Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Takaa

Spozniajacy sie okres

Polecane posty

Gość mika1111
Hej! 25 grudnia powinnam dostać okres. W piątek 23 grudnia uprawiałam sex z moim chłopakiem. Przed tym od około wtorku 20 miałam objawy typowe u mnie przed okresem,czyli bolały mnie piersi,byłam zła,brzuch mnie pobolewał. Niestety okres spóźnia mi się już 4 dzień. Nadal bolą mnie piersi no i czasem brzuch z humorem to zależy od wyspania,ale już wszystko jest mniej silne niż było. Ponieważ choruję na anemie rano mam iść do ośrodka na pobranie krwi a w piątek będą wyniki i mama pójdzie je odebrać.I wtedy się okaże czy jestem w ciąży czy nie.Co robić?Co o tym myślicie? Za 3 miesiące będę miała 18 lat a mój chłopak za pół roku.Powiedział,że mnie samej nie zostawi i że po prostu przyspieszy oświadczyny(jesteśmy razem półtora roku),zanim każdy się dowie,że jestem w ciąży.Która z Was miała podobne objawy? I jeśli tak to dostałyście okres czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okres może sie spóźniać z wielu przyczyn, to niekoniecznie musi być od razu ciąża, to że chorujesz na anemie też może być przyczyną, poza tym masz już objawy nadchodzącej miesiączki więc to może być po prostu zwykłe spóźnienie chociaż jeśli uprawiacie seks bez zabezpieczenia to ciąży nigdy nie można wykluczyć, więc radzę zrobić test co do badania krwi to ze zwykłej morfologii nie dowiesz sie czy jesteś w ciąży czy nie, więc tutaj nie wiem o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mika1111
Aha no i dodam jeszcze,że się zabezpieczyliśmy wszystko tak jak zawsze było dobrze.Boję się po prostu,że wytarłam się w ten samą chusteczkę co On :( . Używaliśmy prezerwatywy sprawdzał ją tuż po sexie i w dodatku ja nie mogę brać tabletek ani plastrów więc używałam globulek Patentex.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to luzik, moim zdaniem ciąży z tego nie bedzie, wiec nie ma sie co martwić, stosujecie dobre zabezpieczenie, a chusteczki nie mają nic do rzeczy bo na powietrzu plemniki bardzo szybko umierają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym okres spóźnia Ci sie dopiero 3 dni - stres + młody wiek + anemia + zmiana pogody i już, nie ma co panikować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mika1111
Tylko,że to było w piątek a test najlepiej jest zrobić po 14 dniach. Gdybym była w ciąży wolałabym,żeby mama dowiedziała się tego ode mnie niż od lekarza. Czyli zwykłe pobranie krwi i zbadanie jej czy wszytko jest ok nie daje wyniku czy jest się w ciąży czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mika1111
Dziękuję. Pomogłaś mi i to bardzo.Nawet gdybym była w ciąży to przecież tylko dziecko... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście, że zwykłe pobranie krwi nie pokaże ciąży no co Ty... normalnie sie zabezpieczaliście, okres sie spóźnia raptem 3 dni, nic wielkiego, ciąży z tego nie bedzie, ja nie wiem czym Ty się stresujesz... na dniach pewnie dostaniesz okres i po problemie, i chyba całe szczęście bo jak dla Ciebie to "tylko dziecko", przed pełnoletniością, maturą i usamodzielnieniem się to nieźle :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mika1111
Chodziło mi o to pisząc "to tylko dziecko",że świat się nie zawali i moi rodzice i teściowie są bardzo w porządku na pewno nie byliby super zadowoleni z tego faktu ale pomogli by Nam wiem o tym. No to za wcześnie na dziecko,ale cóż okaże się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mika1111
Dostałam dziś okres :) ale dla pewności zrobie niedługo test ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaja257
Okres spóźnia mi się już osiem dni. Zawsze miałam regularne miesiączki. Zrobiłam hcg w dniu spodziewanej miesiączki wynik mniej niż 1,0 oraz tydzień po terminie miesiączki, znowu wynik mniej niż 1,0. Od ryzykownej sytuacji minęło 28 dni. A w sumie to ja nawet nie wiem czy do czegokolwiek doszło bo zasnęłam. Na następny dzień czułam się totalnie normalnie - i gdyby nie ta spóźniająca się miesiączka to niczego bym nie podejrzewała.... co za masakra. czy mogę być już spokojna przy wyniku nieciążowym po 27 dniach? po ilu dniach niepojawiania się miesiączki powinnam iść do ginekologa... tylko co ja mu powiem. hm... nie wiem czy mnie nie wykorzystano? CO ZA KICHA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta12417
