Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agnesska

----- L U T Y 2010 -----

Polecane posty

Agus nie martw się, napewno dzidzia jest zdrowa! Pięknie rośnie i tak będzie do końca! Nawet inaczej nie myśl! A wiesz jaką będziesz miała niespodziankę przy porodzie. A jeszcze lepiej nastaw się na chłopca, w razie co nie będziesz rozczarowana, a może być dziewczynka i wtedy wielka niespodzianka!!! (bardzo ci tego życze, o tym marzysz) :) Monique pokaż brzuszek! Mnie się podoba witaminka :D To 14tego poważne usg Cię czeka, kupę kasy kosztuje, ale warto. I zobaczysz dzidziulka baaardzo dokładnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek wszystkim mama i dzidziusia ! :)) Dziekuje za zaakceptowanie mojej osoby w Waszym środowisku :) Kurcze, tyle sie tu dzieje u Was, ze aż nie wiem od czego zaczynac. Monique10 super ze juz Malenstwo daje o sobie znac, na pewno to cos niesamowitego, ja sama sie nie moge juz doczekac kiedy cos sie poruszy. Szczerze mowiac, to czasami mam takie lęki.. bo nie mam pojecia co sie dzieje w srodku z moim Skarbem, chyba jestem bardzo przewrazliwiona i chyba uspokoje sie dopiero gdy maly lub mala da o sobie znac. Majoweczka09 masz przesliczny brzusio ! :) Agus_inv moj z koleji maluszek nie chcial sie odwrocic tak by pani doktor mogla zmierzyc "NT" - do dnia dzisiejszego nie mam pojecia co to takiego :) Caly czas lezal na boczku z ugieta nozka i raczkami zlozonymi jak do modlitwy ;) na poczatku troszke pofikal a pozniej juz lenia zalapal i koniec ;) mama Jakubka1 otoz to ! najwazniejsze zeby zdrowe dzieciatko bylo. bede-mama fajnie Ci sie ulozylo ze juz teraz czujesz kopniaki :) fasola - moze nawet nasze dzidzie urodza sie tego samego dnia :) A jak wyglada Twoj brzusio ? Bo na prawde w jakas obsesje popadam :( ciagle mi sie wydaje ze cos jest nie tak...bo ani zadnych oznak ze jest wszystko dobrze ani ze jest zle i takie moje jakies dziwne mysli... zawsze myslalm ze skoro mialam brzuch plaski jak deska to ze jak juz jestem w ciazy to szybciej bedzie widac... i dlatego tak sie jakos przejmowac zaczelam.. i takie pytanie jeszcze mam.. budze sie rano (zwykle spie na prawym boku przez cala noc) i jak sie przewracam na plecy to widac taka pileczke twarda odznaczajaca sie z prawej wlasnie strony.. jak dotykam to tak troche jakby pobolewa... :( czy to mozliwe zeby juz sie tak przemieszczal dzidzius ? wybaczcie, bo moze glupoty pisze, ale wszystko mnie niepokoi bo bardzo bym chciala wytrwac do konca tym razem. :(( Ania25lat ja chodze do lekarza prywatnie, a to z tego wzgledu ze u mnie w miescie to w przychodniach traktuja pacjetow jak niepowaznych ludzi. Przez 2 doktorow z NFZ stracilam pierwszego Aniolka, nie potrafili zlecic nawet odpowiednich badan, a gdy bylo juz za pozno stwierdzil "tak byc musialo".. i teraz chodze prywatnie i czuje zupelnie inna opieke mam mila pania doktor ktorej bardziej zalezy na zdrowiu dziecka i mamy niz na pieniadzach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marwo jak spisz na prawym boku to wlasnie na ta strone grawitacja sciaga dzidzke. Dla tego jak kaldziesz sie na plecki to po prawej stronie czujesz malenstwo:) ja tak mialam w pierwszej ciazy:P teraz jeszce tak nie mialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fasola- napewno to co czujesz to dzidzuis-ale na czestsze ruchy trzeba troche poczekac ja w piatek czulam bobaska bardzo mocno :) w sobote tez, niedziele chyba przespal tak jak jego tatusiek :) a dzis znow sie odzywa, hehe grasia- super, ty juz tez czujesz malenstwo :) witania, moncia, ania25- nie przejmojcie sie, ejszcze poczujecie kopniaczki, jak sie posypia to jede za drugim ... :) mi w piatek na wizycie ginpowiedzial ze przy nast. wizycie ~20tc mozna poczuc malenstwo ale ja juz mu sie nie chwalilam :) bylam zadowlona ze wszytsko jest w pozadku z dzidziusiem sabines- powodzenia na wizycie agus- prosze sie nie stresowac!! azden lekarz nie da Ci 100% gwaranji na zdrowa dzidzie!!!! pammietaj o tym! szkoda dze dzidzius sie nie ustawil do kamerki, wstydzich maly :) ale tak jak pisze Witania, nastaw