Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Ineczka

Rosja.Moskwa.Wschod.Kto zna jezyk rosyjski???

Polecane posty

Gość KzP
Молодцы! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plop
Ja uczyłem sie w średniej , trochę pamiętam. Jak można zmienić czcionkę w kompie aby była ruska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plop
ok. już doczytałem,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spasiba
Nie chce mi się czytać tego topika…….chciałam Wam tylko powiedzieć, że uczenie się rosyjskiego to tylko strata czasu bo z ruskami można dogadać się po polsku. Za to oni w żadnym języku nie znają słowa „dziękuję”. Nie znoszę ich i putina wysłałabym w kosmos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No więc.....postępów jeszcze żadnych nie zrobiłam i jedyne co wyłapałam z wypowiedzi Wiatra to mój nick...-szkoda, że nie wiem o co chodzi.. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spasiba- dogadać się dogadasz, ale nie pogadasz :] I to jest ta różnica. Kumpel miał z nas polew, bo my z koleżanka znamy biegle angielski i niemiecki, natomiast wojażowaliśmy ostatnio po północno- wschodniej Europie i podczas owej podróży wraz z ww. przyjaciółką doszłysmy do wniosku, że możemy nasz poliglotyzm zachodni głeboko sobie wsadzić. Kawę zamówisz, z ludźmi nie porozmawiasz :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obsesja_ - nasza tajemnicza (i zdolna nie tylko jezykowo) nauczycielka (doWIATR) zamiescila link do "zamieniacza literek". mozna tam zamienic np. "никаких проблем" na "nikakih problem" (albo w druga strone) co powinno ci pomoc rozszyfrowac cyrylice bez "zadnych problemow"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do WIATRA
...ale wszedzie Ciebie jest.... ;) Милый, если бы не Ты, мы были бы идеальной парой..... :)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iron.y , KzP - tez uwielbiam sluchac Юрия Шевчука (szczegolnie przy kieliszku..) polecam i innym (DDT a nie kieliszek polecam) np. piosenke z ktorej jest ta zwrotka: Что такое осень - это камни. Верность над чернеющей Невою. Осень вдруг напомнила душе о самом главном - осень, я опять лишен покоя. Осень в небе жгут корабли. Осень, мне бы прочь от земли. Там, где в небе тонет печаль - осень темная даль.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obsesja_ - LJUBE ma w repertuarze tez inne utwory ;) to fragment z Луны (ksiezyc): Да, стая, я старик, Я словно стёртый клык, Не перегрызть мне память вольных снов, В них пыл давно затих, И больно бьют поддых Глаза моих друзей, глаза моих друзей - волков!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Dzięki, dzięki za wszystkie cenne wskazówki ;) Jak tylko skończy się młyn z moją magisterką to się tym zajmę, bo mnie na prawdę zachęciliście no i szczerze mówiąc poczułam się jakaś taka...niedouczona :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KzP
Obsesjo_, no co Ty, jaka niedouczona? :D Za kilka miesięcy założysz topick: "bardzo dobra znajomość rosyjskiego" :) Ach, to DDT... Он Луну несет пугливо В вороненом опереньи, А глаза его - те звезды, Что мерцают в отдаленьи. И летит крылатый Демон. На притихшим миром Кружит черное перо.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie, niedouczona i ograniczona-bo właśnie zdałam sobie sprawę, że macie rację-co z tego, że śmigam po angielsku i francusku, jak z sąsiadami nie pogadam... Akurat jestem tym rocznikiem gdzie zaprzestano totalnie nauki tego języka a jak ktoś się uczył \"ruskiego\" to powodowało to raczej śmiech i współczucie. A teraz żałuję bo jak widzę te \"znaczki\" to czuję się jak analfabet i nic nie rozumiem a to mnie choooooolernie złości...!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niejaki Andriej Makarewicz to tez \"kawal legendy\" godnej polecenia. На семи ветрах, В конечной точке всех дорог, На краю Земли Стоит хрустальная гора. Там, на границе с небом, Живет печальный мудрый Бог. Глядит на нас с вершины, Считает дни И ждет меня. (машина времени)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KzP - ach to DDT... Актриса Весна после тяжкой болезни снова на сцене: Легким движеньем вспорхнув на подмостки оттаявших крыш, Читает балет о кошмарной любви и прекрасной измене, Танцует стихи о коварстве героев и верности крыс.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KzP
wiatr.... Овации улиц раскрасили город священным зеленым. От этой молитвы обрушилось небо лавиной тепла, Несмолкаемый бис площадей засиренил галерки влюбленных, В залатанных фраках фасадов заполнили партер дома...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tym sposobem lamiemy ustalenia o cytatach tylko :) Солнце-генсек мусолит лорнет в императорской ложе, Мрачно ворчит о расшатанных нервах, что греть не резон, Приподнимает за подбородки улыбки прохожих, И, крестясь, открывает семьдесят пятый театральный сезон.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do wiadomosci mlodych - генсек to potworek slowny ( jakich wiele powstalo za czasow ZSRR), oznaczajacy Genaralnego Sekretarza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do WIATR
.... а КПЗ - это камера предварительного заключения. Да? Правильно я говорю? Да? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Wiatr
nieeee powiedzialam co wiedzialam..... myslalam bede wygladac madra.... Ne? :) Пролет... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po co sobie prawic zlosliwosci na ogolniedostepnym forum? do osobistych potyczek slownych zapraszam na gg czy inne icki (228551021) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogolnodostepnym? no nic... a te takie skroty - to co innego: sa do przyjecia np. жд вокзал. potworkami nazywam zlepki kawalkow slow na wzor niemiecki - tego nie ma w prawdziwym, dorewolucyjnym jezyku rosyjskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Wiatr
pomylka...., Twoj przyjaciel KZP... przeczytalam KPZ (КПЗ) Sorry....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Wiatr
kiedy życie jest nie do przyjęcia na trzeźwo.. robimy się slabe i umieramy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my to niby robimy sie silni i zyjemy wiecznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do WIATR
Ямщик, не гони лошадей....... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×