Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Takaa

Spozniajacy sie okres

Polecane posty

Gość agnieszka22
witam. też mam problem ze spóźniającym się okresem, ostatni okres miałam 13 stycznia, wcześniej też miałam w połowie miesiąca, a teraz do tej pory nic.... z chłopakiem współżyliśmy ok 9-10 lutego, i to zabezpieczaliśmy się przezerwatywą. dziś chyba muszę zakupić test ciążowy, choć myślę, że nie powinna to być ciąża, bo wcześniej nie uprawialiśmy seksu, tylko tak jak napisałam wyżej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eeheem
Ej mi okres spoznia sie juz 21 dni . bylam u ginekologa bo najpierw mialam okres co 2 tygodnie dostalam tabletki antykoncepcyjne a tu okresu nie ma . jak juz mowilam juz 21 dni . do ginekologa poszlam jeszcze raz przepisal tabletki mam lykac przez tydzien na przyspieszenie okresu ! I NIE JESTEM W CIAZY !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiktoria16
witam wszystkich. Ostatnio uprawialam petting z moim chlopakiem nie przypominam sobie zeby mnie dotykal na dole po tym jak sobie by siebie dotykal. (ta wydzieline jego). ale okres spoznia mi sie 7 dzien. nigdy tak nie mialam. mam nieregularny okres ale nie mialam jeszcze 7 dni. moja kol mowila mi ze spoznil jej sie 3 miesiace a pozniej maiala normalnie. zamiast krwi mam taka wydzieline tylko pachnie tak jak przed okresem zawsze ale jakos go nie ma. moj chlopak strasznie sie stresuje tym ze nie mam okresu. ja tez. ale nie przypominam sobie zeby cos zaszlo takiego. ostatnio zerwalam z chlopakiem z ktorym bylam 2.5 roku i mialam inne stresy.. moze to przez to.. help

