Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agnesska

----- L U T Y 2010 -----

Polecane posty

hej laski 🖐️ 🌼 wczoraj mnie zmulilo. niestety moje samopoczucie nie jest najlepsze. wlasnie wrocilam z pobrania krwi i czuje sie strasznie slabo, wiec chyba na troche sie poloze :( wmuszam tez sniadanie w siebie karola trzymam kciuki za usg! majoweczko- jak sie spalo? pozdrawiam wszystkie lutoweczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heeejjjjjj! U mnie deprecha pourlopowa.....:/...coś mnie brzuch pobolewa... no cóż "nerwowy" 13tc. witania-cieszę się, że będzie zdrowy "prawie" chłopczyk... Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witania wspaniale wiesci! :) mnie upal nie daje zyc, na szczescie dzisiaj juz jest chlodniej. Ogladalam ostatnio spodnie ciazowe i juz zastanawiam sie powoli nad kupnem zeby Malenstwu bylo wygodnie i nic nie gniotlo mnie w brzuszek :) W H&M ceny spodni sa ok.140 zl, w mniejszych sklepikach ok.120 zl. Jednak pani w sklepie zmierzyla mnie wzrokiem z pytaniem czy te spodnie napewno potrzebne sa mnie.. Wiec moze jeszcze za wczesnie? Zaopatrzylyscie sie juz w takie typowe ciuszki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam lutóweczki... Oj majóweczko zmulił nas upał wczoraj jak nic... Agus, to już kołyskę dla dzidzi chcieliście kupić? Jeszcze macie czas :) Karola, daj znać po wizycie. Zobaczysz dzidzia super :) Coraz to fajniejsze te usg są :) Czekamy na wieści i wrażenia :) Ice, odpoczywaj i jedz... Po pobraniu krwi masz prawo słabo się czuć. Mnie też wczoraj muliło. Daga nie daj się depresji... Brzusio pobolewa, bo rośnie. Przynajmniej wypoczęłaś na urlopie... Fajnie. Z tego co pamiętam w tym tygodniu ma być więcej usg wśród nas :) Kurcze niby po 12-13 tyg samopoczucie powinno być lepsze, a ja dalej senna, zmęczona, mdli mnie i głowa boli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam lutowki...Ja to pewnie wyladuje na pare dni w szpitalu :(magnez w konskich dawkach pomaga mi ale tylko jak go biore lekarka powiedzialaze po tej "magnezoterapii" jak skoncze powinno byc lepiej ale nie jest nerwobole skurcze i napiecia wrocily:/..Dagus z derpecha walcze 2 tydzien :( ja usg nie wiem kiedy teraz mam ale jade jutro do niej tak powiedziec o tych napieciech miesni :( coz..pozdrawiam...ps.siostra mowi ze do 5 miecha lezala a potem poczula "fale" energii ....oczekujemy fali energi laseczki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc a ja nie wiem co sie ze mna dzis dzieje. Siedze w ciemnym pokoju i czekam nei wiem na co, babcia wziela sunka na spacer. Mnie tak glowa boli ze caly czas bym spala, wlasnie mnie synek obudzil wiec zanuislam go babci i zaraz znowu pojde spac:( sabiness jesli Ty uwazasz zespodnie Ci sie juz wpinaja i jest Ci nie wygodnie to smialo kupuj ciazowki. JA w pierwszej ciazy ciazowki od prawie samego poczatku nosilam:P tak mi brzuch rosl... teraz zaczelam duzo pozniej bo dopiero jakos od tygodnianosze czyli od 13 tyg. wszyscy mowia ze mam maly brzuszek i ze schudlam(bo schudlam) ale w dzinsch mi nie wygodnie w dresach chodzic nie chce wiec mam narazie jedne spodnie ciazwoki3/4 a drugie dlugie. Musze sobie jeszcze jakies kupic i nawet wczoraj w sklepie bylam ale jakos odlozyla na kiedy indziiej:) bluzki ciazowe mam a terazi tak nosze wsyztskie ktorych praktycznie nie nosilam jeszcze po porodzie synka(bylam za gruba) a teraz mam tylko brzuszek i moge je nosic. Witania synkowi