Hej :) ja też od pewnego czasu mam problem juz 4 dni spoznia mi sie okres... A sa powody do ciazy. Zabespieczalismy sie tylko ze gumka nam spadla i nie zauwazylismy... Ogolnie czuje sie dobrze nie czuje sie jakos dziwnie tylko bola mnie piersi i brzuch na dole. Stresu nie mialam nic nie dzwigam a okres mialam regularnie jak w zegarku. Sama nie wiem co sie dzieje... Kreci mi sie w glowie i nie dobrze mi jest od papierosow... Czy to moze byc ciaza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta12417
Hej :) ja też od pewnego czasu mam problem juz 4 dni spoznia mi sie okres... A sa powody do ciazy. Zabespieczalismy sie tylko ze gumka nam spadla i nie zauwazylismy... Ogolnie czuje sie dobrze nie czuje sie jakos dziwnie tylko bola mnie piersi i brzuch na dole. Stresu nie mialam nic nie dzwigam a okres mialam regularnie jak w zegarku. Sama nie wiem co sie dzieje... Kreci mi sie w glowie i nie dobrze mi jest od papierosow... Czy to moze byc ciaza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta12417
Hej :) ja też od pewnego czasu mam problem juz 4 dni spoznia mi sie okres... A sa powody do ciazy. Zabespieczalismy sie tylko ze gumka nam spadla i nie zauwazylismy... Ogolnie czuje sie dobrze nie czuje sie jakos dziwnie tylko bola mnie piersi i brzuch na dole. Stresu nie mialam nic nie dzwigam a okres mialam regularnie jak w zegarku. Sama nie wiem co sie dzieje... Kreci mi sie w glowie i nie dobrze mi jest od papierosow... Czy to moze byc ciaza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie ze moze;)najlepiej zrobic test:)ja mam podobny problem z tym ze nie mogło dojsc do zapłodnienia bo nie było jak:)robilismy to bez dzien przed planowanym okresem wiec to nierealne a okresy od 3 dni nie ma co dziwne byłam w tamtym tyg u gina i podobno macice powiekszona jak na okres wiec o o co kaman?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie ze moze;)najlepiej zrobic test:)ja mam podobny problem z tym ze nie mogło dojsc do zapłodnienia bo nie było jak:)robilismy to bez dzien przed planowanym okresem wiec to nierealne a okresy od 3 dni nie ma co dziwne byłam w tamtym tyg u gina i podobno macice powiekszona jak na okres wiec o o co kaman?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaaa1717171
moze jednak ciaza ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karla999
Witam. Również mam problem z brakiem okresu, mam cykle po 27-29 dni. Współżyłam bez zabezpieczenia z moim chłopakiem do końca w 22dniu cyklu. Dzisiaj jest 31 dzień cyklu a okresu brak. Robiłam test (chodź wiem ,że tydzień to za mało) wyszedł negatywny. Dodam ,że od miesiąca pracuje na nocne zmiany co weekend gdzie praca nie należy do łatwych fizycznie i żyje w stresie. Również zauważyłam u siebie infekcje tzw. drożdżyce. Ogólnie mam bóle piersi i podbrzusza. Czy Wam dziewczyny wygląda to na ciąże czy inne problemy związane z układem rozrodczym? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! W piątek mam wizytę u ginekologa ale chciałam się coś tu więcej dowiedzieć bowiem,dosyć często współżyję z moim narzeczonym bez zabezpieczeń. Okres powinnam dostać 9.03 a ciągle go brak! Robiłam 2 testy ciążowe i obydwa negatywne. Dodam, że drugi robiłam w 2tyg. spodziewanej @. Cykle mam 29 dniowe i z partnerem uważamy (choć nie zawsze). Co może być innym powodem tak długiego opóźnienia okresu? Czy istnieją szanse ze może jednak jestem w ciąży??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Mam problem,okres spoznia mi sie ponad 12 dni,przedwczoraj pojawilo sie delikatne brazowe plamienie,ktore ustalo po jednym dniu. Staramy sie z chlopakiem o dziecko. Bylam u ginekologa,usg nic nie pokazalo,test mam zrobic w niedziele,czy tto moze byc ciaza?prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Mam pewien problem. Od ostatniego okresu mija 43 dzień, zawsze mam go 34-36 dnia. Od jakiś 2 tyg mam bóle w dole brzucha delikatniejsze niż zawsze dostawałam na okres( bóle sa przez 24h), mam powiekszone piersi oraz bolące sutki, ciagle podwyzszona temperatura do ok. 37,5 stopni C, napady goraca i zimna mijajace po chwili, częściej oddaje mocz(robiłam badani czy przypadkiem nie mam chorego pęcherza ale według lekarza jestem zdrowa) no i oczywiście częśćiej odczuwam też głód. Ostatnio dostałam tylko słabe plamienie-brunatny kolor, małowidoczny trwające 1-2 dni. W dniu spodziewanej miesiączki robilam test wyszedł negatywnie, po 3 dniach zrobiłam drugi to odziwo wyszedł pozytywny(z lekko widoczną drugą kreską). Lecz teraz gdy poszłam zrobić BETA HCG wyszedł on 1,2 mIU/ml nie wiem co mam o tym myśleć? Bo skoro nie byłabym w ciąży nie powinien on wynosić 0mIU/ml ? Podpowiedzcie coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnDa_a
