Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agnesska

----- L U T Y 2010 -----

Polecane posty

Majóweczko jednak nie jest tak jak napisalaś, wczoraj napisałam na forum zaczerniona z podanym mailem i poprosiłam o dostęp do Was jednak nic nie otrzymałam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do lutóweczki
Widzisz moja kochana nie ważne czy piszesz na czarno czy pomarańczowo nic to nie zmieni.dziewczyny sie zabrały i mają wszystkich gdzies egoistki moim zdaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaiohaoihd
najgorsze sa te matki POLKI!!!Okropnie grube babska-wystarczy popatrzec ile przytyly!! BRZYDKIE TYLKO RODZIC IM SIE CHCE!A jakie zarozumiale-zwlaszcza Panna Tilli-Tilli i jescze kilka,ale co ja tam bede pisac. P.S. nie jestem matka Polka i jak ma mi tak odbic jak im,to NIGDY NIE CHCE BYC:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj z miesiąc mnie tutaj nie było i widzę że źle się dzieje. Może to i dobry pomysł z tym przeniesieniem, bo to że jak ktoś chce komuś nawrzucać to się pomarańczowi, to naprawdę mało sympatyczne bywało:( U mnie wszystko ok. Jutro mam usg i ogromną nadzieję że dowiem się jakiej płci jest bobas. Nie jestem pewna czy mnie pamiętacie i czy pozwolicie mi do siebie zaglądać, bo u mnie z systematycznością to bardzo różnie bywa, ale jeżeli tak to proszę o jakieś dokładniejsze informacje na maila aniaforever@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha- jeszcze wiecej przytyjemy :D :D :D to raczej nic dziwnego ze kobiecie w ciazy kg przybywa :D :D nam to bardzo odpowiada a tobie nie mosi!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już jestem na tym
NOWYM FORUM...I POWIEM WAM ZE NIE MA CZEGO ŻAŁOWAC KOCHANE ŻENADA SERIO WIECZOREM PODAM WAM GDZIE ICH SZUKAC TO SIE POŚMIEJECIE HEHEHEHEHEHHEHEHEHEHEHEHHEHEHEHEHEHEHHEHEHEHEHEHEHEH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żałować??? oj my żałujemy że już nie możecie sobie na nas poużywać pomarańcze hihi. dobry pomysł z tym forum tylko dla prawdziwych lutówek....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filipinko jakby nas lubily to by tak tego nie okazywaly nie jestesmy tu potrzebne i coraz mocniej utwierdzilo mnie takie postepowanie w tym przekonaniu..spadamy z tad..bye bye...🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do JUZ JESTEM NA TYM FORUM
Nawet jak podasz nasz adres - to nikt nie bedzie widzial co piszemy itd :) Takze zycze Ci powodzenia ;P Forum jest zablokowane ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, jednak dołączę majóweczko, lub inne dziewczyny które się tym zajmują: mój mail to lorri małpka o2 kropka pl pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja tey wczoraj podalam swojego meila ale niestety nie dostalam zaproszenia, a bardzo mi zalezalo.......... justasyp@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tu kiedyś byłam... ale potem przestałam być z różnych powodów... Zawsze jednak podczytywałam i od czasu do czasu starałam się choć kilka słów napisać. Osobiście uważam że to troszke nie fair że się przenosicie bo wiele dziewczyn zaglądało tu z doskoku, chociaż tak na chwilke żeby zobaczyć jak się lutowe mamy mają. Zostawiacie temat a znim wiele lutowych mam które może trafiają tu przez przypadek. A do lutego jeszcze kawał czasu. Zostawiacie też za sobą kawał historii i wszystkie te dziewczyny którym się niestety nie powiodło... Nie krytykuję waszego wyboru. Doskonale pamietam co tu się od czasu do czasu działo. Ale czy jest to powód do odejścia???? Czerwone wpisy wystarczy ignorować i robić swoje. A żeby wymieniać sie zdjęciami wystarczy założyć prywatną skrzynke na którą dostęp mają tylko stałe bywalczynie. U nas na forum tak jest. Życze łatwych porosów i miłych pogaduszek. Trochę szkoda że tak się kończy na kafeterii Luty 2010...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Babezcka
Paulinka, a co ty opowiadasz, jakie nie fair? My tak samo zrobiłyśmy 2 lata temu. Fair wobec wszytkich lutówek, bo kto chciała podał maila i jest na nowym forum, dokładnie tak jak u nas. A kto został? Tylko czerwone pasożyty, które nic się nie odzywały kompletnie, tylko czasem komentowały co im się nie podoba. My też mamy takie forum i odkąd stało się prywatne 32 mamusie stały się przyjaciółkami. A ty jak odeszłaś, tzn nie chciałaś być z nimi, choć nie znam historii jak to było, bo nie czytałam, a jeśli jesteś jedną z nich to napisz maila i uciekaj do nich, tam napewno jest miła, prywatna atmosfera... Powodzenia lutówki :) - też mama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja bardzo chcialabym dolaczyc do tych dziewczyn co odeszly, dwa razy pisalam juz swojego majla i nic zadnego zaproszenia i zadnej odpowiedzi dlaczego mnie nie chca.....jestem zawiedziona bo zawsze gralam fair i nigdy nie pisalam na pomarancyowo........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justasyp - sprawdz skrzynke paulinka- taka droge wybralysmy - jesli masz ochote byc z nami zapraszamy buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×