Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agnesska

----- L U T Y 2010 -----

Polecane posty

Gość 9 luty termin
za tydzien ide do lekarza moze mi juz powie chociaz ostatnnio mowil ze w 20 tygodniu ...jak myslisz moze powie wczesniej.... a ty kiedy idziesz na usg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze cos mi posta ucielo a drugi sie sam wyslal :D termin 9 luty -- no tak, wkoncu rosnie w nas taki malutki czlowieczek, ktory kopie, wierci sie i dokazuje, wiec to raczej oczywiste ze bedzie bolalo. no ale jak to jest cos niebezpiecznego to lepiej uwazac... ja przez bol brzucha ktory utrzymuje sie tak dlugo jak mowi Ania to ja juz wariuje, bo przed 1 poronieniem tez mnie bolalo, dlatego jak boli to lepiej to sprawdzic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 9 luty termin
sabiness- mam nadzieje ze to nic zlego,,,, miesiac temu tez bolalo i lekarz powiedzial ze jest wszystko ok , musimy wierzyc poprostu ze bedzie dobrze i myslec caly czas pozytywnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabiness ja już zaczęłam się poważnie martwić bo mnie ten ból nie chciał przechodzić i stawał się coraz bardziej uciążliwy, tymi chwilowymi też się nie przejmowałam bo wiedziałam że się rozrastam, ale teraz to już się zaczęło robić nie fajnie, bo bolało za każdym razem jak wstałam i trochę pochodziłam (wcale niekoniecznie dużo). Mnie nie boli pępek, tylko brzuch zupełnie po bokach, tyle że mniej więcej od wysokości pępka w dół. Ostatnio dostałam skierowanie właśnie na hiv i WR, standardową morfologię, odczyn coombsa i ogólne badanie moczu. Do tej pory miałam te badania ( wyjątkiem hiv i wr) robione raz (po pierwszej wizycie) i teraz powtórka. Chodzę do lekarza na NFZ więc to chyba jest naprawdę standard. Jeżeli Ci nie zleci przynajmniej morfologi na następnej wizycie to chyba musisz zacząć działać na własną rękę, bo w ciąży lubi się przyplątać anemia która może zaszkodzić i Tobie i bąblowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania forever ja tez mam takie pobolewania w brzuszku i wlasnei jak chodze itd wlasciwie mnie boli bodbrzusze. tak jakby ten brzuch byl juz ciezki i nadulsie obsowal jak chodze-takie rozciaganie czuje. tez sie martwie ale w uk to wszystko jest ok...juz w srode do pl lece a w czwartek USG 4D bosh jak sie ciesze:):) zobacze kruszynke i mam nadzieje ze sie dowiem co za plec 9 luty jak kearz jest dobry to i w 12 tyg wykryjje pec moj tak wykryl z synkiiem. teraz jade do tego samego i mam nadzieje ze nie zobaczy siusiaka:P:P jutro mam wizyte u poloznej i zapytam sie jej z jaka czestotliwoscia serduszko bije oni tutaj cyba nie mowia bo robia to takim jakby pilotem a nie wiem czy na tym sie pokazuje z jaka czestotliwoscia?? zobaczymy co jutro beda robic. dzis przeczytalam w mojej pragnency book że ze wzgledu na moje biodra moge miec problemy z poruszaniem i sie i jak tak bedzie to mam lezec w lozku. Wasnie mam problem z biodrami niestety(jestem po 7 operacjach) ciezko mi jest szybko wstac a nawet przelozyc sie na drugi bok, tragednia czuje sie jak nie pelnosprawna:( wogle czasami myse ze bede miec 30 lat i na wozku bede jezdzis ksoro mam takie problemy z chodzeniem:( jak za dlugo pochodze to pozniej sie ruszac nie mge mam takie rwanie...ehhh mamo jakuba troszke zaplacilas ale czego sie da dzidzki nei robi:) po za tym Ty juz tak nerwowa nie bedziesZ:) zycze pozytywnych wynikow:):):D napewno takie beda:D ja amniopunkcji nie robilam i nie wiem czy wogle cos takiego w UK robia, ciesze sie ze ciaza nie jest zagrozona ze nie mam skroconej szyjki macicy itd bo nie wiem czy tu potrafili by o to zadbac... martwie