Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Takaa

Spozniajacy sie okres

Polecane posty

Gość cekoladaa
a ja nadal nie mam miesiączki, jestem już zapisana do gina ale jeszcze troche czasu minie, bo niestety nie było terminów... zrobiłam dwa testy, wynik był negatywny... jak już wcześniej pisałam, nie wydarzyło się nic co mogłoby doprowadzić do zapłodnienia, ale zawsze jakieś ryzyko jest... może któraś z Was była w podobnej sytuacji? co myśleć? ostatnio miałam 19 stycznia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cekoladaa
ale ja w wiadomości wcześniej napisałam, że zrobiłam dwa testy. jeden jakieś 3 tyg. temu - negatywny. i wczoraj - negatywny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewcia92
Hej mi okres sponia sie ju 3 tzdyie} bzlam u ginekologa y innym schorzeniem ale ciazy nie wykluczyl . Nie mialam narayie yrobionego usg ale lekarz nic wiecej mi nie powiedzial boje sie. nie mialam okresu regularnego ale w ostatnich miesiacach wlasnie yacyal mi sie regulowac a tu nagle 3 tzg mi sie spoynia nie wiem czy przczyna jest ciaza , schorzenie,infekcja czy stres..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulaaaaa
hej :) mam ogromny problem mój ostatni okres miałam 28stycznia do dzisiaj nie pojawil sie nastepny powinnam dostac 26 lutego ale okres nie pojawil sie tlumaczylam to sobie ze luty jest krotki i pare dni moze sie spoznic okres dzisiaj juz jest 4 tydzien opoznienia okresu .. zrobilam juz 4 testy i kazdy wyszedl negatywny .. jutro ide do ginekologa ale strasznie sie bojee napiszcie mi jest mozliwe ze jestem w ciazy? owszem kochalam sie z chlopakiem ale z gumka i przed wytryskiem wyciagną .. tak strasznie sie boje ze moge byc w ciazy ;/ po nocach nie umiem spac i nie mysle o niczym innym;// pomozciee:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juleńka..../
Witam wspaniałe kobietki, mam problem, kochaliśmy się z moim facetem w prezerwatywie, później on ściągnął zabezpieczenie i za jakiś czas znów we mnie wszedł na chwilkę, ale martwie się teraz czy nie jestem w ciąży, gdyż przecież na penisie mogły być jeszcze jakieś plemniki... Mam jazdy, że jestem w ciąży, jestem zmęczona ciągle i senna, ciągle pobolewa mnie brzuch... Ogólnie wychodzi, że to nie były moje płodne dni, a cykle mam bardzo nieregularne np. 37 dni. I co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja137
Witam. Mam ogromy problem, a mianowicie okres spoznia mi sie ponad 2 miesiace, ostatni mialam 6.01 i do dnia dzisiejszego nic a nic sie nie pojawilo. Czym to moze byc spowodowane? Odstawilam tabletki anty i okres pojawil sie po 1,5 miesiaca a teraz nie ma i nie ma. Zapisalam sie do ginekologa, ale dopiero na 12.04. Ciaza tez odpada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolek5
Witam, chcialabym zapytac o sprawe jak w temacie. Mianowicie okres spoznia mi sie jakies 3 dni, (wiem ze to niby nie duzo) ale zawsze mialam go regularnie. Dzis jest wtorek, w sobote doszło z chlopakiem to zbliżenia, nie mozna mowic o seksie takim zwyczajnym ale cos podobnego, jednak nie dopuscilismy do tego zeby doszedl, nie mielismy zabezpieczenia. I przez ten spozniony okres, ktory chyba nigdy mi sie nie zdarzyl mysle ze jestem w ciazy, ale przeciez to nie mozliwe raczej skoro nie bylo spermy. Mozecie jakos mi pomoc wytlumaczyc z tym spoznieniem? troche sie boje ze to ciaza mimo tego ze rozum wskazuje ze nie, no ale....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyk09
Zrób test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cekoladaa
a do mnie zawitała po 70 dniach miesiączka... i jestem teraz spokojniejsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnees
Też ma taki problem.. mam okres już z 3, 4 lata.. ale ostatnio jestem bardzo zaniepokojona, gdyż okres spóźnia mi się już dwa miesiące.. za niedługo będzie trzy.. na pewno nie jestem w ciąży.. gdyż ponieważ bo.. nigdy się jeszcze nie kochałam i nie mam jeszcze chłopaka nawet.. szczerze mówiąc.. to raczej nie jest przez wysiłek fizyczny, iż tylko gram mecze w nogę i biegam jak każdy sportowiec.. i chyba też nie przez nerwy, więc już kompletnie nie wiem przez co.. a wy.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlena120
