Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agnesska

----- L U T Y 2010 -----

Polecane posty

Gość buud
ŻaNeCiA skąd jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zachodniopomorskie, okolice szczecina. a wyliczylam na necie ze termin mi wypada na 16-17 wiec jednak za mną jest jeszcze megi i aneks87

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Żanecia! Ja właśnie się już pogubiłam z tym terminem :/ Bo co kalkulator to inaczej liczy. W jednym mam 17-18 luty w innym 22 luty dlatego też wpisałam po dacie ??? ;) Jeszcze nie byłam u ginekologa bo troszkę za wcześnie dlatego na razie nie będę nic zmieniać ;) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja do ginekologa ide w poniedziałek. a TY aneks 87 kiedy miałas ostatnia miesiączke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny:) te terminy sa na prawde baaaaardzo umowne ;) dzidzia moze wam zrobic niespodzianke +/- 2 tygodnie wiec nie nastawiajscie sie tak konkretnie na date ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenstwo209
Ja też ide do ginekologa w poniedziałek a ostatnia miesiączka zaczęła mi się 30 kwietnia. Nie wiem czy to nie za wczesnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki mam pytanke, czy orietujecie sie jak to jest ze zwolnieniami z pracy?Od kiedy mozna isc na zwolnienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie odgrzebalam swoje ciuszki z pierwszej ciazy, wyjelam te z poczatku i juz sie piora :D oprocz tego zrobilam male przemeblowanie bo rowerek stacjonarny raczej nie bedzie mi juz potrzebny w salonie :P i w koncu mam wiecej miejsca :D i mialam ochote poprzegladac ciuszki po mojej corce .... ale chyba na to jeszcze za wczesnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no witam wszystkie mamusie także te nowe. z kalendarzyka internetowego wychodzi mi termin na 12.02. ale z miesiączki na 16.02 ja dzisiaj mam takiego totalnego lenia że hej. nie mam ani siły ani chęci nic robić. byłam dzisiaj u lekarza ale akurat cos tam miał nie tak z usg i powiedział ze mam przyjść w poniedziałek do szpitala on będzie miał dużur i na szpitalnym usg mi zrobi. powiedział ze może już bedzie serducho :) przepisał mi luteine bo powiedział że skoro mam drugie małe dziecko w domu i że napewno je dźwigam to lepiej żeby fasolke wzmocnic. chyba musze jednak się troche wziąść za coś bo inaczej zasne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenstwo209
To ja też się dopsze do tabelki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenstwo209
NICK...............SKĄD.... ...... ..OSTATNIA@. ......PTP...........PŁEĆ ccczarnaaa.....małopolska.........02.04.09........07.01. 10.......? betka............dolny śląsk.........23.04.09.........01.02.10...........? amelka30........śląskie .............30.04.09 ........03.02.10.......? daga.p. ..........Cz-wa..............05.05.09........12.02.10. .........? szatynka33......ślask................06.o5.09........13. 02.10.........? witania...........mazowieckie......01.05.09.......9.02.1 0........? filipinka85........śląskie.............09.05.09........1 6.02.10.....(dziewucha) Paulinka..........Irlandia.............02.04.09........2 4.01.10....? majoweczka09..UK-kuj-pom........01.05.09........06.02.10 ...(druga cora) Kajuśka...........śląskie..............07.05.09.......13 .02.10....(chłopak) tilli-tilli............Londyn.............04.05.09... ....08.02.10....(chlopak) Monikaza24.....dolny śląsk.........07.05.09........ 13.02.10....(chłopak) aneks87........mazowieckie........13.05.09........22.02. 10 ??? ......... ? megi231..... śląskie.................14.05.09.......18.02.10....