Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agnesska

----- L U T Y 2010 -----

Polecane posty

akurat od kolezanki odkupilam jedna pare a ona ma je ztad takie ciemne tyle ze sa z grubszego dzinsu,na pozniej...przejrzyj dpbrze tam masz duzo sa tez oferty specjalne nawet za 65 zl spodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witanko 🖐️ Kochane moje jestem,jestem nie dam się tak łatwo wykurzyć,nie ukrywam przykro mi się zrobiło jak przeczytałam tą wypowiedz,ale nie znikne chociaż by dlatego żeby nie dać satysfakcji tej Osobie,że się przestraszyłam i zwiałam,cały czas jestem z Wami no i ostro Wam kibicuje nieustannie. Dziękuje serdecznie za życzenia serce się raduje,a mordeczka uśmiecha :D:D:D:D Także Kochane jestem z Wami,buziaki dla Maminkowych brzuszków. Jeszcze raz dziękuje za miłe słowa. Do następnego łączenia. Śpijcie dobrze 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majoweczko czy moglabys podac mi jeszcze raz linka na pasy ciazowe???jestes zadowolona?? czy one sa dosc sciskajace??chodzi mi o to czy jak bede miec rozpiete spodnie to czy one jakos je utrzymja. bo mam jeden pas ciazowy ale to jest one size i mi spada:( czy ten Towj jest fajnie elastyczny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laseczki ale sie rozpisałyscie własnie wrócilismy z poprawin bylo super bylibysmy dluzej ale moj mały zasypiał juz na stojaco jednym słowem wesele udane ;-) dobre jedzenie super zabawy spoko ludzie za 2 tygodnie znow nastepny u mojej siostry kurde grypa mnie wzieła a nic nie moge na nia wziasc a moze moge??macie jakies sposoby (bezpieczne)?? moze cos na katar??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia na katar spróbuj disnemar jest to roztwór soli taki który podaje się dzieciaczkom malutkim albo krople do nosa homeopatyczne euthorbium możesz też spróbować maści majerankowej,a ogólnie to powiem Ci lekarze boją się przepisywać leków Kobietom w ciąży bo się nie znają,a w każdej grupie leków jest lek bezpieczny który może być stosowany. No i babcine sposoby herbatka z cytrynką NIE z malinami, tantum verde na gardło,STODAL na kaszel,paracetamol i jego pochodne na gorączke i bóle no i najlepiej łóżeczko i ciepła kołderka. Monia a tak ogólnie to wracaj szybko do zdrówka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co myslicie o tym gorsecie modelujacym po ciazy? ja po pierwszej kupilam sobie taki zwykly w koloze skory chyba wiecie jaki?? a ten wydaje mi sie leprzy tylko chcialabym jakies opinie na jego temat. a najlepij to chyba taki wiazany kupic tylko gdzie ??czy ktoras cos wie na ten temat?? mam nadzieje ze was tez to interesuje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki kasiu jutro z rana zaraz do apteki pedze najbardziej katar mnie meczy moze od mojego małego mam jakieś krople pas super a te stópki hehe ide spac bo mi sie oczy kleja trzymajcie sie kochane do rano buziaki pappa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KasiuW fajno ze wrocilas :) ja wlasnie identyczny pas kupilam od tej sprzedawczyni tylko czarny jest przeslodki i naprawde dopasowuje sie do brzuszka ;)polecam goraco przesylke dostalam na drugi dzien po przelaniu pieniazkow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten w "stopki" jest rozmiaru uniwersalnego naprawde fajnie sie sopasowuje do brzyszka material dobrej jakosci polecam i cena fajna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) hehe, a wy weekendy na necie :) ja w pracy duzo przed kompem siedze takze w domu mam juz kompowstret :) :) odpoczywam pelna