Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agnesska

----- L U T Y 2010 -----

Polecane posty

Link rzeczywiście fajowy:-) według wyliczeń nie moge przytyć więcej niż 11kg:-) Chcę to zobaczyć:-) Właśnie wszamałam miskę lodów cytrynowych:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie wiagnely orzeszki a wiesz cos na temat serow brie i plesniowych ponoc nie mozna w ciazy? :( a bede miala prawdopodobnie podane przeciwciala mam z moim konflikt krwi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ze mnie to duża kobitka:-) Na poczatku ciąży ważę 84kg. Nie widać po mnie tego strasznie bo jestem dość wysoka i dosyć ubita:-) ale boję sie że mogę przekroczyć w ciąży setkę:-) Ale tak jak mi lekarz powiedział... teraz to już za późno na odchudzanie:-) Serów pleśniowych absolutnie nie wolno... też je lubię:-( Nie znam sie na konflikcie serologicznym ale musisz pogadać z lekarzem bo to dosyć poważne. Czasami podaje sie jakieś leki a czasami to nawet trzeba przetaczać krew. Wszystko zależy od tego jaką grupe krwi ma dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze podaja miedzy 28-32 tygodniem szczepionke...ja to jestem drobina..:) w 1 ciazy przytylam 24 kg i zaraz po juz nic nie zostalo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamulkaaa
na mdlosci polecam migdaly w ciagu dnia, a na poranne mdlosci herbatniki na 10 minut przed wstaniem z lozka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamulkaaa
na zgage tez migdaly :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie mamuśki ;-) Ciesze sie bardzo ze jest nas coraz więcej. Ja w czwartek ide do gin, więc będę miec 100% pewności chociaż i bez tego jestem pewna. Korzystałam z kalkulatora wagi - he, he- ja tez mam się zmieścić w 8-11 kg DOBRE!!! Tylko pytanie jak ja to osiągnę?? Podobnie jak Paulinka boje sie ze skończę trzycyfrowo ;-) A największy szkopół - w maju 2010 mój brat się żeni i na jego weselichu nie chciałabym wyglądać jak beczka, zwłaszcza ze podejrzewam ze wystąpię w roli świadkowej ;-/ SUPER, co? DZiewczyny ja na razie nie mam zadnych mdłości, bóli, ani nic.. tylko dziwny posmak w buźce no i najchętniej bym spała 24h/ dobe ;-) Śpię po 10- 12 godz... Czy Wy też tak macie? Zmykam do pracy- buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Awerka no to mamy ten sam problem heheh ja jedno wesele mam we wrześniu drugie w maju kurczę na fotkach będę pewnie wyglądała jak hipopotam już zastanawiam się w co ja się ubiorę hmmm? Dzisiaj idę do gin. no ciekawa jestem ostatnio byłam na cytol. w kwietniu no i powiedziała że się staramy o dzidziusia ale się zdziwi że tak szybko to wyszło. Pytałam jak to zrobić żeby mieć dziewczynkę śmiał się i powiedział że najlepszy jest popęd i że los jest sprawiedliwy i na pewno będę miała parkę u cieszyłam się bo synka już mam a on no parkę bliźniaki ale mnie zdenerwował wtedy wrrrr. bo u męża w rodzinie były bliźniaki i u mnie tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć lutóweczki :) Mogę do Was dołączyć? Otatni okres miałam 1.05. Teścik robiłam 25.05 i ujrzałam pod światło bledziusieńki cień drugiej kreseczki :) Nie wiedziałam, czy to moje urojenia, czy naprawdę coś tam jest. Wczoraj powtórzyłam test i już wyraźne 2 krechy :)))) Moje cykle 30-32 dniowe średnio. A termin ok.8 lutego :) Staram się nie nakręcać, dopóki nie pójdę do lekarza. Wybiorę się w połowie czerwca, ok 6 tc, bo nie ma sensu wcześniej, wiem co lekarz powie : \"nic pewnego trzeba czekać\". Poza tym strasznie się boję, żeby wszystko było ok. Jakieś lęki mam ostatnio... :( Z objawów: bolą piersi, bardzo, poddenerwowanie, senność, wszędzie mi gorąco, nudności w samochodzie, lekkie pobolewanie podbrzusza. Gratuluję wszystkim przyszłym mamusiom i trzymam kciuki. Razem łatwiej będzie nam przetrwać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Witania!:) gratulacje...:) Ja tez ide na wesele we wrzesniu a jestem bardzo chuda i bede pewni wygladac komicznie z ta pileczka z produ..:) ale co tam wczoraj zadzwonilismy powiedziec tescia o dzidzi:) naprawde sie ucieszyli ..ja czuje sie srednio u nas w uk duchota nie z tej ziemi a ja zaczynam dzis nocki do piatku:/ mam nadzieje ze nie zendleje..