Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość młoda mamusssia

Czy w trakcie porodu bez zzo znieczulają jakoś inaczej???

Polecane posty

Gość młoda mamusssia

tzn.czy podają w kroplówce jakieś inne leki znieczulające czy wszystko odbywa się tak "na żywca", a znieczulają miejscowo tylko do ewentualnego szycia???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie czułam zadnej róznicy po tym jak położna dała środek przeciwbolowy-i tak potem mnie cięli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musztarda ja tez jedyny efekt jaki poczulam to to ze strasznie mi sie spac zachcialo, ale niestety nie moglam bo wlasnie sie parte zaczely , glupio by bylo przespac nie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -------------709--------------
wiesz co mnie cieli i znieczulenie normalnie nie działało wszystko czułam jak szyli normalnie koszmar,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -------------709--------------
ja ciecia tez nie czułam ale tego podobno sie nie czuje bo skóra bardzo napieta..tylko słyszałam jak chrupło hii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dostałam znieczulenie dopiero na szycie i całe szczęście, bo po podaniu 1 dawki czułam wszystko i dopiero jak drugi zastrzyk dostałam to było lepiej. nie wiem jakbym zniosla kolejną godzinę bólu :( cały porod to nic w porównaniu do tego szycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mamusssia
bo mam dylemat czy rodzić w przyjaznym i znanym mi szpitalu bez zzo czy w obcym, bez lekarza prowadzącego, zato z zzo co radzicie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
petydyna , gaz tez wszystko czulam ale bylam tak oglupiala ze reka ruszyc nie moglam... przeszlo jak poczulam parte :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×