Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Takaa

Spozniajacy sie okres

Polecane posty

Gość AnDa_a
hjdh no pewno, że przez chorobe może sie spóźniać okres. Organizm jest osłabiony, przyjmuje antybiotyk, broni sie, idt... Nie masz powodów do obaw spokojnie :) nie myśl o tym i nie stresuj sie a okres przyjdzie :) 6 dni spóźnienia to jeszcze nie tragedia mi sie kiedyś spóźnił ponad półtora tygodnia, także spokojnie bez obaw ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hjhd powiem tak , nie spuznial mi sie , a okres mam od kilka miesiący co miesiąc 18 jedynie czasem zdarzało sie ze albo dzień predzej niz 18 albo czasem 19 .. Teraz sie boje bo zamiast okresu pojawił mi sie biały gesty śluz , co to może być .. Mowie odrazy nie chce być w ciąży , bo jeszcze przedemna prawie 4 lata nauki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daaaaa
a kochaliscie sie dwa razy pod rzad?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daaaaa
a swoja droga to bardzo nie rozsadne w tym wieku uprawiac stosunki przerywane. jeszcze rozumialabym jakbyscie byli ludzmi z ustabilizowana sytuacja i wpadka nie bylaby problemem, ale w wieku 17 lat? to tylko proszenie sie o problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjdh
kurcze martwię się troszkę. Naprawdę uważaliśmy. zabezpieczałam się, liczyłam dni płodne i nie płodne, nigdy nie skończył we mnie bez gumki, a jesteśmy razem 4 lata :( nie jestem gotowa jeszcze na dzidzie. jesli dostane ten okres to całkiem przestane uprawiać seks albo wybiorę się po tabletki anty... jutro kupie test, nie wytrzymam tej niepewności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjdh
mi raz spóźnił się prawie 2 tygodnie... czasem tez spóźniał mi się parę dni. ja bardzo rzadko choruje, pierwszy raz brałam antybiotyk, może mój organizm oszalał? ehh martwię się strasznie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnDa_a
hjdh spokojnie na prawde, jeżeli rzadko chorujesz tak jak pisałaś to na pewno wszystko przez to że organizm był osłabiony, itd... A poza tym jeżeli zawsze kochacie z z zabezpieczeniem to ja nie widze powodów do obaw :) jak chcesz dla świętego spokoju kup test i zrób go wtedy będziesz wszystko wiedziała i sie uspokoisz :) a to że piszesz że nie będziesz sie już kochać jak dostaniesz okres w końcu to tego nie mów ;p wiem z doświadczenia że będzie całkowicie inaczej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjdh
AnDa_a- wiem wiem ;) dzisiaj od rana brzuch mnie pobolewa tak "okresowo"... mam nadzieje że to zwiastun ;) po test dziś nie ide bo u mnie zamieć, mieszkam na południowym-zachodzie, bardzo blisko Śnieżki, dzisiaj cały dzień pada śnieg, -10 stopni, a do tego taki okropny wiatr . Nigdzie nie wyjde bo zamarzne. Pójde rano, ale mam nadzieję ze już nie bedzie potrzebny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnDa_a
hjdh nooooo nareszcie coś sie zaczyna dziać widze :) nie bd potrzeby żebyś sie wybierała po test tym bardziej że taka zawierucha na zewnątrz ;) "niespodzianka" pojawi sie albo wieczorem albo zaraz rano dnia następnego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjdh
jeszcze nie dostałam. wybrałam się dzisiaj po dwa testy. jak tylko weszłam do domu to pobiegłam do łazienki, zrobiłam test i wyszedł negatywny. myślicie że to nie szkodzi że to nie z porannego moczu? zrobiłam tak około 11ej... i jeszcze tego moczu nie było dużo, ale to chyba nic prawda? w końcu jeśli byłabym w ciąży to płód miałby już jakieś 5-6 tygodni, więc chyba wyszedłby pozytywny...? rano zrobię jeszcze "tak jak należy". mam nadzieje ze tez zobaczę jedna kreskę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnDa_a
hjdh nie nic sie nie stało, że test zrobiłaś o godzinie 11, teraz testy ciążowe są tak wyczulone, że można je zrobić w obojętnie jakiej porze dnia :) także jutro też zobaczysz jedną kreskę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjdh
AnDa_a- mam taką nadzieję :) i tak jestem dumna że kupiłam ten test ciążowy w aptece. mieszkam w małej miejscowości gdzie wszyscy się znają i bałam się "że ludzie będą gadać". Ale była jakaś obca pani na szczęście :) to nic, że tego moczu było mało? nie chciało mi się siku za bardzo a nie chciałam już dłużej czekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnDa_a
hjdh wiem wiem rozumiem jak to czasem bywa a zwłaszcza jacy są ludzie.... Nie nic sie nie działo, że było mało moczu spokojnie :) Ale już pewno zrobiłaś drugi i na pewno pokazało 1 kreseczke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjdh
tak :) zrobiłam o 7 rano. była jedna kreska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnDa_a
hjdh no mówiłam? ;) uspokoiłaś sie już? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjdh
uspokoję się całkiem jak dostane okres ;) dzięki za wsparcie i ze chciało Ci się tu zaglądać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnDa_a
hjdh ale spokojnie dostaniesz ;) jak zrobiłaś 2 testy i nic nie wyszło to spokojna głowa :) teraz tylko zrób coś żeby o tym nie myśleć i sie zrelaksować :) np jakieś kino, spotkanie z przyjaciółmi czy wyjazd gdzieś za miasto czy coś w ten deseń żeby po prostu jak najmniej ograniczyć myślenie na ten temat :) i nie ma sprawy ;) my kobiety musimy sobie pomagać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaakkkl
Cześć! Mam pytanie.. okres spóźnia mi się 7 dni czyli 35 dzien cyklu, współżyłam z moim chłopakiem, (tak mi się wydawało) w dni niepłodne, z zabezpieczeniem, i nigdy nie dochodził we mnie.. Zrobilam testy 10-11 dni po i wyszły negatywne, wiec wykluczam.. Jakie mogą być przyczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam mam takie pytanie spóźnia mi się okres 2 tygodnie robiłam 4 testy i karzdy negatywny co może być przyczyna spóźniającego okresu się ? wie ktoś może