sie o to ze nie ma badan ginekologicznych a przeciez w ciazy czesto sie jakies swonstwo potrafi przyplatac...nie mam pieczenia swedzenia,ale na kontrole wolalabym isc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguś jak będziesz w Polsce to lekarz na pewno powie Ci co i jak i czy tymi bólami naprawdę jest sens się przejmować. Z Tymi Twoimi biodrami to naprawdę nieciekawa historia. Musisz się zdecydowanie oszczędzać, tyle że doskonale wiem jak to się daje zrealizować mając w domu "małe tornado";) Ja też już się nie mogę doczekać kiedy poznam płeć, chociaż co bym wolała to jakoś trudno mi określić. Fajnie jakby był chłopczyk bo to zawsze trochę inaczej a odmiana się przydaje, ale z drugiej strony mam wizję dwóch kochających się siostrzyczek bawiących się razem lalkami, pożyczających sobie ciuchy itd (naiwnie wierzę, że nie będą się bardzo kłócić;) ) i na samą myśl się rozpływam:) W sumie to chyba dobrze, że nie mogę zadecydować jakiej płci będzie ten dzidziuś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania Forever tak dwie coreczki super, ale to chyba bedzie brzmiao czasami tak: mamo zuzia mnie za wlosy ciagnie!! mamo ona mi ukradla chlopaka, mamo to mamo tamto..chociaz wiesz nigdny nie wiadomo napewno kolorowo nie bedzie czy to bedziesz brat i siostra czy siostra siostra, moj brat np. wyrywal glowy moim lalkom i acaly czas bylo mamo o on to a on tamto i n aodwot, tego si enie da ominac. Ale dobrze ze plec tak naprawde jest Ci obojetna ja jednak chcialabym kitusie sukieniusie itd, ale jak bedzie drugi slodziak w ogrodniczkach i kasku to tez super. widocznie tak ma byc i tyle, przeciez dzieci nie mam sie dla plci, a to tylko takie marzenia ktore nie zawsze sie spelniaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wieczorkiem 🌻 kurde dzis załatwiałam z ta ksiazeczka z zusu i ma przyjsc do 2 tyg ja mam wizyte za niecale 2 tygodnie wiec mam nadzieje ze zdąży przyjsc pozniej byłam u tescuiwej na kwasnicy pozniej u nas bylu znajomi zamowilismy pizze i na wadze mam 7 dych masakra ale rano bedzie 68 mamo jakubka widze ze jestes z krakowa a na usg do rudy śląskiej jedzisz ??ja tu mieszkam wiec polecam ale sama nie korzystam :d:d:d sabiness czasem tak jest jak ja widze te babki dziennie na gazie i w ciazy a pozniej maja zdrowe dzieci to mnie szlak trafia i te dzieci pozniej z nimi pod sklepem a niektore chca miec dzieci zdrowe i wogole to nie moga albo sie chore aniołki rodza kurde koło mojej mamy w bloku mieszka taka babka ktora maja 47 lat urodziła teraz coreczke i ta mala w listopadzie bedzie miec rok i jest juz po operacji serduszka jelit i znow czeka na operacje jelit a teraz jak ja widziałam to okazało sie ze mała ma downa normalnie szkoda mi tej malej no ale takie zycie moja mama miala 41 lat jak urodziła moja siostre ale na szczescie jest zdrowa 9 luty dolacz do nas rob sie na czarno i wklej stopke witamy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczyny napewno bede z wami . Nie zawsze bede mogla pisac bo moj chlopak ciagle tylko przy kompie siedzi a ja to tak przewaznie jak on w pracy jest .teraz ma nocki wiec jestem na razie wiecziorkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz po kapieli:) co mialyscie dzis na obiadek?? ja zrobilam pyzy z kapusta i grzybami wszystko recznie robione:):) bardzo mi smakowaly:D:D mowie wam normalnie pycha jutro spagetti tez wlasniej roboty bo za ymi z paczek i ze sloikow nie przepadam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) daga- wracaj do nas!!!! mama jakuba- super ze lekarze mili, to duzo znaczy- wierze ze wyniki beda dobre- no a tak wogule to gratuluje synka :) :) kama- nie przejmoj sie za bardzo skoro dobrze sie czujesz i nei masz azdnych dolegliwosci to przeciez tylko sie cieszyc!!! aniaforever- miejmy nadzieje ze duphaston pomoze i bole ustanaty odpoczywaj a niehc maz pobedzie troche z mala- teraz dzidzius najwazniejszy- no ale corki szkoda, to fakt :( odpoczywaj!! fasola- moze obie wezniemy sobie urlop :) :) hehe sabines- co Ty masz z tym amino??? ja nie kumam :? przeciez na to badanie dopiero lekarz ieruje jesli jest podejrzenie jakiejs choroby genetycznej mi na ostatnim USG gin powiedzial ze ta faldka karkowa jest minimalna i troche wytlumaczyl i mowi ze nie widzi potrzeby aby robic dodatkowe badania mysle ze trzeba zaufac lekarzom bo tak to z tymi badaniami by czlowiek zwariowal chyba.... no ale krew powinien zbadac- to rutynowe badanie, nalezace do USG a aminopunkcja jest badaniem dodatkowym- jeli sa podejrzenia ja nie pije alkoholu, nie pale(nigdy nie palilam) i jakos jest to dla mnie oczywiste nie pic alkoholu - bo po co mam sobie pozniej wyrzygiwac ?? nawet nie mam z tym jakos zadnego problemu ze mnie ochota na piwko naczodzi czy cos dzidzia jest NAJWAZNIEJSZA na swiecie i nic tego nie zmieni!!!! witania- nie wiedzialam ze powinno sie spac na lewym boku- hmm, trzeba sprobowac ja ogolnie azwsze na brzuchu spalam a teraz ciagle kiedy sie budze leze na plecach :) - co prezd ciaza bylo wrecz niemozliwe!! 9luty- witaj wsrod ciezarowek :) agus-inv- ale ejstes podekscytowana wyjazdem do PL - wcale sie Tobie nei dziwie :) :) wspolczuje problemow z biodrem- ehhh :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bede mama ja poprosze z mleczkiem i jedna lyzeczka cukru :P:P:P witam z rana jak tu pusto dzis agus chcialo ci sie kulac te pyzy??gratulacje napewno byly dobre bo wlasnej roboty 28 luty termin - moj nie siedzi tyle przy kompie ale caly czas sie mnie pyta jak ja moge siedziec tyle i tyle pisac z obcymi babkami a ja lubie wlasnie miec podobne problemy do kogos pogadac z kims o tym czy o tamtym a nas łaczy cos czego on nie ma czyli termin na luty ;) kurde wiecie ze zawsze jak wstane to najpier na nasz topik wchodze i tak pare razy w ciagu dnia no i obowiazkowo wieczorem sluchajcie mialam noc z glowy zgaga nie z tej ziemi mnie dopadła jeszcze ja tam czuje troche masakra do tego moj tak chrapał ze szok dopiero po 4 rano zasnełam tak porzadnie bez budzenia sie i dodoam ze 4 razy dzis bylam siusiac w nocy rekord normalnie dzis ide do mojej prababci na urodziny ma 85 lat a wiecei ze tym samym moj mały ma babcie czyli moja mame prababcie czyli moja babcie i prapra bebcie czyli moja pra babcie ale mamy pokolenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde miało byc tam wyzej 9 luty nie wiem czemu napisałam 28 chyba ktos byl z takim nickiem ide ogarnac dom i sie bede zbierac bo do mojej prababci to sie caly dzien chodzi na urki buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moncia- juz sie robi :) :) super ze masz prababcie- tylko pozazdroscic ja pamietam moje prababcie, ale obie zmarly dzien po dniu :( jakies9lat temu pamietam ze zawsze pelna dumy chodzilam i o nich opowiadalam bo nie kazdy w szkole mogl sie szczycic taka duma :) wiesz, ja jak bylam w PL to w aptece facetka mi takie mleczko dala na zgage Gelantum czy cos takiego- ja uwazam ze jest bardzo dobre na takie dolegliwosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobietki :) bede-mama no widzę, że spać Ci się nie chce:) ja się jakoś nie mogłam wygramolić z lóżka, gdyby nie praca tkwiłabym tam do 10;) a o tym urlopie naprawdę muszę pomyśleć... 