Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agnesska

----- L U T Y 2010 -----

Polecane posty

madziakicia deewujesz sie i ja tez to normalne:P takie juz jestesmy;p ale jak nci Ci nie jest i mi tez to jest ok bo gdyby bylo cos nie tak to raczej organizm chcialby sie pozbyc tego...wiec nie stresuj sie:) buzka:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziakicia
dzięki Aguś:* Uciekam spac,dobrej nocki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja zaraz zwariuje- cały dzień od płukania był spokój, a teraz znów się pojawiła jakaś strasznie ciemna wydzielina.. bez krwi... kiedy będę się mogła tak po prostu cieszyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ech. Jest taki upał i duchota, że już nie daję rady czy wspominałam, że nie znoszę lata? No ale posiadam młodego bąbla i muszę z nim na spacery wychodzić, więc też to robię, ale to dla mnie katorga. Kiedy to się skończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tasiulaa___nie przejmuj się byłaś u gina i nic sie nie odkleja po prostu ta krew musi spłynąć.Dużo tego masz?brzuch Cie boli? Pruderia___ja na pewno nie kupię takiego wózka bo moja niunia ma 3 latka więc raczej bedzie sama pchała wózek z dzidzią ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Majóweczko, jak po nocy? U nas w pl też upał, duszno, u mnie 32 st wczoraj było, nie da się wytrzymać. Nawet mój pies nie chce na spacer wychodzić. Witaj justasyp. Moja kuzynka miała krwiaka w ciąży, leżała ze 2 tyg w szpitalu i pięknie się wchłonął. A był podobno bardzo duży i sączyła się z niego krew. Także głowa do góry, będzie dobrze, krwiak się wchłonie. Kama ja mam tak samo, apetytu brak, ale zapycham mdłości. Madziakicia, ice blue,lily trzymam kciuki za dzisiejsze USG i chwalcie się po :) Klaudia ja najlepiej się czułam jak przy 173cm ważyłam 58kg, ale to było kilka lat temu... Teraz ważę 68, ale po porodzie biorę się za siebie i obiecuję, że 58 będzie! :) Amelka, będzie dobrze, wygodnie się ułóż w samochodzie i róbcie częste przystanki. Karolka83, mam identycznie, zapach mojego mieszkania mnie odrzuca... Zawsze tu było przyjemnie, teraz nie wiem co mi odbiło. Aha, jeśli chodzi o mocz w wymiotach, to jest niemożliwe, drogi moczowe to odrębna bajka niż przewód pokarmowy, to się nie łączy, ani nie miesza w żaden sposób :) Tasiula, a może ta ciemna wydzielina to stara krew, która nie wypłukała się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was ciężaaróweczki jak noc? Ja dzisiaj umierałam na bol krzyża- noc przespałam w pozycji jak na fotelu ginekollogicznym:D Mój K. cały pokopany przez to..:D Dziewczyny jak u USg czekam na dokładne relacje.. macie jakieś zdjęcia? Mnie w szpitalu niestety popierwszym USG nie dali( nawet nie pytali czy chcę popatrzyć na monitor:() No właśnie lekarz te,ż mówił, że to może być stara krew, ale po wypłukaniu tamtum rosą miało się poprawić;/ Chciałam jeszcze zapytać jak objawy nadal macie jakieś? U mnie właściwie wszystkie już ustały. A i zapach mojego domu przyprawia mnie o mdłości- wczoraj za każdym łaziłam i kazałam się im myć:D Nie wiem co mi się stało.. chałupa mi śmierdzi jakby było cała zawilgocona.. nikt tego niestety nie czuje.. nawet moja mam która jest przewrażliwiona na zapachy...eh;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze jedna noc dzis i jestem wolna..:) Mnie tez dzis nawet nie zemdlilo ?? Az dziwne ?...w niedziele bede juz do was piasac z ziemi ojczystej laseczki :P oj bylo dzis na hali goraco,bylo :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolka83
