Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agnesska

----- L U T Y 2010 -----

Polecane posty

Gość pysia_22_
hmm co robić?? mam hasło login wpisuje loguej a i tak pomarancza a przedtem było na czarno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok wpisze się , tylko ,że nie wiem jaki planowany termin porodu (aaa jak to brzmi :) ) , mozna to jakoś wyliczyc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pysia, a kiedy miałaś pierwszy dzień ostatniej miesiączki? Ania 25 nie obwiniaj się, wcale nie jesteś beznadziejna, wiadomość o ciąży jest wielkim szokiem, jedna przyjmie to ze spokojem i dystansem, druga będzie krzyczeć i śmiać się, trzecia będzie płakać i bać się, ale każda reakcja jest w takim przypadku normalna... zobaczysz,że jeszcze zaczniesz się cieszyć, być może nawet już jutro... te hormony.... Majóweczko widzę, że zamartwiasz się tą betą... Trudno, jesteś w uk, nie masz możliwości, to ciesz się ile wlezie, bo przecież wszystko jest ok i dzidzia zdrowo rośnie, a może wkrótce się odezwą... Może już w poniedziałek ? :) Nie martw się, niektóre kobiety dowiadują się o ciąży ok 3 miesiąca i nie robią wcześniej badań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pysiula kalkulator porodu wpisz na google i sam obliczy Ci termin porodu na podstawie ostatniej @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostani @ miałam 11.05 , obliczyłam i wyszło tak koło 16.02.2010 , ciekawe na ile to sie sprawdza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...............SKĄD.... ...... ..OSTATNIA@. ......PTP...........PŁEĆ ccczarnaaa...małopolska............02.04.09.........07.0 1.2010.......? betka...........dolny śląsk............23.04.09........ 01.02.10...........? amelka30..........śląskie ............ 30.04.09 ........03.02.2010.......? daga.p. .............Cz-wa.............05.05.09.........12.02.10. .........? szatynka33.......... ślask............. 06.o5.09..........13 .02..........? witania...........mazowieckie.........1.05.2009......... 9.02.10........? filipinka85.........śląskie...............09.05.09...... ....16.02.2010.....? Paulinka..........Irlandia...............02.04.09....... ....24.01.2010....? majoweczka09..UK-kuj-pom...........01.05.09...... ....06.02.2010...? pysiula_22_.......małopolska...........11.05.09...........16.02.2010...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przede wszystkim gratuluję nowym laseczkom:D pysiula, filipinka, ania:D ania my czekamy z powiadamianiem wszystkich do 3 mca nie chcę sobie dokładać stresów chcę to przeżywać na spokojnie pysiula miałam tak samo w zeszłym tygodniu:D dalej myślę że to jakieś prima aprilis:P aneks, pochwal się jutro:) a ze zwolnieniem to zależy od rodzaju umowy nie od miesiąca ciąży tak mi się zdaje majóweczka nie łam się ludzie zawsze znajdą sobie temat olej sikiem prostym z wiatrem:P szatynka mój sam sobie testa wygrzebał z kosza bo wcześniej robiłam 2 i były negatywne (za wcześnie było) a ja czułam że coś nie teges i widział że kupiłam 3 nie doceniłam detektywa haha idę mu powiedzieć newsa a ten się szczerzy że chyba już wie:D my się już długo staraliśmy więc się ucieszył jak durny chociaż dostał z piąchy że podglądał:D teraz lata koło mnie jak powalony słodki jest hahaha haalo czy ja tu jestem najstarsza?mam 29... byłam już u gina mam założoną kartę ale nie robiłam bety... czy wszystko ze mną ok? po co beta? dobra, tyle na dzisiaj ode mnie:D spokojnej nocki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny ! :) Moze i ja bede lutówka :) Na razie czekam na dzien @ by zrobic test. Robiłam juz dwa razy ale chyba za wczesnie bo nici. Teraz bardzo bola mnie piersi i ciagnie w brzuchu ale to moze byc i symptom zblizajacej sie @.Powiem Wam ze straszne jest to oczekiwanie. A termin @ wypada na 10.06. Mam juz 3 letniego synka ale emocje sa te same :) Widze, ze poruszyłyscie temat zwolnien. Nie jestem ekspertem ale w pierwsza ciaze zaszłam w pierwszym tyg pracy... Umowe mialam probna na 3 msce i zwolnic mnie juz nie mogli.Ale co stresy przezywalam okropne. Pozdrawiam was serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szatynka - mnie też dwie trójeczki wskoczyły więc nie jesteś najstarsza. :P Pysiula - najlepiej jeszcze zaczekać z wizyta bo jak pójdziesz za wcześnie to nawet pęcherzyka niebedzie widać... Ja robiłam 3 testy od pon do środy i dalej niemogę uwierzyć... ;) anka - synuś planowany, a i tak na początku ciąży miałam stracha i wyzywałam po co mi to było. Twoje życie się zmieni i musisz po prostu przywyknać do tej myśli. Zobaczysz u gina bijące serduszko i od razu Ci się wszystko rozjaśni. Będzie dobrze. :D betka - beta daje pewność, że ciąża się rozwija i dlatego dziewczyny ją robią. Ja też nierobiłam i niezamierzam. Jeśli będzie ok to niema sensu robić, a jeśli będzie źle to zrobienie bety też nic niezmieni. O każdej ciąży powiedziałam małżonowi od razu - najpierw, że coś mi niegra. Później sam chodził za mną, że mam testa zrobić. A jak już zrobiłam to pod nos go podtykałam czy faktycznie coś tam jest czy niema. :D... ale planowałam zawsze iż jak zajdę w ciążę to mu powiem tak jak na filmach - kolacja i małe buciki...hehehehehe...niestety niedałam rady wytrwać do następnego dnia. ;) Dziewczyny w ciąży jesteście chronione od samego początku. Nawet jak Was zwolnią, a Wy jesteście w ciąży to muszą Was przyjąć spowtotem. filipinka - GRATULACJE! U mie najpierw młody spać potem mama do kompa. :) Pozdrawiam i miłej nocki życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szatynka - mnie też dwie trójeczki wskoczyły więc nie jesteś najstarsza. :P Pysiula - najlepiej jeszcze zaczekać z wizyta bo jak pójdziesz za wcześnie to nawet pęcherzyka niebedzie widać... Ja robiłam 3 testy od pon do środy i dalej niemogę uwierzyć... ;) anka - synuś planowany, a i tak na początku ciąży miałam stracha i wyzywałam po co mi to było. Twoje życie się zmieni i musisz po prostu przywyknać do tej myśli. Zobaczysz u gina bijące serduszko i od razu Ci się wszystko rozjaśni. Będzie dobrze. :D betka - beta daje pewność, że ciąża się rozwija i dlatego dziewczyny ją robią. Ja też nierobiłam i niezamierzam. Jeśli będzie ok to niema sensu robić, a jeśli będzie źle to zrobienie bety też nic niezmieni. O każdej ciąży powiedziałam małżonowi od razu - najpierw, że coś mi niegra. Później sam chodził za mną, że mam testa zrobić. A jak już zrobiłam to pod nos go podtykałam czy faktycznie coś tam jest czy niema. :D... ale planowałam zawsze iż jak zajdę w ciążę to mu powiem tak jak na filmach - kolacja i małe buciki...hehehehehe...niestety niedałam rady wytrwać do następnego dnia. ;) Dziewczyny w ciąży jesteście chronione od samego początku. Nawet jak Was zwolnią, a Wy jesteście w ciąży to muszą Was przyjąć spowtotem. filipinka - GRATULACJE! U mie najpierw młody spać potem mama do kompa. :) Pozdrawiam i miłej nocki życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobiłam przed chwilą test i dalej są te 2 kreski hahaha ja zwariuje poprostu nie wiem co robić , to znaczy wiem dziś ide zaraz do pracy :) jak dobrze ,że jurto niedziela będzie czas na rozmyslanie co i jak ... ja w poniedziałek pójde na bete , a powiedzcie mi mam zacząć wcinać kwas foliowy czy jakieś witaminy inne?? bo może jak pójde do gin z wynikami bety to ona mi powie lepiej co i jak mam zażywać?? jak myslicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pysiula > Gratuluje :) Lekarz ci doradzi co masz brac. Co do kwasu foliowego to powinno sie go zaczac brac na min msc przed zajsciem w ciąze.Tak mi przynajmniej moj lekarz doradzil.Mysle ze teraz jeśli nie jest to konieczne to nie trzeba zadnych tabl brac. Teraz to zdrowo sie odzywiac i dbac o siebie. A mnie caly czas boli brzuch i piersi a boje sie zrobic test zeby nie wyszedl znow negatywny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pysiula, Jedyne co to natychmiast zacznij brać to kwas foliowy. Jest ważny w pierwszych tygodniach bo pomaga eykształcić sie układowi nerwowemu i prawidłowo zamknąć cewce nerwowej w kręgosłpie. A to właśnie będzie się działo przez następne 2 tygodnie Twojej ciąży tak że kwas foliowy powinnaś zacząć brać już dzisiaj. Nic innego nie bierz. Lekarz sam oceni co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc mamuski, dopisuje sie do tabelki NICK...............SKĄD.... ...... ..OSTATNIA@. ......PTP...........PŁEĆ ccczarnaaa...małopolska............02.04.09.........07.0 1.2010.......? betka...........dolny śląsk............23.04.09........ 