Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agnesska

----- L U T Y 2010 -----

Polecane posty

Gość kama123
Dzieki, dziewczyny, ze napisalyscie, jak to jest u Was. Paulinka, z moich obliczen wynika, ze wlasnie koncze 10. tydz., ale wiem, ze fasolka moze byc troszke mlodsza. Tak czy inaczej bardzo sie ciesze, ze bede w piatek w Polsce i zrobie usg, i ze moze byc az tyle widac :-) Oczywiscie o ile z fasolka wszystko ok… Agus, dzieki za pomysly ;-) Ty to widze sprytna jestes! Do Polski teraz lece na kilka dni, wiec odwiedze gina, ale po powrocie sprobuje sie skontaktowac z polozna. U mnie bylo tak, ze to GP - jak jej powiedzialam o ciazy - powiedziala, ze poinformuje szpital i stamtad jakas polozna mi przysle list. Ale czekam i nic… Tlumacza nie chcialam, wiec juz nie bede im mieszac - byle tylko sie ta polozna odezwala! Nie mam do niej numeru, ale w przychodni napewno maja, wiec jesli sie nie odezwie do mojego powrotu z Pl, to poprosze o numer i bede dzwonic, i mekolic o wizyte ;-) A to badanie na przeziernosc - to co to daje?... To znaczy czy jesli odkryja, ze dziecko moze miec zespol Downa, to sa na to jakies leki? Czy to tylko stwierdzaja i koniec? Pewnie to glupie pytania, ale nie wiem… I czy w Polsce to badanie tez sie robi rutynowo? Czy moj ginek moze mi je zrobic czy to bardziej skomplikowane?... I czesc Karola, witaj wsrod zafasolkowanych :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostalam zwolnienie !!! na cale 2 tygodnie:) babka powiedziala ze ak bede sie dalej zle czula to mam wrocic:) kama123 musze byc sprytna bo inaczej to wyssaja ze mnie wszystko az do suchej nitki:( dla tego troche kombinuje. Nie chce zeby malenstwu sie cos stalo tymbardziej ze mnie boli podbrzusze a w pierwszzej ciazy tak nie mialam. Naprawde czuje sie tragicznie:( mdli mnie caly czas i kazdy smierdzi??) oj nie wiem ale co chwila scigam wszytskim do mycia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola_tomm
Dziękuję za przywitanie w tak zacnym gronie :) agus_inv o jakiej tabelce pisałaś? jest tu dość dużo stron więc jeszcze wszystkich nie przejrzałam :P może jakaś podpowiedz? U nas kończy się właśnie 9 tydz. i... czuję się fatalnie...z pierwszą ciążą mogłam robić wszystko i nie posiadała mdłości itp. a teraz od rana do wieczora...strasznie :( Ale najważniejsze jest teraz to że wkońcu będziemy mieli drugą dzidzie!!! Niemogę w to uwierzyć!!! Dziewczyny czy Wy też oglądacie już wózki (tak ukradkiem)? Ja nie mogę się oprzeć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola_tomm
Aaaa i co do tych bóli w podbrzuszu to też czasami mi dokuczają :( Lecz mój ginekolog stwierdził że mam się nie martwić poniewarz macica się rozszerza i jest to naturalne.Lecz ja jak zwykle martwie się wszystkim i na zapas...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola_tomm
Chyba właśnie znalazłam tą listę ale nie mam bladego pojęcia jak się tam wpisać...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola_tomm
Dziewczyny polecam Wam świetny według mnie kalendarz ciąży dzień po dniu na stronie www.edziecko.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie wróciłam ze szpitala po zabiegu:( Całość nie jest taka straszna- podobno krzyczałam i płakałam po zabiegu strasznie.. trzymam się nieźle i życzę spokojnych kolejnych miesięcy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaola_tom musisz ta tabelke skopiwac. Jak piszesz nowa wiadomosc i wpisz sie na samym dole lub data przewidywanego porodu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola_tomm
