Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agnesska

----- L U T Y 2010 -----

Polecane posty

Szczerze mówiąc to ja sama sobie nie daję taryfy ulgowej. Po pierwsze moja lekarka ciągle powtarza, że ciąża to nie choroba i żebym się nad sobą za bardzo nie użalała. Ledwo od niej zwolnienie lekarskie wyprosiłam. A poza tym, to ja nie lubie bezczynnie siedzieć i byłoby mi głupio nic nie robić, kiedy ja rzeczywiście świetnie się czuje. Żadnych dolegliwości od początku ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fasola -- mmmmm placki :):):) fajna masz tesciowa ;) ja mam taka babcie, cokolwiek mi sie zachce to ona juz robi :) za mna chodzi przypiekany chlebek na patelni z czosnkiem, nie wiem jak to nazwa, ale po mojemu to sie nazywa "bratsznita" czyli przypieczona kromka chleba :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sabiness nie martw się tym, że lekarz nie zaleca Ci badań dodatkowych. Po tym jak tutaj przeczytałam, że większość ma robione jakieś badania też się zmartwiłam, bo do tej poty miałam tylko te podstawowe. Jednak co wizytę przepisuje mi mocz i krew. Też stwierdził, że jestem zdrowa jak ryba i nie potrzeba dodatkowych badań i stresów. A co do brzucha to też mnie boli podbrzusze, albo miejsca, w których są jajniki, ale jak wiadomo podczas ciązy jajniki są wyłączone ze swoich funkcji, także boleć raczej nie mogą;) Ginekolog stwierdził, że taki ból brzucha nie jest niepokojący, ze wszystko w porządku, także tego się trzymam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kochane :) Ja po wizycie :) Dzidzia rośnie i rośnie, ssie kciuk i wogóle super :) Lekarz twierdzi, że wszystko idealnie :) Pozdrawiam wszystkie i lecę do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witania -- to super :) Nasze Dzieciatka rosna jak na drozdzach :D majoweczko -- gratuluje syneczka i wracaj szybko, jestes w dobrych rekach :) trzymajcie sie cieplo :* z postu majoweczki - o co chodzi z "wyciszeniem brzuszka zeby nie twardnial" ???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluje witaniu :) mnie zwiekszono dawke leku bo bolal mnie brzuszek :( kurde ja sie boje bardzo ze nie donosxze tej ciazy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabiness mam bole, stawiania macicy wyciszaja mi to lekami ..najgorsze to ze mnie facet nie odwiedzi ...dobrze ze mam kompa to popiszemy musze lezec teraz plackiem 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majoweczko bedzie dobrze, jestes silna i Dzidzia ma tez wielka chec zycia :) mysl pozytywnie, jestem z Toba 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majoweczka - my też jesteśmy z Tobą. Błagam tylko nie zadręczaj się negatywnymi myślami oki? Uśmiech poproszę :) Witania - i tak ma być:) idealnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co dzienie slucham rano serduszka dzidzi...Jest bardzo ruchliwa wciaz fikolki fika...❤️ Obok mam porodowki w nocy jest strasznie jak te kobiety krzycza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mojeweczko bedzie dobrze zobaczysz...co Ty na bicie serca mojej dzidzi?? miedzy 135 a 145 co bedzie chlopak czy dziewczynka??a i gratuluje chlopca...ja juz niebawem sie dowiem mam nadzieje.:) w spzitalu masz dobra opieke i musisz byc dobrej mysli:) witaniu gratuluje. tak wlasnie ma byc. Moja kolezanka ma ciaze bez anie jednego objawu, bez mdlosci, pozno brzuszek wyskoczyl, nic nie bolo nie kluje, za jakies 5 tyg rodzi ona to normalnie jest wzor ciazy:P:P a wiecie co moja dzidzia to mi chuba nozki w zebra wbija