Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agnesska

----- L U T Y 2010 -----

Polecane posty

hej :) w niedziele w nocy wrocilam do Uk jakos nie moge sie pozbierac ;) patrze na tabelke i nie moge sie nadziwic jak dluga juz jest :D:D super! pozdrawiam wszystkie nowe brzuchatki :) ja wlasnie mam 10tydz +2 dni z objawow mam okazyjnie mdlosci czasem ospalosc i ogromna ochota na jedzenie ;) ciagle cos bym jadla :D ale waga jak na razie 200g do przodu wiec 65kg ciagle zachowane :) dziewczyny mam tak juz widoczny brzucholek ze szok!! patrzylam na zdjecia z poprzedniej ciazy to taki brzuch mialam w ok 16 tygodniu! a teraz? nie moge czasem uwierzyc mam nadzieje ze nie urosnie mi do niebotycznych rozmiarow i bede mogla sie poruszac :P pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie po przeczytaniu kilku stron waszego forum też tak stwierdziałam, że chyba to będzie To forum. A teraz może troszkę o moim maleństwu i o przebiegu ciąży. Jak narazie czuje się doskonale, żedny mdłości i innych dolegliwości, po za zmęczeniem. Najlepiej cały dzień bym spała i spała i nic więcej nie robiła. Kurcze chyba każdej życzę, żeby miała takie poczatki. już powoli zaczynam miec kłopoty z dopięciem spodni, ale dobrze, że jest lato, więc przerzuciłąm się na sukienki. Nie wiem co jeszcze napisać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wierzę w żadną activię. Kiedyś chronicznie chorowałam na zaparcia i nic mi nie pomogła. Trzeba jeść chleb z pełnego ziarna zbóż, warzywa, pić 1.5 litra wody dziennie i ograniczyć słodycze. Ja się wycwaniłam i sama piekę chleb razowy. Codziennie wizyta na tronie gwarantowana i to nawet o tej samej porze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Być może na Ciebie nie zadziałała activia ale w większości przypadków wystarczy oczywiście do tego dieta o której piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj tili tili nie zazrdoszcze powrotu do Angolandi :P mnie tu narazie dobrze...heh zdjecie mojego brzuszka jest w przed ostatnim sowaczku jak chcesz to zajrzyj :P w 1 ciazy taki brzuch mialam w 5 miesiacu...A z zachcianek to dzis zachaczylam o bar mleczny pierogi ruskie i barszcz ukrainski.:D ..Zciazy martwi mnie tylko to oslabienie i zawroty glowy musze wytrzymac tydzien do wizyty u gin a jutro badania...pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej niestety jerstem ckora:(czuje sie strasznie katar,chyba gorączka .mam nadzieje że to chwilowe co do brzucha ja tez mam strasznie wielki!!!odrazu widac ze to ciaza ,w pierwszej taki mialam w 5 miesiacu a tu dopiero 11 tydz ,tez sie boje ze urosnie do ogromnych rozmiarow i pojawi sie mnostwo rozstepow ,ktorych naszczescie po pierwszej ciazy niemialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laski jutro mam sie zglosic do szpitala nie mam ubezpiecznie ...jedynie insurance number z Angli ktory nie wiem czy cos da no i kiedys ubezpieczyla mnie moja mama w poraDNI bo jest rencistka jestem zalamana nie stac mnie na placenie za pobyt :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze zaledwie pare godzinek mnie nie było a Tu tyle do nadrobienia :) Majoweczko a długi masz ten pobyt w szpitalu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak dlugi :() zadzwonilam do mojej gin powiedzialam objawy kazala zglosic sie do szpitala ...nie mam wyjscia rano pojade sie zarejestrowac w urzedzie pracy...rycze jak bobr ...juz nie moge..do tego jestem sama z wszystkim jak palec :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majoweczko nie jesteś sama!!!Masz przecież nas!Głowa do góry i nasz książeczkę zdrowia tą rumowską?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaka ksiazeczke? ja nic nie mam tylko ubezpieczeniowa i jest juz nie wazna...:( myslalam ze mama moze mnie ubezpieczyc ale juz nie wiem urzad pracy bo co za wyjscie...rycze jak bobr ...Czytalam gdzies o przepisie ze ciezarna opieke szpitalna ma za darmo ale co w naszym karaju warte sa takie przepisy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do tego moj mnie jeszcze zamiast pocieszyc to dowalil z tej Angli wszystko na moich barkach juz nie moge :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majóweczka,a może te zawroty od ciśnienia,zmierz sobie ciśnienie i zobaczysz,a jeśli chodzi o ubezpieczenie to nie martwiła bym się zbytnio o to liczy się najbardziej teraz Twoje Dziecko,a z reszty idzie się wywinąć,no i Kochana nie płacz bo to najgorsze co może być.Także głowa do góry będzie dobrze ❤️. Karola brzusio ładny no i biuścik też fajny nie to żebym lubiła Dziewczyny,ale jest na czym oko zawiesić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majoweczko ja tez tak słyszałam ! Ale oni nie wezmą od Ciebie pieniążków od razu. Powinni wystawić Ci rachunek. Więc nie przejmuj się!I powiedz im że jesteś ubezpieczona ale nie tu i tyle a przyjąć Cię muszą!Zobaczysz będzie dobrze!Nie denerwuj się bo nie wolno Ci!