Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agnesska

----- L U T Y 2010 -----

Polecane posty

Hhehe ten teks o amadeuszku… Kurde z takim postepem technicznym ja się dziwie ze ta osoba potrafi komputer obsługiwać! :) Może sama sobie już zdążyła skonstruowac :P Aniu25 – ja tez mam problemy ze spaniem :( Jak nie ten bok to drugi, i się wierce i krece, ale to normalne :) A co do dzidziusia,to mogl być on,mi tez ruszyl się najpierw jednego dnia a potem zrobil sobie dwu dniowa przerwe :) Ponoc to jak najbardziej normalne,po prostu znalazl najbardziej napiety element w twoim brzuszku i uderzyl,maly strateg:) A wyprawka nie jest droga, nie obawiaj się jej :* Witaj Marwo wśród lutoweczek :) Jak czujesz cos po prawej to ponoc na chłopaka:P Skoro wracamy do tematu wagi,co wy na to aby po ciazy założyć forum tutaj pod kryptonimem „operacja odchudzanie po ciazy”?? :P Monique – gratuluje, mówiłam ze to tak jak te gremliny mialy :P Smieszne te ruchy pierwsze :D Agus_inv szkoda :( Zapisuj się na nastepne…Choc znow kasa… Tez się martwie czy się obroci tak byśmy go popodziwiali :) A wizyte mam dopiero za 22 dobki :P Kochana najważniejsze jest ze zyje tam w tobie i się rozwija, ja się o to z każdym USG modle :) Nie martw się, maly po prostu nie lubi zdjęć, to będzie chłopak na pewno :P Bo oni zazwyczaj nie lubia do kamery pozowac :) A i dobra waga 200 gram… Hehe rosnie Ci maleństwo, oj rosnie :) Agus uzbierasz pieniazki zobaczysz :) Querwa, ogladam wiadomości i jak widze naszego prezydenta to mi się krew gotuje… Jeszcze go w Ukrainie nie było!!! mamo jakubka – ja to co lubie najbardziej to mleko z kawka rozpuszczalna, mniam :P Polecam :) Bedemama- cudne uczucie prawda? Gratuluje aktywności maluszka :* Mame masz bardzo madra,pieknie dobrala slowa :) ja tez chce zdrowe maleństwo,nie wazna Plec :) Fasola – biednas ty z tym chrzesniakiem, ale powiedz mu ze tylko odwazni chłopcy,tacy jak tatus chodza do przedszkola, i obiecaj mu ze za każdy tydzień w placowce dostanie cos od ciebie. Mala dawka motywacji potrafi zdziałać cuda, możesz mu tez kupic jakas zabawke która tez chce chodzic razem z nim,powinno mu być razniej :) Grysia – tez masz 14 USG? To jak ja i Fasola, my mamy o tej samej godzince, po 18, a ty? A co do wagi,dzidzia kocha cie za kazda fałdkę,a gdzies czytalam ze wtedy ma lepsza amortyzacje :P Ja tez mam ponad 6kg zapewne,bo u nas w ciazy to rodzinne, a tez jestem szczupla dziewczynka :P 175 i 60 kg :) No teraz bynajmniej na ostatniej wizycie mialam 66 :) Moncia – nie Mart się o to,ze nie czujesz malenstwa zawsze jest od 20-22 tyg Nawet jeśli już kiedys bylas w ciazy :) Zalezy tez od dzidzi, a wroze ci kobietke, pewnie nie chce kopac mamusi,bo ja bardzo kocha :) Witanio, nie martw się pisalam wlasnie ze miedzy 20-22 tyg poczujesz, a jeśli piszesz ze drobna nie jestes to czas Się może jeszcze wydłużyć, przeciez odleglosc jaka dzieli dziecko bezposrednio z najcieńszym faldkiem skory nie jest jeszcze na tyle cienka aby dziecko moglo się przez nia przebic :) Nie martw się na zapas :*** Postaram sie wkleic fotoski bobaska z 14 sierpnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SanticiaKondradek Moj pierwszy synus nie byl takie wtydzich na USG od razu pokazal co ma miedzy nogami, a to malenstwo nawet twarzy nie chcialo mamusi pokazac...:P:P co do wizyty to zobaczymy nie planuje lotu do pl a wydac kupe kasy znowu tak ja k teraz, nie wiem, gdyby mi tu zrobili jeszce jedno USG bylo by super. Chyba powiem ze zemdlalam i sie przewrocilam na brzuch i ze chce USG...bo oni bez powodu drugiego USG nie robia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOCHANE OTO DWIE FOTKI Z 14 SIERPNIA, TU MOJA NIUNIA WAZY 185 GRAM I MAMY PROFILEK: http://img.epuls.pl//zdjecia/47927/47927152_l/unknown/ola-100jpg.jpg a TU ROZPOZNANIE PLCI,MUSIALA DOPOCHWOWO WEJSC, WIEC NA PIERWSZYM PLANIE STOPKA, DWA POSLADKI I TAKI ROZMAZANY X I PO PRAWO OD NIEGO FIFOLEK,WY TEZ TO WIDZICIE :P : http://img.epuls.pl//zdjecia/47927/47927153_l/unknown/dsc00320jpg.