01.02.10...........? amelka30..........śląskie ............ 30.04.09 ........03.02.2010.......? daga.p. .............Cz-wa.............05.05.09.........12.02.10. .........? szatynka33.......... ślask............. 06.o5.09..........13 .02..........? witania...........mazowieckie.........1.05.2009......... 9.02.10........? filipinka85.........śląskie...............09.05.09...... ....16.02.2010.....? Paulinka..........Irlandia...............02.04.09....... ....24.01.2010....? majoweczka09..UK-kuj-pom...........01.05.09...... ....06.02.2010...? Arwenka...........kuj-pom.............14.04.2009.........21.01.2010....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My wczoraj powiedzieliśmy moim teściom- baaardzo się ucieszyli ;-) Dziś powiemy mojemu Tacie, bo tak się jakoś ułożyło, ze mamie powiedziałam zaraz po zrobieniu testa, ale prosiłam aby 3mała buźke na kłódke, więc Tutuś jeszcze nie wie- a tak naprawde to on najbardziej wyczekiwał Wnuka i non stop nas poganiał ;-) Nawet jesienia tamtego roku zaczął żartować do nas, ze jak będzie wiosna to on musi gniazdo dla bociana gdzieś koło domu zrobić, to może przyleci ;-), a mój M się śmiał ze on w takim razie wiatrówke kupi na wypadek gdyby jednak chciał przylecieć i sie u nas zatrzymać - oczywiście oboje już wtedy wiedzieliśmy ze faktycznie wiosną zaczniemy starania, ale tak czy siak zięć teściowi ostro podpadł ;-) Także mój tata jak się dowie to na pewno oszaleje z radości ;-)) Jak powiedziałam mojemu M? @ powinnam dostać 17.05 - nie dostałam, więc 18.05 kupiłam test i wieczorem do łazienki. Krecha kontrolna wyszła baaardzo wyraźna a ciążowa taka baaardzo bladziutka, ledwie widoczna. Biorę ten test i ide na góre, a ten od drzwi- i co?????? No to ja sam zobacz i wreczam mu ten test, a on- "No co jedna kreska" ja- " spójrz jeszcze raz" on- "dwie kreski", ja, podniesionym głosem - " no to sie zdecyduj!!!!" ;-) Test powtórzyłam 26/05 raniutko, i wtedy juz faktycznie wyszły dwie krechy widoczne, zobaczył to przytulił mnie mocno, powiedział "Wszystkiego najlepszego MAMUSIU" i popłakaliśmy się oboje.... ahhh ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arwenko widzę że Twój dzidziuś starszy od mojego o jeden dzień:-) Ale już się trochę zmienia jego wygląd w stopce. U mnie powinno tak być jutro:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arwenko, Zastanawiam się tylko nad jednym... Ja teź miałam termin okresu na 17 maja a lekarz mi wyliczył datę porodu na 24 stycznia??? A ty masz na 21.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Mamusie. ja dzisiaj obudzilam sie z lekkimi mdłosciami i tak trzymaja do taraz, ale ogólnie dobrze. w pierwszej ciąży wymiotowałam okropnie to może teraz mnie to ominie... ja dzisiaj na wesele ide jak myślicie chyba taniec nie zaszkodzi fasolce co??? Gratuluje wszystkim Mamusiom. Ja biore kwas foliowy i feminatal M jak w pierwszej ciąży no i oczywiście dużo soku z czarnej porzeczki bo u mnie anemia lubi się pojawiać, a że dopiero przestałam karmić piersia mlodego to organizm sie jeszcze nie bardzo zregenerował. życze wszystkim Mamom dobrego dnia bez cięzkim dolegliwosci i żeby słońce i ciepelko wróciło bo u mnie okropnka pogoda. buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filipinko, Baw sie dobrze na weselu:-) Ale kankana to pewnie możesz sobie odpuścic:-) Tylko pzytulańce:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ;) ogromnie wszystkim Wam gratuluje małych fasolek ;) ja w sumie jeszcze nie wiem co i jak, @ dopiero ma być za tydzień, ale tak tu wesoło i optymistycznie na Tym Waszym forum że tez napisze ;) może to mi przyniesie szczęście i tez zobacze dwie kreseczki w przyszlym tygodniu ;) teź byłabym lutówka ;) pozdrawiam i mam nadzij=eje ze odezwa się z dobrumi wieściami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×