Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agnesska

----- L U T Y 2010 -----

Polecane posty

Paulinka- lekarz wyliczył mi datę porodu na podstawie ostatniej @ -14.04 -3 m-ce + 7 dni i wyszło 21.01, ale tak jak pisałam wcześniej nie zostało wziete pod uwagę to, ze maiałam cykle ok 34-35 dni. Owulację miałam 2 maja i 2.V (moze 3.V) zaszłam w ciąże!!! i tego jestem pewna tak samo jak tego ze 2+2=4!!! i zaden lekarz nie bedzie wiedział lepiej ;-) W końcu piekny, cudowny i upojny weekend na Mazurach musiał po sobie jakiś slad zostawić, nie ;-) ????) hi, hi Także przez lekarza wyliczony termin traktuję z delikatnym przymrużeniem oka- w końcu wiem od kiedy jestem w ciąży! A z tego co czytałam wczesniej Ty też jakoś w tych samych dniach miałaś owulację, więc jest duża szansa, ze nasze dzieciątka urodzą sie tego samego dnia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) Arwenka, masz rację, znasz swój organizm lepiej niż najlepszy lekarz :) Paulinka trzymaj się, jeszcze alergia do tego... ;( Oby objawy szybko przeszły. Ja dziś też nie czuję się najlepiej, brzuch mnie boli, jakieś takie dziwne kłucie, ciągnięcie nieprzyjemne w dole brzucha :( oby to niebyła oznaka czegoś złego :( Filipinko, dobrej zabawy na weselu :) Anna.s.1 witamy i zpraszamy :) Fajnie być lutówką :) Nie wiem co mam robić, żeby sobie samopoczucie poprawić, jestem jakaś przytłumiona... i ten ból brzucha.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witania, Nic sie nie martw. Ja tez mam takie dni. Brzuch też mnie ciągnął i bolał, szczególnie przez pierwsze dni. Teraz troche mniej ale nadal czasami pobolewa. Jednego dnia jest wszystko super a innego - tak jak dzisiaj - czuję sie kiepsko. Dzisiaj nadal jestem w piżamie i próbuje się zmusic żeby pójść pod prysznic. Alergii nie mam jakos strasznie silnej. O wiele słabszą niż zazwyczaj. Tyle tylko że kicham i trę oczy. Ale jakoś przeżyję:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Paulinko, za pocieszenie, mam nadzieję,że normalne te bóle. Jeszcze tyle mam roboty, bo gości będziemy mieć :/ Zła jestem, że mąż znajomych zaprosił, na nic nie mam sił, trochę zaczęłam sprzątać, ale nie idzie mi to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mamuski. Gratulacje dal świeżo odkrytych ciężaróweczek. Rośnijcie zdrowo. U mnie jak narazie zero bóli brzucha. Rano tylko miałam lekkie mdłości i zawroty głowy...Tak się moge całą ciążę bujać :D Dziewczyny ja biorę Folik i Feminatal N. Głównie dlatego, że wpadka jest i nieodżywiałam się zdrowo przez ostatnie kilka miesięcy... Ze sprzataniem dałam sobie luz - spać mi się chce, a młody daje dzisiaj popalić. Dopiero teraz drzemie. Pozdrawiam i idę lulać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey laseczki ja rowniez dzisiaj dogorywam nudnosci ciezka glowa i dziasla mnie bola sa jakies wrazliwe...taki nasz los...kobiecy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam piekne mamusie:) chyba ja dzis jedna mialam napad sprzatania:P:)mam zamiar zaczac brac witaminki od wtorku to chyba nie zaszkodzi,juz nie moge sie doczekac wizyty u lekarza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koniecznie kwas foliowy ja biore normalnie wit dla kobiet w ciazy bez wizyty u lekarza nie zwlekala bym z tym..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki, pewnie słodko śpicie :) U mnie dopiero pożegnałam gości, na wieczór na szczęście odzyskałam wigor i \'ciągnięcie\" w brzuchu ustało. Dzięki majóweczko za radę, jak ból się powtórzy wezmę nospę. Jeśli chodzi o leki ja biorę od 2 mcy folik i nic więcej. szatynko u mnie napadów sprzątania nie ma i nie było nawet jak w ciąży nie byłam...;) Trochę się wystraszyłam tym bólem dzisiejszym brzucha, bo nigdy wcześniej nie czułam absolutnie bólu, a tu masz... Dobrze, że przeszło i mam nadzieję, że się nie powtórzy. Kolorowych snów kochane mamusie i dzidziusie :) Do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc laski dzis nerwista jakas jestem :/ p malo w mojego pomidorem przy sniadaniu nie rzucilam :/ naprawde nie wiem co sie dzieje,ladnie mi hormony buzuja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelka30-
witam naprawde nie wiem co sie dzieje....od wczoraj nic nie czuje....bardzo sie boję nie bolą mnie piersi...ani brzuch...nic kompletnie nic tak jakby nic nie było wpadłam dzisiaj w małą panikę .....i chodzę jak burza......dziewczyny jak to jest z tymi objawami ......dlaczego ich nie mam????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AMELKO SPOKOJNIE JESLI SIE BOISZ TO JEDZ DO SZPITALA POPROS O USG ALBO POCZEKAJ DO JUTRA I IDZ PRYWATNIE JA TEZ MALO CO TERAZ CZUJE NAPRZYKLAD...NIE PANIKUJ STRES JEST NAJGORSZYM ZABOJCA ROZWIJAJACEGO SIE PLODU :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niecierpliwa_ja