9luty - dołącze się do powitania bede-mama...wśród ciężarówek, ale jeszcze takich malutkich:) sabiness - a jak tam przymiarka sukni? zadowolona? ja chętnie swoje wesele bym powtórzyła, ale z tym samym facetem. Obecnie szukamy sponsora, który nam je wyprawi:). Swoją drogą nastaw się psychicznie, że zawsze coś wyjdzie nie po Twojej myśli. Ja w moim poprawiłabym parę szczegółów:) ale i tak uważam je za jeden z najpięknieszych dni w życiu:) A co do badań, to ja po pierwszej wizycie miałam te wszystkie badania na HIV, mofologie, toksoplazmoze i takie tam. Oczywiście toksoplazmoze musiałam powtórzyć:(a trzy tygodnie temu miałam badanie prenatalne, ale to lekarz sam zapytał mnie czy chcę je wykonać. Dobra biorę się do pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fasola- hehe, ja to bym sobie jeszcze pospala ale maz ma 1zmiany i wtaje razem z nim, zawoze go do pracy i sama predzej zaczynam (bo mam nieregulowany czas pracy) takze trzeba sie zmoszac do wstania :) czasami zwalam na dzidziusia ze sie jeszcze nie przebudzil i potrzebuje jeszcze 5 min :) :) hehe co do powiedzienia "ciezarowki" to moj maz nazywa mnie "3,5-tonowka" haha jakie okreslenie :) sabines- zazdroszcze Ci tyhc przygotowan, ja tez bym chcetnie powtorzyla ten piekny dzien :) ehh rozmarzylam sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fasola -- dzieki :) jeszcze narazie nerwy kontroluje no ale powoli sie zaczyna dreszczyk ;) bede-mama -- nie mam nic do amnio, ale do reszty badan, poprostu sie martwie bo Wy macie rozne badanka a moj gin uwaza ze sa one zbedne. Stwierdzil nawet ze nie ma koniecznosci zazywac jakis specyfikow bo sa one zbedne... mimo to biore falvit mama. wiecie powinno sie mierzyc kosc udowa, przeziernosc, objetosc wod, a mi tylko na usg powiedzial ze dziecko plci nie chce pokazac i ze wszystko oki. Moze przesadzam, no ale coz, martwie sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sabines- kchana, ale u mnie jest doslownie identycznie ide do gina, pobieraja krew, kaza oddac mocz i nic pozatym juz mi nie robili, gin mowi ze skoro ja sie dobrze czuje to powinnam sie cieszyc- na ostatnim USG powiedzial o tej aldzie karkowej, ze nie widzi potrzeby robienia dodatkowych badan- tym bardziej w moim wieku!!! pytalam o dodatkowe witaminy na co on powiedzial ez wyniki sa w pozadku i nie ma co sie dodatkowo faszerowac ja musze tylko powiedziec ze mi chyba ciaza sluzy :) bo tak to zasze cos mi dolegalo, chodzilam oslabiona, niewyspana, blada, bylo mi niedobrze i takie tam a teraz poprostu kwitne :) nawet tak mi tata ostatnio powiedzial ze mi ciaza sluzy bo nic mi nie doelga , hehe wiesz, chyba nie ma potrzeby za bardzo sie zamartwiac!! sciskam mocno!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sabinnes nie martw sie tak kochana:)ja tez tak czytam ze maja takie i takebadania a tu w uk nawet posiewu z pochwy nie robia:( jedno USG przez cala ciaze, ja jade od pl i bede miec teraz drugie i ostatnie no hcyba ze jeszcze polece do pl albo bedzie cos niepokojacego to zrobia mi drugie. wiem ze pobieraja mi krew kilka razy dadza m i antyciala bo mam konflikt serologiczny i na kazdej wizycie biora mocz. i to na tyle chyba. nie wiem co dzis beda robic pozniej dam znac. a wogle to mam nowy footelik do jedzenia dla synka mamas pappas prima pappa jest rewelacyjny od 4 miesiaca:) mozesz obnizyc zeby dzidzia lezala ma regulowana wysokosc jest na kolkach, latwo skladany i po zlozeniu malo miejsca zajmuje:P mowie super. a kosztuje drogo bo az 175 nowy a na ebayu jakies 95 tez nowy, ja dostalam za darmo tylko do umycia byl i teraz jak nowka. Mam go dwa dni i moj synek dzis pierwszy raz zasnal w nim, az sie zdziwilam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jak