Tasiuula współczuję Ci z całego serca.Dopiero przeczytałam co się stało.Musisz być silna!!!Pozdrawiam Cię serdecznie... agus_inv dziękuję,w takim razie zaraz to zrobię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola_tomm
NICK; WIEK..............SKĄD..........OSTAT NIA@.......PTP............PŁEĆ ccczarnaaa..........małopolska.......02.04.09......07.01 .10..............? agnesska;32..........lubelskie.........13.04.09......20. 01.10..............? Paulinka...............Irlandia...........02.04.09..... 24.01.10..............? betka.29.............dolny śląsk........23.04.09......01.02.10..............? Klaudia0405..........lubelskie..........25.04.09.......0 1.02.10..............? Shee88...............małopolskie........25.04.09......01 .02.10..............? kama123.................UK...............28.04.09......0 1.02.10..............? mimi840..............dolny slask.........24.04.09......02.02.10..............? bede-mama24.........Niemcy...........09.05.09......04.02 .10....chłopiec amelka30..............śląskie ...........30.04.09 ......07.02.10..............? majoweczka09.....UK-kuj-pom.........01.05.09.....07.02.1 0 (2-ga cora) tasiulaaa...............Łódź..............04.05.09...... 08.02.10..............? tilli-tilli.................Londyn............04.05.09.. .. .08.02.10...(chlopak) justasyp...............Niemcy............1.05.09.......0 8 .02.10.............? witania...........mazowieckie..........01.05.09......9.0 2 .10..............? Lemurka..............kuj-pom............06.05.09.....10. 02.10.............? AniaForever...........Łódź...............07.05.09.....11 .02.10..............? agus_inv.................UK...............07.05.09...... 12. 02.10 ............? Ola............zachodniopomorskie.....03.05.09......12.0 2. 10.............? daga.p.:33.............ślaśk..............05.05.09...... 12 .02.10. ...........? szatynka33............ślask..............06.o5.09......1 3.02.10..............? Karolka83......mazowieckie.........06.05.09......13.02. 10( ?)bliźniaki(?) Kajuśka................śląskie............07.05.09...... .13 .02.10.(chłopak) Monikaza24........dolny śląsk..........07.05.09...... 13.02.10..(chłopak) filipinka85.............śląskie............09.05.09..... . 16.02.10.............? chyba .erica.........Londyn............11.05.09.......16.02.10.... .........? ice blue 28........mazowieckie ........14.05.09 ......17.02.10.............? megi231........... śląskie..............14.05.09....18.02.10(dziewczynka) micuszita.....zachodniopomorskie...14.05.09........18.02 .10.........syn Fryzella26............podlaskie..........16.05.09....... .20.02.10....... ....? aneks87............mazowieckie........13.05.09.......22. 02 .10 ...........? lily white;29...........kuj-pom...........18.05.09.......22.02.10 ............? madzikicia;30.......lubelskie.............21.05.09...... 27. 02.10...........? Qanchita..26............Wlkp.............24.05.09....... 28.02.10...........? Heya9...........zachpom. Stargard.....26.05.09.......01.03.10...........? Karola_tomm.....gdynia.....28.04.09.....10.02.10.....