(dziewczy nka) malenstwo209.....wielkopolskie....30.04.09.......08.02.10....dziewczynka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam :) ja dziś też mam rewelacyjny nastrój :) kama, nie kracz babeczko (tak jak ja do tej pory :P) tylko wpisuj się do tabelki! też się bałam, ale co tam... teraz jak formalności stało się za dość, to od razu lepiej się poczułam :) mówię ci, to działa :P filipinka, ja też biorę luteinę :) ale jestem ciekawa czy będzie widać serduszko. Ja idę do lekarza we wtorek, to będzie 6 tydzień i 3 dni. I powiedział mi, że może być widać, a nie musi. Chciałabym strasznie usłyszeć ten dźwięk :) co do witamin to brałam kwas foliowy a teraz biorę feminatal 800 chyba. Tylko to. Muszę, bo żadnych owoców nie przyswajam - prócz bananów. Mam straszliwą alergię od tygodnia... :( witam żanecie :) my się już znamy z innego forum, nie? :) tak czy siak, jeszcze raz gratuluję :) tilli, mnie podbrzusze nie boli wcale, czasem mnie zakłuje jajnik. Ale za to od czasu do czasu czuję ból w plecach, taki jak zawsze miałam przed @. To ponoć dlatego, że macica się powiększa. Tak słyszałam... U mnie objawów dalej brak. Prócz piersi. Bolą i rosną. I też mam na nich żyłki. Dużo śluzu mam. Wiem, że to rzadkie w ciąży. Oczywiście biegam z nim jak wariatka do toalety, bojąc się, że zobaczę coś innego (kolejne stadium mojej paranoi :P) Apetyt mam wielki. Troszkę mnie to martwi. Słyszałam, że ma mnie mdlić, a ja się czuję jakbym tasiemca miała :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megi231
A ja mam pytanie do dziewczyn ze śląska bo widze że dośc sporo nas tutaj:) Skad dokładnie jesteście - ja mieszkam w Żorach ale juz niedługo czeka mnie przeprowadzka do Rybnika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i dołaczam do Was ;) Mam termin na 02.02.2010 dzis ostatni dzień 7tc.Wczoraj w nocy miałam brązowawy śluz i bolał mnie krzyż wzięłam no-spę tydzień temu też miałam śłuz podbarwiny na brążowo tylko raz i miałam usg wszytsko było ok pęcherzyk ciązowy na koniec 6 tc 21mm tyle że serduszka nie było widać.Dzisiaj zrobiłam betę wyniosła 82029.30 i jutro mam iść do giny.Żadnych plamień już nie mam ale się martwię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się wybiorę do ginekologa pewnie koło wtorku. Jeszcze pewnie wcześnie ale mam taki biały śluz, który mnie niepokoi :/ Chyba mam jakieś zapalenie :/ tilli-tilli ja też odgrzebałam swoje ciążowe ciuszki :) I aż się przeraziłam, że te początkowe są akurat :/ Jak będę tyła w takim tępie to aż strach pomyśleć co będzie później ;) Tak sobie czytam, że niektóre dziewczyny biorą luteinę. Chyba też będę musiała porozmawiać ze swoim ginekologiem na ten temat. Bo też mam czasami niemało do dźwigania. Oczywiście staram się jak najmniej, ale czasami nie ma wyjścia :( Objawów też żadnych nie mam oprócz tego, że bolą mnie piersi i bardziej przetłuszczają mi się włosy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmm ja tez mam niemalo do dzwigania bo az 10.5 kg zywego zlotka ale nie biore zadnych lekow w ogole jestem antylekowa ;) mam pcos staralam sie rok czasu o pierwsze dziecko mialam przepisane luteine i glucophage i nic nie bralam po prostu zdalam sie na los i po roku, dokladnie w 13 cyklu byly 2 kreski nie podtrzymywalam niczym ciazy po prostu dbalam o siebie :) po narodzinach corki pcos oczywiscie dalej mam moje cykle to mozaika, od 30, po 40, 50 a nawet 60 dni dlatego myslalam ze o drugie dziecko bede sie staralam rownie dlugi a tu bach, za pierwszym razem teraz tez nie chce brac tabletek zadnych po prostu...hmm..ja uwazam ze jak dziecko ma byc to bedzie :) wiem...pewnie uznacie mnie za dziwna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenstwo209
