Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agnesska

----- L U T Y 2010 -----

Polecane posty

cześć :) Aaaa cyce mnie bolą!!!! Majóweczko, piękny brzusio :) Ja mam fałdki tłuszczyku, które kamuflują ciążę, wygląda jakbym poprostu przutyła troszkę, a nie w ciąży była, a Ty masz taki cudny brzuszek :) Czy na anemię dostałaś żelazo? 23 kg po 2 tygodniach po porodzie zrzucić to dla mnie kosmos. U mnie pewnie będzie ciężej... Ale będę się starać przytyć mniej, choć lekarz mi powiedział, że żadne diety i zrzucanie kg w ciąży nie wchodzi w grę, bo dojdzie do zatrucia... Karola, tyle ludzi lata samolotami, nie martw się. Ja tam lubię latać i uważam, że bezpieczniej niż na drogach. Daga, no to problemy z zajściem w ciążę cię ominęły :) W nocy też jadłaś? Kasia W. Czasem tak jest, że jakieś naczynko pęknie i stąd krwawienie, ale stres jest, rozumiem. Ice blue, ja bym chciała, żeby był już 22.07 wtedy to końcówka 11tydz i 6 dzień i usg :), a potem byle do końca 12tego! Z początkiem 14tego tyg wyruszam na urlop nad morze :) Eh, nie mogę się doczekać. Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do ciuszków ciążowych, teraz modne są sukieneczki i bluzeczki odcinane pod biustem. Ja sobie kilka kupiłam i to wcale nie w sklepach ciążowych, tylko w normalnych. Wcale nie widać w nich ciązy i są śliczne i modne, także dziewczyny ruszajmy na sklepy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witanko 🖐️ Witania mamusia już nie śpi zapija kawusie,a Dzidzia jeszcze śpi w najlepsze,bidulke pogryzł komar w nocy na buziuni jak wstanie trzeba będzie posmarować,żeby Jej nie swędziało. Wiecie co cały czas słysze i widze to serduszko i te czerwoke i niebieskie pulsowania no i jestem pod takim wrażeniem i wzruszeniem,że szok.Ostatnio mój znachor miał inny sprzęt i było widać,że coś pulsuje i tylko to było widać,a teraz słychać widać CUDA CUDA... Miłego dnia i zapraszam na kawe :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Kasiu, jak się dziś czujesz? Wstrętne komarzyska! Nawet buzi dzieciom nie darują!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) Ja chyba też napiję się kawki bo normalnie po śniadanku dalej bym pokimała :)A dzisiaj tak u mnie pięknie tak typowo - plażowo :) Kurcze mnie dzisiaj znowu cycuchy bolą :( i są takie...,,żylaste,, A wieczorem nie mogłam zasnąć do 2 tak mi było niewygodnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola,a co ja mam powiedzieć jak cycole bolą,a tu jeszcze mały mlekołak doi mleko.Teraz się już przyzwyczaiłam,ale było ciężko. Wiadomo zresztą czego się nie robi dla Dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z @ 8+3 a z USG około 10 dni do tyły też mówie,że wolno ten czas leci :P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja trzymam się pierwszej daty :) Ale i tak urodzę pierwsza na tym forum :)Bo cięcie cesarskie wykonuje się ok.2 tyg. przed planowanym terminem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu zakręciłam się,to który tydzień u Ciebie? U mnie na niektórych tych suwaczkach 10 tyd. na niektórych 11 masakra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez się zakręciłam ale licze 8+3.no i tak mam oficjalnie napisane w karcie ciąży Karola już wiesz,że będzie cesarka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam zapakowane mamusie :) U mnie lipa spac w nocy nie moge to znaczy przebudzam sie kilka razy:(...No zgubilam te 23 kg tez w szoku jstem wogole to mialam przytyc gora 18 ale to szczegol..:P moja mala absorbjaca byla kazdy by tyle schudl :P Karola nie kus ta plaza bo zaraz wsiade w pociag :) a narazie zadna z kwater nie odpowiada..:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaniu ja pol ciazy dostawalam zelazo a co do tych bluzeczek na ciaze to mam juz chyba z 6 :) kolezanka mnie zaopatrzyla zaraz po moim powrocie i podarowala wiec mam spokoj...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola Tomm jestes w 11 tygodniu ciazy czyli weszlas w 12sty ja w sumie kazdy sowaczek mam inny...i w sumie mamy podobvnie zalezy na ktory termin popatrzec hehe gratuluje wejscia w 12sty tydzien..