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witanko 🖐️ Dziewczyny jakoś mnie ciagnie bardzo do Was i czytam ostro jak się czujecie,także nie moge Was zostawić bo czuje się mimo wszystko bardzo z Wami zżyta,no i też mam już Dziecko i nie widze w tym nic zdrożnego aby dzielić się spostrzezeniami z pierwszej ciąży. Także chce być z Wami cieszyć się i radować z każdego tygodnia który już za nami. Majóweczka witaj w kraju :) Talusia głowa do góry teraz może być tylko już lepiej :) Co do obiajów to u mnie zero jedynie więcej śluzu z majtkach no i wyostrzony o 100 razy węch i smak,śmiać mi się chciało jak u którejś z Was ( przepraszam,że nie pamiętam u której)śmierdziało mieszkanie,mam to samo mój Mąż śmieje się,że powinnam pracować w policji :D Teraz czekam na mega rzyganko jak poprzednim razem i na kolejną wizyte 17.07 i obowiązkowe USG może będzie już więcej widać niż ostatnio. Buziaki jeszcze dziś tu wróce bo już nigdzie się nie wybieram 👄 Przepraszam za focha :P:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK; WIEK..............SKĄD..........OSTAT NIA@.......PTP.... ........PŁEĆ ccczarnaaa..........małopolska.......02.04.09......07.01 .10..............? agnesska;32..........lubelskie.........13.04.09......20. 01.10..............? Paulinka...............Irlandia...........02.04.09..... 24.01.10..............? betka.29.............dolny śląsk........23.04.09......01.02.10..............? Klaudia0405..........lubelskie..........25.04.09.......0 1.02.10..............? Shee88...............małopolskie........25.04.09......01 .02.10..............? kama123.................UK...............28.04.09......0 1.02.10..............? mimi840..............dolny slask.........24.04.09......02.02.10..............? bede-mama24.........Niemcy...........09.05.09......04.02 .10....chłopiec amelka30..............śląskie ...........30.04.09 ......07.02.10..............? majoweczka09.....UK-kuj-pom.........01.05.09.....07.02.1 0 (2-ga cora) tasiulaaa...............Łódź..............04.05.09...... 08.02.10..............? tilli-tilli.................Londyn............04.05.09.. .. .08.02.10...(chlopak) justasyp...............Niemcy............1.05.09.......0 8 .02.10.............? witania...........mazowieckie..........01.05.09......9.0 2 .10..............? Lemurka..............kuj-pom............06.05.09.....10. 02.10.............? AniaForever...........Łódź...............07.05.09.....11 .02.10..............? agus_inv.................UK...............07.05.09...... 12. 02.10 ............? Ola............zachodniopomorskie.....03.05.09......12.0 2. 10.............? daga.p.:33.............ślaśk..............05.05.09...... 12 .02.10. ...........? szatynka33............ślask..............06.o5.09......1 3.02.10..............? Karolka83......mazowieckie.........06.05.09......13.02. 10( ?)bliźniaki(?) Kajuśka................śląskie............07.05.09...... .13 .02.10.(chłopak) Monikaza24........dolny śląsk..........07.05.09...... 13.02.10..(chłopak) filipinka85.............śląskie............09.05.09..... . 16.02.10.............? chyba .erica.........Londyn............11.05.09.......16.02.10.... .........? ice blue 28........mazowieckie ........14.05.09 ......17.02.10.............? megi231........... śląskie..............14.05.09....18.02.10(dziewczynka) micuszita.....zachodniopomorskie...14.05.09........18.02 .10.........syn Fryzella26............podlaskie..........16.05.09....... .20.02.10....... ....? aneks87............mazowieckie........13.05.09.......22. 02 .10 ...........? lily white;29...........kuj-pom...........18.05.09.......22.02.10 ............? madzikicia;30.......lubelskie.............21.05.09...... 27. 02.10...........? Qanchita..26............Wlkp.............24.05.09....... 