sie na chlopca a jak bedzie dziewczynka to bedzie spuer niespodzianka ja nadal uwazam ze "NAJWAZNIEJSZE ABY ZDROWE BYLO" monique- dawaj brzusia :) marwo - 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania25lat ja pragne coreczki ale najbardzioej zalezy mi oczywiscie na zdrowiu ale nawet tego lekarz nie mogl zagwarantowac. witania. Ja sie niestawiam caly czas na chlopca ale ja to mowie glosno a i tak w sercu widze slodka dziewczynke, sukienusie, kitusie itd. To tylko dla tego ze mam synka...ale i tak zdrowie dla mnie najwazniejsze. Jak bedzie chlopiec to syunek bedzie mial super przyjaciela i beda we dwoje rozrabiac... mam nadzieje ze uda mi sie jeszce jedno USG jakos zrobic a jak nie to faktycznie niespodzianka bedzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marwo zrób sobie stopkę taką jak my mamy :) Widzę, że bardzo wszystko analizujesz, nie martw się wszystko jest ok, dzidziuś z prawej strony też ;) Będzie dobrze, zobaczysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja swojej pierwszej nie donosilam nawet do 10 tyg... i dlatego teraz wszytko dla mnie takie "nowe i dziwne" ze tak ujme. Ale dzieki wielkie za potwierdzenie tej "grawitacji" :) musze przestac sie tak zamartwiac w koncu, bo to raczej nie pomoze w zaden sposob.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK. Jak skończę pracę i będe w domu to zrobie sobie fotkę :) Chyba że zapraszam na nk : Monika Wita + Rybnik. Dziś mi ten czas leci ....szybko praca się skończy... Całuski mamunie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marwo w poprzedniej ciąży była zupełnie inna sytuacja. Teraz już przeszłaś pierwszy trymestr, tzn,że dzidzia jest zdrowa, silna. Będzie wszystko dobrze. Czas cieszyć się ciążą !!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marwo ja też się wszystkim stresuje, pewnie dlatego że to moje pierwsze dziecko. Najbardziej to się cieszę jak zbliża się usg bo wtedy wiem co u mojego malucha słychać, a tak przy kazdym bólu brzucha cała chodzę. Więc muszę teraz wytrzymać do 14.09 i wszystko Wam opowiem:) wogóle to w końcu dowiem się coś wiecej na temat moich wyników z badań prenatalnych. Brzuszkiem się nie przejmuj. Co do lekarzy to ja chodzę na kasę chorych i na razie jestem bardzo zadowolona. Na trzy wizyty miałam 2 badania usg teraz bedę miała 3. Do lekarza tak sredno chodzę co trzy tygodnie(no teraz ze względu na urlop trochę dłużej czekałam) Raz mi tylko nie robil bo była różnica dwóch tygodni i stwierdził, że tak często nie można. Wydaję mi się, że kazdy jest inny. Jedyny minus mojego to to że trzeba troszkę poczekać, ale juz się przyzwyczaiłam, zreszta zawsze jest tyle kobietek że przynajmniej czegos ciekawego się dowiem. Agus moja bratowa urodziła w maju córcie i wiesz mi że przez całą ciązę lekarz mówił, że to będzie chlopak, a jest Majka więc zyczę Ci takiej pomyłki z całego serca:) Każda z nas chce żeby było zdrowe, ale każda też w glebi duszy myżli o chłopcu lub dziewczynce:) Oki muszę trochę popracować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny za słowa wsparcia ;) Jakoś mi już lepiej. Ja też znam kilka przypadków kiedy mówiono, że urodzi się chłopiec a na koniec gdy wszystko było przyszykowane na chłopca pojawiała się dziewczynka :) I na odwrót ;) Także różnie to może być. A co do marzeń o chłopcu czy dziewczynce o powiem tak.. zawsze chciałam mieć i chłopca i dziewczynkę ;] ale jednak wolałam żeby pierwszy był chłopiec. Jednak teraz to mi to już obojętne co by nie było przecież i tak każda z Nas będzie kochać tak samo mocno bez względu na płeć ;) U mnie to wszyscy oprócz mojego mężczyzny mówią że będzie dziewczynka i ja w sumie też jestem tego samego zdania. Chociaż te "przepowiednie" też nie zawsze się sprawdzają ;) Niby jak dziewczynka to wyższe tętno, niby przy dziewczynkach bardziej odczuwalne sa wszelkie dolegliwości itd.. ale szczerze mówiąc to rożnie z tym jest, bo przecież każda kobieta inaczej przechodzi ciąże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, a czy wyprawka dla dziecka jest bardzo kosztowna? Bo ja na razie nic nie kupuje, zostawilam wszytsko na potem.Ale nie wiem na jaka kwote sie nastawic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marwo prosiłaś mnie żebym wrzuciła zdjęcie, ponieważ jestem w pracy nie mam możliwości zrobienia sobie fotki, ale tu masz zdjęcie które wklejałam w zeszłym tygodniu jak była akcja brzuszków:). Brzusio dużo się nie zmienił. Wiesz jak zrobisz zdjęcie swojego to sama będziesz zaskoczona:) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/744296ff 90f9a7b4.