Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agnesska

----- L U T Y 2010 -----

Polecane posty

Szczerze mówiąc, zamiast się bać (chociaż w środku czuję lekki lęk..) jestem jakaś dziwnie uhahana ... zmienne nastroje dają o sobie znać..nie za wcześnie ? Co ta psychika robi z człowiekiem .. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia1986
hej dziewczynki. mam pytanko. jak myślicie ostatni okres miałam 6 maja w sumie dwa pierwsze dni to były takie lekkie plamienia natomiast 8 maja juz była faktyczna miesiączka. Z moim partnerem kochałam sie 21 maja(wtedy on skonczył we mnie):P potem 26, 27 i 28 tez:P (przepraszam że tak szczegółowo:) ale chciałabym mieć juz dzidziusia. Myslicie ze mogłam zajśc w ciąże??? jeszcze nie robię testu bo pewnie wynik będzie negatywny Aha zapomniałam dodac ze cykle mam co 29-33 dni. dziekuje z góry za odpowiedzi pozdrawiam wszystkoe mamusie i całuje gorąco:*:*:*:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ccczarnaaa
a co chcecie wiedzieć??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia, A czy chcesz zajść w ciążę? Oczywiście że mogłaś zajśc w ciążę ale przed terminem spodziewanej miesiączki to naprawdę bardzo trudno powiedzieć. Ja coś o tym wiem bo jestem weteranką starań:-) Staraliśmy się o dziecko przez 18 miesięcy i ja co miesiąc widziałam w sobie takie objawy że byłam na 100% pewna że jestem w ciąży. A jak w końcu zaszłam w ciążę to nie czułam nic poza zwykłymi objawami zbliżającego się okresu. Jedyne co to miałam dziwny posmak w ustach ale na tym etapie myślałam że mam po prostu jakąś niestrawność czy zgagę. Tak że obawiam się że musiasz poczekać jeszcze parę dni. Wiem że trudno ale chyba nie ma innego wyjścia:-) Czarna, A ty jesteś w ciąży czy dopiero się starasz:-) Pierwsze dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ccczarnaaa
jestem , od poniedziałku 8 tydzień :) pierwsza ciążą-nieplanowana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia 1986
No tak bardzo chciałąbym miec dzidziusia juz:) ale pewnie jak sie bardzo chce to nic z tego;/ juz kupilam 2 testy ale jeszcze poczekam z ich robieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majoweczka09
dziendobry moge dolaczyc:P pozytywny dwa dni temu i dzis potierdzone..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majoweczka09
aaa tak milo pogadac brzuhmnie boli jakies 14 dni juz ...eeech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna, No to wielkie gratulacje!!!!! Monia, Trzymamy mocno kciuki:-) Mam nadzieję że ci się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majoweczka09
A tak w sumie to zaskoczyla mnie ta ciaza baaaardzo hehe tylko pare razy dalismy sie poniesc 1 cykl i co bedzie dzidzi haha:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majoweczka09
U mnie bylo tak ze obliczylam sobie plodne sciagnelam narzyczonego mowie dzialamy i jest hehe zrobilam po tygodniu zwykly test " nie wytrzymalam" negatywny...zrobilam nastepny 2 dni przed spodziewana @ lekka kreska obok ..no i po 4 dniach czyli dzis juz mam ciaze potwierdzona jestem nadal w szoku ale sie cieszymy..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majoweczka09
Paulinko a jk u Ciebie objawy masz tez taki "kapec" w buzi nie fajne to i zgaga mnie pali po sledziach w smietanie hehe a jem je 2 razy dziennie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majóweczko, Bóle brzucha to normalka o ile nie są za mocne i i nie towarzyszy im plamienie. Masz racje że możesz być dopiero w 4 tygodniu bo to zależy od momentu zapłodnienie, a to ciężko przewidzieć. Jeżeli jednak okres miałas dostać 2 dni temu to ten dzień przyjmuje się za koniec 4 tygodnia. Tak że wygląda że właśnie weszłaś w 5 tc. Chyba że tak jak wspomniałam miałaś opóźnioną owulację. Lekarz to dopiero określi dokładnie na USG. A masz jakieś inne objawy? Ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kapcia mam okropnego:-( Nic mi nie smakuje:-( A ja z natury to byłam łakomczuch. Generalnie nie mam apetytu ale staram się jeść regularnie bo to bardzo ważne w pierwszych tygodniach ciąży. Mam bardzo powiększone obolałe piersi, podwyższoną temperaturę, bóle głowy, zmęczenie, senność, zmienność nastrojów, płaczliwość, zgagę i pobolewanie w podbrzuszu ale bardzo delikatne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziewczęta ta płaczliwość to chyba najgorsza dolegliwość... Heh gdzie nie jestem - zobaczę coś wzruszającego (wg mnie) i już łezka się kręci, a za chwile śmiech i znowu to samo .. Co do jedzenia to faktycznie, mam różne smaki, ale jak już coś sobię kupię i ugotuję to mi się odechciewa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majoweczka09
mam 27 lat t moja 2 ciaza :) z objawow mam jeszcze cholere czyli grzybice :( i szczypie mnie cewka ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majoweczka09
mam clotimazum i smaruje bo tu w uk to nawet tego nie chca dawac bez konsultacji z gp :( a wiem ze mozna smarowac bo z pierwsza ciaza mialm to samo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majóweczka, Ja tu się tak wymądrzam co do ilości tygodni Twojej ciąży a ty to już dośwaidczona baka w tym temacie jesteś. To Ty mi powinnaś doradzać:-) Bardzo przepraszam i już nie będę głupot paplać:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majoweczka09
Co ty nie ma sprawy ja juz zapomnialam coreczka skonczyla 5 latek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majoweczka09 gratulacje !! Aaaaj ja mam zakażenie bakteryjne ... przepisał mi ginekolog jakieś tabletki w tym antybiotyk ale pisze w ulotce, ze nie należy brać w okresie ciąży chyba, że po konsultacji z ginekologiem. Przyznam szczerze, że wzięłam jakiś czas temu 4 tabletki kiedy jeszcze nie wiedziałam, że jestem w ciąży... Mam tylko nadzieję, że nic się nie stało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majoweczka09
Dziekuje :) a ja mam cholerna grzybice kurcze czy to nie moze byc wszystko troszke mnijszym kosztem..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majoweczka09
a jesli chodzi o antybiotyk to nic nie bedzie kiedys rozmawialam z lekarzem na temat lekow we wczesnej ciazy sa kobiety ktore musza sie np stale leczycnpo na depresje jak zachodza w ciaze to od razu nie wiedza maja dopiero wtedy odstawiane eki a dzieci rodza sie zdrowe...nie przejmuj sie bedzie ok:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majoweczka09 dzięki ! Ciekawa lektura przed snem :-) a teraz uciekam spać także - dobranoc !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majoweczka09
puk puk jest ktoras:D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anusiak18
cześć dziewczynki:) zrobilam dzisiaj test ale to chyba za wczesnie bo wyszła 1 kreska;/ ale musialam go zrobic bo juz nie moglam wytrzymac. teraz zrobie dopiero za ok 5 dni tak jak bedę miała mieć okres.. moze będą dwie:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majoweczka09
mi tez wyszedl negatywny a 2 dni przed @ juz byla druga bardzo slaba...poczekaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anusiak18
Dziewczyny chciałam sie jeszcze dowiedzieć które testy ciążowe sa waszym zdaniem najlepsze????? słyszałam różne opinie ze nie wszystko sa dobre, podobno bardzo zachwalany jest Quick vue, stosowałyscie go???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anusiak, Nie ma czegoś takiego jak najlepszy test ciążowy... Co prawda mogą się różnić czułością ale nie gwarantuje to że wykryją ciążę przed terminem okresu. Mimo że tak jest napisane na opakowaniu... Ja już gdzieś pisałam że ja swoje testy sprowadziłam z UK i są to szpitalne testy o największej możliwej czułości. Podobno wykrywaja ciążę już na 2 dzień po implantacji zarodka. Ja zrobiłam ten test w dzień oczekiwanej miesiączki i druga kreska była bladusieńka i czekałam na nią 10 minut. Dwa dni później pojawiła sie po 10 sekundach i była mocna i wyraźna. Tak że jak masz jeszcze 5 dni do okresu to rachej powinnaś cierpliwie poczekać... choć wiem jakie to strasznie trudne:-) Mam nadzieje że ci się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×