bo jak siedze to po lewej stronie w zebrach czuje takie klucie, czasami nawet jak stoje ale to duzo zadziej. Dzis na obiadek jadlam pyszne spagetti wszytskim smakowalo:) tylko ze ja jadlam ratami lyzka do buzi i przykryte na kilka minut okrywka. Mam coraz mniej miejsca w brzusiu i tak na raty jesc musze:P daga wracaj szybko kochana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majoweczko dobrze ze masz z nami kontakt sabiness jak bym zjadla teraz cos z czosnekiem to zgage mam przez tydzien bylam dzis u internisty robil mi ktg wszsytko ok kolejna rzecz z glowy ciepło mi starsznie pic mi sie chce a nie mam nic po za sokiem do wody po ktorym mam zgage

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majoweczko to mnie nie pocieszylas, ja dziewczynke chcialam. Polozna powiedziala ze to zalezy od tego czy dziecko spi czy nie jak spi to wolniej serduszko bije a jak nie spi to szybciej. Wiec ja licze na to ze spi:) a czwartek moze sie doweim ale dam wam znac dopiero jak wroce do UK bo w pl chyba do kompa dojscia nie bede miala. Boze jak ja che corcie:P:P jak bylam na pierwszym usg byla ze mna kolezanka i mowila ze wydaj jej sie ze chlopak, ja tam nic nie widzialam i mam nadzieje ze teraz lekarz tez nic nie zobaczy...ehh trzymajcie za mnie kciuki zeby dzidzia byla zdrowa a jak sie uda to dziewczynka. ja mam takie slodkie sukienusie dla dziewczynki:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trudno Agus co bedzie to bedzie,byle zdrowe bylo..Mnie moja polozna doswiadczona babka powiedziala ze serce chlopcow bije wolniej u mnie jest ponizej 140 uderzen i raczej jest chlopiec...😘 u mnie bylo by fajnie bo parka by byla ❤️ milego pobytu w kraju zycze !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W najbliższy weekend 29-30 sierpnia na warszawskim Torwarze odbędą się targi MOJE DZIECKO - sport, edukacja, zabawa. Targi przeznaczone są dla mam oczekujących potomstwa oraz rodziców dzieci w wieku do ok. 10 lat. Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji dla dzieci i rodziców. Można tez będzie nabyć wiele produktów w promocyjnych cenach. Wśród gości targów będzie m. in. Dorota Zawadzka – popularna Superniania. Więcej informacji o targach można znaleźć na tej stronie: http://www.targimojedziecko.pl/index.php ZAPRASZAMY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Wam dziewczyny 🌼 Majóweczko, donosisz tą ciążę na 100%!!! Nie martw się, będzie dobrze. teraz troszkę poleżysz, odpoczniesz, później już będzie tylko lepiej. Trzymaj się, jesteśmy z Tobą, ciążujemy do lutego i koniec!!! Jonek rośnie dzielnie i zdrowo!!! Agus, to życzę dziewczynki :) Jeszcze dzidzia nie dosięga żeber, w 17-18 tyg czytałam, że macica zaczyna sięgać pępka. Moncia fajnie, że ktg ok :) Sabiness, fasola narobiłyście mi smaka na placki i chlebek czosnkowy ;) Bratsznita? Tego określenia nie słyszałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny widze ze normalnie wszystkim dobrze piateczek mija a ja dzisiaj mialam nerwow co niemiara :( Wyjechalam dzisiaj z narzeczonym do wiekszego miasta na zakupy, w koncu mialam kupic sobie upragnione ciazowki...Zatrzymalismy sie tylko po drodze by samochod umyc i... ukradli mi portfel :( Zostawilam go tylko na chwiilke!!! Wiecie jaki to bol widziec na kamerze jak gosciu bierze wasza rzecz - dokumenty, pieniadze,karty,prawo jazdy, no wszystko zaglada sobie i bezkarnie wklada do kieszeni i odjezdza :( Plakalam jak bobr na policji,bo z tymi hormonami normalnie nie mozna bylo inaczej...Po prostu masakra... I