witam, kolejny upalny dzień..ufff... ja dzisiaj napiłam się z rana kubusia-soczek i cały od razu zwymiotowałam.. teraz jestem w mieszkaniu które mi śmierdzi..mam nadzeje ze jakoś wysiedzę,.. miłeo dnnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kakika28
Czesc Dzewczyny jestem w 35 dniu od ostaniej @.. betka 5 dni temu byla 701.. wczoraj bylam u ginekologa zonbaczyc jak to wszystko wyglada w srodku.. na usg zobaczylam pecherzyk dobrze zgniezdzony z cialkiem zultym ale jeszcze narazie lekjarka nie zobaczyla dzidziusia.. mam pytanie jak bylo z wami kiedy na usg zobaczylyscie dzidzie.. i czy zeczywiscie to jeszcze moze byc za wczescnie zeby cos zobaczyc?? owulacje mialam 15 dnia cyklu do zapolodnienia doszlo 15 dc lub 16dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kika, ja byłam u lekarza w 6t2d od ostatniej miesiączki czyli ok 44 dnia i był pęcherzyk ale maluszka nie mozna było nawet zmierzyć i lekarz powiedział że to bardzo wczesna ciąża i że mam spokojnie czekać do 9 lipca na następna wizytę. Więc spokojnie, nie martw się, na pewno będzie wszystko dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kakika28
dzieki za szybka odpowiedz ja nie panikuje jestem tylo ciekawa czy to normalne ze jeszcze nic nie widzac;) lekaz tez powiedzial ze za tydziej juz raczej cos bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pruderia w trampkach. Moj synek ma rok 15 lipca a jak dzidzka sie urodzi to jakies 19 miesiey wiec mysle o zakupie wozka blizniaczego i nawet juz fajny znalazlam na ebayu. taki fajny lekki i ma dwa osobne siedzenia mozna je roznie przekrecec np. jedno w twoja strone drugie na przod i mozna kupic z gondola dla noworodka np jedna. Tylko troche odstrasza mnie to ze moze byc za duzy przy wkladaniu do autka bo te siedzenia sie sciaga i sklada sie szkielet wozka...nie wiem zobaczymy. Moze kupie zwykla spacerowke??bo ten wozek przyda mi sie tylko w centrum albo gdzies dalej a tak to maly bedzie na nogach chodzil mam nadzieje:) ja tez nie lubie takiego upalu no chyba ze moge sie poopalac a potem w jeziorku czymorzu wykapac a nie moge wiec mi za cieplo:( tasiulaaa mnie tez meczy krzy...chodze jak stara baba wygladam jakby mnei cycki do ziemi sciagaly hehe taka zgarbiona bo mnie kregoslup boli:( a mnie zapachy tez denerwuja perfumy balsamy nawet moj synek jak piesek pachnie hehe wszystko smierdzi kielbasa i caly czas czuje jakby ktos nog nie myl:( majoweczka zazdroszcze Ci wolnosci nieestety mnie ne stac na to zeby sie zwolnic i siedziec w domu:( wiec bede tyrac albo pojde na zwolnienie byle ostatnie 2 miesiace przepracowac:)bo inaczej to szybciej mnie na macierzynskie wsadza kakika28 ja jestem w 9 tyg ciazy i dzidzii nie widzialam bo usg nie mialm bede miala dopiero w 13 tyg:(wiec musze poczekac , a u Ciebie to jeszce zawczesnei zeby bylo duzo widac bo sesrce bedzie w 6 tyg ciazy najwczesniej;) wiec sie nie martw. umowil cie lekarz na nastepne usg??