Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Ineczka

Rosja.Moskwa.Wschod.Kto zna jezyk rosyjski???

Polecane posty

да, ладно... но как не пить... Все было лишь ложь и обман... Прощай, и мечты, и покой! А боль не закрывшихся ран Останется вечно со мной!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do WIATR
Да ладно, выпей...... за тех, кто в море.......:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie tajemnicza
Спокойной ночи всем, хотя ощущение, что давно все уснули :( A moze jednak nie spicie? Pozdrawiam !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcinat
a ja mam jutro ustną mature z polskiego i w zwiazku z tym ze niemam sie komu na tym necie wyzalic, wyzalam sie wam... teraz zrobcie z tym co chcecie... najlepiej zyczcie mi powodzenia... właściwie to już dziś ta dzika matura... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POWODZENIA...
trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzeczywiscie wyglada, jakby wszyscy spali.. ciekawe jak poszla matura?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiaterkuuuuuuu
wiaterkuuuuu, a w podanym przez Ciebie gg nie ma pomylki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyzby zaproszenie mialoby byc przyjete? :) - to nie gg a inny, znany komumikator ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do WIATR
Я сказала раз и навсегда - Больше этого не будет. Ни теперь, ни позже, никогда Голос Твой мне сердце не разбудит. Ты меня не любишь? Что ж не надо. Думаешь я буду умолять? Мне хотелось быть с тобою рядом. А теперь.... не стоит и страдать. Ты не думай, ночью я не плачу И подушке слез я не дарю. Просто мыслями себя дурачу. Что по-прежнему Тебя люблю. Я одна, но я не испугалась. Я одна, но друга я найду. И не думай, что с тобой прощаясь Я как нищая к Тебе приду. ..... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Кто может знать. Может там, а может тут, Hас будут ждать, так, как нас нигде не ждут. Hо зовет нас путь, подгоняет ночь и день. Я сюда еще веpнусь, мне бы только выбpать день. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Она идет по жизни, смеясь, В гостях она как дома, Где все знакомо. Удача с ней - жизнь yдалась, И без исключенья Все с восхищеньем Смотpят ей вслед, И не замечают, как плачет ночами Та, что идет по жизни, смеясь.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OM
...и создатель болен был когда наш мир твориль.....:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pinkertonka
Witajcie! Parę lat temu byłam kilka tygodni w MNoskwie u rodziny. jestem OCZAROWANA tym miastem, ludżmi , no i w ogóle mam fioła na tym punkcie, chętnie pojechałabym tam na dłużej. Może za kilka lat uda mi sie pojechać na Syberię....... Oczywiście, uczyłam się w liceum rosyjskiego, czy znam go dobrze, nie wiem, ale dogadać się umiem. Mam pytanie; co się komu najbardziej podobało w Moskwie: ja wymieniam: architektura( tak, tak, Uniw. Łomonosowa itp) szerokie ulice i przestronne!!!!, skarbiec i Kreml, no i oczywiście; muzeum Skriabina i cmentarz w monasterze Nowodziewiczym.....* to z racji moich muz. i hist. zainteresowań)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OM
Hejka! Mnie w Moskwie ujeła atmosfera tego miasta, czułam sie tam niesamowicie swobodnie, nie wiem czym to spowodowane było:D Uniwersytet mnie za bardzo mi sie nie spodobał, moze dlatego, ze tam mieszkałam przez miesiac:O, bo z zew. to faktycznie robi wrazenie. Mi sie bardzo podobało to ze mozna praktycznie cały dzien spacerowac po Moskwie nie wychadzac z parkow. Podobały mi sie Patriarsze Prudy i Warabljowe Gory, w nocy pieknie widac stamtad miasto. Podobał mi sie Stary Arbat, metro, Trietiakowka i własnie to, ze jest tam tak przestronnie. Ufff podobało mi sie prawie wszystko. Strasznie tesknie za Moskwa i marze zeby znow sie tam znalezc...🌼 Ostatnio słucham Wysockiego i czytam wspomnienia o nim(jego zony). "...там русский дух...там Русью пахнет..." Ps. Niesamowity facet... i co za głos........mmmmmmm i ogień!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kiedys jezdzilem moskiewskim metrem caly dzien.. od rana do wieczora.. przesiadalem sie z linii na linie.. potega..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..kiedys tez zgarnela mnie moskiewska milicja.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