skonczyly sie zakupy na komisariacie :( Ludzie sa okropni, mam nadzieje ze jakos dojda do tego kretyna i odzyskam dokumenty bo pieniadze...nie mysle nawet o tym :( hehe... martwie sie czy ta porcja stresu i nerwow nie zranilam dzidzi... Za duzo tego bylo na dzis, ale misiu kupil mi i spodnie i bluzke :) I poszlismy na lody :) Heh... To mielismy przygode :) Kierowco czarnej Hondy Acord FG cos tam,wstydz sie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Santicia to smutne, współczuję :( Żeby temu złodziejowi łapy uschły!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Santica trzymam za odzyskanie dokumentow kciuki..Ja nadal leze i was podczytuje ...Smutko mi jakos tak chcialabym byc w domku ...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny!!! dzis znowu boli mnie brzuch niby wiem ze to normalne ale dzisiaj nie moglam siedziec chodzic bo mnie bolalo musialam sie polozyc na plecy i tak lezec godzine zeby przeszlo> cokolwiek zrobie w domu to znowu musze sie klasc nawet na dluzszy spacer nie moge isc.na szczescie w czwartek ide do lekarza pierwszy raz z moim chlopakiem on juz nioe moze sie doczekac kiedy zobaczy naszego skarba.A wy same chodzicie do lekarza??? kama123--masz racje nie ma co sie zamartwiac na zapas ci lekarze w tych czasach to szok kazdy co innego mowi . Ja bylam kiedys np u urologa i on powiedzial ze mam skrzywiona macice a ginekolog znowu powiedzial ze zadnego skrzywienia nie ma i jak tu wierzyc lekarzom??? majoweczka09--- nie martw sie wszystko bedzie dobrze musisz myslec pozytywnie.pamietaj ze jestesmy z toba applepie--zazdroszcze ci ze masz sile tak wszystko robic bo ja z tym brzuchem to nic konkretnego zrobic nie moge fasola--ja tez mam takie napady na rozne potrawy ale na szczescie mam mamusie ktora zawsze zrobi mi to na co mam ochote dzis bylam u niej na zupie fasolowej witania-- nie powiedzial ci jescze lekarz czy chlopiec czy dziewczynka??? to mi pewnie w czwartek tez nie powie no nie?? agus-inv-- ja tez licze na corcie ale najwazniejsze zeby te nasze skarby zdrowe byly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaniu to ja nie wiem co to w zebra mi wchodzi. w pierwszej ciazy tego nie mialam:O ajest to troszke bolesne. moze poprostu jakis nazd sie wpycha bo zoraz mniej miejsca w brzuszku. Ostatnio mnie tak wywalilo ze ojoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mam nadzieje że jutro dam ratdy więcej z Wami popisac. Majóweczko trzymaj się w tym szpitalu,będzie dobrze!!! odp czemu w Rudzie skoro jestem z Krakowa- po pierwsze był tam najszybszy termin, pozatym porozm z pania doktor. zdecydowanie odradzała mi Kraków,że jeśli chodzi o amniopunkcje poleca Rude i Warszawe-chodzi tu o bezpieczeństwo-najmniej poronień bo badaniu, profesjonalnośc itp. Mojej koleżance ginekolog też polecał tą klinike. Byłam bardzo zadowolona, więc na usg genetyczne w 20tyg też tam się wybieram,zapisali mnie już na termin do tego samego lekarza który robił mi amniopunkcje-usg bedzie bezpłatnie, w Kraku płaciłam 250zł za pierwsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo babeczki. Meldujemy się po "urlopie". ;)...Normalnie miałam pon, wt bardzo intensywny. W środę jak wracałam z pracy wzięło mnie na wymioty. I tak zaczęło szarpać, że myślałam, że się z bólu posikam. Jak się skończyło szarpanie to brzusio się odezwał - wzięłam Nospę, a tu nic. Idę do wc, a tu krew, więc jazda w długą do szpitala. Miałam szczęście, bo mój Gin miał dyżur i pomimo braku miejsc od razu wcisnął nas na pooperacyjną. Dostałam Nospę