Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Takaa

Spozniajacy sie okres

Polecane posty

Gość mascara17
są to na pewno upały i stres miałam to samo co ty poczekaj parę dni nie martw się bedzie dobrze ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie juz długo spóźnia dzis 38 dzien dwa testy negatywne zabezpieczenie było ale dalej lekki stres... moze rzeczywiscie te upały bo duzo osób pisze ze sie im spóźnia , ja brałam tabsy jeszcze 3 lata i odstawiłam 3 miechy temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mascara17
jeżeli się zabezpieczałaś to na pewno to stres i te upały teraz tylu dziewczynom się spóźnia trzeba czekać cierpliwie wyluzować się a samo przyjdzie zobaczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Avatar28
witam na wstepie powiem że nie mam doświadczenia w seksie więc proszę nie śmiejcie się :/ jestem ze swoja dziewczyną rok i bardzo ją kocham ona mnie też, starałem się jak mogłem powstrzymywać od seksu ale kiedyś nie wytrzymaliśmy i skusiłem się i włożyłem penisa do pochwy tylko raz ale tak się bałem że wpadniemy to go wyciągnąłem, przerwałem stosunek, moja dziewczyna dokończyła stosunek seksem oralnym w którym dostałęm orgazmu mówiąc wulgarnie spuściłęm się ( wybaczcie za słownictwo ale chce to opisać jak najlepiej) do ust. teraz gdy w tym okresie moja ziewczyna miała dostać okres nei dostaje, spóżnia się jej już 4 dzięń czy to może być ciąża ostatnie dni przed tym okresem bolą ją brzuszek ale okresu brak, dodam jeszcze że od tamtej pory często uprawialiśmy seks oralny i tyle i jeszcze nie wiem jak to powiedzieć robiłem jej przyjemność paluszkami i pamiętam żę nie dawno jakiś tydzień temu gdy jej to robiłem strasznei zaczął ją boleć brzuszek więc przestałem. proszę wypowiedzcie się bo strasznei się martwie... :/ tyle czasu się powstrzymywałem od seksu a tu jedno głupie włozenie i moja dziewczyna by zaszła w ciążę? :((((((( wybaczcie mi słownictwododam że ten stosunek miał miejsce dzień po skończeniu okresu... to chyba ma znaczenie bo jak się nie mylę 1-9 dni są bezpłodne czy tak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli okres spóźnia wam się dłużej niż 14dni to czemu nie idziecie do ginekologa? Zapisze wam przynajmniej tabletki na wywołanie @, albo sprawdzi co jest grane.. a wy tylko użalacie się i czekacie na zbawienie.. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Avatar28
dzisiaj moja dziewczyna będzie robić test a w e srode jest umówiona do ginekologa... ale myślisz ze może być w ciąży? czy ja coś jej zrobiłem paluchami i dlatego nie ma okresu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Avatar28
Test wyszedł negatywny robiony o 6 rano dzisiaj jest 7 dzień po terminie miesiączki a moja dziewczyna dalej nie ma okresu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia_2233
moj okres spóźnia sie juz ponad miesiąc.. test wyszedl negatywny. Co myślicie o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laseczkaa
Cześć..! sprawa wygląda tak kilka dni temu uprawiałam z moim chłopakiem seks bez gumki wsadził tylko 3 razy. Czy to ze rano się masturbował mogło mieć jakiś wpływ ze w nocy mogło coś na mnie przejść zwłaszcza ze przed wszystkim się mył bardzo się boje czy mogło dojść do zapłodnienia 3 dni przed sylwestrem skonczyl mi sie okres nie chce czekać całego miesiące w niewiedzy zrobić test co zrobić czekać? proszę odpiszcie jak najszybciej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinuchaaaaa
Laseczka Jeżeli masturbował sie rano to nawet nie musiałby się myć,żeby sperma nie wyschła do wieczora-także tym sie nie martw. Inna sprawa to te 3 włożenia jeżeli tak było naprawdę to także się nie martw.!będziee dobrze czekaj na @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laseczkaa
