Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agnesska

----- L U T Y 2010 -----

Polecane posty

Gość Santicia
Mama Jakubka- jak Jasiek niebedzie chciał współpracować i nierozwali swojego Baby Smile FX - taki http://www.2o2.pl/p,pl,0933,wozek-fx-z-mozliwoscia-montazu-fotelika-baby-smile.html to niestety niekupie nowego... Nawet do małżona wyzywałam, że zero radosci w tej ciąży mam bo tylko "resztki" jakies musze dla bobasa pokupować. dziewczyny jak będziecie kupowały 3-funkcyjny to zwróćcie uwagę na spacerówkę - czy jest duża. Janek do Quinny by już niewlazł...I jakie jest maksymalne dopuszczalne obciążenie - młody 15 kg juz przekroczył...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak wy o wozkach to i ja sie udziele :) daga ten co ostatnio wkleilas (czerwony) bardzo podobny do tego co nam sie podoba :) http://di1.shopping.com/images1/pi/12/21/2c/75949282-300x300-0-0_Abc+Design+Condor+6S+Cookies.jpg http://picture.yatego.com/images/457fd10a1d1ad5.9/variant_Condor-6S-cookies-09.jpg i super jest to ze spacerowka opiera sie na dwuch jakby drutach- tz jest stabilniejsza niz te wciskane w te tz. adaptery bo jak z mezem patrzelismy to sie to na tych adapterach buja, gondola i spacerowka a tak jest oparta o te dwie rurki- niewime czy dobrze wytlumaczylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bede-mama- wiesz ja też na początku się wachałam czy go kupić - własnie z powodu tego stelaża - bo strach, że dziecko spadnie... Ale powiem szczerze, że jest bardzo miękki i swietnie się na wybojach sprawdza... ABC DESIGNE też mi sie podoba tyle, że chciałabym jakiś taki nieburowaty (chociaż jest praktyczny)...Ten co mamy jest błękitny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde fajnie sie macie ze kupujecie nowy wózek mi został po kacperku ma raptem dwa lata wiec po co nowy?? ale teraz sa takie fajne wózki ja z doswiadczenia wiem ze ten wózek mi za dlugo nie sluzyl bo byla zima wiec rzadko na spacery chodziłam a jak przyszła wisona to kupiłam sobie spacerówke mimo iz mialam z tamtego wózka ale wolałam laske bo lepiej do auta wchodziła i nie meczyłam sie ze składaniem kurde ja w sumie nic nie bede kupowac po za ciuszkami łózeczko mam wanienke tez fotelik bujaczek i wszystko w neutralnych kolorach teraz bym zamiast normalnego łózeczka kupiłabym łózeczko turystyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No witanko :*Ja po wizycie u ginekolog...Poniewaz wyniki sa nie najlepsze zapisala mi zelazo 2x oraz rutinoscorbin na krwawienia z nosa...Duphaston mam skonczyc opakowanie i odstawic :) bo juz "duza" ciaza...Polozna probowala wychwycic serduszko ale dzidzia tak uciekala ze sie nie dalo...:P Powiedzialam ze mam ruchy a ona ze u szczuplych kobiet to normalne szczegolnie w 2 ciazy..A z nowinek przytylam cale kilo buahhaa duzo jak na mnie :P Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A plec poznam opiero za miesiac :( coz ...i jeszcze jedna nowinka dzis po raz pierwszy ustapiono mi miejsca w autobusie :) ja zaczynam 17sty tydzien w czwartek ...ale to leci ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majóweczka- no to super!!! Moncia- ja też mam wózek po młodym...Może go rozwali bo taki klocek jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchajcie a czy wasze prawie dwulatki spia jeszcze po południu?? i jak dlugo?? mój śpi od godz do nawet 4 w zaleznosci od tego czy do niego dołącze.a czasem go nie kłade o ile mam pewnosac ze nigdzie juz nie jade bo tak to mi w aucie zasypia jesli jest bez drzemki a o której wasze maluchy chodza spac bo moj jesli spał po południu to po godz 22 a jeśli nie spał to po 21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moncia moja corka jak skonczyla poltora roku tak ani godzunki w dzien nie przespala...w kwietniu skonczy 6 latek wiec ciekawie nie mialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow, temat wozkow wrocil jak burza! Poogladam Wasze typy, to moze i mnie natchnie na jakis ;-) Ostatnio jak sie budze - albo w nocy, albo juz rano - to mnie strasznie boli pecherz… Jak pojde siku, to mi przechodzi. Nie wiem, czy powinnam sie tym martwic, czy to normalne? Moze fasolka sie na nim usadowila i dlatego mnie boli?... :-( Mojego lekarza w Pl zobacze dopiero za 3 tyg. Poza tym nic nowego. Czytalam dzis na lunchu artykul, ze w UK coraz pozniej babeczki zachodza w ciaze i coraz wiecej jest takich, ktore sie okazuje, ze nie moga :-( Az mnie zmrozilo. Ja bede miec trzydzieche rodzac fasolke - jesli wszystko bedzie dobrze… A chcialabym jeszcze kiedys miec drugie dzieciatko. Ech, pozno sie wzielam do roboty,ale coz zrobic, jak mi sie tak zycie ulozylo…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kama - rozumiem ze pierwsza dzidzia?? a tak wogule dziewczynki dlugo sie staraliscie o dzidziusia ?? mialyscie jakei problemy zdrowotne czy cos?? bo u nas to prawie dwa lata