Witam, dziewczyny pomóżcie i wesprzyjcie psychicznie... Mianowicie spóźnia mi sie okres już5 dzień... i nie wiem co o tym myśleć a już dobieram sobie różne rzeczy do głowy bo wcześniej tak nie miałam... :( Zaznaczę jeszcze że nie kochałam się z moim chłopakiem już od pół roku, teraz wystąpił mały stres związany z przyjęciem na studia, jeżdżenie i załatwianie różnych spraw z tym związanych, wbiła się nawet 2 dniowa podróż do Warszawy również związana ze studiami. Zawsze miałam tak, że przed okresem bolały mnie piersi teraz zrobiły się lekko pulchniejsze i większe i nic więcej bólu nie ma, jedyne co wyszedł mi taki pryszcz jak na niego mówie "bolak" bo bolał strasznie a wygnieść sie nie dał. I dlatego mam takie pytanie, czy to mogło wpłynąć na to, że spóźnia mi sie okres? Prosze pomóżcie mi sie uspokoić... :( Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj problem polega na tym, że spóznia mi sie miesiaczka (pewnie jak u kazdej z was) ok 6-8 dni ciezko okreslic poniewaz mam nie regularne miesiaczki. Ostatni raz współzyłam z chlopakiem 5 wrzesnia ale zawsze sie zabezpieczami- prezerwatywy i staramy sie byc bardzo ostrozni. Zrobilam 13 wrzesnia test i wyszedl negatywny a okremu dalej brak:/ Mam bóle podbrzusza czasami bardzo bolesne i wiecej zadnych objawów czasmi bóle głowy ale mysle ze z nerwów:/ czy ja moge byc w ciazy czy to moze jakis torbiel??? miałam kiedys sklonnosci do tworzenia sie torbieli i zastanawiam sie czy to moze znow wrocilo ale nie wiem czy przez to moze sie okres spozniac:/ prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Subiektywnezdanie
Dziecko zamiast bawić się w dorosłą i przy okazji w sex, zapoznaj się z podstawami biologii. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Subiektywnezdanie
Cytrynova2, to nie do ciebie, chodziło mi o taki inny wczesniejszy post;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka1321
Czesc ! Mi rowniez spoznia sie okres ale 11 dni , kochalam sie z chlopakiem 23 wrzesnia bez prezerwatywy ale duzo wczesniej wyciagna niz skonczyl , a mianowicie po tygodniu zaczyla mi sie plamienia i trwaja juz 4 dzien , jutro zrobie test - wypadnie 12 tyg od spodziewanej miesiaczki wtedy test powinien pokazac ciaze zobaczymy ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka1321
sorry 2 tyg ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was dziewczyny .. Mam niecałe 17 lat i od dwóch dni spóźnia mi się okres powinnam dostać 18 lutego a nie dostałam a dodam jeszcze ze przed okresem prawie codziennie kochałam się ze swoim chłopakiem , ostatni raz w ostatniej chwili wyciągnął przed dojściem , od razu po wyciągnięciu członka doszedł , dodam ze nie kochamy się z gumka wolimy bez .. I teraz się obawiam co się dzieje bo nie mam boli ani piersi nie bola.. Nie wiem co myśleć .. Nie chce żeby była ta ciąża.. Doradzicie coś ? Z góry dziękuję ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjdh
Hej, ja też się martwię. Mam 20 lat. Ostatni okres miałam 18 stycznia. Mój cykl trwa 28, czasami 30 dni. Powinnam dostać kolejną miesiączkę 15 lutego. Uprawiałam seks w czasie okresu, z prezerwatywą. Ok. 26 stycznia zachorowałam na grypę, przez 10 dni brałam antybiotyk. Ok kilku dni mam taki biały gęsty śluz, jak przed miesiączką. Zaczęły boleć mnie piersi- mam schizę że to na pewno przez ciążę. Myślicie, że to możliwe? Może mi się spóźniać przez chorobę? Proszę odpiszcie mi co o tym myślicie, naprawde się martwię :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjdh
lobuziara- a masz regularne miesiączki? spóźniało Ci się kiedys?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×