kupilam lozeczko jak jeszcze nie wiedzialam ze w ciazy jestem dla tego ze mialam okazje:) wozek tez. Wiekrzosc zeczy dla dzieciatka kupuje uzywanych zabawki, kolyski bojaczki itd. Ale oczywiscie to co mi sie podoba i co jest zadbane(nie ma klakow psa itd- przeciez nei wezme czegos jak mi sie nie podoba) Teraz jeszce nie znam plci dziecka ale kupilam na wszelki wypadek ciuszki dla dziewczynki na pierwsze pol roku(dla chlopca juz mam) zrobilam to dla tego, ze tak jak kiedys mowilam- u nas sa takie ryneczki z zeczami nowymi i uzywanymi mozna to kupic za grosze. Tak jak kupilam ciuszkow na dziewczynke naprawde duzo naliczylam 100 sztuk same sukienki spodenki bluzeczki i body naprawde wszytsko sliczne.zaplacilam za to wszystko jakies 13 funtow o ile dobrze pamietam na polskie jest to jakies 65 zl. sa to naprawde grosze a ja wiem ze jak sie dziewczynka urodzi nie bede musiala po sklepach biegac i nic kupowac. Pzreciez nei powiedziane ze w polsce powiedza mi co bedzie(a wtedy bede musiala w chlopiece ubierac) ryneczkow w lutym nie bedzie bo za zimno, a w sklepie za to wszytsko zaplacilabym z 1000 funtow(bo jedna sukieneczka najmniej 8 funtow) wiec zaoszczedzilam kupe kasy a zawsze moge je oddac komus w prezencie lub sama sprzedac:D majoweczko przykro ze mozesz w szpitalu wyladowac ale z drugiej strny to tam sie toba zajma:) bedzie dobrze!! pozdrawiami klade sie dalej spac:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to bardzo fajne okazje z tymi ryneczkami masz :) ja poluje na okazje z przecenami w roznych sklepach i tez kupuje jakies ciuszki. ale narazie tylko takie "bezplciowe" bo plec Malenstwa poznam dopiero pod koniec sierpnia. A mi sennosci juz przeszly wiec glowa do gory :) Jakos od dwoch tygodni nudnosci, sennosc i deprecha mi minely. Wczesniej spalam cale dnie bo wciaz czulam straszne zmeczenie. A teraz mam wiecej energii, ale za to zaczynam sie obsesyjnie martwic o Bobaska czy wszystko wporzadku itd. taki nasz los :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agus, teraz rozumiem. Sama obok takiej okazji nie przeszłabym spokojnie. Warto skorzystać i pokupować. Jak masz możliwość, to śpij ile wlezie :) Odpoczywaj, może lepiej się poczujesz. Sabiness też się obsesyjnie martwię o bobaska od smego początku ;) Mnie tak ok 11-12 tygodnia samopoczucie się poprawiło. Mdłości nie było prawie wcale, więcej energii. Myślałam, że tak zostanie, a tu znów dołek, mdłości ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam laseczki. Ja jeszcze boję się cokolwiek kupować :( A mam mnóstwo pięknych rzeczy na oku :)Jak na razie czuję się okropnie...nerka przestała mnie boleć ale teraz cały układ moczowy mam spie***ny...i ciężko jest mi się wysikać a chce mi się co pół minuty...kupiłam sobie dzisiaj takie tabletki z żurawiny które można właśnie w ciąży brać więc wcinam ale one za dużo raczej odrazu nie pomogą więc się męczę... A codo ciuszków ciążowych to ja zapylam jak na razie w dresach po domciu a jak gdzieś wychodzę to zakładam dżinsy ale mam takie 2 pary specjalnie szerokich w pasie :) Mam zamiar kupić jakieś ciążowe tak za miesiąc. P.S. Dziewczyny Wy mnie zle zrozumiałyście ja mam usg 12 sierpnia a nie o 12 godz. :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karola to moze sprobuj brac UROSEPT, wplywa bardzo dobrze na nerki, pecherz i ogolnie na caly ukl. moczowy. To sa lekkie tabletki ziolowe. Tabletki sa niedrogie i dostepne bez recepty. Zawsze