para od komputera :) kozystam z wolnych chwil z mezem :) kilka stronek tak po lebkach przelecialam bo niestety musze sie wzac za robote.... fajne stopki :) tez muze sobie taka wkleic :) monique- widze ze ty tez mialas prblemy z PRL ja ponad rok bralam tabletki na zbicie prolaltyny, w miedzy czasie okazal sie ze mam niedoczynnosc tarczycy, i bralam w sumie dwie tabletki i jakos mi to nie poasowalo razem dopiero jak odstawilam Bromek na PRL zaszlam w ciaze, niewiem czy mialo to ajkie powiazanie czy poprostu Bozia wysluchala naszych prosb i modlitw ja nic nie przytylam jak bralam hormony- dobrze je znosilam tylko pierwsza tabletka wywolala ze mnie poranna "zapasc" i zemdlalam- nastepnego dniy bylo juz ok mama jakuba- trzymam kciuki za badabia- zobaczysz ze wszytsko bedzie w pozadku!! trzebo mocno wierzyc tasiula- agus-inv- kurcze, juz tak szybko rozstepy sie robia?? majoweczka- kasia- wracaj i nie prezjmoj sie pomaranczkami- im tylko o to chodzi zeby nas "rozbic" no wracaj- juz!!! :) no i wszytskiego dobrego po urodzinkach :) spelnienia marzen moncia- super ze impreka udana :) na grype ?? moze gorace mleko z miodem na bol gardla?? kartar?? inhalacje- super sprawa!! buziaki dla reszty :) brzuchatek tak was czytam i kazda z was ma jakies dolegliwosci musze wam powiedziec ze ja czuje sie swietnie- nic mi nie dolega- nic mnie nie boli- poprostu super brzusio rosnie ale pomalutku :) ale wiem ze jeszcze was dogonie :) no, tak ogolnie to chcialam powiedziec ze nie mam zadnych dolegliwosci, zadnych wymiotow czy mdlosci- poprostu super zauwazylam tylko ze mi wlosy bardziej wypadaja...ale da sie przezyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smierdzicie wszystkie ...
prolaktyną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moncia -- ojej zdrowiej Kochana :* mnie tez przewialo ostatnio i katarek mam, ale to takie male nic :) bede-mama -- zawsze mowia ze w ciazy poprawiaja sie wlosy, ja od zawsze mialam cienkie i slabe wlosy i myslalam ze beda w lepszej kondycji a tu lipa :P widac to zalezy od organizmu... mi wlosy tez dalej wypadaja ale zato paznokcie mam bardzo twarde :) to juz jutro, juz jutro zobaczymy naszego Szkraba malego :):):):):) buziaki z rana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witanko 🖐️ Kochane moje ja nie wróciłam bo przecież nigdzie się nie wybrałam jestem z Wami cały czas !!! Buziaki dla Maminkowych Brzuszków 👄 Miłego dnia !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bede mama- ja przed pierwsza ciaza bylam szczupla i dosc drobna, w cizy zaczelam sie rozszezac tad te rozstepy;(teraz ani jeden nowy nie powstal. ale to wszystko od tendencji zalezy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babeczki. Jakoś tak niewyraźnie się czuję... 9 luty- na zwolnieniu możesz przebywać 183 dni. Po tym czasie przechodzi się na tzw. świadczenia rentowe do 2 tygodni przed planowanym terminem porodu. Wtedy automatycznie ZUS przyznaje Ci urlop macierzyński i nie ma znaczenia czy urodziłaś czy nie. Jeśli nie chcesz brać wcześniej macierzyńskiego najlepiej wziąć L4 od lekarza rodzinnego, bo od ginekologa już nie uznają. Aby płynnie przejść na to bez straty finansowej musisz ok 123 dnia swojego L4 zawieść jakiś wniosek - dokładnie nie wiem, jaki- oraz opinię od lekarza ginekologa, że ciąża jest zagrożona i nie możesz wrócić do pracy. Do ZUS zgłasza Cię zakład pracy, który przez 33 dni płaci Ci z własnej kasy, a później już ZUS. To nie do końca jest 100% wypłaty, bo jest to 100% średniej wypłat z ostatniego roku, więc jeśli dostałaś podwyżkę