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Santica to drugie jest boskie:) może wieczorkiem jak nie zapomnę wrzucę Wam moje:) Te nasze fasolki są cudne:) majoweczka - wierze, ze wszystko bedzie dobrze. Wiesz jak jest z facetami czasami nie pomyslą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agus- ale ja nie mowie ze zle piszecie czy cos- poprostu same chyba czasami nie doceniamy jak wielki dar zostal nam dany :) byc moze nie jestem w stanie az tak bardzo wczuc sie w wasze uczucia bo to jednak moja pierwsza dzidzia a niektore z was maja juz malego szkraba w domku :) nie chcialam nikogo obrazic, napisalam tylko moje zdanie :) hehe, no to naprawden wstydzioch rosnie :D jak nawet buzki nie chcial mamie pokazac moj maz bardzo sie przejol jak widzial jak nasze malenstwo sie wystrzaszylo jak ginekollog USG przylozyl mi do brzucha :( zamartwil sie tym bardzo, ze moze to szkodzi maluszkowi... santica- te kopniaczki to piekne uczucie- trzeba przyznac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majoweczka wszystko będzie na pewno dobrze, nikt nie powiedzial ze kazda sytuacja sie bedzie powtarzac, badz dobrej mysli ! SanticiaKondradek witaj :) no wlasnie.. niby na chlopaka ale z kolei jednak na dziewczynke mam wiecej "dolegliwosci" takze tez stwierdzic sie narazie nie da ;] Zobaczymy co mi powie pani doktor na nastepnej wizycie ;) moze uda sie juz cos dowiedziec ;) Sliczny facecik z tego Twojego bobaska ! ;D Skoro juz tak pokazujemy nasze Malenstwa to i ja pokaze Wam profilek mojego Bąbelka :) To byl 13 tydzien, mierzyl nieco ponad 6 cm :) http://photos.nasza-klasa.pl/4610368/65/main/3587ef1881.jpeg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki Kilka dni mnie nie było a tu tyle się działo i to niekoniecznie dobrego:) Shee przykro mi bardzo i naprawdę nie wiem co mam napisać. Trzymaj się dzielnie kochana! Majóweczko, wielkie szczęście że jednak tutaj jesteś. Gdybyś odeszła to zrobiłaby się tutaj wielka dziura w tej naszej forumowej rzeczywistości. Mam nadzieję że wszystko jakoś się poukłada i z całej siły trzymam za to kciuki. Aguś, kurde, no bez sensu że to usg tak wyszło jak wyszło. Z dzidziusiem na pewno wszystko ok, więc głowa do góry, a jeżeli się okaże że faktycznie chłopczyk, to pomyśl jaką będziesz miała "ochronę" na co dzień;) U mnie wszystko ok. Czuję się nieźle, tyle że sporo sobie jednak poleguję, bo jak trochę przeszarżuję to czuję jak się brzucho spina. Muszę jakoś się zmobilizować i za robienie porządku zabrać, bo mam tu taki sajgon, że naprawdę wstyd wielki, a znając mój ogromny rozpęd i konieczność częstego odpoczywania, to żeby to jako tako zaczęło wszystko wyglądać to pewnie mi do jutra zejdzie. Pozdrawiam wszystkie laseczki. Buziole:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, mam prosbe, jesli nie macie nic przeciwko mozecie napisac jak szybko bija seca waszych maluszkow? Dla porownania. Tez jestem lutowka i szukam od godziny w googlach o prawidlowym bicu serca u plodu ale jedyne na co natrafilam to ze okolo 150/min. A moze macie jakiegos linka do konkretnej odpowiedzi. Majoweczka, pisalas o mozliwosci okreslenia plci wg szybkosci bicia serca, masz moze tez stronke z jakiej to info wzielas? Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Falbanaaa mojego bije 165 na min i slyszalam ze podobno jesli jest mniej niz 140 to chlopiec a jak wiecej niz 140 to dziewczynka, ale przyznam ze i spotkalam sie tez z okresleniem odwrotnym, czyli mniej niz 140 dziewczynka a wiecej chlopiec, ale szczerze mowiac to wszystko to tez roznie sie spr wiec bym tego nie brala pod uwage spr plec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Marwo :) O tym odwrotnym liczeniu czyli ponizej 140/min to nie slyszalam. Moja kruszynka ma 150/min wiec niby bardziej dziewczynka niz chlopak ale chcialabym wiedziec jakie sa normy, co jest anomalia a ciezko o takie info. Tzn jestem spokojna o moje dziecko ale moja naukowa i ciekawska natura nie daje mi spokoju ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marwo,ale