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj i nie weszło, nie wiem czemu skopiowałam ten sam link. Jak co to wejdź na stronę 167, tam jest mój brzuchol i nie tylko mój:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marwo ja wlasnie tez zawsze chcialam najpierw chlopca pozniej dziewczynke, w pierwszej ciazy bylo mi to naprawde obojetne, jak dowiedzialam sie ze chlopiec bylam bardzo szczesliwa, ale nie bylo wtedy takiego uczucia ze bym wolala jedno czy drugie. Teraz to chyba taka ciekawosc jak to z dziewczynka by bylo no i wlasnie te kitusie itd... chcialabym zeby to byla dziewczynka lae jak nie bedzie to trudno:) wlasnie ogladalam filmik z USG na ktorym prawie nic nie wiedac:( no i wjedym momencie lekarz pokazywal ze to chlopiec, w kazdym nastepnym jak wskazywal na pupcie i nozki to ja nic pomiedzy nozkami juz nie widzialam, po za tym z synkiem w 12 tyg bylo bardziej wyrazne niz tu... mam zdjecie niby plci wkleje to zobaczycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/bca63f9d9b550213.html na zdjeciu lekarz zaznaczyl koleczkeim gdzie jest siusiak, ale to jest kawal pod tylkiem, bardziej jak kawalek pepowiny to wyglada... moim zdaniem ten siusiak powienien byc wyzej i tak tez bylo na zdjeciu synka, siusiak nie byul pomedzy tylkiem a wodami plodowymi... nie wiem czy dobrze wytlumaczyla,:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piękne macie te brzuszki wszystkie ! ;D mój w porównaniu do Waszych to jeszcze maciupki jest.. ale niedługo pewnie już nadgonię troszeczkę hehe :) Agus mi to szczerze mówiąc na siusiaka nie wygląda, pewnie pępowina się tam gdzieś pokazała ;) nam się na 1szym usg wydawało ze widzieliśmy siusiaka ale jak wróciliśmy do domu i obejrzeliśmy nagranie kilka razy widać było ze to jednak nie siusiak a pępowina ;) i tak tez mi się wydaje, ze i u Ciebie to tylko pępowina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AGUS - Ojejku, żeczywiście cieżko się dopatrzec czegokolwiek. A co dopiero malutkiego siusiaka. :) Będziesz miała niespodziankę :_)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnei dziewczyny ze wy tez tam nic nie widzicie. mowie ze ten siusiak to wcale jak siusiak nie wyglada. Kurcze w 18 tyg u mojego synka bylo wszytsko super widac i juz w 12 bylo pieknie widac sisiaka a tu?? jakos tak nie jestem przekonana...jestem zla bo tylkokase w polsce wydalam bardzo chcialam miec pamiatke z nagraniem usg a na nim naprawde prawie nic nie widac:( mam nadzieje ze niespodzianka sie uda i ze te sukienusie co kupilam bede miala w uzytku:) jak z synkiem bylam w ciazy czulam sie o niebo lepiej ale za to w zawrotnym tepie tylam, brzuch mialam taki jak teraz w 10 tyg ciazy, w pierwszej ciazy mialam tylko tydzien mdlosci jesli wogle tydzien, pamietam ze kilka dni nie moglam praktycznie nic robic, a teraz w tej ciazy to jak wspominam to czuje sie jak z matrixa jakby mnie tam nie bylo tylko moje cialo, naprawde dziewnie, prawie nic nie pamietam z tych pierwszych 3,4 miesiecy tak okrutnie sie czulam:( jeszce mi sie mdlosci zdazaja... mysle sobie ze moze jak to inna ciaza to moze jednak dziewczynka...zobaczymy. Wiecie co czasami mysle ze ten lekarz specjalnie powiedzial ze chlopiec zebym sie tak nastawila i zebym pozniej sie milo rozczarowala. Bo jak patrzylam na USG to on mowi plec bedzie widac, a ja mowie chlopiec, a on ze on jeszce nie wie, a ja mowie ze chcialabym dziewczynke bo juz sunka mam, a on mowi chyba chlopiec, ale to chyba dla tego ze nie byl pewny i nie chcial nastawiac mnie na dziewczynke. Tak mi sie wydaje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak bylam u niego w 18 tyg w oierwszej ciazy to jak robil USG to odrazu mowi na 10000% chlopak nie ma watpliwosci zrobil mi 3 kolorowe zdjecia. Naprawde widac ze chlopak, jak juz skonczyl nagrywac filmik i bylam po USG to mowi a wie PAni co jeszce raz sie upewnimy i pokazal znowu ze chlopak a teraz tylko jedno zdjecie be zupewniania sie, i jeszce do tego tam prawie nic nie widac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No bez porównania a szczególnie z tym drugim zdjęciem gdzie nawet mozna rozróżnić siusiaka od jąderek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marwo- nie stresuj sie- twoj spokoj teraz dla dzidziusia jest najcenniejszy!! fasola- trzeba myslec pozytywnie !!! macica sie rozciaga i to ma prawo bolec i nie zamartwiaj sie na zas bo nie kazda kobieta ma w ciazy dolegliwosci- ja nie mam zadnych i sie bardzo z tego ciesze wiecie, my tak piszemy o dziewczynkach, chlopcach ja mysle ze nie powinnismy tak myslec, bo to Bog daje nam taki wielki dar, daje nam zycie ktore sie w nas rozwija a nmy czasami zachowujemy sie jakbysmy byly w sklepie i zamiast wozka wybieraly dziecko..:O cieszym sie z tego zycia ktore nosimy w sobie- cieszmy sie z tego ze wszytsko ejst w pozadku, ze nie mosismy przechodzic przez to co przeszly juz niejedne dziewczyny (jak i niektore z was w przeszlposci) tracac swoje malenstwa- powinnismy docenic to co zostalo nam dane i sie tym cieszyc przypominaja mi sie slowa mojej mamy- kiedy jej siostra byla w ciazy podeszla do mojej mamy i mowi: "wszyscy mi mowia ze chlopa bede miaal a Ty nic nie mowisz" na co mojaj mama ja spytala" a jak ebdzie dziewczyna, nie pokochasz jej?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na tych fotach to od razu sie w oczy rzuca, że facecik ;) Właśnie, tak jak mówi bede-mama to dar jest takie Maleństwo i każda będzie i tak kochać i cieszyć się tym darem bez względu na płeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ wszystkim! Agus przykro ze z USG nie wypal...nastepnym razem bedzie lepiej:) Laski co do ruchow to ja w 1 ciazy poczulam 21-22 tydzien,pomimo watlej budowy a teraz w 16stym nie martwcie sie napewno jest wszycho ok!!!! A u mnie nic milego a nawet gorzej moj facet przyjezda w sobote ale zbytnio sie nie ciesze bo wczoraj mi uswiadomil ze wiekszosc czasu ma zaplanowanego (nie uwzgledniajac za bardzo mnie)...:( to przykre bylo nie widzielismy sie przeszlo 2 miesiace..nie wiem co dalej bedzie,cala noc nie przespalam :/jak wiecie to moj drugi facet poprzedni ojciec mojego dziecja odszedl..Wiec chyba jest to gdzies zapisane..:( Pozdrawiam wszystkie bez wyjatku❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od razu przypomina mi się ta piosenka - chyba Witania ją wrzuciła...że ciąża to premia od zycia i własnie tak ja moją traktuję:) (może nie dokładnie zacytowałam ale sens taki właśnie był). Aguś zdjęcia są nieporównywalne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, przeciez nikt tu nie pisze ze nie pokocha jesli zamiat dziewczyni urodzi sie chlopiec i na odwrot. Poprostu bardzo chcialabym corcie ale jak nie bedzie to przeciez sie nie zalamie:P Juz teraz kocham moje malenstwo, bardziej sie martwie o to czy zdrowe bedzie...nastawiam sie pozytywnie. Powiem wam ze czytlama ksiazke dr wojcika jak zaplanowac plec, wlasnie staralam sie do tego dostosowac, ale ja to robila tylko dla tego zeby potem sobie nie wmawiac ze sie nie udalo z mojego lensistwa(bo juz wiedzialam co moge zrobic, co innego gdybym nie wiedziala:)) podobno ma to ksutecznosc w 98 % ja od poczatku wmawiam sobie ze bedzie chlopczyk zeby nie bylo rozcarowania, bo niestety istota ludzka tak juz ma ze jak cos chce to tak ma byc:P:P ja jestem taka ze wszytsko chcialabym odrazu co tylkomi sie ubzdzi, jest mi z tym ciezko i nad tym pracuje ale to tez nie takie proste, mam to w genach. Tutaj nie pisalam o plci bo to nie jest przeciez czekolada tylko moje kochane malenstwo czy to chlopiec czy dziewczynka obojetnie byle by zdrowe bylo, ale marzyc dobra rzecz.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×