zlecialy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witanko 🖐️ Mamo Jakubka bardzie się ciesze,że wszystko się wyjaśniło teraz tylko czekać na Maleństwo. Majóweczka super wieści ciesze sie,że z Dzidziolkiem wszystko dobrze 👄 Moja Aducha śpi około 1,5-2 godz zależy o której wstanie,a wieczorem idzie spać między 21-22 o 23 też nieraz zasypia nie ma stałej pory bo o stałej porze też się nie budzi. Buziaki dla Brzuszkowych Maminek 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bede mama-Zaczelam sie starac w maju o 2 didzie i w maju zaszlam w sumie za obliczylam to metoda kalendarzowa i wiedzialam kiedy bedzie owu i poszlo pieknie od razu :) pomomo ze torbiel i nadzerka..wiec fajno sie udalo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laski Ja dzisiaj jakaś taka nie do życia jestem. Byłam z małą na spacerze i cały czas miałam wrażenie jakby totalnie nie było czym oddychać (mimo że upału to dzisiaj u nas nie ma) Spać mi się chce jak diabli, ale moja dwulatka, która zwykle sobie organizuje ok godzinki spania w ciągu dnia, dzisiaj jak na złość urządziła strajk i i o łóżku ani myśli. Boję się co zacznie się dziać ok 17, bo jak jest zmęczona to nijak się z nią porozumieć nie idzie, a ja nie jestem pewna czy mam dzisiaj wystarczająco cierpliwości żeby jej fochy znosić. Ale sobie pomarudziłam;) Ja wózków za bardzo nie oglądam, bo się żal robi że niektóre takie fajne, a my mamy po Mai i kupować nie będziemy. Nasz wózek jest dosyć ciężki i duży, ale dla maluszka wygodny i na tyle wnoszenia które jest w mojej sytuacji konieczne (5 stopni na parter, żeby wsiąść do windy) to spokojnie sobie z nim poradzę. Gorzej będzie jak maluch już podrośnie i do wagi wózka dojdzie 15 kg małego człowieka, ale wtedy to przeprowadzimy obywatela(-elke) do spacerówki i powinno być ok. Tak sobie myślę że strasznie ciężko znaleźć taki model żeby był fajny zarówno dla maluszka jak i dla rocznego już brzdąca bo -maluchowi chyba lepiej (tak mi się wydaje, ale w rzeczywistości to kto go tam wie) w wózku w którym za bardzo nie trzęsie więc na dużych kołach -starsze dziecko jest cięższe więc fajnie żeby wózek był lekki i dobrze składany, a te najczęściej mają małe koła. W sumie to chyba dobrze, że nie będziemy kupować tego wózka bo i tak nie miałabym pojęcia co wybrać i zawsze miałabym jakieś ale, a tak będę pchać to co jest i na tym mogę śmiało zakończyć swoje wywody;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My o dzidziusia staraliśmy się tak żeby się urodził w marcu/kwietniu, a że przecież za pierwszym razem to się przecież nikomu na pewno nie udaje więc przystąpiliśmy do dzieła ciut wcześniej i będziemy mieć lutowego bobasa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my już po drzemce w sumie 1,5 godz z czego ja tylko pół :-( my tym razem sie nie staralismy samo przyszło w sumie nie wiem jakim cudem tak uzazalismy no ale jest ;-) ide z dłodym do piskownicy buziaki bede później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już wróciłam z pogauch:). Majóweczko jak to pięknie brzmi- "duża ciąża":). co do wózeczków trzeba dobrze wyoglądac. mój kuba miał wózek Polak bodajże, wtedy nie było wyboru, ja też z pieniążkami nie mogłam przyszalec. i buda była na rzepy, pewnego dnia gdy schodziłam po schodah odpieła mi się i mały wyleciał z całym środkiem. na szczęście nic się nie stało, ale było o krok od tragedii. wiec teraz napewno wymacam wózek ze wszystkich stron. Daga, kochana ja proponuje pomóc synkowi w psuciu,hihi. Razem dacie rady:)). a tak super się kupuje i ogląda te rzeczy dla maluszków. z kuba musiałam bardzo oszczedzac, ciuchy po dzieciach koleżanek, wszystko byle taniej. tym razem zamierzam przyszalec. Mój syn jak był w lipcu z babcią w sklepie to wyszukał i kupił takie malutkie skarpeteczki z pszczółką mają- jako,że Maja to ma byc:)). to narazie jedyny zakup:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie uff dzisiaj juz lepiej sie czuje ale wczoraj bylo kiepsko > temperatura i padlam ze zmeczenia. dzisiaj juz tylko 37 wiec standardowa :) w sobote ide na wesele do kuzyna i zastanawiam sie czy wejde w sukienke ktora kupilam 2 tygodnie temu az strach przymierzac ;) i pewnie bede siedziec przy stole i sie objadac wszystkim bo lekarz nie pozwolil mi skakac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bede mama, Tak, to pierwsza fasolka... W sumie szybko ja zmajstrowalismy - az bylam w szoku! Ale zaskoczenie minelo i teraz sie bardzo z tego ciesze :-) Wlasnie dostalam maila od kolejnej kumpelki z Pl, co sie wlasnie dowiedziala o ciazy! To juz dziewiata z mich znajomych ;-) Baby boom!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzanna 1 wozek sliczny kuzynka go kupila ale po 3 miesiacach chcaial juz go oddac do sklepu ponoc bardzo nie praktyczny no i ta cena on jest poprostu ladny :) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×