mi się nic nie chce dzisiaj...tragedia a co do wesela, to jutro na jednym będę, tak więc raczej nie zajrzę do Was w weekend:) I znowu zabawa do rana (ja się bardzo cieszę, ale ze względu na zmęczenie wolałabym urwać się wcześniej, ale jako kierowca nie chce pozbawiać zabawy moich współtowarzyszy podrózy:)) więc jak co to będę całą niedziele leżeć...na poprawiny nie idę;) sabiness - nawet nie wiesz jak te pare tygodni przeleci. A z tym Twoim lekarzem to Ty poprostu pogadaj i powiedz mu że byłabyś spokojniesza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć babeczki i brzucholki:) Ja dzisiaj czuję się ok, brzusio nie boli więc może już te tabletki jednak zaczęły działać. Muszę się zabrać za pakowanie bo na weekend jedziemy do moich rodziców i do mojego siostrzeńca (chrześniak mój) na pierwsze urodziny. Bardzo chce mi się już jechać bo dawno tam nie byłam i tęskni mi się okropnie, ale jak o tym pakowaniu pomyślę to mi się odechciewa. Niby tylko wyjazd na weekend, ale jak się z dzieckiem jedzie to prawie jak przeprowadzka;) Chciałabym już być w drodze;) Moncia zazdroszczę Ci tej prababci, ja swoje znam wyłącznie z opowiadania. Dziewczyny co do tych badań, to jak się dobrze czujecie i wyniki były ok to może faktycznie nie ma sensu panikować. Zresztą morfologia to jakieś zatrważające koszty nie są więc w ostateczności możecie sobie bez skierowania machnąć, a jak będziecie dalej czuły że z lekarzem się nie do końca rozumiecie to na zmianę nigdy nie jest za późno. Ja w pierwszej ciąży chodziłam do takiego starszego pana doktora który zlecał mi wszystkie badania, ale interpretować wyników już za bardzo nie umiał, straszył mnie okropni,e że coś złego się dzieje, a po wizycie u specjalisty okazało się że wszystko jest w jak najlepszym porządku i w ogóle nie było podstaw żeby sądzić że coś jest nie tak i całe zamieszanie i mój płacz zupełnie niepotrzebny. Z usług pana doktora oczywiście zrezygnowałam raz na zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja po wizycie zerduszko bilo miedzy 135 a 140 udezen i co wy na to?? obojniaka mama:O:O heh babka mi krew pobrala, powpisywala troche, powiedziala ze bidra bola i to normalne ale u mnie to nie jest normalne. ogolnie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Uwielbiam piatki!!! Luzik w pracy i rozprawianie o planach weekendowych ;-) Rozmawialam dzis w pracy z jedna babeczka, ktora mowila, ze przy jej drugim dziecku jak robili to usg z badaniem na przeziernosc karku, to wyszlo, ze male jest chore. Skierowali ja na usg 3d polowkowe, ktore potwierdzilo rozszczepienie kregoslupa. Wszystkie badania na to wskazywaly, ale ona powiedziala, ze nawet nie chce o tym slyszec i rozmawiac, i ze i tak zamierza urodzic. Po porodzie okazalo sie, ze synek zupelnie zdrowy!!! Takze ja juz teraz nawet nie chce nic wiedziec jakie mam wyniki badan, bo po co sie denerwowac na zapas. I tak urodze, wiec przynajmniej nie bede miala stresow przez reszte ciazy. Inna dygresja - widzialam tu w autobusie mame Polke z coreczka, odwozila ja do szkoly. I tak mi sie przykro zrobilo, bo slyszalam jak mala sie zalila, ze jej kolezanki dokuczaja i popychaja :-( A ta mala taka kochana i bezbronna. Mama ja tam troche pocieszala, ale ta tylko spuscila nosek i juz sie nie odzywala :-( Normalnie serce mi sie krajalo! Prawie sie poryczalam… Dzieci to jednak potrafia byc okrutne! Tu pewnie ta malutka odstawala przez jezyk (po polsku mowila super, wiec pewnie niedawno ja tu mama przywiozla), ale tak pomyslalam, ze mojej fasolce tez kiedys dzieci moga dokuczac, ze urodzone poza Pl, albo ze slabiej zna polski. No bo nie ma