witam! okres spoznia mi sie juz tydzien. kochalam sie z chlopakiem ale uzywalismy gumek. wchodzil we mnie tylko na chwile bez i to przed stosunkiem, wiec nie mial nasienia na czlonku. boje sie jednak, ze moge byc w ciazy. zrobilam co prawda 3 testy i kazdy negatywny. ila moze spozniac sie okres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedawno kochałam się z chłopakiem. Mialam dni płodne, pękła nam prezerwatywa, ale do wytrysku nie doszło. Czy jeśli wyplynął z niego płyn ejakulacyjny, czy mogło dojsć do zapłodnienia? Chłopak poprosił mnie o wziecie tabletki 72h po na wszelki wypadek, ale nie mogłam jej zdobyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedawno kochałam się z chłopakiem. Mialam dni płodne, pękła nam prezerwatywa, ale do wytrysku nie doszło. Czy jeśli wyplynął z niego płyn ejakulacyjny, czy mogło dojsć do zapłodnienia? Chłopak poprosił mnie o wziecie tabletki 72h po na wszelki wypadek, ale nie mogłam jej zdobyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodam, że boli mnie podbrzusze w okolicy jajników, za tydzień mam planowany okres i strasznie się boję. Kiedy po stosunku wróciłam do domu, miałam w pochwie pewną wydzielinę, była białawo zielonkawa... co to mogło być? Czy to mógł być mój zaschnięty śluz, ślina czy moze sperma? Prosze o odpowiedź, strasznie się boję :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Mam problem może dla was to być śmieszne ale ja się stesuje bardzo. mój cykl jest nieregularny od 28-35 dni ostatni miał 33 dni a dzisiaj mija 32 dzień i nie dostałam jeszcze okresu. fakt są jeszcze dwa dni ale się boje. Nie współżyłam z chłopakiem nigdy aczkolwiek bawiliśmy się w łózku jego palce były w miejscach intymnych. Powiedzcie mi czy jest możliwa ciąża z tego powodu? próbuje sobie przetłumaczyć że nie ale myśli same przychodzą... czy przez duży stres może się spóźnić? pomóżcie mi bo już nie wytrzymuje... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia95
hej miałam mieć okres już 2 tygodnie temu a tu dalej nic....:( byłam z facetem 3 tygodnie temu ale nie zrobiliśmy tego tylko to były takie pieszczoty............ ale z drugiej strony on ściągnął mi majki i włożył palec do pochwy, czy w taki sposób mogło dojść do zapłodnienia??? nie jestem pewna czy to ciąża:( bo mam ostatni też bardzo wiele stresu........... doradźcie mi coś proszę......:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia95
czekam na odpowiedz bo za niedługo zwariuje:((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mc_23
Witam. Od tygodnia spóźnia mi się okres. Miałam nadzieje, że jest to spowodowane stresem jaki przeżyłam ostatnio... ale zrobiłam dzisiaj rano test i wyszedł pozytywny!!! jestem załamana!!! to nie czas na macierzyństwo. Proszę powiedzcie mi czy test mógł się mylić? czy jest możliwe że mimo pozytywnego wyniku w ciąży jednak nie jestem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mc_23
Czekam na odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cekoladaa
może powtórz test. a najlepiej dla pewności udaj się do lekarza, albo zrób badanie krwi... bądź dobrej myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Borubar1234
Witam. Mój okres spóźnia się 3 dni, wiem,że nie jest to jakaś masa czasu jednak zaczynam się martwić. Ostatni okres miałam 12 kwietnia. Kocham się z chłopakiem zawsze z prezerwatywą. Miesiączkuję od jakiś 5 lat. Cykl mam co 31-32 dni i zazwyczaj jest on bardzo regularny. We wtorek byłam u ginekologa po tabletki anty, lekarz stwierdził u mnie zaawansowaną infekcje pochwy i pęcherza, dał mi cały batalion leków, jednak do użytku dopiero po miesiączce. Czy to może być powodem spóźniąjącej się miesiączki? Dodam również, że w miesiącu poprzedzającym okres byłam na dość drastycznej diecie, znaczy jadłam w bardzo małych ilościach, zdarzały się dni,że nie jadłam nic i do tego biegałam. Mój tryb życia jest również dość nieregularny, w tym miesiącu dość dużo piłam i imprezowałam. Zdarzało mi się spać po 4 godziny dziennie. Objawy przed okresowe, czyli ból jajników, powiększone piersi i ich ból mam od ok 6dni, a od jakiś 2 dni z mojej pochwy wydobywa się śluz, o zwyczajnej konsystencji i zapachu, po prostu w większych ilościach. Mam 18 lat, więc w tym momencie ciąża byłaby dla mnie katastrofą, dlatego zaczynam się bać. Dziękuję za szybką odpowiedź. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, kochałam się z chłopakiem podczas dni płodnych, zabezpieczaliśmy się i gumka nam nie pękła ani się nie ześlizgnęła. Okres mi się spóźnia narazie tylko 1 dzień, ale stres jest, bo okres mam regularny. Powiedzcie co mam zrobić, czekać czy zrobić test ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tektonika