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim 🖐️ przepraszam, ze nie odpisuje kazdej na posta, ale mam strasznie duzo pracy i jeszcze ta sesja.... poprostu nie nadazam ze wszytskim :) dzisiaj jestem podekscytowana - zobacze malenstwo na usg :) trzymajcie za nas kciuki!!! :D pozdrawim wszystkie, a w szczegolnosci malenstwo - fajnie, ze zajrzalas do nas!!! kakika ---- ja bylam w 34 dniu cyklu i widzialam tylko 2,5 mm pecherzyk. lekarz powiedzial, ze i tak dobrze, ze cokowliek widac, bo czasem dopeiro ok 40 dnia mozna dostrzec pecherzyk. na pewno wsyztsko w porzadku nie martw sie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł. Pruderia - młody będzie miał 2 lata(bez 1 mca) jak się rodzeństwo urodzi i tez się zastanawiam nad kupnem wózka dla dzieci rok po roku. I co chwile zmieniam zdanie bo w sumie został wózek po nim i mi go szkoda, a niewiadomo czy będzie chciał siedziec w wózku bo już teraz nie bardzo chce no i na rok szkoda troszke kasy... Także też mam zgryz... Też czuję smrodki różne. Papierosy z kilometra wyczówam...A w łazience mi cały czas smierdzi albo kiszoną kapuchą? albo środkami czystości (bo przecież muszę ten smrodek likwiować nie??)...hehehehe.. maleństwo - duża buźka!!! kakika- ja byłam w 443dc, a mam cykle 28-29dniowe i było widać pęcherzyk i ciałko żólte bez zarodka. W 53 już była fasola z pulsującym serduszkiem. Tasiulaa-współczucie. Justasyp- leż i czekaj aż się krwiaczek wchłonie. Będzie dobrze ale faktycznie ciąża troszke zagrożona jest. Trzymam kciukasy za wizyty. Nie denerwować się proszę!!! Pozdrawiam upalnie i mdląco...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ciekawe co u Paulinki ? Jakoś tak nie odzywa się ostatnio... Paulinka, napisz jak się czujesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miało być 43dc...hehehehe...443 hehehehehe...lepiej jak słoń...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama123
Hej Dziewuszki, Jejku, jak tak czytam, ze sie wszystkim przejmujecie, to i mnie sie udziela... To straszne, ze mozna poronic nawet w 10. czy 14. tyg., ze dziecko moze umrzec po porodzie i w ogole... Co rusz to slysze jakis tragoczne historie i sie bardziej stresuje :-(:-(:-( Tym bardziej, ze nie wiem, co sie tam u mnie w brzuchu dzieje, a do usg jeszcze tydzien!!! Chlip, chlip... Chce myslec pozytywnie, ale jakos ciezko sie zmusic. Ech, a moze mam gorszy dzien... Sama nie wiem. Ostatnio mnie bardziej brzusio pobolewa, a jak usypiam, to sie odzywa zab i ucho i nie moge zasnac przez te bole. Ale juz nie narzekam, bo sie tylko bardziej nakrecam :-( Malensto, to strasznie milo, ze tu wpadlas - odzywaj sie, jesli tylko masz ochote i pisz, co tam u Ciebie. Gratuluje daty slubu :-) Oki, trzymajcie sie cieplo w te upalne dni. Wracam do pracy, chociaz idzie mi to jak krew z nosa, bo dzis mi znow bardziej niedobrze. Naraziatko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agus czy mnie stac na wolne...mhyyy ide w laski narzyczonego..wiesz i tak w tej pracy bym nie dala rady dluzej 12 h na nogach przy produkcji jedzenia..jakos malo optymistycznie jak na ciaze..Wiesz od 30stego tygodnia powinnam zalapac sie na macierzynski z UK ale do tego czasu troche z oszczednosci troche moj bedzie mi pomagal..myslalam o poszukaniu jakiejs lzejszej pracy tymczasowej w Polsce na okres jak bede ale nie wiem ,ciezko z praca jest...same wiecie zobaczymy narazie denerwowac nie ma sie co..