Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agnesska

----- L U T Y 2010 -----

Polecane posty

Gość majoweczka09
Dziewczyny ratunku...! bylam w szpitalu :( jesli chodzi o test to ploecam wlasnie z uk carbo blue dygital test pokazujacy tydzien ciazy..:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majoweczka09
bO MIALAM OSTRE BOLA PODBRZUSZA I PRAWIE MDLALAM JESTEM W UK WIEC WIADOMO WSZYSTKIM JAKA SLUZBA ZDROWIA TU JEST WYOBRAZ SOBIE ZE DALI MI PARACETAMOL I KAZALI CZEKAC NA CO AZ PORONIE??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mieszkam w Irlandii więc wiem jak to tutaj wygląda... A możesz wybierzesz sie prywatnie do polskiego ginekologa. Ja idę w środe. Ja muszę powiedzieć że na przełomie 4/5 tygodnia też takie bóle miałam...szczególnie wieczorami. Dużo leżałam i jakoś mi w końcu przeszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majoweczka09
a ja mam te bole caly dzien ..lekarka mi powiedziala ze to macica sie rozrasta ale zey az tak no i powiedziala ze byc moze torbiel zanika...hmmy jade do pl w lipcu na 2-3 miesiace pojde do gin co mi 1 ciaze prowadzila..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majoweczka09
Paulinko jak zes zrobila taki fajny suwaczek podaj linka?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://babystrology.com/baby-tools/baby-tickers/ Linka do dzidziusia wkleja się w stopkę. Żeby mieć stopkę musisz zaczernić sobie imię na stronie głównej kafeterii (zarezrewować hasłem). Musisz sobie potem tylko skrócić linka (wykasować końcówkę) mniej więcej do takiej długości jak mój. Bo inaczej nie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paulinko mamy jkos 11 dni roznicy w zaciazeniu oczywiscie ty jestes dalej...ale ja nie mialam jeszcze zadnego usg..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie miałam USG. Byłam tylko u GP. Takie tam ogólne badanie i stwierdzenie ciąży... testem z moczu. A na USG jedę w środę do Dublina prywatnie do polskiej przychodni. W irlandii pierwsze państwowe USG jest dopiero w 13 tygodniu ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tak chyba jak w uk ja natomiast do gp ide jutro na rejestracje a potem jakos 10 lipca moze wczesniej do polski bo konczy mi sie praca tutaj i jade odpoczac troszke moze 2,3 miesiace..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko się martwię żeby z dzieckiem było wszystko w porządku... To moja pierwsza ciąża i mam pełno obaw. Może uda nam się urodzić w podobnych terminach:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedz ,oszczedzaj sie a bedzie dobrze :)wiesz ja jestem w 2 ciazy a mam gorsze obawy jak z pierwsza ;/ a o ilez bylam mlodsza wtedy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nad porodem to się nawet nie zastanawiam... na razie... A tak w ogóle to jestem pewnie starsza od ciebie bo mam 29lat :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do porodu to z góry wiem że chcę epidural, to znaczy znieczulenie zewnątrzoponowe:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja też niestety słyszała że nie u każdego działa tak samo i że wszystko zależy jak jest wykonane:-( Wiem że poród nie należy do przyjemnych rzeczy ale nie chcę za bardzo o tym na razie myśleć bo nie ma sensu się stresować na zapas. Wiem że u ciebie jest inaczej, bo puerwszy poród z tego co piszesz nie był za przyjemny. A piszą że o bólu sie zapomina... :-) Ale nie martw się na zapas bo podobno nawet u jednej kobiety każdy poród może być totalnie inny. Na razie trzeba się cieszyć, martwic bedziemy się później :-) Ja dzisiaj wchodze w 7 tydzień. Duphaston zwiększyłam do 2 tabletek dziennie, tak jak kazał lekarz. Czuję się średnio ale na szczęście nie mam mdłości. Przynajmniej jak do tej pory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś jakoś u nas cichutko. Chyba jeszcze nie ma zbyt wielu przyszłych mam z terminem na luty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej o rany zaczynam mieć mdłości o fujjj czuję się jakbym była cały czas na kacu mdli i mdli a najbardziej to po słodkim. oj i jakoś tak energii brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hEYA BYLAM W MIESCIE POPRAWIC SOBIE HUMOREK:) JESLI CHODZI O MDLOSCI TO WLASNIE PRZESZLY OD RANA ALE ZA TO ZGAGA JEST JAK NIE UROK TO...SZKODA ZE TOPIK SIE TAK MALO ROZKRECA MOZE MAMUSIE Z TERMINEM NA MARZEC NIEBAWEM DOLACZA:)))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma nikogo wszystkie w pracy...ja od jutra zaczyna m nocki troche sie boje bo to mordenga dla ludzi nie w ciazy a dla mnie to juz wogole wyczyn teraz:( ale jeszcze troche i odpoczne,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sleep
Hej dziewczynki! Ja na razie nic nie piszę, bo czekam na @. Jak nie przyjdzie, to dołączę do Was a jeśli przyjdzie to nie będzie sensu dołączać do lutówek. Pewnie jeszcze dużo dziewczyn nie wie że/czy jest w ciąży. Ja się dowiem gdzieś za tydzień. A tak na marginesie to kiedy miałyście pierwsze objawy? Tzn po ilu dniach od przypuszczalnego zapłodnienia? Bo ja nie mam żadnych i dlatego tak uparcie czekam, chociaż czytam Was od początku i bardzo chciałabym się przyłączyć. Ale to dopiero jak będę miała to potwierdzone testem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majóweczko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majóweczko to wyżej na czerwono to ja bo coś mi się polątało i nic nie działało tak jak powinno. A ja mam dzisiaj wolne:-) Ale jutro do pracy:-( Nie mamy jeszcze za dużo lutówek bo ona mają 3.5 tygodnia by odkryć że są w ciąży:-) Jestem pewna że jeszcze pare dni i posypią nam się nowe mamy:-) Sleep, Ja nie miałam żadnych objawów innych niż te normalne jak na @. I były dokładnie takie same jak przed okresem. Dlatego nie miałam żadnych złudzeń i wydawało mi się że na 100% ten cykl też przepadł. Jedyne co to to że miałam kapcia w ustach - taki okropny metaliczny smak ale wtedy nie wiedziałam że tak może być na początku ciąży. Teraz to się nawet śmieję że więcej objawów na ciążę miałam w poprzednich cyklach w których zawsze mi się wydawało że tym razem mi się udało. Trzymamy mocno kciuki i mamy nadzieję że do nas dołączysz:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam totalny brak energii. Męczę się nawet oddychaniem i myśleniem:-) Mam tak straszną zgagę że już sama nie wiem co z nią robić? Czy w ciąży można brać Reni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×