tilli-tilli podziwiam Cię :D. Ja bym brała może nawet więcej lekarstw niż by mi lekarz przepisał :P. Ja niestety też dzwigam nawet nie wiem ile kg, ale u mnie w domu jeszcze nikt nie wie,że jestem w ciąży a że jestem najmłodsza z rodziny to na mnie przypadają zakupy. Jutro jade na chrzest synka mojego chłopaka kuzynki :D Teraz zabieram się za robienie listy gości weselnych :P Pozdrawiam Was ! :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!Właśnie wracam od gina 2,5 tygodniowa ciąża,ale jest,w necie wyliczyłam,że termin mam na 18 luty,czy mogę przyłączyć się do was mamusie ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
micuszita, jasne!! dopisuj się do tabelki :) filipinka85 to między naszymi dzidziami jest baardzo niewielka różnica:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mamuski :) zmeczona ale szczesliwa :P bo wkoncu mam weekend...mnie tez maly balonik wyskoczyl z \"przodu\":P gratuluje nowym ciazowka fasolek :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wITAM :p Widze ze wszystkie jeszcze spia..:) Dzis Czuje Sie Ok ...Wlasciwie to jak sobie przypominam ciaze mojej siostry ( urodzila synka na koniec marca) to sie dziwie ze ja to w miare znosze ten poczatek,moja siostra kilkakrotnie miala kroplowki w szpitalu :/ nic nie jadla i wciaz wymiotowala...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majoweczka09 tylko współczuć Twojej siostrze :( na szczęście każda kobieta inaczej przechodzi ciążę ;) Ja na szczęście nie mam żadnych większych dolegliwości. Czasami tylko nie mam ochoty zjeść czegoś co wcześniej mogłam jeść tonami ;) Jakaś zmiana smaku chyba :) Zaczęłam jeść nawet wędliny za którymi nigdy nie przepadałam :D Największą rzeczą, której się nie spodziewałam tak wcześnie jest to że ledwo mieszczę się w jeansy :/ Już zaczynam się rozglądać za jakimiś fajnymi ciążówkami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczynki, u mnie dziś straszna pogoda wieje i jest zimno a co jakis czas deszcz pada. Serdeczne pozdrowienia dla Kajuśki :* U mnie jeszcze tez prawie nikt nie wie ze jestem w ciazy tylko mąż. w poniedziałek ide do ginekologa, i właśnie się zastanawiam czy on może potwierdzić tak wczesną ciąże. ALe jak wszystko bedzie ok to trzebabedzie powiedziec rodzicom, mam nadzieje ze ucieszą sie tak samo jak ja. Życze miłego dnia :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też wie tylko mąż i moja babcia :D Reszcie powiemy po wizycie u lekarza :) Pozdrawiam i również życzę wszystkim miłego i słonecznego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Aneks nabylam juz spodnie z gumka na brzuszek takie modne rurki ze streczu :P ale jeszcze chwila ..:) Co do apetytu to zaraz jedziemy do Polskiego sklepu po 2 paczki ogorkow kiszonych :P bo mi pomysl wpadl ze na obiad ogorkowa :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogórkowa moja najlepsza zupka. mniam :) . dziwczynki pytam po raz kolejny moze któraś wie jak to jest ze zwolnieniem z pracy?od kiedy mozna isc na zwolnienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem Zanciu ze w Pl jesli ciaza przebiega z jakims zagrozeniem isc od razu...mi np twardnial brzuch i gin spytala gdzie pracuje jak powiedzialam to od razu bylo l-4 natomiast tu w Uk nie mam szans na takowe..:( chcialabym polecic link http://kalimba.pl/flash_pl/index.htmlz bardzo fajne ciuszki ciazowe i dla dzieci...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja co prawda nie mam ciezkiej pracy ale stresującą. majuweczko a w UK to od kiedy mozna isc na zwolnienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×