bralam je na nerki a teraz lekarz mi je kazal brac na pecherz i bakterie w moczu, wiec sa bezpieczne dla mam w ciazy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola to ja zaglądam, czy już jakieś wieści od ciebie po usg, a tu do 12tego musimy czekać ;) Ja też nic jeszcze nie kupuję dla dzidzi, przesądna jestem jak cała moja rodzina :) Więc tylko niezbędne rzeczy na pierwsze dni dla dziecka, a wózek, łóżeczko i wszystko inne dopiero po porodzie mąż kupi. Ja będę miała wybrane oczywiście, ale rodzina nie da mi kupić. Zapraszam na krupniczek z wołowinką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabiness mi lekarz zabronił brać uroseptu bo on przenika przez łożysko tak więc dlatego nie biorę a w aptece też kazała mi go nie brać tylko żurawinę więc się pomęczę jeszcze :( Witaniu ja nie dość że jestem przesądna to też by mi rodzina nie pozwoliła :)U mnie w rodzinie kupuje się cokolwiek dopiero jak dobrze czuje się ruchy maleństwa.Choć moja siostra pokupowała już w 5 miesiącu i od początku 6 musiała leżeć i brać leki bo miała już okropne skurcze i teraz twierdzi że to dlatego że tak szybko się obkupiła :) Ale każdy ma swoje zdanie na ten temat i własne odczucia:) Matko ale ten krupnik to bym wsunęła!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola to i tak wcześnie się u ciebie kupuje {przy ruchach dzidzi} U mnie w rodzinie, dopiero po porodzie :) nie mam nic przeciwko, jak rodzice wcześniej szykują dla dzidzi pokoik i kupią wszystko podczas ciązy. Sama nie czuję potrzeby kupowania, wybiorę co mi się podoba wcześniej i będzie dobrze. A powiem, że krupniczek wyszedł rewelacyny :) Warzywa miałam od babci ze wsi, młodą wołowinkę mięciutką mniam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karola powaznie?!?!? o cholerka.... a mi lekarz powiedzial ze to caalkiem bezpieczne i do malenstwa lek nie dochodzi. kurcze odrazu odstawiam to paskudztwo. Dobrze ze powiedzialas Kochana :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skonsultowac z lekarzem. tak tez posluchalam lekarza i bralam... kazal mi brac urosept zamiast Furafinu czy jakos tak. wielkie dzieki wazne ze juz wiem ze to jes niedobre dla Dzidzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monique10...........śląske............24.04.09.......30. 01.10.........? Klaudia0405..........lubelskie.........25.04.09......01. 02.10...........? Shee88.............małopolskie........25.04.09......01.0 2.10...........? kama123...............UK..............28.04.09.......01. 02.10...........? mimi840..........dolny slask.........24.04.09.......02.02.10............? Karola_tomm........gdynia...........28.04.09.......02.02 .10..........? bede-mama24.......Niemcy.........09.05.09.......04.02 .10....chłopiec majoweczka09.....UK-kuj-pom......01.05.09......04.02.10. ..chlopiec? justasyp............Niemcy...........1.05.09.........08. 02.10...........? ania25lat.........opolskie.............01.05.09........0 8.02.10.........? witania...........mazowieckie.......01.05.09.......08.02 .10 chłopiec? mama Jakubka1.....Kraków..........04.05.2009.....10.02.2010.....? Lemurka.............kuj-pom..........06.05.09......10.02 .10.........? Agus_inv..............UK...............07.05.09.......10 .02.10..........? AniaForever.........Łódź.............07.05.09.......11.0 2.10..........? daga.p.:33......górny ślaśk..........05.05.09...... 12.02.10..........? szatynka33.........ślask..............06.o5.09.......13. 