Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie jestem taka jak myslicie

Uwiodlam wlasnego przyjaciela.....

Polecane posty

Gość glupia ja
wiem, ze jestem egoistka, ale na razie nic...jak przyjaciel mnie nie bedzie chcial, to wszystko zostanie jak jest...kocha mnie, wiec jakos bedzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glupia ja
aha, zeby bylo smieszniej, to wczorajsze winko sie dzis zbilo jak otwieralam lodowke :) czy na szczescie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaka taka ognista
no może troszke jesteś:) ale moim zdaniem to nie wiem czy jest sens:) wiesz ja bym nie mogła być z facetem którego nie kocham ale to moje zdanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaka taka ognista
jak wierzysz to na szczęście:) na nowy poczętek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słodziudki On
Dla Mnie jesteś KUR....WA. ZACHOWAŁAŚ SIĘ JAK SZ...MA...TA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaka taka ognista
ty słodziutki spadaj dobrze ??? lepie sie o jamnikach wypowiedz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słodziudki On
ryj szm....ato

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glupia ja
moze jestem kur wa, ale w sumie pieniedzy za seks nie bralam, wiec adios , slodziutki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaka taka ognista
matołów trzeba ignorować:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glupia ja
mam nadieje ze mu ulzylo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaka taka ognista
gówniaż jakiś siedzi na erotycznym i sie wtrąca tam gdzie nietrzeba i myśli ze świeci:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glupia ja
e tam, mnie to nie rusza.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glupia ja
ciekawa jestem co tam u autorki i reszty dziewczyn, moze chociaz u nich bedzie happy end :) z calego serca tego zycze 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaka taka ognista
też jestem ciekawa ale chyba dobrz bo już by się zaliła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaka taka ognista
i ty też bądź dobrej myśli- jestem pewna że wszystko się dobrze i będziesz szczęśliwa:) a tak teraz przynajmnie jest ci lżej mam nadzieję ze nie musisz ukrywać prawdziwych uczuc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słodziutki On
przepraszam was dziewczyny, mam malego wacka i nikt mnie nie chce, dlatego probuje dowartosciowac sie na tym forum obrazajac was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spokojnie, jak jesteście prawdziwymi przyjaciółmi, to spokojnie. Ja miałam też taką przygodę. Dalej ze sobą gadamy i przyjaźnimy się. Ale postanowiliśmy, że ze sobą nie będziemy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glupia ja
ja chcialabym z nim byc....ale to nie zalezy ode mnie... a czemu tak postanowiliscie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenek z czech
musisz go spic i wykorzystac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glupia ja
tia...powiem ze mi sie zlew zapchal , a ja przyjdzie to wyskocze w stringach hahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jeśli chodzi o mojego X to wyjaśni się ( mam nadzieję ) w sobotę :) trzymajcie kciuki trzymajcie :D a poza tym - mam takiego przyjaciela - strasznie fajny jest, bardzo go kocham ( platonicznie ) i bym się za niego pociąć dała. daaaaaaaawno temu byliśmy ze sobą przez chwilę ( 3 miesiące? ) kilka lat później sypialiśmy ze sobą ( 3 miesiące - taki układ friends with benefits ) potem jakiś czas znowu zupełnie \" normalnie \" byliśmy przyjaciółmi i był taki moment kiedy coś nas do siebie ciągnęło, w sensie związku. ale poza tym że sex był świetny to w związku byśmy się udusili - ja dominująca, on dominujący, już jak ze sobą sypialiśmy to mieszkaliśmy razem ( od tego się zaczęło sypianie ) iskrzyło między nami momentami o małe rzeczy. mamy skrajnie różne charaktery i jako przyjaźń to gra ale w związku byśmy się krzywdzili. i to bardzo bo oboje nerwowi i w dodatku pamiętliwi :D męczylibyśmy się niestety. ale fajny zniego facet i teraz narzeczoną z którą super cudownie do siebie pasują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos tu sie dzieje i \"głupia ja\" bedzie i u ciebie szczesliwy koniec:-) u mnie nie ma nie mam odwagi ze swoim sie spotkac wczoraj mi pisał zebym przyszła do niego chociaż na 15 minut ale nie moglam:-( miałam blokade i chyba sie na mnie obraził ale i tak jemu przejdzie. wkurzac sie na mnie nie potrafi:-) zycze wam dziewczyny szczescia i szczesliwego konca i poczatku:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pierdole__
faceci cioty, nie potrafia zbajerowac laski to sie bzykaja z przyjaciolkami.... jaka kuzwa latwizna....zenada und zal.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glupia ja
oj glupia, cos ty, nie bedzie szczesliwego konca...przeciez jasno dal mi do zrozumienia ze mnie nie kocha...kolezanka tez mi mowila ze nie mam szans i zebym dala sobie z nim swiety spokoj...chcialabym..ale nie moge..:( wczoraj go widzialam na chwilke, bo bylam u znajomych na imprezce i nie mialam jak wrocic, to zadzwonilam zeby po mnie przyjechal o 23 i przyjechal na drugi koniec miasta...nic nie rozmawialismy na temat mojej glupiej milosci...jedyne co mi zostaje, to kiedys go zgwalcic na chama...bo jestem jak narkotyk :( z drugiej strony chcialabym zeby on pragnal MNIE...a nie tylko moje cialo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weź się nie dołuj minęło kilka dopiero kilka dni spokojnie:) a jak sama widzisz chłopak się nie zraził do ciebie:) a nie rozmawialiście o tym bo zarówno ty jak i on musicie się z tym oswoić kiedyś napewno będzie chciał pogadać zobaczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on28
glupia ja Ja mysle z ty z twoim przyjacielem myslicie podobnie i jeden czeka na ruch drugiego. On mysli ze ty chcesz sie nim zabawic i dlatego tak gra .Tak przynajmniejmi sie wydaje. Dopuki niewyjasnicie sobie szczerze oco chodzi to bedziecie sie tak bawic w kotka i myszke do usranej smierci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×