masz czysciutkie zdjecie :) To dziewczynka jak nic :P Mojej dzidzi nosek sie zacienil i sie smieje ze na tym zdjeciu to jak pinokio wyglada, ale cii bo jeszcze uslyszy :P Ej dziewczyny, wiem ze miewamy rozne fazy, ale ja wlasnie slucham pastoralek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z normami co do bicia serca u plodu jest tak ze ponizej 140 uderzen jest ponoc wieksze prawdopodobienstwo na chlopca a moze ono wynosic nawet 120 uderzen,poniewaz u chlopcow krew przeplywa wolniej..U dziewczynek natomiast powyzej 140 nawet do 160 udrzen!! To metoda stosowana tylko przez dobre" starsze" polozne ktore umieja sie poslugiwac detektorem:) a dodam iz jest to teza nad ktora dodatkowych skrupulatnych badAN nikt nie przeprowadzil :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja jeszcze zrobie jedno zdjecie i cos Wam pokaze ;P Z buzki Malenstwo moje wyglada jak ja ;) tzn wszyscy tak mowia ze bardzo juz do mnie podobne wiec dziewczynka ;) ale nozki trzyma typowo jak facet i nawet cos tam niby "widac" bylo ;P ale ja jestem przekonana ze to pepowina tylko Mis wierzy ze to facecik ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo babeczki. Jezu! Kamień mi z nerji schodził i utknął w pęcherzu.... Agus_inv- cieszę się, że juz wróciłaś do nas bezpiecznie. :D. Pocieszę Cię bo młody całą ciążę taki wstydliwy był i na każdym USG plecy ogladałam. Dopiero w 26tc błysnął dzwonkiem. Mój Gin twierdzi, że faceci bardziej wstydliwi są, a dziewczynki sie wdzięczą do aparatu. :D. Trzymam kciuki aby było wszystko wporządku. Nie denerwuj się kochana bo sama wiesz jak wazny jest spokój...A ja yak chciałam synusia - może się zamienimy? ;)...dla mnie to wyglada jak małe jajeczka...hehehehe... Majóweczko - super, że jednak z nami jesteś! Brzusio miodzio!... Słońce może facetowi trudno sie przyznać, że za Wami tęskni i boi się czy nic się nie zmieniło. Sama mówisz, że 2 miesiace to długo. Zobaczysz, że inaczej będzie jak się faktycznie spotkacie niz teraz gdy tylko rozmawiacie ze sobą. Nie którym facetom ciężko dorosnąć do roli ojca i potrzebują więcej czasu. Trzymam kciuki za Was. SaniciaKondradek-ja wiadomości nie oglądam bo jak widze naszych polityków to nóż w kieszeni sie otwiera! Moncia - do 22 tc możesz nie czuć ruchów. U mnie na oczątku to było takie dziwne wrażenie w podbrzuszu. Potem raz kop i koniec. Wczoraj młoda się przeciągnęła i od tego czasu zero. bede-mama - wiesz jak to jest- dasz człowiekowi palec, a juz chce całą ręke. :D aniaforever- u mnie to samo - co zabieram się za mycie okien to cos wypada...:D Falbanaaa- przykro mi ale nie mam za bardzo pojęcia. Podobno bija dużo szybciej niż nam i w miarę jak rosną to zaczynają zwalniać. ania25- w teśco są pajace w trójpaku za ok 25-30 zł w promocji. Janek jest w nich chowany do noworodka. Są ok - jedyne co mi się porobiło o na pietach pokulkowało się troszkę. One ani się nie porozpadały ani nic. Łóżeczko w promocji za nie całe 200zł kupisz. Wanienkę, przewijak - za ok 50zł. Wózki są od 200 (najtańsze) do kilku tysiaków. Około 1500zł chyba wyjdzie. Ja kupowałam z młodym całą ciążę po promocjach. Łóżeczko stało już od 4mca (przecenione 50%). Tak samo ubranka. Na koniec zostawiłam sobie wózek i kosmetyki. Fasola, Marwo- po prostu przy drugim człowiek nie ma już czasu na stresy. :D sorki muszę kończyc bo młody na Boba budowniczego mnie woła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marwo, poczytalam na poprzedniej stronie ze masz kulke po prawej sronie jak sie budzisz. Jakbym czytala o sobie, pierwszy raz poczulam to gdzies w 13 tyg i sie zdziwilam ze jajnik mi sie tak powiekszyl czy co no ale na chlopski rozum to nie byloby mozliwe a ze spie czesciej na prawej stronie to musial byc maluszek, bo tylko po przebudzeniu tak miewam. Hehe, takie to proste-grawitacja :) Dziewczyny sliczne macie te brzuszki i dzieciaczki, ja wam zaraz wkleje moj brzuch w 16 i pol tyg i prosze mi wierzyc ze w ciazy jestem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