02.10..........? Monikaza24........dolny śląsk........07.05.09......13.02.10..(chłopak) tilli-tilli..............Londyn............04.05.09..... .14.02.10.........? nikunia1983........Warszawa.......07.05.2009.....14.02.2 010......? zafirrka............małopolska.......07.05.2009.......14 .02.2010.....? olusia30.............Warszawa.......10.05.2009......16.0 2.2010......? ice blue28.......mazowieckie .......14.05.09 ......17.02.10.........? sigmonka81....G-malopolska...........17-20.05.09...18.02 .10.........? madzikicia;30.......lubelskie........21.05.09.......27. 02.10.........? sarenka28;30.....dolny śląsk.......23.05.2009......27.02.10.........? sabiness...............śląsk.............05.05.09....... ..12.02.10.......?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wita u mnie lzej z deprecha dzis bylo i wybralam sie do second handu :P dorwalam 4 super dluzsze bluzeczki zaslaniajace brzus:) u mnie nie widac az tak wszystko stanelo w miejscu...kupilam ten magnez i nadal wcinam :( Wiem ze w ciazy mozna Urosal ale o urosepcie nie slyszalam:/ Chcialabym lubego mego we wrzesniu powitac juz z jakims brzuszkiem..:) sluchajcie jak za dlugo pochodze to mnie to podbrzusze pobolewa:( tez tak macie teraz wzielam nospe forte i leze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabiness każdy lekarz mówi co innego więc nie bierz sobie moich słów do serducha!Jeśli pozwolił to chyba wie co mówi.Ja jak mam jakieś wątpliwości to dzwonie sobie na pogotowie i mówię w którym tyg. ciąży jestem i co mi dolega no i pytam co mogę wziąć i jeśli powiedzą to samo co lekarz to ok :) Ale dzwonie zawsze pod wieczór że niby nie mam kontaktu ze swoim lekarzem :) Majoweczko ten lek o którym mówisz to właśnie jest ekstrakt z żurawiny :) Ja biorę teraz Prouro a wcześniej brałam Urinal ale w tym pierwszym jest więcej żurawin i wystarczy brać jedną tabletkę dziennie a tego drugiego to 4 się bierze. Sabiness nie martw się!I przepraszam jeśli Cię zaniepokoiłam!Poprostu tak jak mówię każdy lekarz ma inne zdanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majoweczko co do tego pobolewania to mnie ostatnio też tak pobolewa jak sobie troszkę pochodzę i jak wracam to leżę plackiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babeczki! Nie było mnie cały weekend i teraz trochę mi się zeszło na doczytaniu. Widzę że Wy tutaj sobie szalałyście cały weekend na masażach i innych domowych spa a ja byłam u mamusi i udzielałam się towarzysko:) Dzisiaj byłam na moim pierwszym w tej ciąży USG i jestem szczęśliwa jak diabli. Wszystkie pomiary w normie a dzidziuś wygląda na tydzień starszego niż wynikało z ostatniej OM. Był ze mną mąż i córcia i młoda taka zachwycona dzidziusiem, że aż z niej lekarz miał niezły ubaw. Jest mi już nareszcie lżej, bo zaczynałam mieć schizy, że wcale nie wiadomo czy wszystko jest ok i jakoś tak trochę się tego badania bałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey Aniu Gratulacje nic tak nie cieszy jak zdrowa dzidzia:) podobnie jak u mnie tez tydzien starsza...:D dzidzia z USG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AniaForever- gratuluję!!!! fantastycznie, że dzidzia w porządku! Super!!! majoweczko- mnie nic nie pobolewa - od samego poczatku ciazy lykam mase magnezu i chyba dzieki temu teraz jets dobrze :) u Ciebie tez bedzie ok. Ale faky jest taki, ze jak gdzies pojde, to strasznie szybko sie mecze... nawet wchodzenie po schodach