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaa Kasiula ma rację.Ja np. ostatnio u weterynarza byłam i było strasznie duszno..zawirowało mi w głowie i padłam,mało tego zaczęłam się dusić i wogóle...zabrała mnie kareta do szpitala i tyle by z tego było zrobili Ekg serca czy jakoś tak zmierzyli ciśnienie i powiedzieli że jem za mało witamin i za mało na dwór wychodzę..puścili do domu i tyle :)AAA i nie miałam wtedy ubezpieczenia jeszcze tego polskiego i wszystko si :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja jutro postaram sie zarejestrowac nie wiem martwie sie bo nikt ,i tego nie aplaci pozniej wiecie jakby mi jednorazowo bylo slabo to bym nie panikowala ale ja ciagle sie ostatnio czuje ciezko opisac jak jakbym nie wiem ne jadla nie pila z miesic A JEM JAK KON WIEC JUZ NIE WIEM GIN KAZALA ISC NA KONTROLE wiec sie udam pewnie nowu beda na mnie patrzec jak na histeryczke w ciazy ..eech :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majoweczko masz prawo mieć obawy bo przecież jesteś w ciąży!A w ciąży nie jest się co roku!Naprawdę niczym się nie martw,na pewno będzie dobrze,wiem że myślisz sobie że łatwo mi tak mówić ale naprawdę w Ciebie wierze i nie daj się po prostu!Masz przecież swoje prawa! Uszy do góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola śliczny masz brzuszek :) Majóweczko, ja myślę, że nie masz co panikować, zawroty głowy, omdlenia i złe samopoczucie to normalna sprawa w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majoweczko - ale ja sie ciesze z powrotu :D dobrze mi tutaj jestem ze swoim mezem i coreczka itd nie moglabym wrocic do PL i co nie martw sie, bedzie dobrze serio :) zarejestruj sie i dostaniesz ubezpieczenie od razu kasy za wszystko nie beda chcieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zobaczymy wiem ze omdlenia to normalne w ciazy ale ja sie czuje sie bardzo ciezko i mam podejrzenia z ktorych chcialabym wyjsc...Tili tili ja tam nie cierpie Angli choc mam rezydenta juz ,,moj lubi i chce am siedziec a ja mam poprostu tam dolek..:(tyle co kasa trzyma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majoweczka - hmm...to macie maly problem ja osobiscie nie moglabym wyjechac i zostawic tu mojego meza i ja bym sie zatesknila za moim mezem i moj maz za mna teraz jak bylam 2 tyg sama w Pl to bylo baaaaardzo dlugo :D a jak sie zobaczylismy to cala noc nie moglismy sie od siebie oderwac hihi :P wiesz...ja do Uk podchodze ze spokojem tu nam sie uklada jakos jest prosciej tutaj zaczelam dorosle zycie, usamodzielnienie podatki, skarbowka, banki itd w Pl bym sie teraz pogubila ;) tu wiem co z czym i jak :) wiem co moge najwazniejsze co mnie tutaj trzyma to moja mala rodzinka :D no... coraz wieksza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majóweczka moje zdanie jest takie,nikt tak jak Ty nie będzie się martwił o Twoje Dziecko bo dla lekarza połóżnej jesteś kolejną pacjentką,tylko to Dziecko jest dla Ciebie całym światem i ja wcale się nie dziwie,że się martwisz bo źle się poprostu czujesz nie wolno niczego bagatelizować ani udawać,że problem nie istnieje.Pójdziesz zbadają sprawdzą wszystko zrobią wyniki i będziesz spokojniejsza,a jeśli to rzeczywiście objawy ciążowe to dostaniesz jakieś zalecenia i będziesz wiedziała jak masz do tego podejść bo spokój jest najważniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ze anemia ani tarczyca ..dodam iz narazie nie moge byc razem z moim facetem w uk to bardzo skomplikowane ostatnio bylismy osobno 4 miesiace ...wszystko wyjasni sie we wrzesniu my tez tesknimy i to bardzo jest bardzo ciezko ...ale tak narazie musi byc..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×