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majoweczka ale mi sie wydawalo ze nie dostane macierzynskiego w uk jesli teraz zwolnie sie z pracy?? moze wiesz cos wiecej?? a moze orientujesz sie o wychowawczym?? jak to jest i czy panstwo wteyd pomaga? nie moge tego nigdzie znalezc dlatego wrocilam do pracy na 16 godz tyg. a chcialabym byc z synkiem. czy moglabym teraz jeszce skorzystac z wychowawczego??dla rocznego synk do konca ciazy ptem macierzynskie i wychowawcze i dopiero powrot do pracy?? nie wiem moze mi pomozesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaj wlasnie byla polozna pobrala mi krew cala tone i prawie zjechalam upal taki a mnie pokuli uuuuuu :( a sluchaj nie wiem jak z wychowawczym ale jesli w ciagu 66 tygodni przepracowalas pol roku muszisz wyslac pay -slipy razem z maternity certyfikate ktory dostajesz od poloznej po 21 tc..i wypelniona ankieta do job center i dostajesz wtedy najszybciej od 30stego tygodnia ciazy przez 9 miesiecy okolo 112 funow na tydzien...nic nie robi ze sie zwolnisz sama warunkiem sa te payslipy...co do wychowawczeho to nie wiem mam numer do agencji w Londynie ktora sprawnie i wi miare tanio zalatwia benefity..prosze tam wszystko jest po polsku 07886812078...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a do maternity musza byc zarobki tygodniowe powyzej 30 funtow a te pay slipy nie musza byc od jednego pracodawcy i moga byc z roznych okresow..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, mój bąbel jak tylko zaczął dreptać wózka nie widzi, więc tym bardziej jak będzie starszy to odpada, ale dla spokoju wolałabym mieć, jednak z czystych przyczyn technicznych dwóch wózków na raz nie popcham, dlatego zastanawiam się nad zakupem rok po roku, ale jeszcze pewnie z setkę razy przemyśle, rozważę i podejmę decyzję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majoweczka a czy sie zalicza jesli ja bylam na macierzynskim to nie mam payslipow tylko wlasnie macierzynskie dostawalam i teraz wrocilam do pracy, musze sie dowedziec jak z tym wychowawczym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj synek tez juz chodzi i lubi chodzic sam ale jak sie zmeczy to czetso z wozka skorzysta. poza ty ja myle nawet o samej spacerowce z obnizanymi siedzeniami dla dwojeczki poniewaz jak pojziemy na dluzszy spacer a maly bedzie chcial usciasc to na rekach nie bede miala sily go nosic wiec kupie chociaz podwujna spacerowke albo jak bedzie wozek uzywany na rynku tzw car boot sale w uk mozna tam fajnei i tanio kupic wiec penwie kupei a jak nie bede potrzebowac to sprzedam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pami nowa
dziewczynki jak robi sie tego slicznego niebieskiego kwiatuszka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczeta, dawno mnie nie bylo z Wami...duzo napisalyscie, nie nadążam z czytaniem:) ja jutro do lekarza ide i pierwszy raz dowiem sie cos o mojej dzidzi od niego:) jestem prawie w 6tc, wiec moze mi USG juz zrobi? sluchajcie, a propo\'s 5-6tc. Czy Wam tez zacząl rosnąc brzuch juz na poczatku? wyobrazcie sobie ze nie mieszcze sie w wiekzosc spodni, tylko w te wiazane a nie zapinane na guzik. moj narzeczony tez zauwazyl ze oprocz brzuszka i piersi oczywiscie(z rozmiaru A juz wskoczylam na B :D) nie powiekszylam sie za bardzo. znajomi smieja sie ze bede miala podwojne szczescie....ale nic do smiechu mi nie jest, cholerka snily mi sie nwet trojaczki, ze nie radzilam sobie:/ wiec scize juz mam:D ogolnie mam 168 cm i przed ciaza wazylam 55-56 kg i zawsze mialam plaski brzuszek, moze dlatego teaz jest tak zauwazalny????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
male sprostowanie: przed ciaza wazylam 54, teraz 55 ( przed chwila weszlam na wage0 wiec duzo nie przyszlo mi jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×