Hejcia :* . Prosze was o pomoc . Nigdy nie uprawiałam seksu, ale uprawialam petting. Chłopak miał spermę na palcu , którą wytarł i po ok.3min. wsadził mi tego palca. Bardzo się bałam. Po ok3 tyg od tej sytuacji zrobiłam test. Wyszedł negatywny . Na drugi dzień rano kolejny - negatywny . Po paru dniach dostałam okres ( a spóźniał się ok 2 tyg. ) Po okresieok 2tyg. zrobiłam test -negatywny . Po czym równy miesiąc od tamtej sytuacji dostałam okres. Tyle ,że słabszy . Poprzedni był bardzo silny. Ok 2tygtemu zrobiłam znowu test i znowu wyszedł negatywny . Dzisiaj powinnam mieć okres, a coś czuje,że się na niego nie zanosi . Ogółem zrobiłam5 testów - wszystkie negatywne. Jak myślicie ? Mogę być w ciąży ? Dzisiaj zauważyłam namoim brzuchu ( od pępka w dół ) ciemną kreskę . Jest widoczna dość bardzo . Pomocy ;( !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bea-tka
jak czytam niektóre bzdury to głowa zaczyna mnie boleć (oczywiście nie wszystkie Panie tutaj mam na myśli.) Po pierwsze nawet na teście ciązowym jest napisane zeby robić go rano, z racji na największe stęzenie hormonu. W poczatkowej ciązy ma to duze znaczenie! w pozniejszej juz nie tak bardzo. Pytanie czy jak dostałam okres moge byc mimo to w ciązy. Tak mimo to mozna byc w ciazy. niektore kobiety przez pierwsze trzy miesiace ciazy maja okres. Wiec niech osoba ktora nie ma o tym zielonego pojecia nie odpisuje ze jesli ma sie okres to ma sie 100% pewnosc ze nie jes sie w ciazy (biorac pod uwage ze pekla prezerwatywa). A tak w ogole sama mam stres odnosnie ciazy bo okres nigdy mi sie nie spoznial, ejdnak przez ostatnie dwa miesiace pracowalam przy podnoszeniu ciezarow itp. troche sie martwie, bo na tescie wyszla leciutko zabarwiona kreska wskazujaca na ciaze. bylam u lekarza ale babka stwierdzila by za wczesnie by cokolwiek stwierdzic. do tego mam jakis stan zapalny i przepisane leki na to (a podobno ma to wplyw na wynik testu). mam brac leki i za tydzien zjawic sie znow u lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakasss
podczas gdy kochalam sie z moim narzeczonym, wycieklo duzo bialej gestej wydzieliny. gumka nie pekła wiec to na pewno bylo ode mnie. od tamtej pory minely dwa tygodnie. okres powinnam dostac 5 dni temu, czy moge byc w ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,spóżnia mi się okres 5 dni dokładnie dzisiaj jest. kocham sie z chłopakiem w prezerwatywie i na długo pred wytyskiem wyciąga ze mnie. pobolewa mnie brzuch jak na miesiączke ale nic mi nie leci. czym to moze być spwodowane? jestem strasznie zestresowana ze moge być w ciąży a jeszcze przez ten misiąc denerwowałam sie bo okazało sie że mój dziadek ma nowotwór. teraz strasznie stresuje sie ze nie mam tej miesiączki ;| nie wiem czy już panikowac i iść po test prosze pomóżcie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misia :)
Hej. Mam 15 lat. Mam problem. Spoznia mi sie okres... o pare dni... nie wiem co mam robic... czasami mam bole brzucha a nie raz tylko po prawej stronie...prosze o szybka odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mascara17
Hej mam 17 lat mój chłopak jest o rak starszy jesteśmy ze sobą 8 miesięcy od jakiegoś czasu uprawiamy seks ze zabezpieczeniem pewnego dnia on po prostu nie miał ze sobą gumek tylko raz wszedł we mnie na parę sekund dokładnie na 2 -3 nic się nie stało wytrysku nie było . Ale po tej sytuacji jakieś cztery dni po tym powinnam dostać okres , przez ten czas się bardzo baliśmy że może coś było może coś się dostało do mnie , codziennie czekałam na ten okres , czytałam fora , zero snu sam stres a okresu nie ma , płacz lament że to ciąża pewnie jest liczenie dni przypominanie sobie sytuacji że może do czegoś doszło , okres spóźnił mi się 10 dni mamy teraz lipiec upały są przerażające gorąco i ten stres przed ciążą czytanie objawów ciąży same schizy ..... Okres dostałam dzisiaj nie ma się co martwić ale nigdy nie uprawiajcie seksu bez gumki nie ma nic gorszego , a zajście w ciąże przez petting? nie da się zajść przez petting w ciąże jeżeli chłopak się w ciebie bez gumki nie spuścił ...przez majtki też się nie da . Dziewczyny nie martwcie się jeżeli chłopak nic w tobie nie pozostawił to nie jesteście w ciąży ... wyluzujcie wiem to sama po sobie stres to jest najgorsze co może być ... Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×