w zastrzyku i po kilku godzinach dopiero brzusio puścił. Plamiłam jeszcze w nocy odrobinę i skończyło się. Ale najlepsze, że przepisali mi leki w zastrzykach, których w szpitalu nie było, więc mąż spanikowany w rajd po aptekach. Dopiero następnego dnia koleżanka z pracy mu załatwiła (bo to cholerstwo pojawia się raz na jakiś czas i później tylko może się zdarzyć, że w jakiejś aptece leżakuje, bo w hurtowniach też nie ma). Dostałam 1, słownie JEDEN zastrzyk i odstawili. Normalnie szok. Ale za to oprócz Luteiny jeszcze Duphaston dołożyli.... Uryczałam się jak głupia jak się okazało, że muszę zostać, a wczoraj jeszcze raz jak młodego do domciu zabrali...Ech!!!...I 2 tygodnie mam leżakować! A jeszcze bakterie w moczu...😭 Agus_inv- brzusio "cud malyna"! Majóweczka - trzymam kciuki!! !Gratulejszyn synusia. Kama- miłego wypoczynku! applepie - nie przemęczaj się kochana. Karola_tomm- jeszcze raz Ci dziękuję za przekazywanie wiadomości. Witam nowe mamusie - troszkę późno, ale z całego serca. Ania Forever- współczuję!...Ja mam taką słodką wizję dwóch synków bawiących się razem. ;). Ale jak widziałam młodego w akcji z jego kuzynem to chyba masakrejszon będzie. 9 luty- chłopca zazwyczaj "diagnozują" wcześniej. Kuzynce już w 14tc powiedział. Moncia- ja z 70 już dawno się pożegnałam...Teraz, co najwyżej mogę z rana z 72 się przywitać - leżenie w szpitalu fatalnie wpłynęło na moją wagę. Z nudów cały czas jadłam. bede-mama- też nierobie dodatkowych badań, bo, po co. Sabiness- ja nawet witamin dodatkowych nie biorę (oprócz tej chemii podtrzymującej) i jak widziałam na wypisie morfologię mam ok...Moja suknia ślubna bardzo mi się podobała. wypatrzyłam ją rok przed ślubem i się zakochałam w niej. Ale teraz jak widzę inne sukienki to żałuję, że nie można tej imprezki powtórzyć. :D Fasola- miłej zabawy! Kasia W- młode po prostu lubi jak coś się dzieje...hehehehe... mama Jakubka- ale super!!! Przesyłam pozytywne wibracje, aby wyniki wyszły ok. A dziewczynki Faz albo fas nie wiem dokładnie, jaki skrót jest ujawnia się dopiero po kilku latach, jeśli matki piły w ciąży alkohol. Najczęściej jest to okres dojrzewania. Witania,Ola..., Tasiulaa- Dziewczynki jesteście KOCHANE!!! Bardzo Wam dziękujemy za kciukasy...🌼🌼 Przepraszam jeśli kogoś pominęłam. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey kochane daga nareszcie :) santcia kurde tak mi przykro z powody portfela kurde bedziesz musiala wszsytkie dokumenty wyrabiac no i kasa hmm majóweczko z kazdym dniem bedzie coraz lepiej odpoczniesz nabierzesz sił pamietacie jak wam pisałam o tej mojej kumpeli co mapecherzyk bez zarodka??wiec była na usg i zarodek jest :d:d:d:d tylko okazało sie ze ma krwiaka i lezy w szpitalu ale z tego co wiem sa dobrej mysli ze sie zasklepi dzis sniło mi sie ze na usg lekarz zobaczył dziewczynke i powiem wam ze bylam ciut rozczarowana dlaczego przeciesz mi to jest obojetne ?! wczoraj miłam wieczór płaczu ale moj maz mnie pocieszył poprzytulał wiec bylo ok zaczełam plakac ze nie chce rodzic bo wiem jak to boli ze mam juz dosc zgagi a gdzie tam koniec ze sie wszsytkim przejmuje a pozniej mi przeszło i teraz jest ok moj dzis idzie na kawalerskie ja bylam tydzien temu na panienskim teraz jego kolej jutro do tesciow na obiad bo odpust jest fajnie jakos uwielbiam gotowac ale nie niedzielny obiad nie wiem czemu moze dlatego ze moj jest w domu kurde nie wiem o pogoda sie cos popsuła zeby tylko jutro nie padało bo jak bede po odpuscie chodzic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×