to stracisz na tym z jednej strony - bo mniej kasy wpłynie na konto, a zyskasz oszczędzając na dojazdach do pracy. Mam nadzieję, że pomogłam. KasiaW - sto lat! Życzę Ci dużo zdrowia, szczęścia i pomyślności. No i co najważniejsze - DUŻEGO, ZDROWEGO DZIDZIUSIA!!! Mama Jakubka- trzymam kciuki za pozytywne wyniki. Agus_inv- zdania, co do tych pasów są podzielone. Położna w szkole rodzenia twierdziła, że nie są za dobre, bo mięśnie zamiast same pracować po wpływem pasa się rozleniwiają. Niestety sama nie używałam i nie znam nikogo, kto by je stosował. bede-mama- mnie też włosy wypadają strasznie. Moncia- na bóle gardła brałam TYMSAL -ziołowy preparat do psikania, który można stosować w ciąży - b. dobry, a na katarek to tylko niemowlęce kropelki. No i Paracetamol na gorączkę. Majóweczka- fajnie, że już dzidziu Cię kopniaczkami budzi. Tasiulaaa- zawszę mogę mieć nadzieję, że może jakieś bonusowe jajeczkowanie będzie, albo urodzisz kilka dni przed terminem...;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.Wrocilam z badan mocz,krew jakos tak dziwnie mi w te moja chuda zyle sie wkula..:/ reka mnie boli pewno zyla pekla..;(.Wyniki beda jutro a do lekarza pojde w srode..Dzis na obiad mam filety z morszczuka,salatke z kqpusty i ziemniaczki :P dzis sie nie wyspalam niestety ...ech a jak u was samopoczucie ogolne?! A w przychodni byla pewna ciezarna nie wiem ktory miesiac ale uz duzy brzuch,miala miec na obciazenie glukoza badanie,wiecieco trzeba wypic na czczo,ale kupila 75 g glukozy zamiast 50 i pani nie chciala jej odwazyc,zrobila straszna afere hehe te hormony..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o daga widzę, że tyś bardziej doinformowana, ale jedna rzecz mnie zastanawia. napisałaś, że nie do końca dostaje się 100% bo jest liczona średnia. I tu moje pytanie ja z tego co się dowiadywałam wiem, że na zwolnieniu lekarski dostaje się 100% natomiast macierzyński jest obliczany na 100% w skali roku. Czyli, że póki jest się w ciąży to do momentu rozwiązania przysługuje normalna 100% wypłata. Np. nam dziewczyną po poronieniu należy się normalne zwolnienie takie ciążowe na 2 tygodnie po zabiegu platne 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majoweczka -- nooo hormony szaleja równo, ja z kazdej klotni sie tlumacze hormonami :D zjedz sobie cos slodkiego, to poczujesz sie lepiej, mi zawsze pani w przychodni kaze zjesc czekolade po badaniach :) dzisiaj rewelacyjnie zaczelam dzien, chcialam mojemu narzeczonemu rano pomoc przed wyjsciem do pracy, oczywiscie sniadanko, kawka... On poszedl otwierac brame, a ze auto stalo na dworze to ja szybciutko wskoczylam w szlafroku do samochodu i umylam mu ladnie szybki, radyjko puscilam, dmuchawe wlaczylam zeby Mu zimno droga nie bylo, migacze- cyk cyk, swiatelkami sie pobawilam... Jak chcial wyjechac okazalo sie ze poszedl Mu akumulator.. Rozladowalam! :D aale byl zly, uuuuuu, a ja sie prawie poplakalam... A po jakis 40 min czekania pocisnal autko a ja za kolkiem majac smierc przed oczami jakos ruszylam prawie wjezdzajac w plot :D normalnie masakra... tym bardziej ze jedyne co wiem o autach, to ze maja 4 kolka i kierownice :D ladny mialam poranek hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Ja dziś też byłam na badaniach różyczka, cytomegalia, HBS i takie tam... Jestem lżejsza o 250 zł... :/ Generalnie nieźle się czuję, pomimo utraty 10 ml krwi :/ Daga, majóweczko, moncia mam nadzieję, że to nie grypa, tylko takie chwilowe osłabienie... Trzymam kciuki, żeby szybko przeszło... Majóweczko, zazdroszczę kopniaczków :) Bede-mama tak trzymaj :) Takie samopoczucie, pozazdrościć :) Pozdrawiam wszystkie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaniu boze;) czemu nie robisz badan na kase chorych ?? szkoda pieniedzy ja mam dwoch lekarzy prywatnie tylko czasem chodze drugiego mam za darmo...Zawsze jak cos ne tak ide jeszcze prywatnie na konsultacje..a tak za zadne z badan nie place...