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosnapewno
nawet jak jest sie w ciazy to mozna miec okres przez 3 lub 4 miesiace:)...wiec nie piszcie,ze nie... ogolnie to zgadzam sie,ze najlepiej zrobic test rano... sama mam problem z okresem spoznia mi sie juz jakies 12 dni, dzis rano zrobilam test i wyszedl mi negatywny...wiec nei wiem co mi jest czy wplyw moga miec tabletki any,ktore bralam przez jakies 5 dni?, bo mi nie sluzyly...ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamammama
no własnie ten spóźniający się okres .. w ostatnią niedzielę chłopak brał mnie od tyłu i w ostatniej chwili wyciągną i wytrysnęło mu na podłogę. Jednak ja po pewnym czasie zobaczyłam że cos mam białego. zrobiłam test wyszedł negatywny a okresu jak nie widać tak nie widać. Oczywiście jak przed każdym okresem bolą mnie piersi i jem pełno słodyczy. może w końcu się pojawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie porozmawia ktos ze mna o tym na gg?bo odchodze od zmyslow,kolezanka wyzej dzisiejszy wpis mam podobny problem!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosnapewno
bo powinnas poczekac z tym testem...najlepiej robic test tydzien po spozniajacej sie miesiaczce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamammama
nikuska ja z tobą pogadam chętnie bo mi też już siadają nerwy gg 10251232. a test kosztuje około najtańszy 9 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do mamamammama
A kiedy powinnaś dostać okres? Bo raz - mogła się opóźnić owulacja (przesunąć), albo - możesz mieć jakieś zaburzenia. To nie koniecznie musi oznaczać ciążę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamammama
no powinnam gdzieś pod koniec miesiąca. na początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anusska
Witam, wiecie może czy przez ospę, którą teraz przechodzę w wieku 19 lat, może spóźnić się okres...? Od kilku dni mam przerwe podczas brania tabletek i okres nie nadchodzi... i nie wiem czy to nie przez ospę która akurat również mam :/ (a przez ostatnie dwa miesiace, brałam tabletki bardzo dokładnie bez zapominania, o normalnych godzinachitp) z góry bardzo dziękję za odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosnapewno
anuska to przez tabletki Ci sie spoznia tez tak mam teraz,a bralam tylko przez 5 dni ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anusska
brałam tylko kilka tabletek (10szt) Heviranu 800mg to te tabletki masz na myśli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolastasiamis
witam mam pytanie .Bardzo sie boje okres spóznia mi sie juz 7 dni .bo ostatnio miałam 28stycznia a teraz jest 7 luty i nie wiem co robic . Zaznaczam, ze Nie wpółżyłam z chłopakiem .Uprawialismy tylko peting i to bardzo ostroznie . co sie dzieje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolastasiamis
anusska to napewno przez te tabletki duzo o tym czytałam :) takze nie bój sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anusska
dzięki za uspokojenie :) ciekawe kiedy przyjdzie przerwa 7 dniowa trwa od wtorku a jego nadal nie ma. W środe zaczynam nowe opakowanie i jak okres nie przyjdzie wcale to sie bede bała że coś jest nie tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anusska
lolastasiamis dziś jest 7 marca nie luty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolastasiamis
anusska o przepraszam ale to ze stresu wszystko własnie :/ nie wiem co mam robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolastasiamis
mała poprawka witam mam pytanie .Bardzo sie boje okres spóznia mi sie juz 7 dni .bo ostatnio miałam 28stycznia a teraz jest 7 marca i nie wiem co robic . Zaznaczam, ze Nie wpółżyłam z chłopakiem .Uprawialismy tylko peting i to bardzo ostroznie . co sie dzieje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anusska
wydaje mi się że prze peeting jest mało prawdopodobne zapłodnienie. A co do mnie, to juz wszystko ok. właśnie się okresowi przypomniało że ma mnie odwiedzić ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolastasiamis
anusska no to bardzo dobrze ciesze sie :) bo ja juz nie wiem co mam myslec :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beniocek
mi tez okres sie spoznia ostatni mialam 29 stycznia a teraz czekam i czekam dzis juz 44 dzien a jego jeszcze nie ma. po urodzeniu dziecka mialam regularny a od grudnia zaczelam znowu miec bardzo duze odleglosci przy okresie. jak sadzicie moze to byc spowodowane dieta ktora wprowadzialam w moje zycie ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emotika
Cześć Wszystkim ;) Mam mały problem, może nawet nie mały. Brałam tabletki antykoncepcyjne YAZ, miesiąc temu odłożyłam branie tych tabletek. Brałam je profilaktycznie przez ponad pół roku, jednak odłozyłam je w celu sparwdzenia, czy miesiączka będzie tak, jak to było w czasie ich stosowania. W tym czasie (czyli przez ten miesiąc w którym nie brałam tych tabeltek), kochałam się z partnerem bez zabezpieczenia. Nie raz, nie dwa.. tylko bardzo dużo razy, nie kończył we mnie, jednak długość współżycia wynosiła jakoś z pół godziny, więc na pewno Jego podniecenie osiągnęło taki stan, że popuścił nie zdając sobie z tego sprawy. Okres powinnam dostać 6 marca, dzisiaj jest 13 marca i nic. 11 marca robiłam test (Bobo - test ) po szkole i wyszedł negatywny. Nie wiem, czy mogę być w ciąży czy to wina odlożenia tych tabletek. Czytałam, że okres nie powinien się spóźniać jeżeli brałam tabletki profliaktycznie, mój lekarz też mi tak powiedział. Do ginekologa dopiero się zapisałam, także też nie wiele teraz się dowiem. Jeżeli możecie, to doradźcie. Czy test mógł wyjść źle? Czy mogę być w ciązy? Dodam, ze nie mam żadnych znaków zbliżającego się okresu. Jedynie wydzeilina lepka, żółtawo-biała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lejjdii
witajcie.. otoz sprawa jest taka.. dokładnie tydzien temu kochalam sie z chlopakiem.. raczej na pewno byly to dni nieplodne.. robilismy tto bez zabezpieczenia.. ale nie mial wytrysku we mnie.. okres powinnam dostac wczoraj w sumie to sie martwie bo mi sie nigdy wogole nie spoznia.. czy jest duze prawdopodobienstwo ze moge byc w ciazy? i czy np moze miec na to wplyw seks po dluugiej przerwie? ja wiem ze panikuje.. ale strasznie sie martwie i mi to spokoju juz nei daje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emotika
mogę prosić o odpowiedź?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kardashiaa
Mi okres sóźnia się juz 10 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kardashiaa
DOdam,że zawsze był w miarę w terminie tzn czasem potrafił się spóźniac maksymalnie tydzień. Z partneremostatnio się nie zabezpieczaliśmy.A W walentynki miałam dni płodne... Przyznam,że chciałabym być w ciąży ale myślę,że jest to mało prawdopodobne bo od września się nie zabezpieczamy z partnerem i kochaliśmy się w rożne dni przed i po okresie i jak do tej pory nic. Czy to możliwe żebym była w ciąży? Nie chce robić testów bo boje się rozczarowania...tyle ich już było z wynikiem negatywnym....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kardashiaa
Chyba na razie poczekam.Może okres pojawi się w ciągu tego tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kardashiaa
Mam do Was tylko takie pytanie. Ostatnio okres miałam 31 stycznia i trwał ok 5-6 dni. Potem zaczełam zażywać tabletki na odchudzanie Afibron które zażywalam przez 15 dni. I skończyłam je brac chyba troszke więcej niż tydzień przed planowanym okresem ,może nawet dłużej ale pewna nie jestem bo nie bardzo pamietam. Okres powinnam miec ok 3-4 marca ale jak narazie go nie mam...Myslicie,że te tabletki mogły miec jakiś wpływ na spóźnianie się go??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×