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idiotka222
ja powinnam dostac dzis, nie mam.. nie czuje objawow, wczoraj byl dziwny sluz.. kochalam sie bez zabezpieczenia. juz nie wytrzymuje ze strachu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam, kochalismy sie z moim chłopakiem 3 dni dzień po dniu po okresie raz dziennie, jednego dnia dwa, ale nie były to długie stosunki, były to dni niepłodne, zabezpieczaliśmy się, mój chłopak nie doszedł ani razu, ale teraz źle się czuje, od wczoraj jest mi strasznie zimno...czy może to oznaczać że jestem w ciąży? proszę o szybką odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
proszę o pomoc! mam pytanie, mam 17 lat ostatnio z chłopakiem po pettingu położyliśmy się spać, podczas gdy odwróciłam się do niego tyłem on włożył mi penisa miedzy nogi ocierając go o moje narządy rodne, co prawda do niczego nie doszło bo nie wszedł we mnie więc, nic się nie dostało do środka, a po powrocie do domu porządnie się umyłam, teraz spóźnia mi się okres 8 dni, mam bóle brzucha i pleców, nie wiem czy to ze stresu przez to że mogę być w ciąży, ostatnio również mi się spóźniał w maju jakieś 7 dni niecałe. prosze pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarunia306
mam 21 lat. spoznil mi okres o tydzien I 3 dni. robilam 2 testy I negatywne a wczoraj zaczelam krwawic. czy to okres czy 4 tydzien ciazy? prosze o rade. narzeczony zauwazyl ze rosna mi piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niezapominajka1234
Witam okres powinnam dostac 31.12. Mamy kwiecien... Wiem jestem dupa wolowa ze nic z tym nie robilam. Natlok spraw.. Nagle mi sie przypomnialo ze przeciez mnie nie odwiedza. Jestem zalosna a przeciez zdrowie jest najwazniejsze. W miedzyczasie robilam test_wynik negatywny.Dodam ze W styczniu zaczelam intensywnie cwiczyc.luty angina. Duzo stresu oj sporoo.. Ide do ginekologa w nastepnym tyg. A jutro zrobie kolejny test . Ostatnio pobolewaja mnie nerki, brzuch,glowa, czasami serce. Ja wiem ze mam isc do ginekologa, tylko chce kopniaka w tyle w imie motywacji bo tak dalej byc nie moze. Mam 22 lata, mieszkam z chlopakiem. Moje imie ;zalosna. ;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszkiet
dziewczyny okres mi sie spóźnie już ponad dwa tygodnie ;/ mój cykl trwa 52 dni ;// poprzednia miesiączka spóźniała mi sie 2 tygodnie a gdy juz ja dostałam bol brzucha pierwszego dnia był nie do przeżycia ;( ostatnio uprawialam seks jakeis pół roku temu. Co robić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tajemnicza44
Kochane ja mam podobny problem. Ostatni okres 20 stycznia. W lutym nie dostałam. Teraz powinnam dostać 16 marca. Objawy typowe jak dla ciąży ale nie chcę się nakręcać. 1 test wykonany tydzień po spóźniony @ negatywny, kolejny wykonany 2 tygodnie po @ sama nie wiem jakaś blada kreska się pokazała no chyba że jestem już ślepa i mi coś się na oczy rzuciło. Obecnie oczekuję na kolejną ale w między czasie zrobiłam kolejny test innego producenta i znowu negatywny a termin do gin mam na 10 marca. Dodam że robiłam usg tarczycy i mam 2 guzy. Czy w takim przypadku może być test zafałszowany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tajemnicza44
Dodam że zawsze miałam regularnie a od października trochę się rozregulował raz 3 dni za wcześnie a przedostatni 4 dni później. Znalazłam na necie jak obliczyć dni płodne w takim przypadku i wyszło mi że między 25 stycznia a 10 lutego a z mężem uprawiałam sex intensywnie od 9 lutego do 14 lutego. I już nic nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewcia2017
Witam mi okres spuznia się tydzień.i mam duży apetyt i poza tym leci ze mnie jakaś biała wydzielina. Nic mnie nie boli. Doddam ze 5 dni przed spodziewana miesiaczka miałam brązowe plamienia. Co mi jest pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
warto na bieżąco obserwować fazy swojego cyklu, dzięki temu szybciej będzie można wychwycić różne anomalie np przesuniętą owulację, która może mieć związek ze spóźniającym się okresem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×