Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agnesska

----- L U T Y 2010 -----

Polecane posty

witaj filipinko ja tez test robilam przed @ i napewno jestem w ciazy odczekaj 3 dni i powtorz ale juz zacznij dbac o siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filipinka witaj :) No 3 testy, to na pewno się nie pomyliły... Gratulacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dbam o siebie dbam. ja czuje że to ciąża tak samo miałam przy pierwszym dziecku ta okropna sennosc. jestem mamą 14 miesięcznego chłopca i teraz chcielismy mieć drugie... jeszcze sie odezwe jak bedę na 100 % pewna. dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aallaa32
wizyte mam na poniedziałek wiec moze cos bedzie słychac...w pon.zacznie sie 6 tydz.....tak bardzobym chciała...juz usłyszec...a wy kiedy macie wizyty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że dzisiaj dołączyło do nas parę nowych mamuś:-) Wielkie gratulację. Byłam dzisiaj u ginekologa i miałam pierwsze USG. Tego po prostu nie da się opisać słowami. To takie cudowne uczucie zobaczyć małą istotkę w sobie... która na razie przypomina tylko przecinek... ale jest w tobie i ma cudownie bijące serduszko, które słychać i widać:-) Moje dziecię ma 9mm a jego serduszko bije 112 razy na minutę. Cudowny dźwięk... cudowne uczucie. Nie płakałam bo ja raczej do płaczliwych nie należę. Mąż był jednak ze mną i wszystko widział i strasznie się cieszymy że wszystko jak do tej pory jest w porządku. Kupiłam sobie dzisiaj pierwsze spodnie na gumce bo w moich dźinsach zaczyna się robić ciasno:-) Termin mam na 24stycznia ale oczywiście zostaje z wami:-) Jeszcze tylko kilka dni i Wy też zobaczycie swoje maleństwa:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aallaa32
paulinka a w ktorym jestes tyg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaak literówki....
paulinka jest w 6 tygodniu - w linku "stopkowym" :D można sprawdzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie 6 tygodni i 3 dni. W ciąży jeżeli zaczyna się kolejny tydzień to mówi się że to ten tydzień ciąży. Pytałam się o to panią ginekolog. Tak że mam skończone 6 tygodni ale obecnie jestem w 7 tygodniu ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie majóweczko, wejdziesz w szósty tydzień w piatek:-) W tej chwili Twoja ciąża ma 4 tygodnie i 6 dni. Jutro masz ostatni dzień 5 tygodnia, czyli pierwszy dzień 6 tygodnia masz w piątek,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szatynka33
Witam wszystie mamusie wczoraj dowiedzialam sie ze jestem w ciazy mam juz 3 dzieci dwie coreczki i synusia boze jestem taka szczesliwa to dopiero 3 tydzien a juz sie nie moge doczekac zycie dao mi ostro w tylek ale od 2 lat zaczelam zyc na nowo pozdrawiam was serdecznie :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jakoś nie mogę spać:-) Wstałam o 7, wzięłam prysznic i siedzę przy herbatce... mietowej. Do pracy mam dopiero na 9 więc postanowiłam do was zajrzeć:-) Sztynko, Wielkie gratulacje i witaj u nas na forum. No niezłą masz gromadkę:-) No ale i pewnie masz już też niezłe doświadczenie i to wszystko nie wydaje ci się takie przerażające:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szatynka33
narazie jestem szczesliwa a dzieci mam w wieku cora 13 druga 11 i syn 7 napewno jest to inne przezycie niz pierwsze dziecko ale pamietam jak z 1 bylam w ciazy niesamowite przezycie oczywiscie strach jak to bedzie i czy bardzo boli ,czy dam rade ,chwile radosci zalamania ale to wszystko mija gdy trzymasz na rekach malenstwo to naprwde wielki cód:) tak naprawde to tez sie troche boje ale to normalne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny przysnelo mi sie dzis mam nocke ale ostatnia heh sluchajcie bola mnie piersi jest to nie do zniesienia czasem i swedza strasznie szczegolnie ta ktora intensywnie karmilam core..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szatynka33
witaj Justynko trzymamy kciuki napewno dolaczysz do nas badz dobrej mysli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczynki! :) Okaże się za kilka dni. Ale już wiele razy myślałam że już się udało a tu nic. I dlatego jestem niedobrej myśli bo niby dlaczego tym razem miałoby być inaczej... Ale i tak dzięki za miłe słowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak juz jest ten nasz swiat skonstruowany :/ jedne zachodza za 1 cyklem tak jak ja ,drugie po 2 latach jeszcze inne decyduja sie na in vitro...a kolejne ciaze usowaja...gdzie tu sprawiedliwosc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Justynko !! Trzeba być dobrej myśli zawsze!! Wtedy to do siebie przyciągasz :-) Ja się czuję teraz świetnie ! Chociaż jak zwykle o tej porze jestem troszkę senna... Słuchajcie, rano gdzies koło 4 tak strasznie bolał mnie brzuch..ten ból mnie obudził..uczucie było tak intensywne jak przed okresem... Czy to jest normalne ? Rozumiem, że w ciągu dnia pobolewa, ale żeby aż tak ?? I to jeszcze podczas snu ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj shee mnie tez boli i to na wieczor bylam w szpitalu jesli nie masz skorczy i nie krwawisz powiedza ci ze to normalne,nie denerwuj sie ...a teraz cie boli??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daga.p.
Hej babeczki. Już jestem po 2 testach - w poniedziałek i wczoraj (oba po południu) i na każdym słaba krecha ale jest więc się piszę na ten luty 2010 ;). Dokładnie ma być 12.02.2009 - tak wynika z terminu ostatniej "wizyty". :D. Mam już synka 15-miesięcznego i rodzeństwo chcieliśmy produkować w przyszłym roku ale wyszło w tym - co tam raptem 13 mcy poślizgu:D. Mam nadzieję, że mnie przyjmiecie do grona "rosnących" brzusiów. Gratuluję Wam wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) Witam nowe lutóweczki :) Paulinka to masz teraz dwa serca :) Super, że widziałaś to na co my wszystkie czekamy :) Majóweczko a ilu dniowy miałaś średni cykl? Mnie tak samo strasznie bolą piersi, nie mogę dotknąć... :( Szatynka wow! to już 4te dzieciątko, super :) Justynka, czekamy i zapraszamy. W końcu przecież musi się udać. Już zostań z nami :) Co do bólów brzucha, też je mam, ale to jest barziej takie ćmienie w dole brzucha, trochę inne niż miewam przed okresem. Daga witaj, gratulacje :) Będziesz bawić drugiego szkraba. A o synka ile się staraliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Dzisiaj znów test pokazał dwie kreseczki :) mnie brzuch też trochę boli. Daga to masz synka starszego od mojego o miesiąc fajnie. mi termin z @ wychodzi na 16.02.2010. miłego popołudnia Wam życze. U mnie deszczowo i siedze z synem w domu. Aha dziewczyny jak myślicie czy noszenie 11 kg synka nie zaszkodzi mi, nie nosze go cały czas bo chodzi ale czasem podnieśc musze. co o tym myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×