Cześć dziewczyny Podglądam Was od jakiegoś czasu i mam wielką nadzieję, że dołączę do Was.. Za 3 dni mam termin @ ale żadnych objawów, że mogę być ciąży. Czuję się zwyczajnie niestety.. To moje kolejne podejście.. tak bym chciała, żeby było owocne.. Czy miałyście jakieś objawy przed terminem @? Czy można nie wyczuć ciąży 12 dni po owulacji ? Pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenstwo209
Hej Dziewczyny. Myśle, że moge do Was dołączyć :D Ostatnia miesiączka zaczęła mi się 28 kwietnia. Tydzień temu zrobiłam 2 testy i wyszły pozytywnie :D. 15 czerwca ide do lekarza. Z teego co sobie obliczyłam wynika, że będe rodziła w połowie lutego. Pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do niecierpliwej - Witam ,w moim przypadku objawy byly juz po zaplodnieniu czulam sie tak jak do teraz zaczol mnie bolec brzuch jak na @ i piersi ale na @ bylo jeszcze za wczesnie jesli jestes 3 dni przed @ sprobuj zrobic jutro test bo mi blada 2 kreska wyszl juz 2 dni przed spodziewana @ z calego serca zycze Ci fasolki oraz zeys dolaczyla do lnas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niecierpliwa_ja
majoweczka09 - dziękuję 🌻 Właściwie to już pojutrze będę wiedzieć, bo zawsze wieczorem przed @ mam lekkie plamienie, jak się nie pojawi, to dobry znak i w środę test ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenstwo209
Dziękuje :D Teraz najgorsza rzecz jaka mnie czeka to powiedzieć mamie.. Tym bardziej, że mam 20 lat ( w listopadzie skończe 21) No, ale to była planowana ciąża a z moim chłopakiem znamy się od 14 lat :D. A mam jeszcze pytanie co do kwasu foliowego - ile razy dziennie go bierzecie ? Ja kupiłam FOLIK 0,4 mg no i nie dosałam ulotki ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raz dziennie malenstwo ,ja zaszlam tez mniej wiecej w tym wieku teraz cora jest najbardziej kochana na swiecie mysle ze mama zrozumie u mnie bardziej sie zdziwila i naprawde nie latwo bylo mi o tym powiedziec..al juz jest spoko...niecierpliwa-czekamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenstwo209
majoweczka09 Dziękuje za odpowiedź :) Ja dopiero powiem mamie po pierwszej wizycie u lekiarza. Na początku pewnie będzie zła, ale z czasem jej przejdzie ;). A mam jeszcze takie pytanie z jakiego miasta jesteś ?;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenstwo209
Aaaa :D tak się tylko pytam, bo chciałam się dowiedzieć czy jest tu jakaś osoba, która będzie rodziła w Poznaniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maleństwo wielkie gratulacje i witamy cię na naszym forum:-) Niecierpliwa, U każdego jest inaczej z tymi objawami. Ja na przykład nie czułam niczego szczególnego i miałam objawy jak na okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amelko, Z objawami jest bardzo róznie ale nie dziwię się że się niepokoisz bo ja chyba bym też się podobnie zachowywała. Czy nie masz absolutnie żadnych objawów??? Np. wrażliwych piersi??? Czasami tak sie dzieje i jest wszystko ok. Przecież wiele kobiet nawet przez pierwsze tygodnie nie wie że jest w ciąży i nic nie czuje. Czasami jednak to może być oznaka że coś jest nie tak. Nie wpdaj jednak w panikę bo to tylko pogarsza sprawę stresuje i ciebie i dziecko. Najlepiej będzie jeżeli poczekasz do jutra. jeżeli będziesz czuła jakikolwiek objaw to nie ma czym się martwić. Jeżeli jednak jutro nadal totalnie nic nie będzie sie działo to idź do lekarza. On na USG zobaczy co się dzieje. Może też wykonać badanie beta hcg żeby zobaczyć czy ciąża rozwija się prawidłowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was kobitki. Ja po weselu troche nie wyspana, ale fajnie bylo. niecierpiwa- ja test robiłam 5 dni przed @ i wyszła blada kreska. Ja poprostu czułam że się udało. czekamy na ciebie. Ja też okropnie nerwowa jestem, i ogólnie straszne huśtawki nastrojów. dzisiaj zaczynam 5 tydzień liczac od @. od którego tygodnia można zobaczyć bijące serduszko na usg. przy pierwszym byłam dopiero w 9 tygodniu na usg. jak sie czujecie mamusie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześ dziewczynki :) Ja dziś dosyć dobrze się czuje, gdyby tylko nie te wrażliwe piersi i senność.... Amelka nie stresuj się i myśl pozytywnie. Witamy maleństwo, gratulacje. Niecierpliwa trzymam kciuki. Filipinko, nie kapnela się rodzina jak nie chciałaś na weselu zdrówka młodej pary wypić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×