młody ogląda... Witania- dobra, dobra! Jak patrzę na Wasze stopki i widzę to kg to załamkę przeżywam...Przy 170cm ważę już 74kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majóweczko nie martw się na zapas. Tata Jonatanka przyjedzie i spędzicie cudowne chwile. Wiadomo, że panuje pozałatwiać sprawy tu w Polsce, bo rzadko bywa, ale jestem przekonana, że dla Was w szczególności poświęci czas, zobaczysz. Trzymaj się dzielnie, to już niedługo :) Agus, najwyżej następna będzie dziewczynka ;) Santicia dzięki :* To czekam cierpliwie na kopniaczka... Widzę fifolka na zdjęciu, jest :D Bede mama masz rację, ja oczekuję też pierwszej dzidzi i płeć mi całkiem obojętna, kocham to dziecko już z całego serca, czy to chłoptaś, czy dziewuszka :) Marwo ślicznotek :) Aniaforever ja też dużo leże, wtedy nie czuję kłucia w brzuchu... Falbana u mojej dzidzi 140/min Daga, współczuję, wstrętny kamień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daga, podobno należy się matrwić jak na miesiąc przytyje się więcej niż 5 kg. Jesteś w 5 miesiącu i do takiego wzrostu tyle ważysz, nie jest to bardzo dużo przecież. Nikt nie powiedział przecież, że przytyjesz jeszcze 20 kg... Przybędzie Ci jeszcze z 8 a po porodzie nic nie zostanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Falbanaaa ja uczucie "porannej pileczki" mam od jakiegos tygodnia.. i dlatego takie to dziwne dla mnie jakies bylo ;) tzn podejrzewalam ze faktycznie to dzidzia byc moze ale z drugiej strony myslalam ze to jesczze za wczesnie zeby sie tak przekierowywala hehe ;] A brzuszek to Ty masz taki jak ja :) Daga, dokladnie tak jak mowi Witania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobilam sobie stopke. Szczuplo-normalna ze tak sie okresle, mam 174 i 63,5 kg. Pewnie moj wysoki wzrost powoduje ze dziecko ma wiecej miejsca w brzuchu, tzn gdzies tak wyczytalam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
falbana moj mial 161 uderzen na minute w 13 tc gdzie twoj brzuszek??super tez bym chciala miec taki maly marwo moj w 13 tc mial 8 cm kurde ja tez bym chciala wiedzie co bede miec synka czy corke wtedy jak czloweik idzie do sklepu to wie na ktory dział ma isc sama nie wiem kiedy bede miec kolejne usg mialam tylko jedno a niby maja byc 3 z srode jak bede u lekarza to sie zapytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daga- ojej, ale mosialo Cie to bolec :( wspolczuje wage mamy idento takze nie jestes sama :) marwo- slodka twoja niunia ania- milego sprzatania :) falbana- szczuplutka jeste i sie nie dziw ze brzusio maly, bo mi ngin tez na ostatniej wizyycie mowil ze nie mam sie do innych porownywac bo wysoka jestem 178cm- a to odrazu calkiem inne proporcje no ale ja juz mam widoczny brzusio- i musze sobie jakies dluzsze bluzeczki pokupowac bo mam same takie do pasa a w ciazowkach nieza ciekawie to wyglada :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mancia- zazwyczaj to wszytskie na ten sam dzial chodziny DZIECIECY ;) hehe ja od poczatku jakos automatycznie na chlopiece koloroki i ciuszki patrzalam, i nawet sie skusilam na brazowego pajaca i ciemne spodenki :) z mezem na 99% bylismy pewni ze to chlopiec- tak jakos..... a na ostatniej wizycie mezus przyszedl w koszuli na co ja do niego "a ty cos sie tak wystroil?" Maz: "chyba syna ide ogladac, nie" :D :D myslalam ze pekne ze smiechu lekaz nie dal 100% pewnosci ale mowi ze przypuszcza ze to nynek bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
falbanaaaa jak ci brzuszek wybije to wszystkie nas przeskoczysz:) marwo słodka ta Twoja fasolka:) co do płci to może w poniedziałek razem z wagą zmienie:) bo to już będzie prawie 17 tydzień:) daga współczuje:( oki Kobietki ja uciekam do domku. Tak swoją drogą dawno nie robiłyście mi apetytu więc ja Wam narobie:) Wracam do domku a tam czekają na mnie pyszne gołąbki....:) A wy co tam na obiadek macie? Majóweczka pewnie coś pysznego:) Buziaki wpadne później i wkleje wam moja fasolkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×