Albo ja już mam jakieś schizy ale wydaje mi się ze mnie boli brzuch i ze mam twarda macice czy to moje wymysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiatm ! Mam straszny problem. Mam 17 lat. I spoznia mi sie okres okolo tygodnia. Kochalam sie z chlopakiem 3 razy bez zapezpieczenia, ale on jest pewny ze do niczego nie doszlo, bo 15 sekund przed wytryskiem wyjmowal i sam "konczyl sprawe reka na zewnatrz". W czwartek ttydzien temu tj 13,01 strasznie sie poklocilam z mama i co oczxywiscie zwiazane z stym stres. Pozniej w niedziele poklocilam sie strasznie z chlopakiem i kolejny stres. Po pogodzeniu sie z chl;opakiem zaczal sie stres ze czemu mi sie spoznia okres(chociaz nie mam zbytnio regularnego, jak mu sie zachce tak wyjdzie) Robilam dwa rozne testy i oby dwa wyszly negatywne. Nie mam zadnych objawow ciazy. Testy negatywne, temperatura w normie. Wszytsko jest w jak najlepszym porzadku. Nie chce isc do ginekologa, bo to sie wiaze z poinformowaniem mamy, a tego nie chce. I oczywiscie nie chce byc w ciazy. Co myslicie o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze tydzien temu w niedziele zle sie czulam jakby mnie choroba brala. Cala zakatarzona, ale wypilam Gripexy i wszytsko przeszlo. Moze to tez ma jakis zwiazek? Umowilam sie z chlopakiem ze jesli do poniedzialku nie dostane okresu to powtorzymy testy, ale te drozsze testy po ok 40zł zeby miec pewnosc. Pomozcie prosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mika124mika124
Jak jestes chora to normalne że Ci się spóźnia okres bardzo normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja nie bylam chora tylko w niedziele zle sie czulam i bylam zakatarzona ale zaczelam pic Gripex i w poniedzialek juz puscilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, chyba nie musze pisać ze mam problemy ze spóźniającym sie okresem. oczywiście panikuje bo zawsze miałam reguralnie teraz spóźnia mi sie dopiero 3 dni i z tego co widze po wszych przypadkach to mało. bardzo male jest prawdopodobieństwo że jestem w ciazy gdyz podczas stosunku z moim chłopakiem nie zdarzyło sie nic niepokojącego(prezerwatywa nie pękła i raczej nie zsunęła sie) ale jednak sie stresuje i moja podświadomość podsuwa mi najgorsze myśli....;/ ale skoro piszecie ze to moze byc wywołane stresem to tym sie pocieszam.....My kobiety mamy chyba za dużo zmartwień ;] przeciez to nie musi od razu zwiastować ciazy?? no nie?? jeśli Któraś z Was może prosze o rozwianie watpliwości i o jakies wsparcie w niepokoju. pozdrawiam ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguśka666
Hej, Okres spóźnia mi się około 2 tygodni, ostatni okres miałam na początku lutego. Śluz taki jak w dni płodne i czuję jakby ciągle było mi mokro. Zrobiłam dwa testy ciążowe, ale wykazały nic... Czy mimo jednej kreski na teście mogę być w ciąży? Z mężem kochamy się bez zabezpieczenia. Ciąży się nie boję, tylko tego, że coś może mi być ;( PS. Zawsze miesiączki miałam bardzo regularne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguśka666
Hej, Okres spóźnia mi się około 2 tygodni, ostatni okres miałam na początku lutego. Śluz taki jak w dni płodne i czuję jakby ciągle było mi mokro. Zrobiłam dwa testy ciążowe, ale wykazały nic... Czy mimo jednej kreski na teście mogę być w ciąży? Z mężem kochamy się bez zabezpieczenia. Ciąży się nie boję, tylko tego, że coś może mi być ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aidil
Okres spóźnia mi się 10dzień ale mam objawy okresu, boli mnie podbrzusze i w dole pleców od czego to może być? i czy mogę być w ciąży? (chce być)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Powiem że mam 20 lat i zawsze miałam okres regularnie co 28 dni. Od jakiegoś czasu okres mi się spóźnia. Zazwyczaj było to tydzień potem dwa tygodnie. Następnie spóźnił się miesiąc i teraz znowu. Ostatni raz dostałam okres 27 marca a dziś 20 maja. Słuchajcie czy coś może mi być czy raczej to nic dziwnego. Zapomniałam dodać jeszcze że od jakiegoś też czasu straszliwie bolą mnie plecy tak w dolnej części. A szczególnie jak położę się na plecach to potem z bólu wstać nie mogę. No i pojawiła mi się w okolicach intymnych strasznie nieprzyjemna wysypka która swędzi przeraźliwie. Dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bk_ppmc
