Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Takaa

Spozniajacy sie okres

Polecane posty

Gość gość
przesunieta owulacja to tylko jedna z mozliwosci braku okresu, moze byc tez ZPJ, stres albo wlasnie ciaza.. ja dzieki temu ze biore tabletki vines zawsze wiem kiedy bede miec okres i tak jest od czasu jak je zaczelam brac ponad rok temu. super wygoda i zero stresu co miesiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozważasz aborcję - masz pytania? Jesteś po aborcji - chcesz porozmawiać? www.netporadnia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. U mnie sytuacja wyglada tak od jakiegoś czasu mam spóźniający się okres tak 5-8 dni. Ale dzień przed tym pierwszym dniem miesiączki był mój chłopak u mnie, ale nie współżyliśmy. (Dotykaliśmy się jedynie). I nie wiem czemu ale mam takie głupie myśli. Powinnam mieć dwa dni temu. Pomoże mi ktoś? Wiecie dlaczego tak jest? Jeszcze mnie boli mnie podbrzusze i piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam A więc tak. 11 listopada postanowiłam z chłopakiem zrobić to po raz pierwszy, miałam dni niepłodne (aby to sprawdzić zrobiłam test owulacyjny, wynik był negatywny). Ten pierwszy raz nie był wymarzony, dość bolało i nie wszedł do końca i z racji tego że bolało zakończyliśmy nasza pierwsza próbę. Oczywiście mimo dni niepłodnych i tak używaliśmy prezerwatywy. Dodam że nie doszło do ejakulacji we mnie. 18 listopada miałam dostać miesiączkę. Dziś mija półtorej tygodnia od czasu gdy miałam dostać okres a nadal go nie mam. Przedwczoraj i wczoraj robiłam testy ciążowe (jeden popołudniu i jeden następnego dnia rano) oba wyszły negatywnie. Jaka może być przyczyną opóźnienia miesiaczki ? Kiedy zawsze miałam regularnie (+- 3 dni). Proszę o pomoc, o uspokojenie. Czy może być jakakolwiek szansa że jestem w ciąży ? Tysiek17 jest teraz online Zgłoś do moderatora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moja historia jest taka. Kochałam się z mężem radosnie, bez zabezpieczenia z finiszem we mnie cały lipiec. Było super fajnie. Okres mi się spoźniał 4 dni, więc zrobilam test-negatywny i na zajutrz dostałam okres. Sierpień wyglądał podobnie. Uprawialiśmy seks bez zabezpieczenia kiedy tylko mieliśmy na to ochotę, były takie momenty, że sperma lała mi się po nogach w drodze do łazienki po stosunku (stosunkach). No i znów spoźniał mi się okres, ale nie chciałam lecieć zaraz po test. Zrobiłam go w pracy, w ciagu dnia, jak okres spoźniał mi się już 10 dni, no i wyszly dwie grube krechy. Ciąża jest i będzie chłopczyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lola234

Witam. Mam nieregularny okres. W październiku powinnam dostać okres 0.7.10. Wczoraj przeżyłam swój pierwszy raz. Zabezpieczyliśmy się i było bez wytrysku. Czy jest jakaś szansa, że jestem w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×