnie poronilam.... mam zrobic kilku miesieczna przerwe i znow zaczac proby. Opuszcze wiec was i zycze Wam szczesliwych i spokojnych 9 miesiecy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelka30-
Dorka-l tak mi przykro.....nie bede cie pocieszac bo wiem ze to nie pomaga ;-( chce ci powiedziec zebys była silna i sie nie poddawała.....wiara czyni cuda.Kochana zycze powodzonka....sciskam gorąco Pamietaj one nie umierają zmieniają tylko datę narodzin!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka, Bardzo bardzo mi przykro:-( Nawet nie potrafię wyrazić jak bardzo:-( Totalna beznadzieja:-( Chce mi się płakać:-( I jest mi smutno:-( Nie będę cię pocieszać bo to i tak nie ma sensu. Wiem że jest ci źle. Czas leczy rany i mam nadzieje że tak stanie się i w Twoim przypadku. I mam nadziejęże już za kilka miesięcy ponownie zobaczysz pozytywny wynik i że wszystko będzie dobrze. Życzę ci tego z całego serca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka, bardzo bardzo mi przykro.... nawet nie wiem co jeszcze napisać... POpłakałam się.. Wierzę jednak bardzo mocno ze już niebawem znów będziesz w szczęsliwej ciąży i urodzisz zdrowego dzidziusia. 3mam mocno kciuki i zycze wszystkiego najlepszego! Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelka30-
dziewczyny odebrałam wynik hcg+b 145,9 czy któras z was moze mi poradzic co to moze oznaczac????? zaznaczę jeszcze ze termin miesiączki mam dopiero jutro ....pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelka30-
Czy to ciąża???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×