28.02.10...........? Heya9...........zachpom. Stargard.....26.05.09.......01.03.10...........? Karola_tomm.....gdynia.....28.04.09.....10.02.10.....? Kasia W...33....Kalisz......15.05.09.......20.02.10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej... Majóweczka - jak ja Ci zazdroszczę... i Agus też...Qrde u mnie to tylko patrząc na jedzenie już kg rosną... Tasiulaaa- 😍...po zabiegu też obudziłam się z płaczem... karola_tom-gratuluję i witaj wśród lutówek. :D...ja mam wózek po starszym wiec teraz nie kupię...Aż mi się serce kraje, że nie mogę kupić nowego...😭...a widziałam takie fajne coneco z alufelgami... Agus- to teraz kobieto korzystaj! I odpoczywaj!!! ;)...Przy drugim dziecku szybciej brzusio widać i zazwyczaj jest większy...hehehehe ... A u nie te 3 kg to chyba na brzuchu siedza.... Kama123 - jesli stwierdzą, że brak jest kości nosa i karczek jest za duży kierują na dalsze badania. Bo samo USG każe podejżewać wadę... Na zespół Downa nie ma leków. Jest to wada genetyczna więc jeśli stwierdzą...a w Polsce nie ma aborcji... Klaudia - niech Ci dzidzia pomacha rączką :D Pozdrawiam Dwu- i jednego Trzypaczka...🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania lat 25
Witajcie. Ja mam problem z jedzeniem. tzn mecza mnie ciagle zaparcia na przemian z biegunkami. Nie wiem co sie dzieje, nigdy nie mialam zaparc a teraz chodze do ubikacji co 3, 4 dni kiedy zaczyna sie biegunka. Zapytam chyba lekarki jutro co sie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola_tomm
Ania u mnie też występują zaparcia,ale ja pomagam sobie jedząc suszone owoce no i przedewszystkim piję dużo wody :)A pozatym często mnie od nich odrzuca ale pomagają...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daga 👄 też bym chciala nowy wózek :D:D:D Ania ja stawiam na hormony i myśle,że to się niebawem ureguluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola_tomm
Wracając do wózka to my będziemy kupywać nowy bo poprzedni już dawno oddaliśmy mojej siostrze :) Mój mąż już nawet wybrał ten dla naszej dzidzi ale stwierdził że jeszcze dużo czasu i narazie zabrania mi nawet oglądać (choć sam robi to pokryjomu ).My mieliśmy dla naszego synka Quinny i byliśmy baaardzo zadowoleni no ale było to 6 lat temu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola_tomm
Matko przepraszam Was dziewczyny za te moje straszliwe błędy ortogr. masakra ale jak pisze to nie patrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola LUZ ja tez nie widze błęków Twoich bo też robie niemiłosierne także spokojnie mam tylko nadzieje,że nikt nam klasówrki nie będzie robił z ortografii. My teraz jeździmy maclarenem ,abdora szybko odstawiliśmy bo był pieruńsko ciężki a mieszkamy na 3 piętrze także to była masakra,a maclaren spisuje się na medal no i teraz też myśle o maclarenie xlr z całym wyposażeniem,ale to raczej od 3-4 miesięcy także może i abdor na początek wróci do łask.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolka83
Tasiulla jest mi strasznie przykro..trzymam kciuki..nie obwiniaj się o nic..nie ma sensu..pozytywne nastawienia i zobaczysz niedługo będziesz cieszyć się fasolką. ps.my dzisiaj kupiliśmy bilety do Krakowa i też wchodzę jutro w 9tydz..i kurna trochę nabrałam stracha..ale wiem ze nie mogę tak myśleć.. pozdrawiam resztę koleżanek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej długo mnie nie było leniszkuję sobie w domku ale super cały czas jestem na zwolnieniu a w pracy afera bo nie ma kto mnie zastąpić a ja mam to daleko gdzieś teraz dużo śpię, spacery, wypoczynek nad jeziorkiem no extra ..uwiellbiam być w ciąży a mdlości już jakoś mniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolka nie przejmuj się ju mnie od początku było coś nie tak.. plamiłam od 23, a teraz dowiedziałam się, że płód był uszkodzony i nie miał szans na dalszy rozwój.. jedyne co Ci mogę powtórzyć co mi powiedziała lekarka \" na przyszłość proszę pani nie wsiadamy w upały do pociągu..