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też słabizna... mdłości mnie męczą, dobrze, że nie wymiotuję.. totalnie nie mam ochoty na śniadanie... martwimnie to trochę. mialas juz morfologie? jeslli tak, to czy wyniki wyszly Ci ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mialam w uk a tam nic nie mowia :) mialam w 6 tygodniu jak plamilam a teraz moglo sie wiele zmienic ja jestem podatna na naemie niestety..:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje, lepiej zrobic. takie rzeczy trzeba często sprawdzać. i nic sie nie martw na pewno beda dobre :) moje wyniki sa w normie, ale lekarz twierdzi, ze musze wpierdzielać żelazo - bo jak na poczatek ciazy to czegos tam jest w dolnej granicy, a ponoc na bank spandie w trakcie trwania ciazy, wiec trzeba teraz sie nafaszerowac :) ale jak tu sie faszerwoac jak na jedzenie nie ma ochoty? moj gin jest tym typem, ktory twierdzi, ze w pierwszych 3 miesiacach witaminy w tabletkach sa wykluczone. dopiero pozniej mozna, no chyba, ze by sie mialo wczesniej jakies tragiczne wyniki... wiec pozostaje mi narazie siedziec i zmuszac sie do jedzenia... :) moze jajecznica, dziewczyny? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12tydz? to już wogóle nic nie kumam... Kasiula napewno bedzie cc.Mma wrodzona wade szyjki macicy i rozstaw bioder na dzidzie do 1,5kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe jaki ja mam rozstaw bioder? :) mam nadzieję, że się rozejdą przed porodem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola 8 tydzień plus 3 dni czyli 8+3 Czyli z cesarką wiesz już na czym stoisz,ja może też bym chciała bo boje się powikłań takich jak ostatnio ale jeszcze jest daleko i będe myślała później. Majóweczka 👄 Ice 👄 jajecznica brzmi smacznie ale ja od rana latam i robie porządki z czestymi przerwami na kompa,teraz wyeksportowałam moich na spacerek i mam chwilke całkiem dla siebie tak jak zalecił lekarz 2 dni leżąco siedzące,czyli leże w nocy,a siedze w dzień. Ja bardzo ale to bardzo bede się broniła od witamin z żelazem mialam poprzednim razem ale od połowy ciąży no i okropne miałam zaparcia po nich także bleee obym nie musiała brać. Ice każdy lekarz ma swoje upodobania i zapartywania to normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ice przed przyjęciem do porodu mierzą biodra takim cyrklem,a że ja kobitka XXL to śmiać mi się chciało jak leżałam bo mówie jeszcze cyrkła na mnie braknie :D:D:D:D:D:D ale spokojnie zmierzyli i mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny,teraz to mnie przerazilyscie - ja mam 90 cm w biodrach... mam jednak nadzieję, że to się rozejdzie. oczywiście tylko na czas porodu...:D o matko i jesczez jakieś cyrkle... to moja pierwsza ciąża - teraz widzę jaka zielona jestem :))) no coz, jak mina te mdlosci i strachy, to się zanurzę w lekturze i będę czytać, czytać i czytać .... :D Kasia W. - mamy podobny termin - ja jestem 8+6. czyli prawie skonczony 9 tydzien :) jutro zaczynam 10 :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u mnie witaminy jak najbadziej wskazane....a co do bioder masakra mala nie mogla sie przedostac za chiny ludowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu rozumiem 8 plus 3 :) Ale maoweczka pisze że ja własnie zaczynam 12 tydz i to mnie już całkiem z tropu zbija :) Ja jeszcze żadnych badań oprócz Usg nie robiłam mam skierowania ale jeszcze nie poszłam,czekam na męża. A poza tym boje się bo ostatnio mocz miałam fatalny przez ten mój kamlot w nerce :( A w pierwszej ciąży miałam cukier w moczu i nikt nie wiedział dlaczego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ice Kochana nie czytaj za dużo bo to jeszcze gorsze niż ta niewiedza,zadużo wiedzieć nie można trzeba tylko słuchać położnej i współpracować z Nią no i koniecznie musi być tatuś przy porodzie to dodaje pewności,ja żeby nie Arek to bym się utopiła tak się ze mnie lało taka byłam spocona. A jak byś chciała coś podpytac to wal jak w dym służe radą 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie wczoraj po totalnym obżarstwie wzięło na mycie okien. Niestety, zdążyłam umyć tylko 3, bo potem rozbolało mnie podbrzusze, tak, ze musiałam się położyć. Dzisiaj jestem dętka :( Obiecałam sobie, ze przystopuję z zachciankami i będę jeść tylko zdrowe rzeczy. Na poczatku ciąży kupiłam sobie płyty do ćwiczeń dla ciężarnych, ale jeszcze żadnej z nich nie ruszyłam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×