jest juz malutkim problemem... sapię przy tym jak parowóz :D a co do brzuszka - nie martw się u mbie prawie w ogole nie widać (no może poza mną, moim mężem i najbliższymi) , ale akurat się z tego powodu cieszę! jeszcze przyjdzie na to czas! :) będziemy jeszcze narzekać na te brzuszki, bo cięzko, bo gorąco, itd :) więc narazie trzeba się uśmiechnąć i nastwić pozytywnie!!! :D sabiness- najlepiej jeszcze to skonsultuj, tak na wszelki wypadek. ja nie znam się akuat na ukladzie moczowym - bo nigdy nie mialam problemow, al ena Twoim miejscu jeszcze bym gdzies faktycznie zadzownila i dopytala karola_tomm - sorry za pomyłkę, jakoś źle chyba przecyztałam z tym USG. no coż 12 blisko! :D dopiero zobaczyłam, że masz w linkach swoje zdjęcie- kiepsko Cię jednak na nim widać :) albo ja ślepawa! nie można tego powiększyć jakoś? Witania- krupniczku troche dla mnie zostawiłaś? :P Dziewczyny, Wy jutro trzymajcie za mnie kciukasy! jeszcze tylko doba i ja zobaczę moją kruszynkę na USG :) och!!!! :D yuppiiii! wlasnie gotuję supkę podgrzybkową - wczoraj z męzusiem byliśmy w lesie na spacerku i wróciliśmy z pięknymi zdobyczami (chociaz nie wybralismy sie na grzyby!!!) - teraz w garnku się gotują, mniam mniam - na wieczor zupka bedze jak znalazl :) jak pięknie pachnie taka młoda włoszczyzna! uwielbiam!!! i wreszie na cos nabralam ochoty - bo caly dzien dzisiaj spalam i malo jadlam! niech szybko sie gotuje!!! :P a propo's spania, dziewczyny, czy Wy tez macie koszmary??? ja odkad jestem w ciazy mam straszne sny i takie bardszo realistyczne. powiedzialam nawet o tym lekarzowi - on twierdzi, że to całkiem normalne i że niektóre kobiety tak mają. nie wiem dziwne to dla mnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A cio wy macie tak czesto te Usg ja mialam ostatnie 2 tygodnie temu na przeziernosc karkowa i teraz pewnie dopiero w 16stym wiec jeszcze 2 tygodnie podpytam o plec :) tylko akurat ta gin na nfz taka sucha babka...klotliwa troszke :P ;P ale coz a teraz mam badanie krwi zrobic za tydzien i na okreslenie przeciwcial,cukier ,morfologia i mocz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majoweczko - ja mialam dopiero 2 razy - najpierw w 4 tyg 5 dniu, zeby w ogole potwierdzic ciaze, a potem w 7 tyg 0 dniu, zeby sprawdzic czy serduszko bije. teraz bede miala w 11 tyg 5 dniu i na pewno mialabym wczeniej, ale lekarz na urlopie byl. On standardowo robi usg co 3-4 tyg, jesli nie ma innej potrzeby... mi to na rękę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no tak bo ja jestem juz w 14 tygodniu....zupelnie zapomnialam ze mamy roznice w terminach :) moja prywatna gin tez mi robi USG za kazdym razem...sluchajcie nie wiecie czy USG dopochwowe mozna robic cala ciaze..bo ona tylko takie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AniaForever GRATULACJE :) Fajnie,że wszystko ok :) Majóweczko mnie brzuch czasem pobolewa i uważam to za normę. Ice blue, zgadzam się, że trzeba nastawić się pozytywnie, próbuję ;) To ja chętnie tej grzybowej zupki :) Co do snów, też mam co noc mniej lub bardziej przyjemne, kiedyś bardzo rzadko miewałam. Gdzieś czytałam, że kobiety w ciąży mogą mieć częściej sny... Majóweczko, ja mam dopiero za 3 tyg usg następne. Średnio tak raz na miesiąc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdaje się,że przy usg jest odatkowo sonda dopochwowa, więc jeżeli taką ma to zwykłe usg też może zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×