\" za to drugi powiedział \"jeżeli ciąża jest zdrowa to nawet na nartach można jeździć i samolotami latać i nic nie powinno się stać\". Ja jednak zalecam nie zamartwiaj się na zapas. Jedź i dokładnie słuchaj swojego organizmu- odpoczywaj i korzystaj z przywileju przedziału dla kobiet w ciąży.. tyle ode mnie.. za 3 miesiące możemy się starać znowu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daga.p teraz to mnie pocieszylas:P ja mam zamiar prztyc nie wiecej niz do 75kg a teraz waze 69 i waga maleje moja waga przed ciaza bylo mniej wiecej 75(zanim zaszlam to sie troszke odchudzalam,znaczy prawie ziemniakow nei jem, slodyczy ii bialego pieczywa) w pierwszej ciazy sobie pofolgowalam i pod koniec wazylam 80 kilo potem schudlam potem przytylam do 80kg i teraz schudlam i pierwszy raz po ciazy mam 6 z przodu. No troche wstyd ale ja karmie synka i jak nie jadlam to mleka nie bylo teraz sie uregulowalo i ja jem normalnie ale i jedno i drugie ze mnei sciaga i tak ma byc bo nadal mam 10 kilo za duzo. Wiec sie nie odchudzam a jedynie ograniczam eglowodany, ale znowu bez przesady...wiec mam nadzieje ze ten brzuch nie bedzie wiekrzy niz za pierwszym razem i trzymajcie za mnie kciuki zeby sie udalo. Synek wazyl 3,400 teraz maze o corci:)moze ciezsza nie bedzie:P Wczoraj brzuch mialam wielki jak na 4 miesiac dzis juz nie wiec chyba po czeresniach mnie wywalilo. Zobaczymy jak bedzie w drugiej ciazy jestem madrzejsza. Dziecwzyny samrujcie sie oliwkami po kapieli lub balasamai antyrozstepowymi. Ja to troche olalam i brzuch mam w paski i bede miala wiekrze wydtaki usowania rozstepow(chyba leserowe)bo mloda jestem i chce jeszce kiedys na plaze pojsc. To moja druga i ostatnia planowana ciaza:)wiec mam jzu na co zbierac.hehe a tak naprawde dzidzia najwazniejsza ale j tez chce sie jeszce keidys dobrze czuc w moim ciele. zobaczymy:) ania ja tez mam zaparcia a co najgorsze to caly cza s odk kad urodzilam pierwsza dzidzie w pierwszej ciazy mnie tak nie meczyly. nawet kapusta nie pomaga. ostatnio ogorkowa jadlam kilka dni i wtedy momoglo ale na drug dzien znowu. moze jak ja sie mecze:O co do nowego wozka to ja mam wozek w ktorym synej jezdzi ale on bedzie mial rok 15 lipca wiec mysle o wozku blizniaczym. Bo jak pojade do miatsa a maly bedzie chcial usiasc to co zrobie??bede sluchac jak beczy??po za tym samochody beda jezdzic i np. jedo male w wozku placze bo pielucha pelna albo glodne a drugie ciagnie bo psa zobaczyl albo ciezarowke i jeszce siatki albo cos. o nie kupie wozek blizniaczy jak sie dzidzia urodzi junior bedzie mial 19 miesiecy.wiec mysle ze sie przyda.na dluzszym spacerze bedzie chcial odpocza i dzieci w tym wieku jeszce zasypiaja w dzoen a neiraz trzeba cos zalatwiic... agnesska zazdroszce Ci troche bo w uk tak o zwolnienia nie daja o prawda dostalam na 2 tyg ale co dalej??ciaza nie choroba i mam pracowac do ostatniego dnia.:(bzobaczymy jak to bedzie, milego odpoczynku:D:D tasiulaaa milo ze jestes wytrzymala i zycze owocnego strarania za 3 miesiace i sicznego dzidziusia za 12 miesiecy to juz za rok!