вороны - москвички меня разбудили. промокшие спички надежду убили. курить… значит буду дольше жить.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez mowie biegle po rosyjsku, a nawet klawiature sobie sprowadzilam podwojna. Вот такие пероги. А вообще я так расчуйствовалась. То-ли и правда было так хорошо, то-ли это ДЕТСТВО было.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ty Wiatr widze ze masz bzika na Zemfirze, co???? tez ją uwielbiam i mam wszystkie plyty. pozdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogolnie mam bzika - nie tylko na Zemfirze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jest tu moze
Michal G. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie słucham DDT, genialny zespół, a do tego czasem az serce chce wyskoczyc, gdy sie słyszy niektóre melodie... :) ja chcę się uczyć rosyjskiego... Ale jak zacząć? Bukwy składam jak dziecię w pierwszej klasie podstawówki:D tu jest link do strony, na której sa niektóre teksty DDT, ich transkrypcja angielska i angielskie tłumaczenie. Chyba niektóre kawałki da się nawet ściągnąć: :) http://dime32.dizinc.com/~russmus/bands-ddt.htm No, a teraz najwazniejsze pytanie: kto ma piosenkę \"Dwie gitary\" ? tam, gdzie w refrenie jest: \"I jeszcze raz, mnoga, mnoga raz...\"? Jesli nikt, to będę wdzięczna gdy ktoś mi napisze jak tytuł brzmi po rosyjsku i przetransliteruje. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra, tytuł mam tylko piosenki nie widać :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcinat
Znam DDT !!! poznałem pare utworów, jak je znajde to dam linka do paru piosenek i se posłuchacie! naprawde bardzo fajny zespół ! pozdrowienia dla iron.y :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moskwa jest pięknym miastem, nowoczesnym i w ogóle dla mnie to bajka. Byłam tam 3 razy i pewno jeszcze wrócę :) A język też lubię, choć nie znam go aż tak biegle :( czego żałuję. Ale uczę sie jak mam czas bo podstawy mam dobre :) W końcu uczyłam się jeszcze za czasów kiedy był on bardzo popularny. PS. Szkoda tylko że poza samą Moskwą nie ma nic, tylko bieda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest jeszcze Petersburg :) Własnie leci "Eta wsjo..." " Żyzn nie sahar, a smiert nam ne czaj." :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie tajemnicza
----iron.y---- В сон мне - желтые огни, И хриплю во сне я: - Повремени, повремени,- Утро мудренее! Но и утром всё не так, Нет того веселья: Или куришь натощак, Или пьешь с похмелья. **** Эх, раз, еще раз, еще много много раз (4 раза) В кабаках - зеленый штоф, Белые салфетки. Рай для нищих и шутов, Мне ж - как птице в клетке! В церкви смрад и полумрак, Дьяки курят ладан. Нет! И в церкви все не так, Все не так, как надо. **** Эх, раз, еще раз, еще много много раз (4 раза) Я - на гору впопыхах, Чтоб чего не вышло. А на горе стоит ольха, А под горою вишня. Хоть бы склон увить плющом, Мне б и то отрада, Хоть бы что-нибудь еще... Все не так, как надо! **** Эх, раз, еще раз, еще много много раз (4 раза) Я тогда по полю, вдоль реки. Света - тьма, нет бога! А в чистом поле васильки, Дальняя дорога. Вдоль дороги - лес густой С Бабами-Ягами, А в конце дороги той - Плаха с топорами. **** Эх, раз, еще раз, еще много много раз (4 раза) Где-то кони пляшут в такт, Нехотя и плавно. Вдоль дороги все не так, А в конце - подавно. И ни церковь, ни кабак - Ничего не свято! Нет, ребята, все не так, Все не так, ребята!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie tajemnicza
Где-то кони пляшут в такт, Нехотя и плавно. Вдоль дороги все не так, А в конце - подавно. И ни церковь, ни кабак - Ничего не свято! Нет, ребята, все не так, Все не так, ребята!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to własnie to ;) cały dzien tego szukałam i w końcu ściągnęłam. Wysocki tu wykorzystał część piosenki ludowej i tym bardziej rzeczy w internecie sie plątały. A że ma znajomość rosyjskiego jest żadna, tym bardziej jestem z siebie dumna. :) dziękuję bardzo za tekst :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×