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm... sprawdziłam sobie, że mogę przytyć 11-16kg :) Jak ja to udźwignę? ;) Kobietki kochane, jak to jest z fryzjerem, można w ciąży farbować włosy? Ja mam problem, bo już mam odrosty, a boję się, że zaszkodzę fasolce... W którym jesteście tygodniu ciąży? Ja w 4/5tym ze względu na moje dłuższe cykle raczej w 4tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majóweczko, dziękuję za radę :) Ten cykl dłuży mi się niesamowicie... Najpierw 5 dni @, potem wyczekiwanie na dni płodne, potem dłuuugie czekanie na dzień spodziewanej @, a teraz bardzo bym chciała, żeby był 7-8 tydzień, żebym mogła zobaczyć serduszko :) Potem będę czekać na drugi trymestr, wtedy będę czuła się pewnie... Eh.. to czekanie... Oby tylko było mi dane zobaczyć to serduszko... Naczytałam się o poronieniach i strasznie się boję, ale cóż, co ma być to będzie. Zawsze byłam optymistką, a ostatnio zrobiłam się jakaś osowiała, na nic nie mam ochoty (poza spaniem oczywiście), już nawet nie potrafię się cieszyć niczym. Przepraszam, że Wam tak smęcę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WitANIU:) nie czytaj o poronieniach 50% poronien jest ze stresu ...nie smecisz w teoim organizmie jest teraz burza hormonow :) masz prawo sie zle czuc:) uwierz ja tez bym chciala serduszko dzidzi uslyszec ale jestem w uk i pewnie dopiero to sie stanie jak zlece do polski w lipcu na poczatku zaraz biegne prywatnie3 do mojej gin:P a ktora to twoja ciaza witaniu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majóweczko to moja pierwsza ciąża, może dlatego tak panikuję... w zasadzie to pierwszy cykl starań był, ale ja już tak bardzo chcę! Skończyłam w kwietniu 27 lat, a żoną jestem od 8 miesięcy. Czytałam, że Ty już masz jedno szczęście, a teraz drugie w brzuszku :) Gratuluję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka !! :-) Majóweczka ostatni okres miałam 25 kwietnia .. Czuję się fantastycznie chociaż lekko śpiąca, wcześnie chodzę spać, wcześnie wstaje ale w ciągu dnia muszę się położyć choćby na godzinkę bo nie funkcjonuję... Witam nowe przyszłe mamy !! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje:) ja tez zaszlam w 1 cyklu :P i wcale to nie znaczy ze nie mam schizow a chyba jeszcze gorsze bo juz wiem z czym co sie je :D ale ciesze sie bo wydaje mi sie ze 6 lat roznicy to chyba tak maxymalnie miedzy dziecmi ...ide na poczte zaraz wracam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestescie ? ja tez 3 dni mam wyciac do piatku nocki ,kobieta w ciazy nie powinna pracowac nocek ale i tak jest juz koniec sezonu i bede wracac do kraju ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej :-) a robię sobie przerwę w nauce ... Jutro egz.. Już na szczęście niedużo zostało... Majoweczka mówisz ze upał ? Na południu Polski straaasznie zimno jest ..przed chwilą była burza. A mogę zapytać gdzie pracujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na produkcji :/ niestety:( jestem w Angli ale czekam na wypowiedzenia (koniec sezonu) i spadam do swojego lekarza do pl na moze 3 miesiace...mam dosc moj tu zostaje bedzie zarabil narazie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe :-) To już wole pocierpieć te kilka dni a później mieć pełne lato (oby takie było !! ) W produkcji powiadasz.. Sama kiedyś miałam wyjechać, ale lęk przed nieznanym zwyciężył. Teraz żałuję..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma czego zalowac ..dobrze jest moze pod wzgledem socjalnekj opieki ale to dziwny kraj..dziwni ludzie...osobiscie wole nasza babe biede klepac :) ale moj uparty jest ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niby tak, ale zawsze to jakieś nowe doświadczenia. Praca za granicą lepiej wygląda w CV (tak, nasz kraj jest głupi) i oczywiście w grę wchodzi również nauka języka angielskiego przynajmniej na poziomie komunikatywnym (to również przydaje się w życiu..)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×