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam..tasiula mysle ze jak bys nie wsiadla do tego pociagu..to i tak niestety by sie to stalo :(nie ma co gdybac...poprostu plod mial wade i nawet jakby przetrwal dziecko moglo by byc ciezko chore..nie wim ilez prawdy jest w tym ze trzeba odczekac 3 miesiace z nastpnym moja kolezanka jaK SIE LECZYLA W KLINICE NIEPLODNOSCIi jak plod obumarl zaszla w kolejnym cylu i dzidzia juz na swiecie :) a nawet profesor jej zalecil...zobaczymy co z moja ciaza..jutro...ja nie mam prawie wcale mdlosci i troche sie martwie..jedyne co mi doskwiera t mrowienia i nerwobole :(a i czasem zgaga po czyms kwasnym...pozdrawiam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) chcialam zameldowac ze wszystko u Nas dobrze ;) wygrzewamy sie nad morzem, taplamy w wodzie moja cora szaleje ze szczescia odkad przylecialam do Pl wszystkie objawy minely!!!! czasem bardzo delikatne mdlosci a tak nic:D zadnych wymiotow, biegunek, moge jesc wszystko nic mi nie przeszkadza:D bylam na usg wszystko pieknie i serduszko bije w rytmie czacza pozdrawiam wszystkie lutoweczki 🌼 nadrobie jak wroce do UK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć lutóweczki :) Witam nowe koleżanki :) Tasiula, bardzo mi przykro, trzymaj się. :( Majóweczko, nie ma jak w Polsce :) Daga, mnie też kg rosną, a nie objadam się. Moja siostra się śmiała, że ona w pierwszym trymestrze schudła 3 kg, ale za to potem przytyła prawie 30!!! Ale to chyba jak twierdzi przez zaparcia i braku ruchu, bo nie objadała się tak strasznie, chociaż apetyt miała niepohamowany. Także nie ma reguły. Ale podobno podczas karmienia bardzo szybko się chudnie :) Tilli, ale Wam zazdroszczę ! Też chcę nad morze! Mój lekarz powiedział, że dobrze, że chcę pracować jak najdłużej, bo będę miała słabsze objawy ciąży:) I ma rację, najgorzej czuję się w weekendy, jak nie mam zajęcia, zaczynam się wsłuchiwać w siebie i odrazu mi niedobrze... Jak tylko czymś się zajmę, chwilę zapomnę, odrazu lepiej się czuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola_tomm
Witam Was dziewczyny! J ajak na razie nie przytyłam...chyba.Jestem ogólnie szczupła i w pierwszej ciązy przytyłam tylko odrobinę więc mam nadzieje że teraz przytyję że chociaż coś zostanie mi po porodzie...bo z pierwszym po 2 tygodniach już prawie tyle co przed ciązą a wolałabym ciut tych kilogramów zostawić :) Wogóle to wstałam dzisiaj rano i troszkę mnie w szok wbiło...tak jakby moję mdłości znacznie się zmniejszyły,więc szybciutko pobiegłam do kuchni coś wszamać i już przy końcu przygotowań znów zaczęły powracać ale dałam rade,odrazu wpakowałam do dzioba kromkę chleba i popiłam mlekiem acidofilnym i jest oki !!! Może wkońcu zaczną już ustępywać?!!A może powinnam się martwić?...Hmmm ciężko to stwierdzić..Jak jest piękna pogoda to zawsze lepiej się czuje a że mieszkam 30m od morza to chyba zaraz wyskoczę na spacerek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny kochane, ja dzisiaj byłam na wynikach, bo w czwartek wizyta u gina i chciałam mieć świeżutkie :) i.... chyba już nie mam krwi.. pobrali mi chyba z 5 strzykawek!! kuuurde, a rano po obudzeniu leciała mi krew z nosa, więc już całkiem się odkrwiłam dzisiaj :( Mam nadzieję że wyjdzie wszystko dobrze. Co do odpoczynku, to ja jeszcze tydzien i 2 dni i mam urlop!! :) już się doczekac nie mogę. Leniuchowanie do 9 sierpnia, aaaaleee fajnie:) wybieramy się nad jezorko, a potem z książką na hamaczku w sadzie ....:) ehhh błogie lenistwo :) Życzę Wam miłego dnia kochane. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×