sie co oszukiwac, dziecko w zlobku szybciej zlapie ang. niz polski, ktory bedzie slyszalo tylko wieczorami i w weekendy… :-( Masakra. Chyba trzeba bedzie sie szybciej stad zabierac... Dziewczynki, ja jutro wybywam na urlop. Mam juz krem z faktorem 50, takze czuje sie przygotowana ;-) W przyszlym tygodniu bede w Pl, takze jak mi sie uda znalezc chwile na neta, to wpadne sie przywitac, ale nie obiecuje, bo program pobytu mam bardzo napiety! To prawdopodobnie moja ostatnia wizyta w domku az do przyszlego lata, takze musze sie wszystkimi nacieszyc :-D Jak tylko wroce, to nadrobie zaleglosci i dolacze do Was. Trzymajcie sie cieplo i bez zadnych problemow prosze! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj tylko z rana do was zajrzałam, a teraz nadrabiam zaległości, bo trochę naskrobałyście. Nie mogłam wczoraj usiąść przed komputerem,bo miałam fatalny dzień. Strasznie kręciło mi się w głowie i wymiotowałam nawet herbatą. Musiałam się czymś zatruć, bo dziś jest już ok. A wczoraj to przeleżałam cały dzień w łóżku. Dziś to już od rana rozpiera mnie energia, wypieliłyśmy z mamą całą działkę. Teraz zbieram energię, bo o 17 jedziemy do dziadków na wieś, bo zaczynają wykopki ziemniaków. Lekarz nie zabronił, więc niestety nie ma taryfy ulgowej dla biednej ciężarnej :( Sabiness, ja również mam mało badań i również lekarz odradził branie dodatkowych witamin. Jedne badania miałam na początku ciąży, drugie w połowie będą i trzecie pod koniec ciąży. Trzy razy w czasie ciąży USG. Wizyta co miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam laski pisze do was doklanie z sali szpitalnej :) U mnie po staremu wyciszaja mi brzuszek zeby nie twardnial szyjka nadal trzyma..Leze z laskami ktore zaraz beda "rozpakowane":D Wiec mam najmniejszy brzuszek..;P Wczoraj mialam USG...to raczej synek i to calkiem spory...:) U mnie stuknol 18 tydzien dostaje leki na podtrzymanie i mam mdlosci...😘 dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
applepie -- pociesze Cie, ja tez nie mam taryfy ulgowej w domu. Ale pamietaj, ze to Ty jestes mama i musisz dbac o Malenstwo, wiec lepiej sie nie przemeczaj na wykopkach. U mnie w domu tez sa wykopki, plewienie w ogrodzie, albo przerzucanie siana, jednak ja pomagam w domu sprzatajac, robiac zakupy, gotujac obiady itp bo z wykopkami wole nie ryzykowac :P Trzymajcie sie na tym polu :) wczoraj mialam bardzo mila sytuacje w autobusie, widomo duszno i ciasno wiec myslalam ze zemdleje jak tylko zobaczylam tego busa, ale jedna mloda pani (ok 30) ustapila mi miejsca :) jak na innym przystanku wsiadla starsza babcia i chcialam jej ustapic, to inne osoby mi zabronily, mowiac ze jestem w ciazy i to jest swietosc, a tej babci moze ustapic miejsca inna mloda osoba ktora moze 15 min postac. pierszy raz tak mialam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kama123 - tylko znajdź troszkę czasu na odpoczywanie:) i też bez żadnych problemów do nas wracaj:) applepie - współczuje Ci z tymi wykopkami, bo troszkę się narobisz mam nadzieje, że jednak dostaniesz tą taryfę ulgową. Swoją drogą u mnie to, aż z nią przesadzają. Prawie nic nie mogę robić w domu, zwłaszcza jak są moje siostrzenice, przy nich to nawet pustej skrzynki nie mogę pomóc. Kochane dziewuchy:) Wpadłam właśnie na szatński pomysł:) od wtorku mam ochotę na placki ziemniaczan, a dzisiaj po pracy jadę do teściowej :D może więc zadzwonie do niej i powiem jak to marzą mi się placki:) albo męża namówię, dla niego zrobi wszystko. Odkąd się wyprowadził wystarczy, że zadzwoni że ma ochotę na placek drożdżowy i na drugi dzień już jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×