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Bunie i ich mamusie :) Ja wlasnie po sniadanku jestem,moj facet sie na dobre rozcchorowal,ale do pracy poszedl... Cala noc kaszlal a ja sie biedactwem zajmowalam... Instynkt jaki czy co :P Ogolnie to nie bedac w ciazy pewnie bym spala a nie w srodku nocy mu mleczko z miodkiem robila... :D Ale ok :) U mnie jakos lepiej z chorobka,wydaje mi sie ze to przez te witaminy jakie biere na ciaze, tyle tego ze ciezko zachorowac powaznie :) Do tego witaminke C lykam... Kaszel mi mija...tylko wstaje zakrecona jakby mnie bralo na wymioty... Co do zwolnien, ja tez ide od polowy wrzesnia na zwolnienie :) Zaczne studia spokojnie i caly pierwszy rok mi jakos tak zleci,mam nadzieje :) Dzis odwiedzaja mnie przyjaciolki,wiec poplotkujemy,pewnie im o Was powiem :D Pozdrawiam,ah PS. przylapalam po raz kolejny mojego Radzia na naszym forum ciagle sie tlumaczy "przeciez oboje jestesmy w ciazy" :) Moj wariat najukochanszy... pa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki !! Miałam badanie USG kilka dni temu, a już nie mogę się doczkea, żeby zn owu zobaczyć mojego skarba :-). Machał tak słodko tą swoją maleńką rączką..najchętniej już bym go przytuliła :-). Może za dwa tygodnie będzie widać, czy to chłoppiec czy też dziewczynka ... Szczerze mówiąc to bardzo chciałabym się dowiedzieć już jakiej płci jest moje maleństwo. Z mężem obstawiamy chłoopca. Dlaczego ? Od tak ;-) Ponoć mam te same objawy co moja mama przed urodzeniem moich braci... Nie wiem na ile ot się sprawdzi, ale co by nie było to i tak dołączę do grona najszczęśliwszych mam na świecie. Siedzę sobię własnie w pracy i już wytrzymać nie mogę.. Pogoda jest dobijająca. Najchętniej przespałabym cały dzień.. Ehh jak chorowałam to była przepiękna pogoda, jak teraz jestem zdrowa i w pracy to takie paskudztwo. I tka źle i tak nie dobrze ... Co do pasa. Moja koleżanka go używała i sobie chwaliła. Dodam, że i tak jest bardzo szczupłą kobietką jedyne co jej pozostało po ciąży to własnie brzuszek, który z dnia na dzień zauwazyłam robi się coraz mniejszy. Ja niestety mam predyspozycje do tycia ... jak narazie urosły mi strasznie piersi. Brzuch jest jaki jest coś tam widać , ale nie jak na 5 mc :-) co nei powiem - bardzo mnie cieszy. Niewiadomo jak będzie z moją pracą. Okazaloo się , że przyjęli kogoś nowego i nie wiadomo jak to będzie z nami stażystami ... Zależy mi, żeby zostać jak juuż pisałam wczesniej. Na prawdę świetna atmosfera, ludzie rewelacyjni, niespecjalnie się męczę gdyż mam pracę "siedzącą", no i oczywiście pensja mnie satysfakcjonuje w zupełności. Nie wiem, najwyżej będę błagać ;-). Chyba z mężem zaczniemy powoli kupować artykuły dla dziecka typu wózek i łożeczko..lepiej stopniowo niż wszystko pozostawić na jeden miesiąc. Przyznam szczerze, że ceny są powalające... Nie uśmiecha mi się płacić za wózek 1400 zł ... Jeśli natomiast chdozi o łóżeczko to zastanawiamy się nad kojcem. Dalej będę studiować i to w innym mieście, więc pewnie będziemy w rozjazdach, dlateog też kojec to bardzo praktyczna rzecz, ale czy można nim zastąpić zwykłe łóżeczko ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×