mi się spóźnia 8 dni a test wyszedł negatywny, ale i tak się boję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boisie
Hej, moja sytuacja wygląda następująco. Od 2 mies nie kochałam się z chłopakiem. Ostatni raz był bezpieczny i byl to zarazem pierwszy dzień okresu. Kolejny cykl przebiegał normalnie, a teraz od 10 dni spóźnia mi się okres. Myślałam, że to może przez stres - sesja egzaminacyjna, problemy w domu, brak snu. Ale od kilku dni się wygrzewam, robię masaże brzucha, dużo piję. Nic... Do tej pory wydawał mi się, że ciąża nie wchodzi w grę. Zastanawiam się nad testem. Jak myślicie? Jednak żadnych objaw nie mam... Co powinnam zrobić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaKAKKA
Ale Wy się stresujecie. Mi okres spóźnia sie w tej chwili 36 dni bodajże, czekam aż przyjdzie, albo i nie... Jednak mam tendencję do wydłużania się cyklu (ostatnio) i wiem, że coś jest nie tak, także czekam na okres i idę do lekarza, to jest najlepszy sposób, a nie przezywanie tego wszystkiego na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Moim przypadku miesiączka spóźnia mi się już 8 dni ---> Zrobiłam test 5 dni po spodziewanej miesiączce - Negatywny. Brak jakich kolwiek objawów żebym była w ciąży. Dadam że mam już 6-miesięczną córeczke i tutaj od razy po zapłodnieniu typowe objawy ciąży. Ciszaaaa.... Co robić !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Mam pytanie do was. Zawsze okres dostawałam regularnie 28 dni ( +/- 1dzien). teraz w tym miesiacu spoznil mi sie 9 dni. Juz myslałam ze jestem w ciazy ale niestety. Co prawda nie napalałam sie ze bedzie dzidzia, bo "srednio" sie postaralismy z mężem w tym miesiacu...ale zawsze jest ta iskierka nadziei. Zawsze przy regularnych cyklach dni plodne zaczynaly mi sie mniej wiecej od 11 dnia cyklu. jak terazm mam wyliczyc dni plodne kiedy cykl moj trwal 36 dni!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powinnaś ilość dn cyklu podzielić na połowę i tak okoł 18 dc powinnaś mieć owulację, ja też tak miałam 2 cykle temu , miałam 34 dni cyklu i tak w połowie ok 17 dc miałam owu. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK dziekuje. Nigdy mi sie tak nie zdarzylo zeby tle dni mi sie okres spoznil. ale mysle ze tez 'zauwaze" jak te dni zaczynac mi sie beda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cukiereczekxxx
spoznia mi sie okres 3 dni i nie wiem co sie dzieje stosunku nie uprawialam ale sie martwie pomozcie prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominikaariel
hm trzy dni to jeszcze nie tak dużo okres może się spóźniać nawet 7 dni... więc nie martw się na zapas bo stres dodatkowo może wpływać na opóźnienie miesiączki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xeroxa
Hej. 12października dostałam okres i tego dnia zaczęłam brac tabletki, okres trwal ok 8 dni. 4 listopada przerwałam ich branie bo sie źle czułam, 7 dostałam okres , pod koniec listopada kochalam sie bez zabezpieczenia ale nie konczyl we mnie. 27 bylam u ginekologa ale powiedzial ze wszystko jest ok. jednak dzisiaj jest 13 a okresu brak, rozprogramowalam sobie moj cykl i nie wiem teraz czy to ciaza:( czy hormony nie wiedza co maja robic, dodam ze mam od kilku dni bialy sluz bardzo malo, brzuch mnie pobolewa ale okresu brak:( gin powiedziala zebym juz nic nie brala bo moj cykl jest dokladnie rozregulowany i kaza czekac do 16tego a ja juz wychodze z siebie.:( testu boje sie poki co robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×